Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 8. 9. 2008 14:42

Libuška
♥------
Registrovaný: 19. 3. 2008
Příspěvky: 15

Re: Jak na Štíra

Slíbila jsem že se tu stavím - s mým Štírem se mi podařilo aspoň pokamarádit se a musím uznat, že to stojí za to, je vážně skvělej. Děkuju moc za pomoc, lidičky, hodně jste mi tady svými radami pomohli (tím myslím i Pisatele).


Výjimečnost pramení ze svobody volby

Není tady

 

#77 12. 7. 2018 15:12

Jacob93
♥------
Registrovaný: 12. 7. 2018
Příspěvky: 1

Re: Jak na Štíra

Otevřou, ale nejde to jenom tak. Mame strach ze zklamani. Vetsinou je to ze zklamani z minulosti. Treba muj priklad, Prvni laska, podvadela me, rozchod, zklamala me natolik, ze jsem se uzavrel sam do sebe na cca. 5 let. Pote jsem se potkal s dalsi laskou z mladi. Zacali jsme se schazet, vypravet si co bylo atd. Ma pritele jiz 7 let. Pozvanku na kafe prijala. Vedlo to az k tomu, ze jsem se ji zacal postupne otevirat a zamiloval jsem se do ni. Ona do me taky. Pri reseni rozchodu s jejim soucasnym pritelem, couvla a nechala me s tim, ze to proste nedokaze, myslela si ze jo, ale nedokaze to. I kdyz to pouto bylo mezi nama natolik silne. Byla to taky Stir, jako ja. Znovu zklaman a tak hluboce, ze i chlap breci nekolik dni uzavren doma. Pokud chcete stira, musite na nej prijit s citama, ale nesmite je zranit !! Totiz, pokud muz stir vam povi, ze vas miluje, je v tu chvily hrozne zranitelny a je si toho opravdu vedom, ale mysli to vazne. J.

Libuška napsal(a):

Milý Štíre, byla řeč o lásce (tedy o mezilidském vztahu), ne pouze o sexu jako konzumaci. Nebo si mám myslet, že jsou Štíři až tak introvertní, že se nikdy neotevřou vůbec nikomu? Nevěřím....ovšem stejně ti děkuju za radu.

Není tady

 

#78 12. 7. 2018 17:38

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Jak na Štíra

Komu patrila tva spoved, stire?
Tobě?
Opět zraněn?

PS: Po chvilce krasnych vzpominek na "mého štíra" - jak charakteristicke pro vas - napsat do desetileteho vlakna!

Ja na nej vzpominam porad. I po 18ti letech..., a vim, ze i on na mne... grater

Upravil(a) Dorka (12. 7. 2018 17:43)


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#79 13. 7. 2018 19:25

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak na Štíra

Neviem, nemyslím, že by Škorpióni boli v tomto jediní citliví... Je pravda, že tá voda v ich znamení spôsobuje silnú emocionalitu, ale neodvažovala by som sa to takto zovšeobecni.... A sklamania, ktoré dlho bolia, tiež idú naprieč znameniami a môžu sa vyskytnú aj u Panny (alebo v inom znamení)...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů