Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 9. 11. 2007 14:24

pipi
♥♥-----
Registrovaný: 29. 10. 2006
Příspěvky: 78

Jaký je postup u gynekologa, když nemůžete otěhotnět?

Chtěla bych vědět jaký je postup u gynekologa, když nemohu druhý rok otěhotnět. Zajímá mě na jaké vyšetření mě pošle a nebo jestli mi předepíše nějaké léky na ovulaci. Chystám se jít ke svému lékaři 2 roky neberu antikoncepci a pořád nic.

Není tady

 

#2 9. 11. 2007 14:28

kaca17
♥♥♥----
Místo: Okres HK
Registrovaný: 6. 11. 2007
Příspěvky: 149

Re: Jaký je postup u gynekologa, když nemůžete otěhotnět?

Ahoj, to už je delší doba. Zatím nemᚠvyšetření sebe ani partnera? To je asi první krok. Pokud budete v pořádku, zkouší IUI. Když se nepovede, dělá se ženě diagnos. laparoskopie. Aspoň tak to bylo u nás. Zkus stránky nějakého CAR. Jsou tam taky tyhle info.


Jakmile se před námi jedny dveře zavřou, otevřou se jiné. Ale tragédií je, když pořád hledíme na ty zavřené a nevšímáme si těch otevřených.

Není tady

 

#3 9. 11. 2007 14:37

pipi
♥♥-----
Registrovaný: 29. 10. 2006
Příspěvky: 78

Re: Jaký je postup u gynekologa, když nemůžete otěhotnět?

kaca17 napsal(a):

Ahoj, to už je delší doba. Zatím nemᚠvyšetření sebe ani partnera? To je asi první krok. Pokud budete v pořádku, zkouší IUI. Když se nepovede, dělá se ženě diagnos. laparoskopie. Aspoň tak to bylo u nás. Zkus stránky nějakého CAR. Jsou tam taky tyhle info.

Děkuji vyšetření zatím nemáme ani já ani manžel a bojím se, že manžela k nějakému vyšetření nedotáhnu. Zatím jsem to neřešili až teď kdy už se mi zdá, že je to dlouhá doba a mám strach protože moje matka se léčila 8 let, aby mohla mít rodinu.

Není tady

 

#4 9. 11. 2007 15:15

kaca17
♥♥♥----
Místo: Okres HK
Registrovaný: 6. 11. 2007
Příspěvky: 149

Re: Jaký je postup u gynekologa, když nemůžete otěhotnět?

Já bych to rozhodně neodkládala, taky už to řešíme 5 let a není to nic příjemnýho. Manžel by mohl poslat i vzorek z domu, ale to může bejt zkreslený - někde vedle se to ted už probíralo. Jestli bude tvůj gyn. neochotnej tak ho raděj změň. Zkuste rovnou nějaký CAR, to by mohlo být pro manžu i lepší. Přijde mi to takový anonymnější. Dopředu se zbytečně nestresuj, vždyt ještě nic nevíš. wink


Jakmile se před námi jedny dveře zavřou, otevřou se jiné. Ale tragédií je, když pořád hledíme na ty zavřené a nevšímáme si těch otevřených.

Není tady

 

#5 9. 11. 2007 16:25

sissi
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 6. 9. 2007
Příspěvky: 8927
Web

Re: Jaký je postup u gynekologa, když nemůžete otěhotnět?

Pipi a na co se Tva mama lecila?? va


http://www.eticker.co.za/tickers/biry3bwt2bsoypzx.png
Tobiášek nar.2.3 52cm 3700g, 18m-89cm 12,7kg tongue 2roky-13.8kg, 16 zoubků

Není tady

 

#6 12. 11. 2007 16:22

pipi
♥♥-----
Registrovaný: 29. 10. 2006
Příspěvky: 78

Re: Jaký je postup u gynekologa, když nemůžete otěhotnět?

sissi napsal(a):

Pipi a na co se Tva mama lecila?? va

Matka se léčila se slinivkou tu mám já podle lékařky v pořádku

Není tady

 

#7 12. 11. 2007 18:28

sissi
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 6. 9. 2007
Příspěvky: 8927
Web

Re: Jaký je postup u gynekologa, když nemůžete otěhotnět?

Tak kdyz ji mas v poradku, tak si z toho nedelej hlavu. Tvuj dr at Ti napise pair na vysetreni spermia, popripade zajdete do CAR a tam vam ho udelaji, to je jako prvni, pak Ti vezmou krev a mozna by Te mohli poslat na laparku, protoze uz to zkousite dele.


http://www.eticker.co.za/tickers/biry3bwt2bsoypzx.png
Tobiášek nar.2.3 52cm 3700g, 18m-89cm 12,7kg tongue 2roky-13.8kg, 16 zoubků

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů