Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 8. 11. 2007 8:46

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Poradite co delat?

Santala napsal(a):

jo,ale člověk si hlavně musí dát bacha,aby se do milenky nezamiloval, nebo naopak lol a to někdy nejni sranda gloriavalol

Mmilda se tady projevil jako tvrdej chlap, věřím že to zvládne big_smile

Upravil(a) Mikeš (8. 11. 2007 8:53)


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#52 8. 11. 2007 8:56

7*inka
♥♥-----
Registrovaný: 17. 10. 2007
Příspěvky: 49

Re: Poradite co delat?

Mikeši, Mmildo, chtěla bych využít Vaší  přítomnosti zde a zeptat se Vás, zda je pro Vás příjemné, když Vás milenka miluje nebo je to spíš na obtíž? Ona totiž většina žen ( a nepochybuji, že to víte) k sexu potřebuje alespoň "trošku" lásky. A co potom s tou láskou?????

Není tady

 

#53 8. 11. 2007 9:03

corinka
♥♥-----
Registrovaný: 13. 4. 2007
Příspěvky: 43

Re: Poradite co delat?

Mikeš napsal(a):

Kiara napsal(a):

Mě osobně by teda rozzuřil do bílého žáru ženáč, který si ho ode mě nechá vykouřit, protože jeho paní na tenhle typ sexu jaksi není a po dobře vykonaném orálu odkráčí nazpět k manželce, kde má svoje pohodlíčko.

Ačkoli jsem chlap a měl bych tedy držet basu s Mmildou - mᚠu mě poklonu godlikegodlike

Mikeši moc se mi líbí, jak souhlasíš s Kiarou...přitom to doma řešíš jako Mmilda,nebo ne?

Není tady

 

#54 8. 11. 2007 9:06

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Poradite co delat?

ze jsem miloval obe na kazde neco jinyho,protoze kazda je uplne jina co se povahy tyce

Santalo, on se už "zamiloval"... http://fora.babinet.cz/img/smilies/reta.gif dokonce dvakrát...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#55 8. 11. 2007 9:16

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Poradite co delat?

7*inka napsal(a):

Ona totiž většina žen ( a nepochybuji, že to víte) k sexu potřebuje alespoň "trošku" lásky.

Nejen žen, 7*inko, ale i dost mužů, mě nevyjímaje. Taky tam potřebuju mít tu "trošku lásky", proto bych třeba nikdy nešel s prostitutkou. Ta "troška" ovšem musí být velká jen tak, že si spolu plánujeme pouze společný sexík, tedy nikoli společný život. Mmildova zásadní chyba byla v tom, že si pro své zálety vybral rozvedenou ženu, tohle přece žádnej rozumně uvažující chlap nemůže udělat.


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#56 8. 11. 2007 9:21

Kukačka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4246
Web

Re: Poradite co delat?

ne? tak to mám v posteli blba...

Není tady

 

#57 8. 11. 2007 9:24

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Poradite co delat?

corinka napsal(a):

Mikeši moc se mi líbí, jak souhlasíš s Kiarou...přitom to doma řešíš jako Mmilda,nebo ne?

Kdybych to řešil jako Mmilda, tak už mám minimálně rozvod na krku, nemyslíš?
Proto také souhlasím s názorem Kiary, který mě navíc i dost pobavil big_smilebig_smile Až se mi tam chtělo dopsat něco jako: "Drahý, dala jsem péct Tvoje oblíbené výpečky, než se to dodělá, skoč si na jednu kouřovku"  big_smilebig_smilebig_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#58 8. 11. 2007 10:03

7*inka
♥♥-----
Registrovaný: 17. 10. 2007
Příspěvky: 49

Re: Poradite co delat?

Mikeš napsal(a):

7*inka napsal(a):

Ona totiž většina žen ( a nepochybuji, že to víte) k sexu potřebuje alespoň "trošku" lásky.

Nejen žen, 7*inko, ale i dost mužů, mě nevyjímaje. Taky tam potřebuju mít tu "trošku lásky", proto bych třeba nikdy nešel s prostitutkou. Ta "troška" ovšem musí být velká jen tak, že si spolu plánujeme pouze společný sexík, tedy nikoli společný život. Mmildova zásadní chyba byla v tom, že si pro své zálety vybral rozvedenou ženu, tohle přece žádnej rozumně uvažující chlap nemůže udělat.

Tak teď vidím proč se mi nedaří. Neumím dávkovat lásku na ty správně velké nebo malé trošky. Já blbec dám vždy celou !sad

Není tady

 

#59 8. 11. 2007 10:33

kaca17
♥♥♥----
Místo: Okres HK
Registrovaný: 6. 11. 2007
Příspěvky: 149

Re: Poradite co delat?

Bety: taky sem si nevšimla, že by psal ve vztahu k milence o nějakym citu.
Mám pocit, že mu to vlastně vyhovuje tak jak to je roll
Bejt kterákoli z nich tak ho pošlu někam


Jakmile se před námi jedny dveře zavřou, otevřou se jiné. Ale tragédií je, když pořád hledíme na ty zavřené a nevšímáme si těch otevřených.

Není tady

 

#60 8. 11. 2007 10:46

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Poradite co delat?

kaca17 - ale psal... podívej se výš... prý měla jinou povahu, než manželka http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#61 8. 11. 2007 11:06

kaca17
♥♥♥----
Místo: Okres HK
Registrovaný: 6. 11. 2007
Příspěvky: 149

Re: Poradite co delat?

tak to má milenka snad vždycky big_smile


Jakmile se před námi jedny dveře zavřou, otevřou se jiné. Ale tragédií je, když pořád hledíme na ty zavřené a nevšímáme si těch otevřených.

Není tady

 

#62 8. 11. 2007 11:06

Salen
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 1456

Re: Poradite co delat?

Blbá situace. Manželka sex nemusí, jiné než klasické aktivity už vůbec ne. Když cítí ohrožení milenkou, tak se chvíli snaží, ale že to není z chuti, to se  holt na kvalitě pozná. Milda si najde milenku na sex, ta se mu trapně zamiluje ..... jinou milenku se bojí pořídit, protože je ostře sledovaný a že by mu jí manželka tolerovala, to zřejmě nepřichází v úvahu. Žít je rozhodnutý i nadále s manželkou.
No Mildo ..... asi si ten orálek budeš muset občas zaplatit od profi, když chceš mít klid :-).
Jinak nejbezpečnější by byla nějaká spolupracovnice, vdaná, protože byste to mohli stíhat v rámci pracovní doby. :-D Tudíž by to chtělo, abys byl ve vedoucí pozici na pracovišti, abys měl výběr a žádnou kontrolu nad sebou. Z toho plyne, že bys měl začít makat na pracovní kariéře! :-D :-D


Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

 

#63 8. 11. 2007 11:14

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Poradite co delat?

Salen, na sex na pracovišti nemusí být chlap nutně v nadřízené funkci big_smile Tady už se toho napsalo tolik o chápavých kolegáčcích z práce ... big_smile


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#64 8. 11. 2007 11:33

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Poradite co delat?

Šéf je naopak horší - když ho milenka přestane bavit/opustí/chce uhnat atd., má víc možností se mstít a většinou to taky udělá. S kolegou až takové nebezpečí nehrozí.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#65 8. 11. 2007 14:46

Moninka
♥♥♥----
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 131

Re: Poradite co delat?

Mikeš napsal(a):

7*inka napsal(a):

Ona totiž většina žen ( a nepochybuji, že to víte) k sexu potřebuje alespoň "trošku" lásky.

Nejen žen, 7*inko, ale i dost mužů, mě nevyjímaje. Taky tam potřebuju mít tu "trošku lásky", proto bych třeba nikdy nešel s prostitutkou. Ta "troška" ovšem musí být velká jen tak, že si spolu plánujeme pouze společný sexík, tedy nikoli společný život. Mmildova zásadní chyba byla v tom, že si pro své zálety vybral rozvedenou ženu, tohle přece žádnej rozumně uvažující chlap nemůže udělat.

no jo, ale v jeho věku už je většina ženských rozvedených a nebo jsou vdané, ale to není překážka, aby se do něho taky nezamilovala že :-)

Není tady

 

#66 8. 11. 2007 15:11

Mmilda
♥------
Registrovaný: 7. 11. 2007
Příspěvky: 14

Re: Poradite co delat?

kaca17 napsal(a):

Bety: taky sem si nevšimla, že by psal ve vztahu k milence o nějakym citu.
Mám pocit, že mu to vlastně vyhovuje tak jak to je roll
Bejt kterákoli z nich tak ho pošlu někam

Svoji milenku samozrejme miluji,uz jsem to psal vzdycky me s ni bylo dobre,kdyz jsem doma neustale na ni myslim a manzelkou me to bylo nekolikrat vycitano.Seznamky jsem zkousel jeste nez jsem poznal milenku,ale se zadnou jsem nic nemel.Spis jsem ztratil odvahu.Ted,uz nemohu,ale podniknout vubec nic,protoze me manzelka neustale hlida.Nikam nechodim jsem jenom porad doma.Znam jen praci a domov.Kdyz se provalila nevera tak mi nekolikrat denne kontrolovala mobil musel jsem ho mit na stole,aby me verila,ze ji nepisu.

Není tady

 

#67 8. 11. 2007 15:12

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: Poradite co delat?

Mmilda napsal(a):

kaca17 napsal(a):

Bety: taky sem si nevšimla, že by psal ve vztahu k milence o nějakym citu.
Mám pocit, že mu to vlastně vyhovuje tak jak to je roll
Bejt kterákoli z nich tak ho pošlu někam

Svoji milenku samozrejme miluji,uz jsem to psal vzdycky me s ni bylo dobre,kdyz jsem doma neustale na ni myslim a manzelkou me to bylo nekolikrat vycitano.Seznamky jsem zkousel jeste nez jsem poznal milenku,ale se zadnou jsem nic nemel.Spis jsem ztratil odvahu.Ted,uz nemohu,ale podniknout vubec nic,protoze me manzelka neustale hlida.Nikam nechodim jsem jenom porad doma.Znam jen praci a domov.Kdyz se provalila nevera tak mi nekolikrat denne kontrolovala mobil musel jsem ho mit na stole,aby me verila,ze ji nepisu.

Prosim tě, jsi chlap, nebo loutka ? dumbom dumbom


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#68 8. 11. 2007 15:20

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: Poradite co delat?

Proč si to nechávᚠlíbit ? dumbom


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#69 8. 11. 2007 15:21

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Poradite co delat?

Mmildo, to Ti teda v tomhle případě přišlo Tvoje dovádění setsakramentsky draho lol lol lol
Domácí pohoda veškerá žádná, dusno jak na Sahaře a ještě jsi hlídanej hůř, než vězeň na Bezdězu lol lol lol


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#70 8. 11. 2007 15:30

Mmilda
♥------
Registrovaný: 7. 11. 2007
Příspěvky: 14

Re: Poradite co delat?

Santala napsal(a):

Proč si to nechávᚠlíbit ? dumbom

Protoze nechci ztratit zazemi jsem uz jednou rozvedeny kvuli tomu,ze jsme nemohli mit deti.Kdybych se rozvedl nemel bych ani kam jit milenka ma maly byt a ja bych asi nezvladnul s nimi spolecne zit.Bojim se vtahu s jejimi detmi jsou to pomalu dospeli deti.A jak jsem psal manzelku taky miluju nechtel bych ji ztratit.

Upravil(a) Mmilda (8. 11. 2007 15:31)

Není tady

 

#71 8. 11. 2007 15:35

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: Poradite co delat?

Kdyby jsi se přeci jen opravdu rozvedl - snad by jsi z toho manželství neodešel s košilí ne ? va

Začít znova se dá vždycky...Je to jen otázka volby..

Opravdu chceš setrvávat v tomhle "vězení" s odměnou vypraného oblečení a teplých večeří...??? va

Život máme jen jeden...

Asi bych udělala velkej pokus o diskuzi - změnu pravidel a jestli by to nezabralo...


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#72 8. 11. 2007 15:35

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Poradite co delat?

Mmilda napsal(a):

Kdyz se provalila nevera tak mi nekolikrat denne kontrolovala mobil musel jsem ho mit na stole,aby me verila,ze ji nepisu.

Mmildo, prosím Tě, a jak se to vlastně provalilo? Jak to tak čtu, čím dál víc mám z toho pocit, že jsi to prostě psychicky neunesl a přiznal se ženě sám. Nebo Tě musela manželka z milenky sundávat?


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#73 8. 11. 2007 15:36

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: Poradite co delat?

Mikeši - to je teda kočičí dotaz lol

Se bojíš - viď ? lol gloria


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#74 8. 11. 2007 15:39

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Poradite co delat?

Kiara napsal(a):

Domácí pohoda veškerá žádná, dusno jak na Sahaře a ještě jsi hlídanej hůř, než vězeň na Bezdězu lol lol lol

Odtamtud bych zdrhnul, i kdybych měl bydlet na ubytovně. A i když si Mmilda za vzniklou situaci může vlastně sám, jeho žena by se k němu takhle chovat neměla. Člověk by od ženy jejího věku očekával, že mu odpustí a ne tohle.... pokud tu ovšem není ještě něco, třeba z minulosti, o čem Mmilda zatím taktně mlčí...


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#75 8. 11. 2007 15:42

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Poradite co delat?

Santala napsal(a):

Se bojíš - viď ? lol gloria

Nebojím, ale z Mmildových příspěvků mám prostě ten pocit, že jednou po orálku přišel s utrápeným výrazem domů, a na svou ženu to na férovku vybalil big_smile
A k onomu způsobu provalení - každá zkušenost se může hodit, ne? fuckyou


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů