Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 10. 11. 2007 0:17

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Boty botky botičky a jejich kvalita

Tak já jedíně Deichman,Nike, a jsem naprosto spokojená.. U vietnamců,..klukům  boty už nekupuji.. za prvé nic nevydrží a za druhé nemají takové čísla..ovšem,mě když se boty líbí tak si je klidně koupím...


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#27 12. 11. 2007 13:26

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Boty botky botičky a jejich kvalita

Jo boty - tak to je poslední dobou hodně aktuální téma...minulý týden jsme slítala celou Olympii, byla jsem u Bati, v Humanice a ještě v jednom obchodě, název si teď nepamatuju a vůbec nic mě tam nezaujalo, tedy když nepočítám boty za 3000 a víc :-(( takže jsem sjela do Lidovky, koupila si tam boty za tři stovky a je klid.

Není tady

 

#28 12. 11. 2007 13:29

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Boty botky botičky a jejich kvalita

Jinak co se toho Deichmanna týká..ehm, tak větší šunty jsem neviděla, manžel si tam koupil boty jednou a rozpadly se, opakuji ROZPADLY se za měsíc a něco. Prodavačka měla ještě jakési kecy, že to je tím, že nepoužívá lžíci na boty, což je mimochodem úplná blbost, ale nakonec to vyreklamovali. Takže od té doby se tomu obchodu vyhýbám obloukem.

Není tady

 

#29 12. 11. 2007 15:23

Hannah
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 3. 10. 2006
Příspěvky: 529

Re: Boty botky botičky a jejich kvalita

Minulé léto si dcera koupila u Bati bílé šněrovací polobotky,po dvou měsících se rozpadly.Obchod reklamaci neuznal  - šlo o vysoce módní obuv (bylo napsáno i na paragonu) která není určena k chůzi (sdělila dceři prodavačka až při zamítnutí reklamace).Po této zkušennosti u Bati již nikdy více! Ale je fakt ,že teď prohlížím paragony mnohem pozorněji i když to ,že vysoce módní znamená teď v češtine nenositelný, nestojí v žádném výkladovém slovníku.

Upravil(a) Hannah (12. 11. 2007 15:41)

Není tady

 

#30 12. 11. 2007 16:02

Bublina
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 2. 2006
Příspěvky: 672

Re: Boty botky botičky a jejich kvalita

Tak já kupuju u Bati,v Leisru,a ve zdravotních prodejnách a zatím sem spokojená až na náký rozlepení vše drží:-)

Není tady

 

#31 12. 11. 2007 16:18

Jarka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 292

Re: Boty botky botičky a jejich kvalita

Holky a seženete bez problémů větší číslo bot? Já s tím tedy problém nemám, vejdu se do bot od vel. 3,5 do 5 (podle toho, od kterého výrobce), ale třeba moje máma se marně snaží najít nějaké slušné boty v 8. Někdy mi připadá, že jediné, co se v téhle velikosti dá sehnat, jsou botasky, a někdy ani to ne. Copak ženská s větší nohou nemá právo na hezké boty?
Navíc jak tak zjišuju, tak všechny moje kámošky mají nohu tak 6 a větší, ale a přijdu, kam chci, tak všude mají tak max. tu 5

Není tady

 

#32 12. 11. 2007 16:28

Bebe
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 22. 3. 2006
Příspěvky: 1089

Re: Boty botky botičky a jejich kvalita

Tak já mám sedmičky a problém mám,většinou boty které se mi líbí tak v tomhle čísle a hledám jak hledám už bohužel nejsou. dumbom


http://www.gify.nou.cz/mini_ikon7_soubory/484.gif

Není tady

 

#33 12. 11. 2007 17:27

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Boty botky botičky a jejich kvalita

Tiina napsal(a):

Jinak co se toho Deichmanna týká..ehm, tak větší šunty jsem neviděla, manžel si tam koupil boty jednou a rozpadly se, opakuji ROZPADLY se za měsíc a něco. Prodavačka měla ještě jakési kecy, že to je tím, že nepoužívá lžíci na boty, což je mimochodem úplná blbost, ale nakonec to vyreklamovali. Takže od té doby se tomu obchodu vyhýbám obloukem.

Nevím manžel má od nich Dunlopky a syn Victorky a nemůžou si je vynáchválit....


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#34 12. 11. 2007 18:30

mikuelini
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2007
Příspěvky: 611

Re: Boty botky botičky a jejich kvalita

Ziji 8 let v zahranici,drive jsem si kupovala Batovky, ale nemam s nima dobry zkusenosti .Bohuzel  se u nas v CR moc nedaji koupit kvalitni boty a to same se tyka i obleceni.Je mi to docela lito,nebot kdyz prijedu a neco si koupim ,tak to ma vetsinou nejakou vadu a nebo se to rychle rozbije.Takze uz nic nekupuji...

Není tady

 

#35 12. 11. 2007 23:43

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Boty botky botičky a jejich kvalita

Hannah napsal(a):

Minulé léto si dcera koupila u Bati bílé šněrovací polobotky,po dvou měsících se rozpadly.Obchod reklamaci neuznal  - šlo o vysoce módní obuv (bylo napsáno i na paragonu) která není určena k chůzi (sdělila dceři prodavačka až při zamítnutí reklamace).Po této zkušennosti u Bati již nikdy více! Ale je fakt ,že teď prohlížím paragony mnohem pozorněji i když to ,že vysoce módní znamená teď v češtine nenositelný, nestojí v žádném výkladovém slovníku.

Tak moje zkusenost z botama od BATI je hrozna.Kupovala jsem tam detem boty.Dcera je mela po 3 tydnech vysmajdane a reklamaci neuznali pry vada chuze zajimave je,ze boty od Vietnamcu nikdy vysmajdane nemela.Asi to,ale bylo nekvalitni mekkou podrazkou.Synovi se do mesice rozlepila podrazka a jeste roztrhla bota na nartu u jazyka.Reklamace opet zamitnuta opet vada chuze.Takze boty u BATI nikdy vice,protoze i ty boty od Vietnamcu jim vydrzela dyl,problem je v tom,ze oni je od Vietnamcu nechtej.Takze jsem kazdymu koupila boty ve skate shopu( nevim jak se to pise).Znacky VANS a ADIO takze jsem zvedava jak jim dlouho vydrzi jestli zase budou mit vadu chuze.big_smile Ja si boty kupuji od Vietnamcu a jsem spokojena tu sezonu mi vzdycky vydrzi,protoze dyl me stejne zadna bota nevydrzela a nebo v sekaci.Tam me vydrzeli boty i 3 roky,byli teda kozeny a prijemne se s nima chodilo.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#36 12. 11. 2007 23:45

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Boty botky botičky a jejich kvalita

mikuelini napsal(a):

Ziji 8 let v zahranici,drive jsem si kupovala Batovky, ale nemam s nima dobry zkusenosti .Bohuzel  se u nas v CR moc nedaji koupit kvalitni boty a to same se tyka i obleceni.Je mi to docela lito,nebot kdyz prijedu a neco si koupim ,tak to ma vetsinou nejakou vadu a nebo se to rychle rozbije.Takze uz nic nekupuji...

S tim s tebou souhlasim,protoze kdyz si koupim obleceni nebo boty v sekaci vydrzi me daleko dyl nez zakoupene u nas v normalnich obchodech.wink


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#37 13. 11. 2007 7:30

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Boty botky botičky a jejich kvalita

Tak já jsem včera porušila svou zásadu a koupila jsem zimní boty klukovi u Bati. Stály 1400 Kč!!!!
Tak DOUFÁM, že budou sloužit. S klukem je to hrozné, nechce už nosit jen tak něco co mu koupím, a tohle bylo jediné, co jsme sehnali v přijatelné kvalitě a líbily se mu. Jenže ta cena!
Kluk má tak blbou velikost nohy (38), že v dětském už to leckde není, a v pánském to zas ještě není. No a dámské mi nosit nebude. Ach jo.

Není tady

 

#38 13. 11. 2007 9:39

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Boty botky botičky a jejich kvalita

Jé Damilo. holka to si nevybereš.....kde jsou ty časy..kluk má (46) a je v pubertě....godlike


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#39 13. 11. 2007 11:27

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Boty botky botičky a jejich kvalita

sisi21 napsal(a):

Jé Damilo. holka to si nevybereš.....kde jsou ty časy..kluk má (46) a je v pubertě....godlike

Kluk ma taky 46 a je to posledni velikost kterou delaji a daji se koupit ve skate shopech.Jsem zvedava jestli mu vyroste noha v jakych bude chodit,kdyz jiny boty nechce.yikes


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#40 27. 7. 2017 11:15

Petruška
♥------
Registrovaný: 26. 7. 2017
Příspěvky: 13

Re: Boty botky botičky a jejich kvalita

celkem pravidelně na internetu - fajn zkušenosti mám s https://www.eobuv.cz/ v podstatě do kamenných obchodů chodíme jen, když se něco rozbije a piotřebujeme rychle nové botky

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů