Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 15. 11. 2007 9:54

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: pritel me asi podvedl...

Mikeš napsal(a):

Martina93 napsal(a):

...jestli mu už prolezla mobil...

S tím mobilem jsem to myslel ze srandy, to muselo bejt snad každýmu jasný big_smile I když mě fascinuje, kolik žen to běžně dělá... sad
Já jednou projel manželce kabelku lollol (neprojel, samozřejmě, poslala si mě tam pro brýle), a taky jsem tam našel krabičku s ochranama - naštěstí zavřenou big_smile. Místo abych na ni vyjel nebo se vnitřně trápil, jen jsem pronesl něco ironického o tom, že si vážím její předvídavosti - člověk nikdy neví, kdy na něj přijde touha smile

Mikeši, dobrýýýtummenupp


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#27 15. 11. 2007 9:55

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: pritel me asi podvedl...

Mikeš napsal(a):

Martina93 napsal(a):

...jestli mu už prolezla mobil...

S tím mobilem jsem to myslel ze srandy, to muselo bejt snad každýmu jasný big_smile I když mě fascinuje, kolik žen to běžně dělá... sad
Já jednou projel manželce kabelku lollol (neprojel, samozřejmě, poslala si mě tam pro brýle), a taky jsem tam našel krabičku s ochranama - naštěstí zavřenou big_smile. Místo abych na ni vyjel nebo se vnitřně trápil, jen jsem pronesl něco ironického o tom, že si vážím její předvídavosti - člověk nikdy neví, kdy na něj přijde touha smile

Taky nosím v kabelce kondom. Je tam už asi rok a půl. Prej kdyby to na nás někde s přítelem přišlo.... Hmm, musím kouknout jestli není už prošlej lol
Taky by u mě mohli vytvářet domněnky:)


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#28 15. 11. 2007 9:59

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: pritel me asi podvedl...

Mikes,

a co na to tvoja pani???? lol


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#29 15. 11. 2007 10:04

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: pritel me asi podvedl...

faf napsal(a):

a co na to tvoja pani???? lol

Prý to dostala od kolegů v práci - já tomu samozřejmě věřit můžu i nemusím, ale nejsem žárlivec ani magor, abych z toho dělal nějakej případ. Když mi bude chtít mermomocí zahnout, tak to stejně udělá, i kdybych se třeba na hlavu stavěl. Já ji věřím, že mi nikdy nezahla - jsem tedy buď optimista nebo veselej paroháč big_smile
Teď spíš přemýšlím jak naložit s krabičkou prezervativů (naštěstí taky zavřenou) kterou má na poličce nad postelí nᚠ14-letý syn...


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#30 15. 11. 2007 10:07

Martina93
♥♥-----
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 45

Re: pritel me asi podvedl...

Mikeš napsal(a):

Martina93 napsal(a):

...jestli mu už prolezla mobil...

S tím mobilem jsem to myslel ze srandy, to muselo bejt snad každýmu jasný big_smile I když mě fascinuje, kolik žen to běžně dělá... sad
Já jednou projel manželce kabelku lollol (neprojel, samozřejmě, poslala si mě tam pro brýle), a taky jsem tam našel krabičku s ochranama - naštěstí zavřenou big_smile. Místo abych na ni vyjel nebo se vnitřně trápil, jen jsem pronesl něco ironického o tom, že si vážím její předvídavosti - člověk nikdy neví, kdy na něj přijde touha smile

ale vždy já vím, žes to myslel ze srandy, proto jsem psala, že do ní skoro všichni rejpete...wink, jo a ta zápletka s tvou manželkou..klobouk dolůsmile, svého muže si na tvém místě raději ani nepředstavuji) já bych už asi nežila:D

Není tady

 

#31 15. 11. 2007 10:07

BB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1767

Re: pritel me asi podvedl...

Mikeš napsal(a):

faf napsal(a):

a co na to tvoja pani???? lol

Prý to dostala od kolegů v práci - já tomu samozřejmě věřit můžu i nemusím, ale nejsem žárlivec ani magor, abych z toho dělal nějakej případ. Když mi bude chtít mermomocí zahnout, tak to stejně udělá, i kdybych se třeba na hlavu stavěl. Já ji věřím, že mi nikdy nezahla - jsem tedy buď optimista nebo veselej paroháč big_smile
Teď spíš přemýšlím jak naložit s krabičkou prezervativů (naštěstí taky zavřenou) kterou má na poličce nad postelí nᚠ14-letý syn...

Jedině synka pochválit ... štěstí přeje připraveným ... big_smile  big_smile  big_smile


BB

Není tady

 

#32 15. 11. 2007 10:08

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: pritel me asi podvedl...

lol

no dobryyy pristup, vazne. tummenupp ja som tiez po case zhryzania sa ohladom vernosti dospela k rovnakemu zaveru..ak ma partner raz bude chciet podviest, nezabranim tomu. tak naco sa tym trapit. smile

no a kondomy a syn... hmm, vsak ako spravny tolernatny a uvedomely tatka by si ho mal pochvalit za zodpovednost. lol tongue


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#33 15. 11. 2007 10:13

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: pritel me asi podvedl...

faf napsal(a):

no a kondomy a syn... hmm, vsak ako spravny tolernatny a uvedomely tatka by si ho mal pochvalit za zodpovednost. lol tongue

Já jsem si v jeho věku ještě vyměňoval angličáky a známky s kamarádama a nemyslel jsem na nějaký šu.... big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#34 15. 11. 2007 10:14

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: pritel me asi podvedl...

Noo Mikesi,

ja ked dnes cestujem v autobuse s  takymi 14tkami, tak za prve ma problem si uvedomit, ze fakt maju este len taky nizky vek a potom, ked niekedy pocuvam tie reci, tak sa cervenam. big_smile a to nie som ziadny svatusik.

ina doba, no.... neutral


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#35 15. 11. 2007 10:17

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: pritel me asi podvedl...

Mikeši, třeba chce jen vyzkoušet, kolik se do nich vleze vody :-)


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#36 15. 11. 2007 10:18

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: pritel me asi podvedl...

Ota napsal(a):

Mikeši, třeba chce jen vyzkoušet, kolik se do nich vleze vody :-)

To už zkoušel, když mu bylo 12 big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#37 15. 11. 2007 10:20

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: pritel me asi podvedl...

No tak teď už jen "co se v mládí naučíš..třeba ve stáří nezapomeneš"


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#38 15. 11. 2007 10:31

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: pritel me asi podvedl...

No bóže... kondomy... Bývalí kolegové mi je pro legraci vozili z jedné firmy, kde byly volně k dispozici a potištěné veselými obrázky. Takže krabičky občas na stole, v šuplíku, další v kabelce - a největší radost z nich měl synek a jeho středoškolští spolužáci, prý hlavně kvůli těm obrázkům http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#39 15. 11. 2007 11:07

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: pritel me asi podvedl...

Mikeš napsal(a):

faf napsal(a):

no a kondomy a syn... hmm, vsak ako spravny tolernatny a uvedomely tatka by si ho mal pochvalit za zodpovednost. lol tongue

Já jsem si v jeho věku ještě vyměňoval angličáky a známky s kamarádama a nemyslel jsem na nějaký šu.... big_smile

Hm, hochu jiná doba. To znám u svého bratrance,když jsem mu hlídala děti /tenkrát mi bylo 18 náct a oni drobečci malí/ a teď už mají taky ty kondomy všude. Klukům je 15 a 16,5 let. A když mi jejich táta popisuje, jak je vozí na nějaké akce, a pak čeká v autě,až si jejich "drobeči" okoušou hlavy se svými dívkami  na rozloučenou, tak někdy taky nechápe:))))


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#40 15. 11. 2007 11:27

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: pritel me asi podvedl...

Já si myslím a naprosto otevřeně ti napíšu, že tvůj přítel je pěknej blbec. Inteligentní člověk tuto situaci nedopustí, a už by to bylo jakkoliv (pujčil kamarádovi byt, nebo to dostal dárkem, nebo je použil..)- to je jedno. Vadilo by mi asi víc než jakákolv varianta,  že je to  blb.

Promiň jestli jsem se tě či jeho dotkla, ale tak to na mě zapůsobilo.

Není tady

 

#41 15. 11. 2007 11:36

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: pritel me asi podvedl...

Wiki napsal(a):

Já si myslím a naprosto otevřeně ti napíšu, že tvůj přítel je pěknej blbec. Inteligentní člověk tuto situaci nedopustí, a už by to bylo jakkoliv (pujčil kamarádovi byt, nebo to dostal dárkem, nebo je použil..)- to je jedno. Vadilo by mi asi víc než jakákolv varianta,  že je to  blb.

Promiň jestli jsem se tě či jeho dotkla, ale tak to na mě zapůsobilo.

Wiki a z čeho jsi usoudila, že je to blb.....že měl doma krabičku kondomů a na stole nebyla fotka, tak jako dřív....??smile
Je fakt, že ji klidně mohl podvést a taky klidně nemusel...pokud ji podvedl (ok, tak to je opravdu blb, že nezametl stopy...., ale pokud ne, tak tomu fakt nerozumím, čím jako tím blbem je:lol:...)
Já mám taky u sebe stále krabičku kondomů (a ne proto, že bych je někdy chtěla použít, ale prostě mají své místo v kabelce, protože přece jen nikdy nevíš...) a že já přemístím občas partnerovu fotku...ze mě snad blba nedělá...kdyby byl "vinnej", ok....ale ty ho uvádíš jako blba, a je možnost jakákoliv?? nechápu....

Jsem si přečetla ten příspěvek zakladatelky ještě jednou a navíc píše, že to našla v jeho bytě a nepíše, jak se k té krabičce vůbec dostala....mohla ji najít v šuplíku, lékarničce, pod hromádkou svetrů....je to jedno.....
- nechápu, asi je člověk, který má partnera a doma krabičku kondomů, pěknej blb...smilelol

Upravil(a) Račice dračice (15. 11. 2007 11:48)


18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#42 15. 11. 2007 11:47

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: pritel me asi podvedl...

Tvoj policajný prístup a dedukčné schopnosti Sherlocka Holmesa by sa squelle uplatnili pri polícii, ale v súkromnom živote ti asi spôsobujú skôr ažkosti...
Ja to vidím tak, že buď priatežovi uveríš a prestaneš sa zaobera niečím viac virutálnym ako reálnym.... alebo sa s ním natvrdo rozíď a môžeš sa zvyšok života umára pochybnosami, či si neukončila skvleý vzah(dúfam, že je inak skvelý) kvôli svojej paranoi. Čo ti lepšie vyhovuje, to ponechám na teba.
Alebo ti vzah proste nevyhovuje, nepáči sa ti jeho vývoj a hžadᚠnejaké prijatežné zámienky na rozchod....


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#43 15. 11. 2007 11:53

martinF
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 21. 9. 2007
Příspěvky: 748

Re: pritel me asi podvedl...

furt tady řešíte gumy (to mi připomíná, že musím nechat přezout auto), ale to je asi druhotný problém
takže jamajdo, jestli si myslíš, že tě podvádí, je jedno, jestli schoval tvojí fotku do šuplíku a má preservativy na stole, ale co s tím hodlᚠdělat dál, ale v tom ti nikdo neporadíme, jestli potřebuješ ujistit, že tě neodsoudí okolí, když s ním zůstaneš, nebo když s ním nezůstaneš, tak ani jedna možnost není odsouzeníhodná, takže je to stejně jen na tobě........

Není tady

 

#44 15. 11. 2007 11:54

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: pritel me asi podvedl...

faf napsal(a):

lol

no dobryyy pristup, vazne. tummenupp ja som tiez po case zhryzania sa ohladom vernosti dospela k rovnakemu zaveru..ak ma partner raz bude chciet podviest, nezabranim tomu. tak naco sa tym trapit. smile

no a kondomy a syn... hmm, vsak ako spravny tolernatny a uvedomely tatka by si ho mal pochvalit za zodpovednost. lol tongue

Ja by som mu, teda by jeho otec, asi urobila workshop nasadzovania s názornými ukážkami... wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#45 15. 11. 2007 11:58

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: pritel me asi podvedl...

offtopic martinF: "to mi připomíná, že musím nechat přezout auto"...s křížkem po funuse,jako snad každej rok?dumbom tak šupky,dupky, kdo se má pořád za těmi na letních kodrcat:Ddumbom

Upravil(a) Račice dračice (15. 11. 2007 11:59)


18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#46 15. 11. 2007 12:01

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: pritel me asi podvedl...

Selima napsal(a):

Ja by som mu, teda by jeho otec, asi urobila workshop nasadzovania s názornými ukážkami... wink

smile Když mi syn vyprávěl co všechno už brali ve škole, usoudil jsem, že jakékoliv poučování o sexu od otce by bylo nošením dříví do lesa big_smilebig_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#47 15. 11. 2007 12:05

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: pritel me asi podvedl...

Alebo ako sa u nás hovorí: Kura poučuje sliepku/kohúta.... mad


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#48 15. 11. 2007 12:13

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: pritel me asi podvedl...

Seli, ty sa nezdaaas. lol


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#49 15. 11. 2007 12:27

L_aura
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 7. 2007
Příspěvky: 985

Re: pritel me asi podvedl...

KALIK napsal(a):

Jestli opravdu byl nevěrnej, tak je hloupej, jak "zametl" stopy. Pokud si nemyslíš, že tvůj přítel je hloupej, tak ti nevěrný nebyl wink

Souhlas! Pokud by byl nevěrný, určitě by si to tedy víc pohlídal, abys na to nepřišla.

Není tady

 

#50 15. 11. 2007 12:27

pipi
♥♥-----
Registrovaný: 29. 10. 2006
Příspěvky: 78

Re: pritel me asi podvedl...

Myslíš si, že ti byl nevěrný a všechno k tomu nasvědčuje.  Vem kámošlu a vyraž s ní někam sama na diskotéku zbal toho nejhezčího kluka co tam bude a zaflirtuj si s ním jen pro ten večer uvidíš uleví se ti. Nemá cenu nad tím přemýšlet jestli byl nebo nebyl,  když ti topřizná, možná se s ním rozejdeš, když nepřizná budeš se užírat a říkat si co když, věř mi na hrubý pytel hrubá záplata.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů