Oznámení

8. června : Vážení uživatelé, v současné době pracujeme na vylepšení stránek Babinet.cz, což může způsobovat občasné výpadky či problémy spojené zejména s přihlašováním. Na odstranění problémů a doladění detailů usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

8. června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

28. května : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

#26 9. 11. 2007 12:33

Martina1980
♥♥♥♥---
Web

Re: Zarlivost...

Zarlivost jde ruku v ruce s duverou. Je me to lito, ale ja svymu priteli neverim (a to jsme spolu jen 2mesice).. Tak dlouho flirtoval prede mnou s jinou, az se to pokazilo.. Nemuzu se te myslenky ted zbavit, i kdyz on rika, ze si delal srandu..

Není tady

#27 9. 11. 2007 13:08

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Web

faf napsal(a):

Ziarlim, ked nedostavam od partnera nieco, co on ale ochotne venuje inym. big_smile

takze to nejde ani tak o ziarlivost, ale o pripadnu nespokojnost so vztahom. Ked som vo vztahu spokojna a citim sa "naplnena", neziarlim, ani keby okolo neho behalo 20 nadhernych vil a lihali si mu pod nohy. smile

ak vo vztahu nieco hlasno skripe, ziarlila by som aj na malu skaredu skreticu, ak by sa na nu milo pozrel. lol

berte to prosim s nadhladom. wink

K tomu se přidávám. Trochu mi to osvětluje moje vlastní příčiny.
Pak ještě žárlím proto, že nejsem pravděpodobně dosti sebevědomý na to, abych si řekl, že mi to je jedno a že mě nebude bolet případná ztráta.
Poté, co ode mě odešla exžena, jsem se stal přehnaně citlivej. Přes časté a intenzivní mozkožrouty s tím bojuju :-)

Není tady

#28 9. 11. 2007 13:19

Nick3594
Host

Nicolas napsal(a):

Pak ještě žárlím proto, že nejsem pravděpodobně dosti sebevědomý na to, abych si řekl, že mi to je jedno a že mě nebude bolet případná ztráta.

Cítím to tak, že pokud mám partnera ráda a ten odejde, tak to bude bolet..... vždycky. Jen když má člověk dostatek sebedůvěry, tak se z toho rychleji vyhrabe. Nejsme stroje bez emocí. Mozkomor, tak to je přesné a výstižné.... Taky mě občas přepadají ..... dumbom. Takže pak na ně vytáhnu Expekto Patronum lol. Někdy jsou skutečné úpo*né.... potvory big_smile.

Upravil(a) lvice (9. 11. 2007 13:54)

#29 9. 11. 2007 13:20

Nick3594
Host

Napsala jsem ú.p.o.r.n.é va? Co to má společného s p.o.r.n.e.m lol?

Upravil(a) lvice (9. 11. 2007 13:22)

#30 9. 11. 2007 13:31

L_aura
♥♥♥♥♥--

Laura napsal(a):

Ahojky, také žárlím, stydím se za to, žárlím na všechny jeho bývalé přítelkyně, protože s nimi dodnes udržuje vřelé vztahy. Občas si připadám jako jedna z mnoha, i když jsem ujišována, že nemám důvod.cool

Jééé, jsme tu dvě Laury, to se tedy pěkně bude plést:-))))

Já dřív nežárlila (skoro) nikdy, teď tedy na bývalé přítelkyně nežárlím, jedna je mi z vyprávění dokonce velmi sympatická a vím, že bychom byly dobré kamarádky (asi je to tím, že je mi tak moc podobná:-))))... ale asi žárlím na jeho bývalé milenky (to jsou ty slečny na sex, které nechtěl v posledních letech na vztah, když sám s nikým nechtěl vztah mít) , kdo zná můj příběh, tak ví proč dumbom Ale žárlivost to úplně nebude, spíš mě to tak nějak irituje, zvláště ty, které prostě s mým přítelem podváděly - třeba i několik let - svého partnera sad ... upřímně, bojím se, že mě s nějakou seznámí a já jí pak udělám peklo na zemi, protože skutečně dokážu být - ač se za to potom hrozně stydím a nenávidím - neskutečně krutá dumbom

Není tady

#31 9. 11. 2007 13:47

L_aura
♥♥♥♥♥--

Sorry za offtopic . Hezky jste mi tu pripomneli jednu vec. Tedy, co se týce toho ohlížení se chlapa za jinými. To můj přítel dělal před pár měsíci pořád, prostě takový reflex, já to neřešila, holt to tak prostě má, koukání je koukání, muži jsou prostě vizualne založení... a teprve dnes, jak to tady tak čtu, jsem si uvědomila, že on už se poslední dva měsíce po žádných slečnách neohlíží, není to tím, že bych si ho méně všímala, ale on už to fakt nedělá!

Není tady

#32 9. 11. 2007 14:11

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Web

L_aura napsal(a):

Sorry za offtopic . Hezky jste mi tu pripomneli jednu vec. Tedy, co se týce toho ohlížení se chlapa za jinými. To můj přítel dělal před pár měsíci pořád, prostě takový reflex, já to neřešila, holt to tak prostě má, koukání je koukání, muži jsou prostě vizualne založení... a teprve dnes, jak to tady tak čtu, jsem si uvědomila, že on už se poslední dva měsíce po žádných slečnách neohlíží, není to tím, že bych si ho méně všímala, ale on už to fakt nedělá!

A to vše kvůli tobě! Gratuluju.
Nestává se často, aby se změnil charakter člověka.
Super! A držím palce.

Není tady

#33 9. 11. 2007 14:28

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥

Nicolas napsal(a):

L_aura napsal(a):

A to vše kvůli tobě! Gratuluju.
Nestává se často, aby se změnil charakter člověka.
Super! A držím palce.

Ale Niki, charakter člověka přeci nezměníš...jen ty si to musíš udělat tak,aby ti to nejméně vadilo...reta
Myslím, že partner Laury, má více práce a nestíhá,tak nemá čas koukat po holkách:)))

offtopicVčera jsem v práci z oběda šla do pekerány, tradičně něco sladkého ke kávě. Ve frontě dva hezcí frajírci. A já jsem se přistihla při myšlence, že kdybych si měla vybrat mezi krabicí medovníku nebo tím jedním frajerem..... tak bych vzhledem k mému věku a že jsem žena dala přednost ......tomu medovníku. Hmm, jde to se mnou z kopce a partner asi nemá fakt potřebu na mě žárlit:)))

"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

#34 9. 11. 2007 14:44

L_aura
♥♥♥♥♥--

Nicolasi, Klubko,

já nemluvila o charakteru, jen myslím, že to tak přece máme všichni, že když máme vedle sebe člověka, který nás skutečně zajímá, tak holt už zase tolik neřešíme nejaké ty další - takže to není zas tak úplně mito téma tohoto vlákna big_smile... neříkám, že to tak bude na pořád, ale je pravda, že, když to porovnám s tím, jak se choval před půl rokem a dnes, je prostě o hodně jiný. Třeba, že se vážně snaží mi v mnoha ohledech vyhovět... netvrdím, že to tak bude napořád, ale vidím, že to tak chce sám, že ho k tomu nenutím... v jeho případě by to ani nešlo, no chlap no, co vám budu povídat wink

Není tady

#35 9. 11. 2007 14:51

L_aura
♥♥♥♥♥--

offtopic Klubko, taky bych brala ten medovník:-)).... i když, kdyby se z toho hezkého muže vyklubal někdo inteligentní, milý a hlavně podobných zájmů, jako mám já, tak bych s ním na kafe možná šla, ale víc nic, to další tedy teď nepotřebuju:-)) ... a navíc, nikdy jsem pořádně nepochopila, co je na tom, jít do postele s úplně cizím chlapem, kterého neznáte a nechcete z jiného důvodu než z důvodu fyzické přitažlivosti (co když bude úplně hloupý, co když bude nešikovný, co když bude absolutně pasicní, co když ho bude mít miniaturního - no nesmějte se, i to se pozná z komunikace:) - ověřeno dumbom....), prostě zbytečná výměna energii usch

Není tady

#36 11. 11. 2007 13:32

Allice
♥♥♥♥♥--

faf napsal(a):

Ziarlim, ked nedostavam od partnera nieco, co on ale ochotne venuje inym. big_smile

takze to nejde ani tak o ziarlivost, ale o pripadnu nespokojnost so vztahom. Ked som vo vztahu spokojna a citim sa "naplnena", neziarlim, ani keby okolo neho behalo 20 nadhernych vil a lihali si mu pod nohy. smile

ak vo vztahu nieco hlasno skripe, ziarlila by som aj na malu skaredu skreticu, ak by sa na nu milo pozrel. lol

berte to prosim s nadhladom. wink

To je moc hezky napsane smile a krasne jsi popsala to, jak to citim, ale neumela jsem to vysvetlit!

Není tady

#37 11. 11. 2007 16:30

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

L_aura napsal(a):

offtopic Klubko, taky bych brala ten medovník:-)).... i když, kdyby se z toho hezkého muže vyklubal někdo inteligentní, milý a hlavně podobných zájmů, jako mám já, tak bych s ním na kafe možná šla, ale víc nic, to další tedy teď nepotřebuju:-)) ... a navíc, nikdy jsem pořádně nepochopila, co je na tom, jít do postele s úplně cizím chlapem, kterého neznáte a nechcete z jiného důvodu než z důvodu fyzické přitažlivosti (co když bude úplně hloupý, co když bude nešikovný, co když bude absolutně pasicní, co když ho bude mít miniaturního - no nesmějte se, i to se pozná z komunikace:) - ověřeno dumbom....), prostě zbytečná výměna energii usch

Na tom je vzrušenie, zvedavos, torchu strachu a veža, staršne veža nadržanosti....  môže to by nádherný a nezbudnutežný jednorazový zážitok, aj keď nevie vymeni sviečku v aute alebo uvari guláš... tongue

Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

#38 21. 1. 2008 9:47

Martina1980
♥♥♥♥---
Web

Martina1980 napsal(a):

Ja zarlim na spolubydlici meho pritele. Ona ma sice pritele ale neklape jim to ve vztahu a maji krizu. Muj pritel s ni flirtuje i prede mnou bez nejakeho ostychu. Vcera jsem se mu poprve odvazila rict, ze me to fakt vadi (nechcu aby si myslel ze jsem zarliva pipina).. Nejsem zadny psycholog, ale umim si domyslet, ze holka ma problemy a tak je rada za kdejakou pozornost a kompliment od chlapa a zda se me, ze ona je z nej trosku vedle.. vzdyt' uz i malem prestava kourit cigarety kvuli tomu, ze ji muj pritel rekl, at to udela.. Pritel me vcera rekl, ze to tak nemysli a ze je to sranda, ale me to jako sranda nepripada..

Dneska se me zdalo, ze muj pritel a ta jeho spolubydlici.. dumbom Byl to hroznej sen.
Co mam delat, ja jsem asi zrala na chocholouska.
Kdyz vidim ty vsechny rozchody kvuli nevere, tak mam strach ze me to driv nebo pozdejc potka taky.

Není tady

#39 21. 1. 2008 10:01

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-

Martina1980 napsal(a):

asi bych mela prinutit zarlit meho pritele, ale jak to mam udelat..

No bavit se úplně stejně s jinými mužskými...., takhle ve srandě, jako on:)
A jejich flirtování si nevšímat, jak kdybys o tom nevěděla. Řekl ti, že to je sranda, tak to tak ber/zkus brát (stejně s tím nic nenaděláš, když s tím nebude chtít přestat....a navíc mu tou žárlivostí dávᚠnajevo, jak moc ti o něj jde...a to ho nechává v klidu, protože vidí, že tě má "jistou"..)
A uvidíš....smile
Věř, pokud tě má opravdu rád, tak zbystří, co to provádíšsmile A já bych to nebrala jako manipulaci, aby mě tu někdo zas neobviňoval;)), ale jako neškodný flirt, zábavu (slovíčkaření, úsměvy...), to opravdu nikomu neškodí a děti se z toho nerodíbig_smilesmile

Upravil(a) Račice dračice (21. 1. 2008 10:14)

18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

#40 21. 1. 2008 10:31

Martina1980
♥♥♥♥---
Web

Račice dračice napsal(a):

Martina1980 napsal(a):

A jejich flirtování si nevšímat, jak kdybys o tom nevěděla. Řekl ti, že to je sranda, tak to tak ber/zkus brát (stejně s tím nic nenaděláš, když s tím nebude chtít přestat....a navíc mu tou žárlivostí dávᚠnajevo, jak moc ti o něj jde...a to ho nechává v klidu, protože vidí, že tě má "jistou"..)
A uvidíš....smile
Věř, pokud tě má opravdu rád, tak zbystří, co to provádíšsmile A já bych to nebrala jako manipulaci, aby mě tu někdo zas neobviňoval;)), ale jako neškodný flirt, zábavu (slovíčkaření, úsměvy...), to opravdu nikomu neškodí a děti se z toho nerodíbig_smilesmile

Ja vim, ze me ma muj pritel rad a dava me to najevo. Jen me vzdycky udivuje, ze kdyz prijde spolubydlici domu nebo je nekde pobliz, ze on vzdycky ozije a vyskoci, mluvi hlasite a predvadi se. Ona o nem rika, ze je strasne vtipnej a smeje se i te nejvetsi blbine, co muj pritel rekne. Taky ji rika zdrobnelinou a kdyz se bavi o mne v me nepritomnosti, tak me rika "vona" nebo "Martina"..

Není tady

#41 21. 1. 2008 10:38

Martina1980
♥♥♥♥---
Web

A uvidíš....smile

Nevim, jestli to dokazu protoze nejsu ten flirtovaci. Moje spolubydlici je na tom lip. Neni ji trapny nam vlitnout do pokoje a divat se tam s nama ve trech na televizu atd. Kdyz je na party a neco vypije, tak se tam toci na tyci atd.
Taky mozna zarlim kvuli tomu, ze kdyz se mrknu na jeho videa co tocil z ruznych akci nez jsme se dali dohromady, tak je skoro na vsech ona..

Není tady

#42 21. 1. 2008 10:38

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-

Martina1980 napsal(a):

Martina1980 napsal(a):

A uvidíš....smile

Ja vim, ze me ma muj pritel rad a dava me to najevo. Jen me vzdycky udivuje, ze kdyz prijde spolubydlici domu nebo je nekde pobliz, ze on vzdycky ozije a vyskoci, mluvi hlasite a predvadi se. Ona o nem rika, ze je strasne vtipnej a smeje se i te nejvetsi blbine, co muj pritel rekne. Taky ji rika zdrobnelinou a kdyz se bavi o mne v me nepritomnosti, tak me rika "vona" nebo "Martina"..

Prostě si drbe ego no:) Asi to potřebuje:D U ní si přijde vtipný, protože se jeho poznámkám a narážkám směje, u tebe zas, že je chtěnej pro vztah, protože žárlíš. Vždy mu tím jen nahrávᚠa on se cítím v sedmém nebi..., ještě aby se o něho holky porvaly:lol:
Nežárli, a vtipkuj, podobně jako on s jiným a jelikož je to asi pořádně ješitnej chlap, když má takovou potřebu si tohle dokazovat, určitě to nepřehlídne a bude si své "teritorium" chtít uchránit. Jakmile mu přestaneš drbat ego, začne se dožadovat tvé pozornosti..... smile

jo a nevháněj vlastní žárlivostí ho do rukou jiné.....

Upravil(a) Račice dračice (21. 1. 2008 11:07)

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

#43 21. 1. 2008 10:52

Martina1980
♥♥♥♥---
Web

jo a nevháněj vlastní žárlivost ho do rukou jiné.....

Ja jsem prave naopak ten tip, co kdyz zacne zarlit nebo neco takovyho tak prestanu mluvit a bud se nekam zdekuju, kde mne to prejde a nebo se zbalim a odjedu. To asi neni zrovna idealni. Asi se fakt musim vic uvolnit a zacit taky flirtovat aby si nemyslel ze je jedinej nejlepsi.
Jeho spolubydlici je pekna a hubena zenska, v nejlepsich letech (30let), ktera jeste schodou okolnosti zdedila nejakej majetek, takze v tomto smeru je uz taky za vodou a vlastne idealni partie.

Není tady

#44 21. 1. 2008 11:01

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Můžete mi říci, co vám vaše žárlivost přináší??? K čemu je dobrá? Čeho s její pomocí dosáhnete? Jak se jako žárlivci cítíte??? Opravdu mne to zajímá.

Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

#45 21. 1. 2008 11:05

Martina1980
♥♥♥♥---
Web

Pandorraa napsal(a):

Můžete mi říci, co vám vaše žárlivost přináší??? K čemu je dobrá? Čeho s její pomocí dosáhnete? Jak se jako žárlivci cítíte??? Opravdu mne to zajímá.

Me neprinasi vubec nic. Dobra taky k nicemu nebude, protoze kdyz chce druha polovicka neco podniknout, tak v tom asi zarlivost nepomuze.

Není tady

#46 21. 1. 2008 11:06

majkafa
Host

Žárlivost ničí toho, kdo žárlí. Otravuje celý vztah. Stejně tím, že žárlím, NIC nezměním. Jen sama sobě ublížím. Díkybohu, že jsem z ní vyrostla. smile

#47 21. 1. 2008 11:11

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-

Pandorraa napsal(a):

Mě nepřináší vůbec nic, nejsem dnes už žárlivá. Ve svém prvním dlouhodobém vztahu jsem žárlila spíš na jeho všeobecný nezájem, čas který nechtěl trávit se mnou a trávil je s jinýma (a to byly ženské, nebo jeho kamarádi), by měl megaproblémy, kt. jsem řešila spíš já za něho...(byla to moje blbost a vlastní nedocenění...)
Nepřinášela nic, naopak hodně brala. Je to otázka výše sebevědomí, závislosti na čemkoliv.... jako žárlivec se nikdo dobře necítí...

o pochopení"   MAUROIS

Není tady

#48 21. 1. 2008 11:14

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Můžeme tedy obecně říci, že žárlivost je zlo??? Zlo, které plodí další zlo - obírá žárlivce o klid, sebedůvěru, důstojnost...??? Dělá z něho závisláka???
Je tak?

Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

#49 21. 1. 2008 11:21

Martina1980
♥♥♥♥---
Web

Mě nepřináší vůbec nic, nejsem dnes už žárlivá. Ve svém prvním dlouhodobém vztahu jsem žárlila spíš na jeho všeobecný nezájem, čas který nechtěl trávit se mnou a trávil je s jinýma (a to byly ženské, nebo jeho kamarádi), by měl megaproblémy, kt. jsem řešila spíš já za něho...(byla to moje blbost a vlastní nedocenění...)
Nepřinášela nic, naopak hodně brala. Je to otázka výše sebevědomí, závislosti na čemkoliv.... jako žárlivec se nikdo dobře necítí...

Tato zarlivost o ktere mluvim, je jeste k tomu nezdrava. Do jiste miry to cloveku srazi sebevedomi a pak se treba zenska citi nemilovana a neatraktivni atd. Ja to pak treba citim tak, ze kdyz zarlim, tak mam jen kousek od toho, sebrat si par svestek a jit o dum dal.

Není tady

#50 21. 1. 2008 11:22

Martina1980
♥♥♥♥---
Web

Pandorraa napsal(a):

Můžeme tedy obecně říci, že žárlivost je zlo??? Zlo, které plodí další zlo - obírá žárlivce o klid, sebedůvěru, důstojnost...??? Dělá z něho závisláka???
Je tak?

Jo jo tak to bude. Ale jak proti tomu bojovat??

Není tady

NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí