Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 8. 11. 2007 18:25

Martina1980
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 10. 2006
Příspěvky: 462
Web

Zarlivost...

Jak je to s vami a zarlivosti vuci partnerovi? Z'arlite? Na co pr'esne?

Není tady

 

#2 8. 11. 2007 18:31

pipi
♥♥-----
Registrovaný: 29. 10. 2006
Příspěvky: 78

Re: Zarlivost...

Žárlím např. když se manžel ohlédne za jinou, i když se to snaží skrýt a myslí si, že jsem to neviděla. Vím i proč žárlím, protože mám o 15 kilo víc, než když jsem ho potkala a protože bohužel stárnu. Mám prostě strach, že zůstanu sama a taky mám strach, že zjistím, že jsem své nejlepší roky, roky mládí dala někomu, kde si to nezasloužil.

Není tady

 

#3 8. 11. 2007 18:33

Eszter
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 9. 2007
Příspěvky: 184

Re: Zarlivost...

žárlím jen když se objeví opravdový důvod.A když už je důvod,tak je brzi konec cool

Upravil(a) Eszter (8. 11. 2007 18:34)


Život je boj a ten se bojuje až do konce...

Není tady

 

#4 8. 11. 2007 18:38

Martina1980
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 10. 2006
Příspěvky: 462
Web

Re: Zarlivost...

Ja zarlim na spolubydlici meho pritele. Ona ma sice pritele ale neklape jim to ve vztahu a maji krizu. Muj pritel s ni flirtuje i prede mnou bez nejakeho ostychu. Vcera jsem se mu poprve odvazila rict, ze me to fakt vadi (nechcu aby si myslel ze jsem zarliva pipina).. Nejsem zadny psycholog, ale umim si domyslet, ze holka ma problemy a tak je rada za kdejakou pozornost a kompliment od chlapa a zda se me, ze ona je z nej trosku vedle.. vzdyt' uz i malem prestava kourit cigarety kvuli tomu, ze ji muj pritel rekl, at to udela.. Pritel me vcera rekl, ze to tak nemysli a ze je to sranda, ale me to jako sranda nepripada..

Není tady

 

#5 8. 11. 2007 18:39

Martina1980
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 10. 2006
Příspěvky: 462
Web

Re: Zarlivost...

Chlapy asi zarlivy zensky nemaji radi.. Aspon jsem to slysela od byvaleho pritele..

Není tady

 

#6 8. 11. 2007 20:23

dzahila
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 3. 2006
Příspěvky: 494

Re: Zarlivost...

Já žárlila nedávno,když se manžel vrátil ze semináře a já prošla okolo jeho svetru a ucítila dámskou voňavku.

Není tady

 

#7 9. 11. 2007 7:52

Laura
♥♥-----
Registrovaný: 4. 9. 2006
Příspěvky: 52

Re: Zarlivost...

Ahojky, také žárlím, stydím se za to, žárlím na všechny jeho bývalé přítelkyně, protože s nimi dodnes udržuje vřelé vztahy. Občas si připadám jako jedna z mnoha, i když jsem ujišována, že nemám důvod.cool

Není tady

 

#8 9. 11. 2007 8:41

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Zarlivost...

jsem divná, nežárlí na ženský za kterými se otočí, nežárlím na kolegyně, které občas veze z práce domů, nebo se kterými jede na oběd. Nežárlim na holku, která s ním stráví 14 dní jako pomocná průvodkyně na zájazdě, nežárlím na jeho bývalé, kterým občas napíše pohled k vánocům, nežárlím na to, že se jde bavit s kámošema do hospody beze mě.....
A to není jen u tohoto přitele,ale stejné to bylo i s těmi předešlými....


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#9 9. 11. 2007 9:03

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: Zarlivost...

Martina1980 napsal(a):

Ja zarlim na spolubydlici meho pritele. Ona ma sice pritele ale neklape jim to ve vztahu a maji krizu. Muj pritel s ni flirtuje i prede mnou bez nejakeho ostychu. Vcera jsem se mu poprve odvazila rict, ze me to fakt vadi (nechcu aby si myslel ze jsem zarliva pipina).. Nejsem zadny psycholog, ale umim si domyslet, ze holka ma problemy a tak je rada za kdejakou pozornost a kompliment od chlapa a zda se me, ze ona je z nej trosku vedle.. vzdyt' uz i malem prestava kourit cigarety kvuli tomu, ze ji muj pritel rekl, at to udela.. Pritel me vcera rekl, ze to tak nemysli a ze je to sranda, ale me to jako sranda nepripada..

Martino, sorry, netušila jsem , že l bývají i spolubydlící - on - ona.....předpokládám, že má každý svůj "pokojíček", ale jestli má ONA nějaké problémy se svým partnerem( má-li nějakého), tak pak   spolehlivé "kamarádské" rameno k vyplakání jest to nejlepší.....Není třeba, abys žárliva, protože to ti stejně bude houby platný, jestliže ONI dva se tozhodnou cosi podniknout - tomu nezabráníš, i kdybys s přítelem trávila 23 hodin denně....a chlapci rádi utěšují holky, co mají problémy....samozřejmě, že pro přítele je to sranda, kdybych si to představila obráceně, pro mě by to byla taky sranda a ve finále....holky poperte se....

neuklidnila jsem tě, ale naopak nastínila, co můžeš očekávat, abys nebyla překvapená....

Není tady

 

#10 9. 11. 2007 9:05

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: Zarlivost...

Klubko napsal(a):

jsem divná, nežárlí na ženský za kterými se otočí, nežárlím na kolegyně, které občas veze z práce domů, nebo se kterými jede na oběd. Nežárlim na holku, která s ním stráví 14 dní jako pomocná průvodkyně na zájazdě, nežárlím na jeho bývalé, kterým občas napíše pohled k vánocům, nežárlím na to, že se jde bavit s kámošema do hospody beze mě.....
A to není jen u tohoto přitele,ale stejné to bylo i s těmi předešlými....

Klubko,
proč bys měla být divná, když nežárlíš...prostě to tak je, nejsi "citová" závislačka, jsi v pohodě...a předpokládám, že i tvůj partner je v pohodě, a je-li on někde, nežárlí zase on na tebe, že taky někde můžeš být....a to je OK ( dle mého názoru)

Není tady

 

#11 9. 11. 2007 9:12

tempora
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 12. 2006
Příspěvky: 384

Re: Zarlivost...

Taky jsem divná, nežárlím. Dříve v předchozích vztazích jsem žárlila na bývalé, teď už ani to. Když někdy červíček zahlodá, říkám si, když bude chtít jít, půjde stejně a já s tím neudělám vůbec nic tzn. nebudu si zas...t hlavu věcmi, se kterými já sama nemůžu nic udělat.

Není tady

 

#12 9. 11. 2007 9:22

ket
♥♥♥----
Registrovaný: 15. 2. 2007
Příspěvky: 238

Re: Zarlivost...

nezarlila jsem ... ted uz ano i kdyz se snazim krotit (protoze vzdy kdyz bych nejradsi nejake slecne vydrapala vzteky oci tak je to za totalni kravinu a dojde mi to trochu pozdeji - takze se snazim nereagovat okamzite a nejdriv si to racionalne prebrat) ... na co zarlim porad je pritelova nova kolegyne ... je mladsi je (podle mne) hezci a travi s nim v podstate cely tyden zatim co ja jsem ve skole ... zarlim spis na to ze ona ho vidi kazdej den a ja nemuzu, bojim se aby se nezakoukal kdyz jsou spolu tak casto .... no jsem asi prdla
martino tak na to co provadi tvuj kulisek na to bych zarlila taky on si sice muze delat srandu (ja mam jednoho takoveho doma tak vim jak to je) ale dotycna slecna si to muze vylozit naprosto uplne jinak
kloubko zavidim ti tvou vyrovnanost ....

Není tady

 

#13 9. 11. 2007 9:25

Val
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 9. 2007
Příspěvky: 1168

Re: Zarlivost...

Ahoj ket

Není tady

 

#14 9. 11. 2007 9:38

martinF
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 21. 9. 2007
Příspěvky: 748

Re: Zarlivost...

pipi napsal(a):

Žárlím např. když se manžel ohlédne za jinou, i když se to snaží skrýt a myslí si, že jsem to neviděla. Vím i proč žárlím, protože mám o 15 kilo víc, než když jsem ho potkala a protože bohužel stárnu. Mám prostě strach, že zůstanu sama a taky mám strach, že zjistím, že jsem své nejlepší roky, roky mládí dala někomu, kde si to nezasloužil.

tomu nějak nerozumím, jako že ses nějak obětovala?, chápal bych třeba, že po rozvodu by ti mohlo být líto promarněných let vedle někoho, protože si už mohla budovat vztah s někým lepším pro tebe, ale to, že někomu v manželství dávᚠsvé roky a mladí, to mi hlava nebere................smile

Není tady

 

#15 9. 11. 2007 9:42

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Zarlivost...

Přidávám se k nežárlivkám http://grafika.profitux.cz/images/smiles/037.gif. Možná je to tím, že jsem sama hooodně nezávislá, možná tím fatalistickým "co se má stát, stane se". Tak proč se užírat něčím, co prostě neovlivním?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#16 9. 11. 2007 9:42

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Zarlivost...

Michaela.43 napsal(a):

Klubko napsal(a):

jsem divná, nežárlí na ženský za kterými se otočí, nežárlím na kolegyně, které občas veze z práce domů, nebo se kterými jede na oběd. Nežárlim na holku, která s ním stráví 14 dní jako pomocná průvodkyně na zájazdě, nežárlím na jeho bývalé, kterým občas napíše pohled k vánocům, nežárlím na to, že se jde bavit s kámošema do hospody beze mě.....
A to není jen u tohoto přitele,ale stejné to bylo i s těmi předešlými....

Klubko,
proč bys měla být divná, když nežárlíš...prostě to tak je, nejsi "citová" závislačka, jsi v pohodě...a předpokládám, že i tvůj partner je v pohodě, a je-li on někde, nežárlí zase on na tebe, že taky někde můžeš být....a to je OK ( dle mého názoru)

Asi mᚠpravdu. U něj bych řekla, že to je podobné, i když občas taky příjde s nějakou "výtkou" vice než já. Možná je to tím, že jeden druhému nezavdáváme důvod k nějaké žárlivosti... Asi důvěra.
Holky a že se chlap otáčí za jinými, mladšími? To bylo, je a bude. S tím nic neuděláte. Sáhněme si do svědomí, vždy´t my taky jukáme, a rády. Jen jsme chytřejší, že na daný objekt nečumíme tak okatědumbom


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#17 9. 11. 2007 9:55

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: Zarlivost...

Já se taky otáčím za jinými( haha a asi i mladšími) - to je snad normální....člověk chce občas aspoň pohledu dopřát....

Tuhle jsem potkala na kula´táku v Praze "šik vojáků" - zrovna vycházeli z metra.... tak jsem se zastavila s vědomím, že jim dám přednost, ostatně nepospíchala jsem , a říkala jsem si: aspoň se podívᚠna hezké  kluky....po chvíli jsem si z hrůzou uvědomila, že by to mohli být i moji synové, haha( kdybych začala brzo, samozřejmě :-))) (
takže i chápu chlapi, co se votočej....( a nejen kdyby se navzájem hecovali)

Není tady

 

#18 9. 11. 2007 10:10

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Zarlivost...

Oni prý mají chlapi horší periferní vidění, takže když se otočí za zajímavým objektem, je to na nich víc vidět. Na rozdíl od nás, které zaregistrujeme všechny detaily jaksi "mimochodem".


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#19 9. 11. 2007 11:09

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: Zarlivost...

to je pravda, já když mám sluneční brýle, tak ani hlavou netočím....ale někdy by již bodl dalekohled :-)))

Není tady

 

#20 9. 11. 2007 11:18

OTZI
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 730

Re: Zarlivost...

žárlím,ale s mírou. Párkrát jsem už měla důvod k žárlivosti.

Ale ,docela by mě zajímalo jestli žárlí můj manžel a asi bych měla radost,kdybych  trochu té žárlivosti z jeho strany pocítila.Nevím jak to vysvětlit,ale udělalo by mi to dobře.

Není tady

 

#21 9. 11. 2007 11:18

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Zarlivost...

Michaela.43 napsal(a):

to je pravda, já když mám sluneční brýle, tak ani hlavou netočím....ale někdy by již bodl dalekohled :-)))

No - a můžeš tvrdit, že tě baví myslivost a dalekohledem pozoruješ koloušky big_smile


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#22 9. 11. 2007 11:26

Martina1980
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 10. 2006
Příspěvky: 462
Web

Re: Zarlivost...

Ket napsala:
martino tak na to co provadi tvuj kulisek na to bych zarlila taky on si sice muze delat srandu (ja mam jednoho takoveho doma tak vim jak to je) ale dotycna slecna si to muze vylozit naprosto uplne jinak 
*************

No ja se prave obavam ze si to ta holka vyklada jinak. Je to proste na ni videt. Treba takovy maly veci.. kdyz neco vyklada a muj chlap ju neposloucha ale vsichni ostatni ano, tak ona to nerekne a pocka az ju bude poslouchat i on.. nebo ona odejde z mistnosti a on na ni zavola po chvilce, coz ona za tu dobu uz by mohla byt nahore v patre na schodech a ona se presto vrati aby se ho zeptala co chtel.. on rekne nejakou blbost a ona se pak pul hodiny smeje jak to nebylo smesny..
Je me to spis lito, nez ze zarlim a nevim co s tim mam delat..

Není tady

 

#23 9. 11. 2007 11:28

Martina1980
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 10. 2006
Příspěvky: 462
Web

Re: Zarlivost...

asi bych mela prinutit zarlit meho pritele, ale jak to mam udelat..

Není tady

 

#24 9. 11. 2007 12:04

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Zarlivost...

Nežárlím, partnerovi věřím.

Není tady

 

#25 9. 11. 2007 12:12

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: Zarlivost...

Ziarlim, ked nedostavam od partnera nieco, co on ale ochotne venuje inym. big_smile

takze to nejde ani tak o ziarlivost, ale o pripadnu nespokojnost so vztahom. Ked som vo vztahu spokojna a citim sa "naplnena", neziarlim, ani keby okolo neho behalo 20 nadhernych vil a lihali si mu pod nohy. smile

ak vo vztahu nieco hlasno skripe, ziarlila by som aj na malu skaredu skreticu, ak by sa na nu milo pozrel. lol

berte to prosim s nadhladom. wink

Upravil(a) faf (9. 11. 2007 12:12)


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů