Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 14. 11. 2007 22:20

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Vesmírný objednávkový servis

Vesmírný objednávkový servis
To je název knihy od Barbel Mohr.
Je možné, že už to tady dříve běželo, ale přesto, máte s tím někdo dobrou zkušenost?

Není tady

 

#2 15. 11. 2007 8:38

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Vesmírný objednávkový servis

Musíš svá přání formulovat přesně, např. chci zhubnout a nepřibrat- no a zhubnu od nemoci a umřu, takže nestihnu přibrat smile
takže přesně specifikovat, než se ti splní to, co chceš, ale  JINAK.
Osobně když jsem v pohodě, přeju si jen, aby to tak bylo co nejdéle, a když už přijde propad, tak abych měla sílu to zvládnout.

Upravil(a) Regina (15. 11. 2007 8:39)


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#3 15. 11. 2007 8:46

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: Vesmírný objednávkový servis

No, Regi, má zkušenost je taková, že nikdy nevychytᚠvšechno a vždycky je to pak jinak. smile Takže tohle jsem už téměř pustila (úplně ne, pořád si přeji, a jsou mé děti zdravé na těle i na duchu). smile


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#4 15. 11. 2007 9:03

Somaia
Host

Re: Vesmírný objednávkový servis

Vždy tu zkušenost máme všichni a celoživotně!!! Stačí se jen hluboce zamyslet, zapátrat trochu v minulosti a provést mírnou sebeanalýzu .....
proč se to či ono povedlo nebo nepovedlo. Já si myslím, že na tohle  musí každý přijít sám při troše zdravého rozumu jak to funguje..

 

#5 15. 11. 2007 9:49

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: Vesmírný objednávkový servis

Vsak prave, to je cely problem.... mne to pripomina s tymi objednavkami jeden horor, v ktorom sa na svet dostal akysi demon a ten sluboval svojmu osloboditelovi, ze mus plni akekolvek prianie. No a ten naivny cloviecik tresol, ze by chcel mat milion dolarov... Demon sa uchechtol a povedal, ze ten milion dostane. A hned v nasledujucom obraze ukazali mamu toho cloviecika, ako je na letisku a chysta sa niekam letiet, no a este pred tym za nou pride nejaky poistovaci agent, ze ci nechce uzatvorit poistku pre pripad trebars spadnutia lietadla..no a mamka sa da nahovorit a ukazu, ako vypisuje poistenie na 1 mil dolarov.. takze asi tak lol

ako formulovat svoje priania, aby neplatilo stare zname "daj pozor na to, co si zelas, lebo by sa ti to mohlo splnit" ? mne vzdy napadne tolko "much", ktore je treba v tych zelaniach vychytat, ze v konecnom dosledku radsej rezignujem, lebo mam pocit, ze aj tak vzdy ciha niekde nejaka nepovsimnuta "zavada".... neutral


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#6 15. 11. 2007 17:13

x52658
Host

Re: Vesmírný objednávkový servis

Jo,Faf,přesně z tohohle rčení mám taky hrůzu,takže můžu zodpovědně říct,že tento servis se snažím využívat minimálně...ale od tý doby,co o něm vím a četla jsem knihu,docela lehce parkuju autem na všech místech,dokonce i tam,kde bývá narváno... lolloltummenupp

 

#7 15. 11. 2007 19:05

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Vesmírný objednávkový servis

Tak, nesmí to někoho ohrozit nebo omezit, pak to funguje spolehlivě!


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#8 15. 11. 2007 20:03

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Vesmírný objednávkový servis

No jenže jak to přesně odhadnout? (Viz milion?)
Přečti si jako protiváhu k téhle knize jednu od Terryho Pratchetta rodna (pardon....lol)
Jmenuje se Erik...........


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#9 15. 11. 2007 20:33

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Vesmírný objednávkový servis

Díky za příspěvky, jsem trochu tam ,kde jsem byla. Popravdě řečeno, nenapadlo mě, že by mohla fungovat protihodnota za splněné přání. tak jsem to nepochopila.
Minulý týden jsem dostala filmovou verzi Tajemství (myslím teda, že je to ono). To tajemství je přitažlivost. Dost zajímavé.
Jak si do života přitáhnout, co tam chceme mít a jak můžeme dostat , co nechceme.

T. Pratcheta si příležitostně seženu. Díky za typ.
To jméno jste tu zmiňovaly a já jsem neměla tucha, o kom mluvíte. Tak teď  základní informace dorazila, takže to vlastně funguje i když zatím v maličkostech.

Není tady

 

#10 15. 11. 2007 20:44

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Vesmírný objednávkový servis

No to jsem asi byla já...omlouvám se...... rodna já ho zmiňuju imrvére glorialol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#11 15. 11. 2007 22:35

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: Vesmírný objednávkový servis

Vsak Terry za to aj stoji. lol wink


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#12 15. 11. 2007 22:36

venuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 2116

Re: Vesmírný objednávkový servis

Tento tyden jsem videla film Tajemstvi.... podle meho nazoru je to jen shrnuti toho, co uz predtim napsali jini, napr. Murphy v Moci podvedomi.
Zacinam se tim trosku ridit, dokonce ani moje terapeutka tyto teorie neodmita.
Kdysi se mi jedna objednavka splnila, ale to jsem jeste nevedela, ze takove sily existuji, az ted dodatecne jsem si uvedomila, co jsem kdysi vykrikovala a co jsem chtela.

Chci se zeptat, jestli to funguje i na lasku... jak mohou vesmirne sily pomoci ziskat lasku nejake konkretni osoby?

Není tady

 

#13 15. 11. 2007 22:38

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: Vesmírný objednávkový servis

bazalka napsal(a):

Jo,Faf,přesně z tohohle rčení mám taky hrůzu,takže můžu zodpovědně říct,že tento servis se snažím využívat minimálně...ale od tý doby,co o něm vím a četla jsem knihu,docela lehce parkuju autem na všech místech,dokonce i tam,kde bývá narváno... lolloltummenupp

Fiiiha sikovnaaaa... big_smile

no, ja sa pomaly odvazujem k spisaniu zaväznej objednavky, aj som si nasla taky posilnovaci ritual, mam uz aj kadidlo pre magicke priania vlastnorucne prichystane.. ale bojim sa, pretoze to nie je sranda a co ak som prehliadla nejake zavazne negativa, ktore to splnene prianie moze so sebou priniest? ale asi to nakoniec bude uplne fuk, posnazim sa vychytat "najtucnejsie muchy" a pustim sa do toho. smile
akurat ze pre mna - "horucu hlavu a este horucejsie srdce" - je problem pustat sa do niecoho rozvazne. smile


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#14 15. 11. 2007 22:44

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Vesmírný objednávkový servis

Ahoj, Fafužka! Mᚠveežmi pekný nový podpis! tummenupp

Venuše - proboha, to ne!! NIKDY, NIKDY  se to nesmí týkat živé bytosti a člověka už vůbec! Živé bytosti mají svou vůli a svým přáním jim deformuješ jejich pole...ony se ovšemže brání a....no není to dobrý. Myslím, že při troše opatrnosti to funguje na věci a děje(což dokazuje Bazalčino parkování smile)..ale taky záleží na tom, jak je člověk zrovna rozpoložen. Zrovna nedávno se mi takhle povedlo nevídaně "posunout" frontu na naší nemožný, věčně zasekaný poště; povedlo se mi to jednou, dvakrát....a potřetí už ne. Taky proto, že jsem to začala považovat za samozřejmé rodna


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#15 15. 11. 2007 22:50

ajka.m
♥♥♥♥♥--
Místo: Hampshire, UK
Registrovaný: 26. 11. 2006
Příspěvky: 798
Web

Re: Vesmírný objednávkový servis

bazalka napsal(a):

Jo,Faf,přesně z tohohle rčení mám taky hrůzu,takže můžu zodpovědně říct,že tento servis se snažím využívat minimálně...ale od tý doby,co o něm vím a četla jsem knihu,docela lehce parkuju autem na všech místech,dokonce i tam,kde bývá narváno... lolloltummenupp

Ahoj Bazalko, s tím autem nápadobně. Jsem si teď jistější za volantem, parkuju rychleji a nacházím volná parkovací místa. A to se tím ani nezabývám smile

Upravil(a) ajka.m (15. 11. 2007 22:52)


Láska je jako drahokam ukrytý hluboko v srdci
Pravda je ta nejzářivější perla na dně oceánu
http://sirmi.ic.cz/pes/51.gif

Není tady

 

#16 15. 11. 2007 22:53

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: Vesmírný objednávkový servis

Dakujem Lupi,
to bola zasa raz jedna inspiracia porovnatelna s bleskom z jasneho neba..a inspirovana rozhovorom Igraine s Utherom Pendragonom. lol som sa trochu stratila v Hmlach Avalonu. wink

Ozaj a s tymi objednavkami... ty vravis, ze sa to nemoze tykat zivej bytosti? ale to mas na mysli prave tu konkretnu bytost, nie? akoze neovplyvnovat cudziu volu... lebo ak sa to tyka niekoho "imaginarneho", nemalo by to vadit.... ci?


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#17 15. 11. 2007 22:54

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: Vesmírný objednávkový servis

Ahoj Ajka, ja vam normalne zavidim..vam s Bazalkou to taaak pekne vsetko ide, to len ja sa motam hore dolu v chaose tusim. smile ides na skolu II.nie?


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#18 15. 11. 2007 22:56

ajka.m
♥♥♥♥♥--
Místo: Hampshire, UK
Registrovaný: 26. 11. 2006
Příspěvky: 798
Web

Re: Vesmírný objednávkový servis

Ahoj Faf, možná je to tím, že jezdím firemníma autama  lol .
Na školu jdu a moc se těším.
Ještě uvažuju o Černošicích.


Láska je jako drahokam ukrytý hluboko v srdci
Pravda je ta nejzářivější perla na dně oceánu
http://sirmi.ic.cz/pes/51.gif

Není tady

 

#19 15. 11. 2007 22:59

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Vesmírný objednávkový servis

faf napsal(a):

Dakujem Lupi,
to bola zasa raz jedna inspiracia porovnatelna s bleskom z jasneho neba..a inspirovana rozhovorom Igraine s Utherom Pendragonom. lol som sa trochu stratila v Hmlach Avalonu. wink

Ozaj a s tymi objednavkami... ty vravis, ze sa to nemoze tykat zivej bytosti? ale to mas na mysli prave tu konkretnu bytost, nie? akoze neovplyvnovat cudziu volu... lebo ak sa to tyka niekoho "imaginarneho", nemalo by to vadit.... ci?

Jasné, že tak..............naopak by povedala, že ak sa "všeobecne" objednáva dobré, že sa to akosi samovožne distribuuje kam treba smile


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#20 15. 11. 2007 23:00

ajka.m
♥♥♥♥♥--
Místo: Hampshire, UK
Registrovaný: 26. 11. 2006
Příspěvky: 798
Web

Re: Vesmírný objednávkový servis

A určitě ti to jde taky - moc se mi líbí tvůj nový text  tummenupp


Láska je jako drahokam ukrytý hluboko v srdci
Pravda je ta nejzářivější perla na dně oceánu
http://sirmi.ic.cz/pes/51.gif

Není tady

 

#21 15. 11. 2007 23:01

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: Vesmírný objednávkový servis

Uf, mi odlahlo Lupi. smile

so si povedala, ze sa tomu svojmu "Havraniemu kralovi" idem trochu "pripomenut", chlapi su straaaasne nespolahlivi. lol

Ajka, tak super, tesim sa, ze sa uvidime na skole..ja idem aj do cernosic, dnes som poslala prihlasku, tak budem mat dva super vikendy... a zaroven mam aj taku poistku, ak ma skola rozhadze, tak sa snad dam potom trochu dokopy. tongue aky som ja oportunista


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#22 15. 11. 2007 23:03

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: Vesmírný objednávkový servis

ajka.m napsal(a):

A určitě ti to jde taky - moc se mi líbí tvůj nový text  tummenupp

nooo, ja mam pocit, ze vy sa tak "vyhrabavate" z tych "bazin" a ja sa zatial prepadam stale hlbsie a hlbsie... len obcas sa vynaram nadychnut... tak hadam tam nemam Mariansku priekopu. big_smile

aaa dakujem. rodna smile


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#23 15. 11. 2007 23:03

ajka.m
♥♥♥♥♥--
Místo: Hampshire, UK
Registrovaný: 26. 11. 2006
Příspěvky: 798
Web

Re: Vesmírný objednávkový servis

Faf, můžeš mi prosím poslat na e-mail tu přihlášku, a mám motivaci.


Láska je jako drahokam ukrytý hluboko v srdci
Pravda je ta nejzářivější perla na dně oceánu
http://sirmi.ic.cz/pes/51.gif

Není tady

 

#24 15. 11. 2007 23:04

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Vesmírný objednávkový servis

Jaaaj.....o drevenej vrane nieto ani chýru ani slychu ani v Londýne grater


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#25 15. 11. 2007 23:07

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Vesmírný objednávkový servis

faf napsal(a):

... tak hadam tam nemam Mariansku priekopu. big_smile

Tam sú skvelé srašidelné rybýý! vavalol Nefrfli...vieš, kožko mne napríklad trvalo, než som naštartovala ten vyhrabávací proces? vy to budete ma žahšie a budete lepšie vedie, kade na to pussa


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů