Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 7. 11. 2007 18:37

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Poradite co delat?

Mmilda napsal(a):

Me je 43 manzelce 49.Milenka o tom vedela,ze nemuzu mit deti sama ma dve z predchoziho manzelstvi.Milence je 38 let.

Tak to už seš dost starej na to, abys moh mít rozum, ne? Já jsem jen o rok starší než Ty a moje žena je stejně stará jako Tvoje milenka. Takže znovu: Já vím, je to svinstvo opustit manželku, ale....... trápit se, to je snad ještě horší. Tolerovala by Ti manželka milenku? Asi ne, žejo?


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#27 7. 11. 2007 18:42

Mmilda
♥------
Registrovaný: 7. 11. 2007
Příspěvky: 14

Re: Poradite co delat?

Mikeš napsal(a):

Mmilda napsal(a):

Me je 43 manzelce 49.Milenka o tom vedela,ze nemuzu mit deti sama ma dve z predchoziho manzelstvi.Milence je 38 let.

Tak to už seš dost starej na to, abys moh mít rozum, ne? Já jsem jen o rok starší než Ty a moje žena je stejně stará jako Tvoje milenka. Takže znovu: Já vím, je to svinstvo opustit manželku, ale....... trápit se, to je snad ještě horší. Tolerovala by Ti manželka milenku? Asi ne, žejo?

No to teda netolerovala,kdyz se to dozvedela byli doma u nas sceny na dennim poradku.Byl jsem s nervama v pr...,ale milenky jsem se vzdat nechtel,bohuzel jsem se dostal do situace,ze jsem miloval obe na kazde neco jinyho,protoze kazda je uplne jina co se povahy tyce.

Není tady

 

#28 7. 11. 2007 18:43

Mmilda
♥------
Registrovaný: 7. 11. 2007
Příspěvky: 14

Re: Poradite co delat?

Mikeš napsal(a):

Mmilda napsal(a):

Me je 43 manzelce 49.Milenka o tom vedela,ze nemuzu mit deti sama ma dve z predchoziho manzelstvi.Milence je 38 let.

Tak to už seš dost starej na to, abys moh mít rozum, ne? Já jsem jen o rok starší než Ty a moje žena je stejně stará jako Tvoje milenka. Takže znovu: Já vím, je to svinstvo opustit manželku, ale....... trápit se, to je snad ještě horší. Tolerovala by Ti manželka milenku? Asi ne, žejo?

A ta milenka mi,uz milenku nechce delat chce vic,chce byt se mnou.

Není tady

 

#29 7. 11. 2007 18:50

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Poradite co delat?

Mmildo, ty jsi teda pěknej Don Kojot, jen co je pravda usch Pohodlíčko nade vše, vlastní klídešek ještě nad to. Už ses jednou "dal na cizí děti" a podobnou zkušenost už by sis - jak jsem pochopila - velice nerad zopakoval usch Nejlepší bude, když teda zůstaneš u manželky, na nějaké potěšení v podobě kvalitního orálku zapomeneš a budeš vegetovat holt tam, kde mᚠsvůj klídešek.
Tebe by si opravdu měly přečíst rozvedené paní s dětmi, které hledají partnera ve sféře ženáčů usch aby je takové aktivity hezky rychle přešly. Mě osobně by teda rozzuřil do bílého žáru ženáč, který si ho ode mě nechá vykouřit, protože jeho paní na tenhle typ sexu jaksi není a po dobře vykonaném orálu odkráčí nazpět k manželce, kde má svoje pohodlíčko. Aby začal žít se mnou, to jako ne-e, protože by ho iritovaly moje děti - pro něj cizí haranti - se kterými by byl nucen žít pod jednou střechou usch Hochu, za tohle bych tě teda z postýlky hnala klackem takovou rychlostí, že by sis oblékal spodky na chodníku a zbytek svršků by za tebou letěl z okna stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#30 7. 11. 2007 18:52

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Poradite co delat?

Mmilda napsal(a):

A ta milenka mi,uz milenku nechce delat chce vic,chce byt se mnou.

Takže v Tvý situaci bych se asi fakt rozved. Děti už nehrozej nikomu z vás a i když by to bylo svinstvo vůči současný manželce - furt lepší, než se trápit do konce života (pokud tedy samozřejmě neustoupíš ze svých sex. požadavků). Uvidíme, co Ti poradí holky...


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#31 7. 11. 2007 18:55

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Poradite co delat?

Kiara napsal(a):

Mě osobně by teda rozzuřil do bílého žáru ženáč, který si ho ode mě nechá vykouřit, protože jeho paní na tenhle typ sexu jaksi není a po dobře vykonaném orálu odkráčí nazpět k manželce, kde má svoje pohodlíčko.

Ačkoli jsem chlap a měl bych tedy držet basu s Mmildou - mᚠu mě poklonu godlikegodlike


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#32 7. 11. 2007 19:08

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Poradite co delat?

Mmilda napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

martinF napsal(a):


ty seš dneska vostrá teda smile
když to baví milenku, tak snad za něco stojí ne?smile

ále nejsem ... jen se pak divíte, že se o vás říká, že neuvažujete hlavou, ale tím dole winksmile
O tom, jak moc to baví milenku by jsme se mohli dohadovat ... ono milenky to někdy baví jen do doby, než si chlapa urvou pro sebe wink

Milenka do me pry byla a je porad zamilovana a ja opravdu nevim co delat.S milenkou jsem dosel v sexualnim zivote ke vzajemne shode jak nikdy s nikym jinym.Bylo to proste uzasne a prave proto,ze jsem toto okusil nemohu na to zapomenout.

No jak tak koukám, prostě milenka je proti manželce mladý maso, že big_smile a předpokládám, že žije sama a nemá nikoho... jen do tebe je děsně zamilovaná ... big_smile
Něják mám pocit, že ji od začátku nešlo o nic jinýho, než tě prostě klofnout roll šla na to šikovně přes sex, no jen aby ses neunáhlil... s manželkou vám to asi klape, až na to, že "nekouří". Rozmysli si dobře, co chceš, jestli ti ten sex s milenkou za to stojí ...aby jsi za čas nezjistil, že s manželkou neklapal jen ten sex, všechno ostatní jo a s milenkou za nějákej čásek přestal klapat sex a bohužel i všechno okolo... ono totiž scházet se jen na ten sex je něco úplně jinýho, jak běžnej život a v tom vám to vůbec pasovat nemusí a nezachrání to sebelepší orál brouku.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#33 7. 11. 2007 19:22

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Poradite co delat?

PPavlaa: svatou pravdu díš big_smile akorát že u Mmildy tak nějak zjišuju snahu užít si mimomanželského netradičního sexu bez závazků a víc nic. Že by se chtěl rozvádět, to nechce. Že by chtěl začít ofiko žít s milenkou, to taky nechce, panč to s sebou nese i její dvě děti a Mmilda natvrdo přiznal, že na tohleto teda není zvědav usch
Mmilda si měl dát radši nick Smilda - všude smilnit pokud možno bez závazků smile Ve chvíli, kdy se mu situace vymyká z rukou, pláče a hledá rady tongue


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#34 7. 11. 2007 19:44

Mmilda
♥------
Registrovaný: 7. 11. 2007
Příspěvky: 14

Re: Poradite co delat?

PPavlaa napsal(a):

Mmilda napsal(a):

PPavlaa napsal(a):


ále nejsem ... jen se pak divíte, že se o vás říká, že neuvažujete hlavou, ale tím dole winksmile
O tom, jak moc to baví milenku by jsme se mohli dohadovat ... ono milenky to někdy baví jen do doby, než si chlapa urvou pro sebe wink

Milenka do me pry byla a je porad zamilovana a ja opravdu nevim co delat.S milenkou jsem dosel v sexualnim zivote ke vzajemne shode jak nikdy s nikym jinym.Bylo to proste uzasne a prave proto,ze jsem toto okusil nemohu na to zapomenout.

No jak tak koukám, prostě milenka je proti manželce mladý maso, že big_smile a předpokládám, že žije sama a nemá nikoho... jen do tebe je děsně zamilovaná ... big_smile
Něják mám pocit, že ji od začátku nešlo o nic jinýho, než tě prostě klofnout roll šla na to šikovně přes sex, no jen aby ses neunáhlil... s manželkou vám to asi klape, až na to, že "nekouří". Rozmysli si dobře, co chceš, jestli ti ten sex s milenkou za to stojí ...aby jsi za čas nezjistil, že s manželkou neklapal jen ten sex, všechno ostatní jo a s milenkou za nějákej čásek přestal klapat sex a bohužel i všechno okolo... ono totiž scházet se jen na ten sex je něco úplně jinýho, jak běžnej život a v tom vám to vůbec pasovat nemusí a nezachrání to sebelepší orál brouku.

To nevim jestli by sla milenka do toho vztahu pres sex,ale byl jsem to ja kdo ji prvne oslovil a zacal dobivat.Pomilovali jsme se spolu a ja zazil neco co jeste nikdy.A porad o tom premyslim a myslim na ni.Vymazat z hlavy ji proste nemohu.Je mi jasne,ze bezny zivot je neco jineho a co se tyce domacnosti tak manzelka je proste peclivejsi.Jak rikam kazda je jina.

Není tady

 

#35 7. 11. 2007 20:03

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Poradite co delat?

Mmilda napsal(a):

...byl jsem to ja kdo ji prvne oslovil a zacal dobivat.Pomilovali jsme se spolu a ja zazil neco co jeste nikdy...

Nic ve zlým, chlape, ale dobil sis to fakt pěkně big_smile Ale zpátky na zem: Když je Tvoje žena v posteli takový dřevo, proč sis ji vůbec bral??? Nebo jste se spolu vyspali v duchu křesanských zásad až po svatbě???


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#36 7. 11. 2007 20:08

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Poradite co delat?

Mmildo, srovnej si otázku priorit. Buď chceš lásku a nový vztah, pak pro to něco udělej, nebo chceš manželku a klídek teploučko domova. Pak zůstaň doma na řetězu. Tvá žena je starší a uvědom si, že Tě bude hlídat a omezovat čím dál víc. Protože bude čím dál starší. A zapomeň na to, že by se nějakým způsobem trvale změnila. Ona nestojí o milování s Tebou, ale o jistoty s Tebou. Nechápu, proč sis ji tedy bral. Uvědom si, že jsi ve stejné situaci, jako penkrát. Že zase začínᚠvztah se ženou, která má dvě děti. Nebo to tedy rozetni rozvodem a rozchodem a najdi si třetí. Která má sex ráda a nemá děti. Jinak vážně nevím...!

Není tady

 

#37 7. 11. 2007 20:54

Astra
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 605

Re: Poradite co delat?

Mmildo, teď se budeš muset rozhodnout čeho si víc považuješ. Zda pečlivé domácnosti s jednoduchým sexem nebo odbyté domácnosti s vášnivým sexem. A taky se dívat do budoucnosti, co bude za pár let, jestli budeš stále stačit milence, nebo se karta obrátí.


Každý chce být šastný. Aby toho dosáhl, musí především vědět, co vlastně štěstí je.

Není tady

 

#38 7. 11. 2007 20:56

rubin
♥♥-----
Registrovaný: 17. 5. 2007
Příspěvky: 33

Re: Poradite co delat?

Ja si myslí, že je to klasická "mužská vlastnos" - chcú ma doma upratané, navarené, postarané o deti, doma pohadu a ešte k tomu nejaké vzrúšo v podobe milenky, aby si mali kde dobíja batérie.  Toto počúvam stále dookola, až sa mi to začína zda ako normálne. Jeden môj kamarát má takú teóriu, že keby sa manželka občas "podelila", tak by bol spokojný a bol s ňou a nikde inde nehžadal. Možno to tak naozaj je. Neviem.
Ale na druhej strane si myslím, že keď je manželka taká "stíhačka", tak to tiež môže dobre liz na nervy. Vtedy by som aj pochopila, že hžadá únik.

Není tady

 

#39 7. 11. 2007 21:03

terezka007
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 9. 2007
Příspěvky: 117

Re: Poradite co delat?

rubin napsal(a):

Ja si myslí, že je to klasická "mužská vlastnos" - chcú ma doma upratané, navarené, postarané o deti, doma pohadu a ešte k tomu nejaké vzrúšo v podobe milenky, aby si mali kde dobíja batérie.  Toto počúvam stále dookola, až sa mi to začína zda ako normálne. Jeden môj kamarát má takú teóriu, že keby sa manželka občas "podelila", tak by bol spokojný a bol s ňou a nikde inde nehžadal. Možno to tak naozaj je. Neviem.
Ale na druhej strane si myslím, že keď je manželka taká "stíhačka", tak to tiež môže dobre liz na nervy. Vtedy by som aj pochopila, že hžadá únik.

Pokud jsem to správně pochopila, tak manželka začala stíhat až po odhalení milenky, čemuž se moc nedivím smile

Není tady

 

#40 7. 11. 2007 21:07

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Poradite co delat?

rubin: ona manželka začala stíhat až tehdy, kdy se Smilda tak nějak přestal tajit s milenkou stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#41 7. 11. 2007 21:10

rubin
♥♥-----
Registrovaný: 17. 5. 2007
Příspěvky: 33

Re: Poradite co delat?

To je pravda, to ja viem. A zabráni mu svojim správaním v tom, aby si našiel milenku znova? A ako aj píše, tú milenku chce zase. Práve že sa mi zdá, že ho tým až vyháňa.

Není tady

 

#42 7. 11. 2007 21:17

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Poradite co delat?

Astra napsal(a):

Mmildo, teď se budeš muset rozhodnout čeho si víc považuješ. Zda pečlivé domácnosti s jednoduchým sexem nebo odbyté domácnosti s vášnivým sexem. A taky se dívat do budoucnosti, co bude za pár let, jestli budeš stále stačit milence, nebo se karta obrátí.

Nooo, proč "odbyté domácnosti?" Ona ta milenka nemusí být jen dobrá kuřačka, ale i třeba dobrá hospodyňka, nemyslíte?


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#43 7. 11. 2007 21:31

Astra
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 605

Re: Poradite co delat?

Mikeši, no sám Mmilda napsal, že manželka je prostě pečlivější. Takže on tu domácnost asi taky dost hodnotí a považuje si toho.


Každý chce být šastný. Aby toho dosáhl, musí především vědět, co vlastně štěstí je.

Není tady

 

#44 7. 11. 2007 21:33

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Poradite co delat?

Mikeš napsal(a):

Mmilda napsal(a):

...byl jsem to ja kdo ji prvne oslovil a zacal dobivat.Pomilovali jsme se spolu a ja zazil neco co jeste nikdy...

Nic ve zlým, chlape, ale dobil sis to fakt pěkně big_smile Ale zpátky na zem: Když je Tvoje žena v posteli takový dřevo, proč sis ji vůbec bral??? Nebo jste se spolu vyspali v duchu křesanských zásad až po svatbě???

Možná ani není dřevo, jen je oproti milence o dost starší a taky za ty roky už na ní zná každej milimetr, sex se asi dostal do stereotypu ... za to s milenkou to má příchu zakázanýho ovoce a to jak víme, chutná nejvíc ... usch
Sex je je jinej, novej, je to prostě něco jinýho a hlavně s někým jiným hmm


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#45 8. 11. 2007 6:49

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Poradite co delat?

nenapsal ani jedno slovo o tom že by snad měl milenku rád nebo co... tak snad ani k tomu co potřebuje si nemusí držet milenku, možná by stačilo kdyby si občas zaplatil


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#46 8. 11. 2007 7:34

Moninka
♥♥♥----
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 131

Re: Poradite co delat?

Hlídání manžela není řešení, přesně tak, začne pak uvažovat ještě více o tom, že chce někoho jiného. A na druhou stranu, že to baví tu manželku, vždy si taky přece musí uvědomit, že to není řešení.

Otázka je, když by s milenkou třeba i začal žít jestli by to časem taky nespadlo do stereotypu a nepřestalo by ho to bavit- ono je jasné, že když se člověk schází jen občasa na jen na sex, tak to je bez běžných starostí které se v životě musí řešit ( peníze, domácnost...), které má s manželkou, takže si to opravdu užívá a zdá se mu to super. Ale na jak dlouho... hmm

Není tady

 

#47 8. 11. 2007 7:43

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Poradite co delat?

Mmildo, srovnej si otázku priorit. Buď chceš lásku a nový vztah, pak pro to něco udělej, nebo chceš manželku a klídek teploučko domova.

Ale Mmilda nechce lásku, natož pak nový vztah. Mmilda chce pečlivou manželku, uklizenou pohodovou domácnost (mmch - jakpak se na tom asi podílí http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png) bez starostí s dětmi, kterých už si "užil dost" no a navrch, tak trochu z rozežranosti, ještě tu milenku, respektive orálek, který mu chybí k "dokonalému štěstí". Napadá mě rčení o dobrém bydle... http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png, zvláště pak v souvislosti s tím, že on milenku začal balit jako první.
Ovšem v neskonalý úžas mě uvádí jeho fňukání nad tím, že "byli doma u nas sceny na dennim poradku" a on, chudinka, byl "s nervama v pr...". Takovej starej pes by snad měl vědět, nebo aspoň tušit, že zákonité manželky většinou svého záletníka nepohladí po šedinách a neřeknou "jen si, miláčku, užij s milenkou orálek, já ti zatím zaštupuje fusekle". Kruci, a si obstará příjemný sexík, když mu doma chybí, ale jestliže nechce nic dalšího měnit, měl by to umět tak, aby z toho nebyl prů... Jenomže Mmilda díky svému pokouřeníčku dvěma ženskejm šlápnul do úsměvu, sobě zadělal na problémy a teď se diví, že manželka se vzteká a milenka už mu nechce dát.
Jo a taky mě zarazilo, že je ženatý 9 let a milenku si našel před "několika lety". To začal docela brzo po svatbě, nemyslíte http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#48 8. 11. 2007 8:14

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: Poradite co delat?

Jestli je to jak, jak píšeš a v manželství ti vlastně všechno, až na ten sex vyhouje - co si ušetřit jednou za čas zajít do pánského klubu gloria

Nebo levnější varianta - najít si nějakou paní pouze na sex přes internet gloria tummenupp


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#49 8. 11. 2007 8:29

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Poradite co delat?

Santala napsal(a):

Nebo levnější varianta - najít si nějakou paní pouze na sex přes internet gloria tummenupp

Dá to sice trochu víc práce než návštěva toho klubu (mně to trvalo asi 2 měsíce), ale jde to.


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#50 8. 11. 2007 8:35

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: Poradite co delat?

Mikeš napsal(a):

Santala napsal(a):

Nebo levnější varianta - najít si nějakou paní pouze na sex přes internet gloria tummenupp

Dá to sice trochu víc práce než návštěva toho klubu (mně to trvalo asi 2 měsíce), ale jde to.

jo,ale člověk si hlavně musí dát bacha,aby se do milenky nezamiloval, nebo naopak lol a to někdy nejni sranda gloriavalol


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů