Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 17. 11. 2007 9:24

marica
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 22. 9. 2007
Příspěvky: 514

Re: Strach ze zubaře

Modroočka napsal(a):

Já tam jdu příští týden ve čtvrtek, tak na mě myslete, to zase bude, ach jo, už to vidím.

Dejchej hodně zhluboka - mně to pomáhá. Poradila mně to kámoška když mné dělala resekci. Vyskoušeno - lze s tím překonat strach.

Není tady

 

#27 19. 11. 2007 13:01

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Strach ze zubaře

Sisi no to víš, bude mi třicet a s přicházejícím stářím je třeba začít tyhle věci řešit :-)))

Není tady

 

#28 19. 11. 2007 13:47

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: Strach ze zubaře

R8no jsem si u kafe četla tohle téma, pak jsem se oblékla a vyrazila ke své zubařce, ke které jsem byla dva měsíce objednaná...
Zubaře se nebojím, tedy beru ho jako nutné zlo, ale jak jsem tak seděla v tom křesle a před očima se mi míhaly všechny ty krásné, povzbuzující příspěvky a já, která si na vtání nikd ynenechala píchnout injekci, z ničeho nic sebe sama slyším: "Já chci injekci". Má paní dotorka, ke které věrně chodím 16 let se podivila, nic méně injekci mi dala. Kaz, který jsem měla byl banální..... a já dosud šišlám, slintám a na kafe si asi vezmu brčko lol

Není tady

 

#29 19. 11. 2007 17:52

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Strach ze zubaře

Tiina..tak to jó´..ve 30 jsem nic moc neřešila:godlike: ale jak píšeš s přicházejícím stářím..je třeba věci začít řešit teď to vidím,,,žuby už se rozpadaj..lol

Cilko..a on ti nikdo neřekl,že injekce sice pomůže od bolesti.....to jóó´,ale pak se nemᚠšanci nějaký čas najíst,napít..godlike a to brčko no nevím jestli pomůže,protože v té puse ho stejně neudržíš...lollol


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#30 20. 11. 2007 9:23

D.elli
♥♥-----
Registrovaný: 12. 5. 2007
Příspěvky: 98

Re: Strach ze zubaře

No holky vidím,že asi budu muset taky překonat svůj strach a navštívit zubaře...Už jsem napůl nalomená...ale...To je fakt něco neskutečného,ten strach je pořád silnější než já... grater

Není tady

 

#31 20. 11. 2007 9:30

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: Strach ze zubaře

Zubaře jsem se vždy šíleně bála, nemohla jsem překonat ten strach a jít.  Jenže jednou nebylo úniku.
Teď už chodím k zubaři pravidelně - 2x ročně, strach už nemám. Vždy se dá domluvit, nechat si píchnout injekci při složitějším výkonu.  Mám taky  ten dávivý reflex,  ale ten částečně ustoupí, když si vezmu před výkonem Degan - tableta na bolesti žaludku, která ten reflex potlačí.


"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#32 20. 11. 2007 10:27

Sakura
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4417

Re: Strach ze zubaře

No ja mam strach ze zubare kazdy den - mam ho kazdy den doma. big_smile Manzel je totiz zubar. Jenze plati "kovarova kobyla chodi bosa" - o zuby se mi nestara, i kdyz se pred svatbou tim dusoval, ze az do smrti bude o me zuby postarano. No nestalo se. Nastesti na kazy netrpim. Jinak muj manzel pry zdy pacientovi da na vyber vsechny mozne postupy, uprimne povi, jak je co ucinne, jaka je cena (v Japonsku se u lekare plati, i kdyz si vsichni plati pojisteni - to hradi jen 50% ceny vykonu), jake jsou vyhody ci nevyhody daneho postupu a pacient si pak zvoli sam. To je podle me docela fer k pacientovi, ktery se urcite trese strachy,  co s nim bude. Kdyz jsem sla pri me posledni navsteve Cech k zubari u nas, byla jsem ale sokovana - sel na me holyma rukama bez rukavic, ktere si pred vykonem ani neoplachl, sahal na vsechno okolo a jeste mu smrdely cigaretama. Ani nemel rousku. A i kdyz jsem byla normalne predem objednana, sestricka si to jaksi nepoznamenala a skoro na me vyjela, co tam jako chci. No horor! Jsem zvedava, zda se uroven zvysi, kdyz budeme platit poplatky.

Není tady

 

#33 21. 11. 2007 9:03

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Strach ze zubaře

Jé..a to sem si vždy říkala..Mít tak doma zubaře..a nebo vůbec doktora..Jenže koukám.ono je to prd platný...lol


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#34 23. 11. 2007 7:31

Pavka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 4. 5. 2006
Příspěvky: 8129

Re: Strach ze zubaře

Tak jsem včera "přežila" návštěvu u zubařky. Bohužel prevence nebyla krátká a bezbolestná, trpěla jsem hodinu a půl. usch Tak a teď už budu mít zase pokoj.


http://www.ticker.7910.org/an1cEUF0g410000NDY1N298MjcwNDQ3amF8U3RlcGFu.gif

http://www.ticker.7910.org/an1cHxx0g410000NDU2ODlkfDI4OTc3N2phfE1hdHlhcw.gif

Není tady

 

#35 26. 11. 2007 0:09

bonyfac
♥♥-----
Registrovaný: 15. 4. 2007
Příspěvky: 30

Re: Strach ze zubaře

No tak to jsem ráda, že nejsem sama, kdo se tak strašně bojí. Dokonce jsem z vyšetření ve FN odcházela se zprávou v ruce, kde jsem se dočetla že mám fóbii. Tak jsem se za to strašně styděla a zjišuji, že nejsem sama. Jinak jestli mohu doporučit a podělit se s vlatníma zkušenostma, tak mě zabírá injekce, sluchátka do uší /ale s pořádně hlasitou hudbou bez přestávek/ a zavřený oči - toto mi doporučila moje zubařka je fakt skvělá a má perfektní přístup. jinak strach mám i z jednoho zvířete - taky už ho někdo zmiňoval a to je pavou, to je další kapitola sama pro sebe "o))) tak hodně zdaru u zubaře - já to naštěstí mám prozatím za sebou, ale za 1/2 roku znovu /to docela koukám, že chodím pravidelně na prohlídky - u mě úspěch/

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů