Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 21. 11. 2007 16:07

Somaia
Host

Re: horoskop

lupina montana napsal(a):

Somaia napsal(a):

Tak nejdřív se mi moc ne-e chtělo, ale kvůli  mojí Lupišce Fontáně zázraků, musím, protože jí to tak krásně vždycky potěší, když jí výjde její tajný typ lol

býk s asc.ve štíru, měsíc ve lvu( to je ta moje občasná teatrálnost lol) Venuše a Merkur v Blížencích ( nic moc pro trvalou věrnost a oříšek na hlídání)..... a k tomu vodní tygr

Jo a Neptuna mám v Rybách jako správná "spasitelka" všehomíra.

A včil Lupi, mudruj...

Jeee...oooo.........uuuu......rodnarodnarodna....mmmmmm.........rodnarodnarodna....jejkujejku dudlik
To jen abys věděla, do jakejchs mě dostala rozpaků rodnavayikes

Tak určitě bych s tebou nešla na raft....nebo třeba potmě na kole....nebo do jeskyní vatongueřekla bych, že jsi matička - poučovatelka v nejlepším smyslu slova lol a kam přijdeš, tam vztahy jen kvetou storstark Jo a Superduchna seš tongue a taky Osudová Žena(respektive osudovej člověk) a nejspíš i TaCoRozhodne(případně Protivná Prudilka tongue )...... va vlídnější však, než to vypadá lol.........kde zmizel Mars?

Proooč??? Nikdo si  ještě veřejně nestěžoval lol na raftu jsem neprudila a vody se nebojím!!!! No Mars... Mars mi vypad a taky se za něj stydím, páč je v Beranu, ale zato retrográdní!!!!, to je ta moje zaostalost až natvrdlost na veřejné sporty. Moje Venuše připouští z tělesných pohybů jen ten tanec...

 

#77 21. 11. 2007 16:14

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: horoskop

Protože mᚠNeptuna domicilního a navíc na mým Dsc a navíc já ho mám v těsný konjunkci se Saturnem....kapíšto? vissla Bys mě svým bezstarostným vrháním se do temnot a vírů zlákala a já bych tam humříla....vavalol
A nic se ty nebůj...já mám R skoro všechno! Podle Mertze je to jen zdůraznění daný funkce rodnarock
Ježišmarjá, Som....vavava jestli my se vůbec můžem setkat naživo... vavava Já mám v Beranu Venuši.....aby to neskončilo svatbou...... valol

Upravil(a) lupina montana (21. 11. 2007 16:16)


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#78 21. 11. 2007 16:27

Somaia
Host

Re: horoskop

Lupi, kvůli tobě jsem si poprskala obrazovku ,ale smích je očistný, nádherný a léčí... lol

Ano teď už rozumím a chápu naprosto všechny souvislosti. Ano , v mém případě jsi se naprosto trefila já a voda jsme v tomto životě jeden živel, od narození , dle potvrzení rodičů se vrhám do louží jakýchkoliv rozměrů s naprostým despektem a bez pudu sebezáchovy. Topila jsem se dvakrát... jednou dokonce u mlýna v náhonu...přežila jsem však vždycky vše..i ten raft ..lol chápu, že v tvém případě by to mohlo být zhola jinak lol
Nevím jestli můžu potvrdit toho Mertze, protože vzhledem k Marsu v Beranu bych měla být sportovec jako fík a jsme naprostý antitalent, tož ta retrográdnost tady přispívá k pravému nefalšovanému opaku.

Jo a předpovězeno mám, že se budu vdávat v životě ještě jednou!!! Sakra Lupi, že bys byla ty ta moje tajná svatba???? Teeda to jsou vjeci!!!

Upravil(a) Somaia (21. 11. 2007 16:30)

 

#79 21. 11. 2007 16:33

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: horoskop

vavavava..............................rodnarodnarodna...........par.....storstarkstorstark......va...dudlik ?????????


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#80 21. 11. 2007 16:37

Somaia
Host

Re: horoskop

já ti rozumím... stolt a se vším souhlasím big_smile dítě můžeme adoptovat dudlik

Upravil(a) Somaia (21. 11. 2007 16:39)

 

#81 21. 11. 2007 16:38

Emma
♥♥♥♥♥--
Místo: Bratislava
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 639

Re: horoskop

L_aura napsal(a):

Klubko napsal(a):

L_aura napsal(a):

Tak Vodnáři zatím vedou:-)) Klubko, jsi narozená v lednu nebo v únoru?

2.2.

Je, ja 4.2. big_smile

Jupííí, ja som sa narodila tiež 4.2.! tummenupp


Ak chceš nájs poklad, musíš na tenký žad. rodna

Není tady

 

#82 21. 11. 2007 16:39

Emma
♥♥♥♥♥--
Místo: Bratislava
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 639

Re: horoskop

Klubko napsal(a):

Emma napsal(a):

Som ďažšia vodnárka a ešte k tomu aj kohútik. lol a o dva dni neskôr narodená ako Klubko. pussa

Chudinko:))) Takže taky svobodomyslný vodnář....

stolt  stolt  stolt reta


Ak chceš nájs poklad, musíš na tenký žad. rodna

Není tady

 

#83 21. 11. 2007 16:42

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: horoskop

Somaia napsal(a):

já ti rozumím... stolt a se vším souhlasím big_smile dítě můžeme adoptovat dudlik

stolt...... lol ...........storstark


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#84 21. 11. 2007 17:21

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: horoskop

Emma napsal(a):

L_aura napsal(a):

Klubko napsal(a):


2.2.

Je, ja 4.2. big_smile

Jupííí, ja som sa narodila tiež 4.2.! tummenupp

já až 6. sadvaroll


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#85 21. 11. 2007 17:25

Tetamáma
♥♥♥♥♥♥-
Místo: u Strakonic
Registrovaný: 3. 11. 2006
Příspěvky: 1936

Re: horoskop

Já 13.2. supermario

Není tady

 

#86 21. 11. 2007 17:33

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: horoskop

Hele, kde zjistím takový ty podezřelý asc a dsc věci a co to pro mě znamená?

Jinak su dle Keltů prý citlivá, snivá, zádumčivá, neklidná, sebevědomá, poctivá i rozmarná vrba va ... tož v tem mám teda těžkej gulᚠstolt.


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#87 21. 11. 2007 17:43

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: horoskop

Tetamáma napsal(a):

Já 13.2. supermario

synátor je 14. smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#88 21. 11. 2007 18:20

Danulak
♥♥♥----
Registrovaný: 20. 2. 2007
Příspěvky: 179

Re: horoskop

ja 18.2.

Není tady

 

#89 21. 11. 2007 18:22

Jdhehajnx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 3. 2007
Příspěvky: 1772

Re: horoskop

Býk a zajíc nebo králík.Teď nevím,nějakej ušák lol Jo a podle hvěýdný mapy mi kdysi kdosi tvrdil,že jsem jasnej beran.Takže já vlastně nevim.
Asi jsem blázen smile

Upravil(a) Luizi (21. 11. 2007 18:27)

Není tady

 

#90 21. 11. 2007 23:48

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: horoskop

Rak,ascendent ve lvu.Čínský-zajíc.

Není tady

 

#91 22. 11. 2007 8:04

Nick3594
Host

Re: horoskop

Lev, asc. kozoroh, kovový vepř.

Som, já mám taky měsíc ve Lvu..... (že bychom byli dvě divadelnice lol)? Merkur ve Lvu, Venuše v Raku, Mars ve Vodnáři, Jupiter ve Štíru, Saturn v Blížencích, Uran ve Vahách, Neptun ve Střelci, Pluto v Panně.

Som, Lupi, vysvětlete mi prosím, jak to vidíte vy. Já se v astrologii nevyznám...... Tak ještě první dům a tím to končí.... rodna. Pošlete mi SZ, budu vám vděčná....... smile

 

#92 22. 11. 2007 8:05

Nick3594
Host

Re: horoskop

Míša Kulička napsal(a):

Hele, kde zjistím takový ty podezřelý asc a dsc věci a co to pro mě znamená?

Mišule, koukni sem http://stary.astromat.cz/index.php?mb=1&pm=1

 

#93 22. 11. 2007 8:12

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: horoskop

panna s ascedentem ve lvu

a panenky koukejte se ozvat, dyk je nás tu spousta wink


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#94 22. 11. 2007 9:11

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: horoskop

Ahoj všem,
po dnešní ranní studii úkolů od nadřízeného jsem asi z Vodnáře Jelen.....va


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#95 22. 11. 2007 9:41

L_aura
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 7. 2007
Příspěvky: 985

Re: horoskop

Klubko napsal(a):

Ahoj všem,
po dnešní ranní studii úkolů od nadřízeného jsem asi z Vodnáře Jelen.....va

big_smile

Není tady

 

#96 22. 11. 2007 9:48

Vanda
Host

Re: horoskop

Tak jsem se, Lvice, koukla na ten výpočet, a stejně nechápu, kde a co je ten ascendent? Prosím...

Upravil(a) Vanda (22. 11. 2007 9:48)

 

#97 22. 11. 2007 10:02

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: horoskop

Vanda napsal(a):

Tak jsem se, Lvice, koukla na ten výpočet, a stejně nechápu, kde a co je ten ascendent? Prosím...

Ascendent v urč. znamení vypovídá o tom, jak působíš na okolí a jak (by nevědomky) chceš být okolím brána a přijímána. Tvé sluneční znamení je Tvoje podstata, ascendent, jak okolí vidí Tebe. Vypočítá se dle dne a hodiny narození.


18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#98 22. 11. 2007 10:09

Nick3594
Host

Re: horoskop

Vandi, ascendent je 1. dům. Mrkni se do tabulky domů úplně napravo........

http://www.relaxia.cz/astrologie_ascendent.htm
http://www.oranzovestranky.cz/view.php? … 2005120705
http://www.astrologie.mysteria.cz/ascendent.htm

Upravil(a) lvice (22. 11. 2007 10:15)

 

#99 22. 11. 2007 10:27

Somaia
Host

Re: horoskop

Vando, představ  si kruh rozdělený na dvanáct stejných dílků, nazývají se domy , během jednoho roku se jednotlivá znamení zvířetníku  pohybují a procházejí jednotlivými domy ( jak na nebi tak na zemi big_smile, Hermes Trismegistos ). Ascendent je v podstatě výchozí bod (na hvězdném nebi horizont), v němž leží 1.dům první 1/12 díleček..... a znamení, které převládá v tom prvním domě v okamžik tvého narození ...tomu se říká ascendent. Přesně naproti  leží descendent. Jako když se budeš dívat v noci na hvězdnou klenbu, v levo na horizontu je ASC, pravo na horizontu DESC.  Hvězdy, které vidíme nad sebou se nacházejí na MC , to je medium coeli a ty které jsou nám skryté, jsou na protilehlé straně hvězdného klenby kterou nevidíme , to je IC imum coeli.
Snad je to srozumitelné, jen si představit vizuálně.

 

#100 22. 11. 2007 10:35

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: horoskop

Jé, to jsem z toho jelen, taky jsem si udělala výčet svých planet,podle odkazu, který tu hodila lvice a porovnala s výčtem, který jsem si udělala z jedné knihy, a planety mi sedí stejně: )
Měsíc ,Mars mám v Panně.... Merkur,Venuši,Saturn ve Lvu, Jupiter v Raku....ale ascendent mi tady vyšel v Býku...ale podle všech dostupných info a knih mi vyšel vždycky v Beranu....tak teď nevím, jestli teda působím jak Beran, nebo Býk - jak se znám, tak Beran sedí víclolcool
Nevíte, čím by to mohlo být?...jsem narozená 23:50 a ve všech, mi dostupných tabulkách, byl Býk až po půlnoci...
Nechápu...

Upravil(a) Račice dračice (22. 11. 2007 10:37)


18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů