|
1.září : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 1.září : Národní klasika: ovocné knedlíky. Jak zvádnout veškeré nástrahy jejich přípravy? 1.září : Dechberoucí krása těchto levitujících skleněných zahrad vás okouzlí. Aerárium: Vytvořte si svůj malý zelený svět |
|
|

PPavlaa napsal(a):
jetelík napsal(a):
PPavla: Copak, nevyspala ses dobře? Vždyť tu do něj jenom rejpeš a jinak nic kloudného.
Vyspala jsem se skvěle, díky za optání
jen nevím, proč bych tady měla jemu něco odkejvávat a litovat ho, jaká je matka jeho holky kráva, když nevím, jaké ji k tomu vedou důvody, že se takhle chová ... a pochybuju, že důvod nemá, že je to jen její rozmar
PPavlo, já nějak nepostřehla, kde nazval mamku své přítelkyně krávou??? To snad nemyslíte vážně?! Přetáčíte zde slova která jsou v naprosto jiném smyslu, než byla položena otázka. 
A šup sem s "protivismem" 


Není tady
Hlavně, že tady máme tebe, která vše uvede na pravou míru ...díky !
Není tady

PPavlaa napsal(a):
Hlavně, že tady máme tebe, která vše uvede na pravou míru ...díky !
Vau, děkuji za poklonu 


Není tady
rádo se stalo, měla bys chodit častějc 
Není tady

No tak to bych možná mohla, ale jsem nekonfliktní tip a tady se to občas hooodně zvrhne někam jinam, jen někdy jsou příspěvky, kde mi to nedá a reaguji... a pak dobře mi tak 


Není tady
Verčulka napsal(a):
No tak to bych možná mohla, ale jsem nekonfliktní tip a tady se to občas hooodně zvrhne někam jinam, jen někdy jsou příspěvky, kde mi to nedá a reaguji... a pak dobře mi tak
Bože ženská co řešíš
klídek 
Není tady
Nejsem si jistá, jestli je panenství diagnóza... a tudíž jestli má lékař povinnost informovat rodiče neplnoletého dítěte... A i tak, paní matka to nemá moc ujasněné, panenství s pohlavním stykem souviset nemusí.
Jinak teda, když vidím to šestnáctileté kuře, které jsem vychovala, jak "chodí s chlapcem" a je zřejmé, že chůze je činnost, které se věnují asi tak nejmíň, snažím se nevidět, neslyšet, nemyslet. Naši rodiče a naše děti prostě nesouloží a hotovo 
Není tady
Daniela S. napsal(a):
Nejsem si jistá, jestli je panenství diagnóza... a tudíž jestli má lékař povinnost informovat rodiče neplnoletého dítěte... A i tak, paní matka to nemá moc ujasněné, panenství s pohlavním stykem souviset nemusí.
Jinak teda, když vidím to šestnáctileté kuře, které jsem vychovala, jak "chodí s chlapcem" a je zřejmé, že chůze je činnost, které se věnují asi tak nejmíň, snažím se nevidět, neslyšet, nemyslet. Naši rodiče a naše děti prostě nesouloží a hotovo

tak to jsi napsala hezky 
Není tady
Hele, hormon a proč ty vůbec chceš vědět, jestli to lékař může matince sdělit, když říkáš, že jste spolu nespali 
Není tady
Osobně si nedovedu představit, že by mě máma skoro v 16 letech vlekla za flígr k doktorovi, aby zjistila, jestli spím s někým, kdo jí zrovna nejde pod nos.
A čeho tím asi tak docílí?
I kdyby tím jenom vyhrožovala...
Matinka by si asi měla pomalu zvyknout na myšlenku, že dcera si prostě najde partnera, který bude vyhovovat jí. A že se kvapem blíží doba, kdy jí nebude moct mluvit vůbec do ničeho.
Danielo, tak to máš za 100 bodů 
Není tady

Inak, Ppavli: Vysokú školu si mu o hlavu oplieskala TY - a poemrne rozumne, lebo to naozaj nie je záruka ničhoho... Ale potom nehcápem, kao chceš (trebárs ako matka) zistiť, čo je nápadník tvojej dcéry zač... Aké zvolíš kritériá? Musia byť rodičia bieli anglo-saskí prostestanti, alebo katolíci? Všetci súrodneci s vysokou školou, dobre zarábajúci? Dáš mu zmerať IQ alebo urobiť psychotesty...???!!
Vieš, matka môže želať sebe alebo dcére čo len chce, ale v danej chvíli už to ostáva v rovine prianí. Nápadníkov, s ktorými by som PODĽA MOJEJ MAMY mala byť šťastná, by som do pol hodiny utĺkla hoci aj kabelkou... my dve máme skrátka diametrálne - alebo povedzme dosť - odlišné predstavy o tom, čo je šťastie, a to hlavne vo vzťahu... Takže je rozumné, keď sa navzájom necháme byť šťastné po svojom. Šestnástročná baba je ešte mladé teliatko, o to pokoj, ale aj ono sa musí otrkať a málokto sa poučí inak ako na vlastných chybách. môžeme im nanajvýš podstrčiť antikoncepciu-tabletky(matky dcér) alebo prezervatívy(matky synov) a držať im palce. A prípadne počakť, kým sa neprídu vyplakať na rameno a poradiť sa.
Není tady
mám děti zatím malé, ale taky mám ještě v živé paměti, jak vyváděli naši, když jsme se sestrou randily my - třeba manžel - tehdy samozřejmě přítel, když u nás spal, tak v jiném pokoji a v jiném patře
, u něj přes noc zcela výjimečně - to já, a bylo mi 19, sestra, která randila také od necelých šestnácti, měla do osmnácti smůlu úplně
nicméně jim muselo být doma jasné, že nás neuhlídají, ale nějaké vyšetření nebo složité vyšetřování, jestli už "to" proběhlo, si ušetřili (poučení o antikoncepci ale taky
)
a pokud vím, tak manželovi rodiče v době, kdy mě ještě neznali, ale už o mě věděli, jenom nadhodili otázku, že doufají v jeho zdravý rozum jak při výběru partnerky, tak i při antikoncepci - a tím to haslo...
P.S. argumentovat jde i bez hádek, Selimo a Danielo, díky za váš přístup 
Není tady
Já si myslím, že když se o to Hormon zajímá, tak zase nebude tak špatný. V jeho věku kolikrát by chlapci utekli, našli si jinou ,která nebude mít takové problémy s matinkou.
že se mamča bojí, to je jasné. Že je z našeho pohledu v 15ti brzo je taky jasné. Ale asi se nedá nic dělat, svět jde tak nějak kupředu a když to budou chtít udělat,tak to udělají.
Já bych spíše myslela na antikoncepci. Když dívce lékař nenapíše antikoncpeci, tak doufám, že budeš takový BOREC, že ti kondom vadit nebude....
Jinak k té panenské bláně. Vyšetření je na prd. Dívka se bez panenské blány může i narodit. Nebo jí může ztratit při nějaké fyzické namáhavé aktivitě. To byl i můj případ... 4 hodinový trénink gymnastiky, kdy jsem pak začala krvácet v 13ti, trochu mě bolelo břicho. Letěly jsme s mamkou na gyndu a tam nám lékař vysvětlil, že to mohl být právě příznak roztržení pannenské blány při sportu a vyšší fyzické aktivitě. Nic se neděje.
To bude jako maminka dceru zavírat doma do té doby, než usoudí, který věk je vhodný pro zahájení sexuálního života?
Není tady
Na gyndu kvůli prověření ze ztráty panenství, povleče 15 -ti letou holku, jen matka - magor - sorry ! 
Asi bych to mojí matce nikdy neodpustila

Upravil(a) Santala (12. 11. 2007 15:46)
)Není tady
Mému synovi je 20 let a chodí s děvčetem které také nedávno oslavilo teprve 16 let. Ze začátku ji maminka hlídala víc, pak syna pozvala na večeři, víc si ho asi otukla a dnes mají oba v podstatě zelenou. Spávají spolu střídavě u nás nebo u ní. Myslím že je lepší když víme že jsou spolu a že spíš nelítají někde s partičkou. On ji v podstatě i hlídá.......Lepší jak kdyby kluky střídala, ne? Zatím se mají rádi, sluší jim to.........je to hezké......i když je ona ještě mladičká.... )))
Není tady
Já si myslím že názor maminky není dobrý. Mám zatím dvě malé holky, ale až budu chtít vědět jestli něco s klukem chtějí mít nebo mají, vezmu to z druhé strany a poučím je o antikoncepci a že až jí budou potřebovat, zajdu s nima na gyndu aby jí dostaly raději dříve než později. Uhlídat se nedají a je lepší když o tom vím a má antikoncepci, než aby to tajila a já se klepala kdy si koupí těhu test.
Není tady

Já jsem poznala svého muže, když mi bylo 17. Jemu 27. Mamka nevyváděla, jen chtěla vědět o koho jde. Jinak nebyl problém. Naopak měla pocit, že ten starší kluk prostě bude mít víc rozumu, než kdybych chodila s vrstevníkem. A nespletla se. Jen tchýně měla trochu problém přijmout tak mladou "snachu" a dost dlouho jsme jí tajili, že spolu spíme...no, stará škola. 
Není tady

Já si teda neumím představit, jak by mě mamka skoro v 16ti letech donutila jít s ní na gyndu, kdybych já nechtěla.
Není tady