Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 28. 11. 2007 22:22

ita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 8. 2006
Příspěvky: 2003

Re: obojek proti štěkání

Tulipánko, našla jsem obojek, který vydává psům nepříjemný zvuk a psa štěkat odnaučí.
Také si nemyslím, že pes musí štěkat neustále.
Podívej se na adresu:
http://shop.kynolog.cz/bark-control-obo … stekani-p-

Není tady

 

#27 11. 12. 2007 15:09

Ennyen
♥♥-----
Místo: Louny
Registrovaný: 14. 3. 2007
Příspěvky: 57

Re: obojek proti štěkání

My máme doma protištěkací obojek ,který při vystříkne trochu voňavé vodičky psovi pod spodní čelist.Na naší belgičanku to zafungovalo ihned.Po druhém štěknutí už bylo ticho.Ale ona se straní vody jako čert kříže,takže hned pochopila,čím se to spouští :-) Dostává ho ale jen vyjímečně,jinak a si štěká kolik chce..

Není tady

 

#28 12. 12. 2007 5:25

Maya.82
Host

Re: obojek proti štěkání

No, ale pejsek co má vodu rád by štěkal ještě víc. lol

 

#29 12. 12. 2007 23:36

ita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 8. 2006
Příspěvky: 2003

Re: obojek proti štěkání

Viděla jsem ovčačku, která štěkala proto, že se bála ostatních psů. Trenérka ji to odnaučila. Můj NO (11 měs.) štěká na psy, kteří jsou větší, tak se jich asi taky bojí, štěká v noci, když jede kolem sanitka, když někdo vejde... Zkouším metodu trenérky - když štěká - nesmíš, neštěká - pochválit, zatím nejsem moc úspěšná.

Není tady

 

#30 3. 2. 2008 18:03

janaX
♥------
Registrovaný: 2. 2. 2008
Příspěvky: 3

Re: obojek proti štěkání

mam jezevcika a mela jsem stejny problem. Koupila jsem obojek, ktery mel senzor a mel vydavat pri stekani zvuk lidskemu sluchu neslysitelny. Nevim jestli neco vydaval. ale nepomohlo to.
Druhy obojek byl na napln (peprovy nebo citronovy sprej). Koupila jsem citronovy sprej , ktery pri  stekani vystrikne smerem k cumaku. Pes se lekl ...jednou, dvakrat..a nesteka. Napln jsem koupila jen jednou , dalsi nekupuji. Psovi davam obojek   kdyz odchazim z bytu stale (jiz pul roku), ale bez naplne. Ma pred tou veci respekt, vi co by ho cekalo:) Takze doporucuji obojek s naplni. Koupila jsem ho pres E-bay asi za 2000 Kc-novy.
Podle meho nazoru bych nekupovala zadny pouzity....vyplati se to. Se sousedy mam pokoj. A ze jsem mela taky na dverich listecky se vzkazy, kdy pes stekal. Ted jiz ne

Není tady

 

#31 27. 3. 2014 13:07

blairwitch
♥------
Registrovaný: 27. 3. 2014
Příspěvky: 1

Re: obojek proti štěkání

Ahoj, já koupila pro mou fenku protištěkací ultrazvukový obojek, avšak nefungoval, tak jsem zvolila drastičtější metodu, ten s el. impulzy. Netrvalo to ani týden a fenka se rychle naučila, že štěkat nesmí, pokud ho má na sobě. Zkus se zeptat na téhle stránce www.elektro-obojky.cz , poradí ti jaký přesně na tvého pejska. wink

Není tady

 

#32 27. 3. 2014 13:48

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: obojek proti štěkání

Pes má štěkat. Jako člověk mluvit.


Zpomal.

Není tady

 

#33 27. 3. 2014 13:50

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: obojek proti štěkání

tak jsem zvolila drastičtější metodu, ten s el. impulzy
Když pominu, že je to docela blbá reklama, tak bych tě s potěšením aspoň ten tejden trénovala s jeho pomocí...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#34 28. 3. 2014 10:38

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: obojek proti štěkání

blairwitch napsal(a):

Ahoj, já koupila pro mou fenku protištěkací ultrazvukový obojek, avšak nefungoval, tak jsem zvolila drastičtější metodu, ten s el. impulzy. Netrvalo to ani týden a fenka se rychle naučila, že štěkat nesmí, pokud ho má na sobě. Zkus se zeptat na téhle stránce  www.xxxxx, poradí ti jaký přesně na tvého pejska. wink

Velmi ráda bych ti nasadila úplně stejný.

Upravil(a) Wikina (28. 3. 2014 10:39)

Není tady

 

#35 28. 3. 2014 11:23

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: obojek proti štěkání

Wikina napsal(a):

blairwitch napsal(a):

Ahoj, já koupila pro mou fenku protištěkací ultrazvukový obojek, avšak nefungoval, tak jsem zvolila drastičtější metodu, ten s el. impulzy. Netrvalo to ani týden a fenka se rychle naučila, že štěkat nesmí, pokud ho má na sobě. Zkus se zeptat na téhle stránce  www.xxxxx, poradí ti jaký přesně na tvého pejska. wink

Velmi ráda bych ti nasadila úplně stejný.

Jo, jo. Taky bych tu "píp" chvíli docela ráda vychovávala. dumbom
Třeba by se po pár el. impulzech naučila necpat reklamu tam, kde o ni nikdo nestojí a navíc by udělala cennou zkušenost, jak to asi muselo být příjemné její fence. Pokud tedy nějakou vůbec má a nejsou to jen hloupé pindy na zaobalení reklamy. dumbom


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#36 28. 3. 2014 12:01

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: obojek proti štěkání

No my nakonec koupili ultrazvukový obojek a nefungoval. Takže jsme ho zase vraceli. "Pomohlo" až přestěhování do vlastního domu. Pes sice štěká vesele dál, ale sousedy to už neobtěžuje smile


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#37 28. 3. 2014 15:14

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: obojek proti štěkání

modrovous napsal(a):

Wikina napsal(a):

blairwitch napsal(a):

Ahoj, já koupila pro mou fenku protištěkací ultrazvukový obojek, avšak nefungoval, tak jsem zvolila drastičtější metodu, ten s el. impulzy. Netrvalo to ani týden a fenka se rychle naučila, že štěkat nesmí, pokud ho má na sobě. Zkus se zeptat na téhle stránce  www.xxxxx, poradí ti jaký přesně na tvého pejska. wink

Velmi ráda bych ti nasadila úplně stejný.

Jo, jo. Taky bych tu "píp" chvíli docela ráda vychovávala. dumbom
Třeba by se po pár el. impulzech naučila necpat reklamu tam, kde o ni nikdo nestojí a navíc by udělala cennou zkušenost, jak to asi muselo být příjemné její fence. Pokud tedy nějakou vůbec má a nejsou to jen hloupé pindy na zaobalení reklamy. dumbom

V tomto případě bych  věřila, že dotyčná se nejen ztrapňuje nepovolenou a obtěžující reklamou, kzerá nikoho nezajímá, ale je schopna i týrat zvířata. ..A ještě se to mu blbě směje:rolleyes:

Není tady

 

#38 20. 2. 2019 14:45

Myska25
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 1. 2017
Příspěvky: 100

Re: obojek proti štěkání

Bože, co to je za hlouposti obojek proti štěkání ? hmm Jak si psa vychováte, tak ho máte, neviděla bych důvod kupovat takové nesmyly. Pes má nosit klasický obojek, né žádné škrtáky, elektrické a tady ty proti štěkání.

Není tady

 

#39 26. 3. 2019 16:44

Lajla03
♥♥-----
Registrovaný: 24. 1. 2017
Příspěvky: 37

Re: obojek proti štěkání

Myska25 napsal(a):

Bože, co to je za hlouposti obojek proti štěkání ? hmm Jak si psa vychováte, tak ho máte, neviděla bych důvod kupovat takové nesmyly. Pes má nosit klasický obojek, né žádné škrtáky, elektrické a tady ty proti štěkání.

Bohužel taky takovy znám, co to psovi dávají hmm nicméně s tebou souhlasím, že pro psy jsou určené normální obojky, já jsem zastáncem těch klasických polyesterových, co mají třeba na exo-eko.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů