Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 7. 11. 2007 16:19

Mmilda
♥------
Registrovaný: 7. 11. 2007
Příspěvky: 14

Poradite co delat?

Jsem zenaty 9 let s manzelkou deti nemame.Co se tyce vztahu k manzelce,tak manzelku miluji.Ale problem je u nas v intimnim zivotem protoze ja mam vetsi potrebu sexu nez manzelka.Manzelka sex nemusi skoro vubec.Pred nekolika lety jsem si nasel milenku ,kdyz manzelka na nas vztah prisla, vztah jsem s ni ukoncil,protoze nechci o manzelku prijit.Z milenkou jsem zazil uzasny sex a me ten sex s milenkou proste chybi.Svou byvalou milenku casto potkavam a nekolikrat jsme spolu i mluvili chtel jsem se s ni pomilovat,ale milenka,uz nechce delat tu druhou.Chtela me mit pro sebe.Co mam, delat jak mam dal zit.Jak pisi zenu mam rad,ale ten sex me proste chybi.

Není tady

 

#2 7. 11. 2007 16:34

hrosanek
Host

Re: Poradite co delat?

Můžu se zeptat, proč nemáte děti?

Někde tu po Babinetu běhají kluci s podobným problémem, nedostatek sexu se dá řešit vztahem čistě sexuálním.
Myslím, že existují i holky, které svůj nedostatek manželské pozornosti řeší takhle. Osobně musím říct, že žádný mimovztahový sexuální nebo citový vztah mi nepřináší tolik jako když je všechno doma O.K. Akorát nevím, jestli existuje formát rozhovoru, který kopne i toho druhého. Škoda, že jste to nepochopili a nevyřešili při tvé první nevěře.

 

#3 7. 11. 2007 16:37

BB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1767

Re: Poradite co delat?

Teda, vůbec netuším, co moudrého ti napsat ....

Kamarád byl ženatý 7 let, neměli děti ... pak jeho žena změnila místo a zamilovala se do své šéfové .... teď jsou rozvedení .... ty dvě žijí spolu a on se vykřesává z roho šoku .....

Co na svojí ženě miluješ ?


BB

Není tady

 

#4 7. 11. 2007 16:41

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Poradite co delat?

Mmildo, doporučuju otevřený rozhovor - tedy pokud Tvá paní je ženou, se kterou se dá o tomhle otevřeně mluvit. Nám to před lety pomohlo, i když tam byl o trošku jiný důvod, ale také se to týkalo sexu. Prostě jsme si vyříkali "jak to vidím já a jak to vidíš Ty". Od těch dob je po problémech.


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#5 7. 11. 2007 17:01

Mmilda
♥------
Registrovaný: 7. 11. 2007
Příspěvky: 14

Re: Poradite co delat?

Deti nemame,protoze ja je mit nemohu,ale vyzenil jsem dve,ale ty,uz vyletli z hnizda.Manzelka pry sex nepotrebuje,ale kdyz zjistila,ze mam milenku zacala se snazit,ale co se tyce oralniho sexu tak ten ja ji delam,ale ona me ne a ani o tom nechce slyset.A me se to tak libilo,kdyz me ho milenka delala moc se me po tom styska.Manzelka sice vedela o milence,ale ja ji rekl,ze jsem s ni nic nemel.

Není tady

 

#6 7. 11. 2007 17:21

kaca17
♥♥♥----
Místo: Okres HK
Registrovaný: 6. 11. 2007
Příspěvky: 149

Re: Poradite co delat?

Jak píše Mikeš doporučuju otevřený rozhovor. Má vůbec manželka orgasmus? Mě to nebavilo leda z tohohle důvodu. Dva vztahy bych nezvládla, ale sex je pro mě ve vztahu taky důležitej. a na co myslela, že mᚠtu milenku?


Jakmile se před námi jedny dveře zavřou, otevřou se jiné. Ale tragédií je, když pořád hledíme na ty zavřené a nevšímáme si těch otevřených.

Není tady

 

#7 7. 11. 2007 17:21

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Poradite co delat?

Podle mě bude muset jeden nebo druhý částečně ustoupit ze svých požadavků. Ale promluvit si na rovinu je základ. Přiznám se, že jsme doma podobný problém také řešili. A udělali ústupky oba.

Není tady

 

#8 7. 11. 2007 17:24

Mmilda
♥------
Registrovaný: 7. 11. 2007
Příspěvky: 14

Re: Poradite co delat?

kaca17 napsal(a):

Jak píše Mikeš doporučuju otevřený rozhovor. Má vůbec manželka orgasmus? Mě to nebavilo leda z tohohle důvodu. Dva vztahy bych nezvládla, ale sex je pro mě ve vztahu taky důležitej. a na co myslela, že mᚠtu milenku?

Manzelce jsem rekl,ze je to jen kamaradka,ale podle sms zjistila,ze kecam.

Není tady

 

#9 7. 11. 2007 17:36

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Poradite co delat?

Mmilda napsal(a):

Manzelce jsem rekl,ze je to jen kamaradka,ale podle sms zjistila,ze kecam.

Mᚠsi mazat zprávy, chlape.... sad


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#10 7. 11. 2007 17:43

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Poradite co delat?

Mmilda napsal(a):

Deti nemame,protoze ja je mit nemohu,ale vyzenil jsem dve,ale ty,uz vyletli z hnizda.Manzelka pry sex nepotrebuje,ale kdyz zjistila,ze mam milenku zacala se snazit,ale co se tyce oralniho sexu tak ten ja ji delam,ale ona me ne a ani o tom nechce slyset.A me se to tak libilo,kdyz me ho milenka delala moc se me po tom styska.Manzelka sice vedela o milence,ale ja ji rekl,ze jsem s ni nic nemel.

big_smile manželka není blbá, vy chlapi nás zbytečně podceňujete lol Nic jsem s ní neměl, je to kamarádka ... musím se smát usch
Jo a manželka sex nepotřebuje ... jsi si jistej, že to není o tom, že v posteli za moc nestojíš a tak ji to s tebou prostě neba va


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#11 7. 11. 2007 17:54

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Poradite co delat?

Mmilda napsal(a):

...co se tyce oralniho sexu tak ten ja ji delam,ale ona me ne a ani o tom nechce slyset.A me se to tak libilo,kdyz me ho milenka delala moc se me po tom styska.

Mmildo, nezlob se na mě, ale teď mi připadᚠtrochu jako moula - mně se orálek taky líbí, ale k tomu musí každá ženská tak nějak dospět, rozumíš? Ta moje nejprve rezolutně prohlásila že ne, za pár týdnů se odhodlala a za dalších pár týdnů to uměla naprosto perfektně. Kdybych jí tehdá do toho nějak nutil, tak jí to akorát zošklivím. Nicméně pokud je kvalitní pokouřeníčko Tvoji podmínkou spokojeného manželství, pak se rozveď a u milenky najdeš to, po čem toužíš.


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#12 7. 11. 2007 17:54

martinF
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 21. 9. 2007
Příspěvky: 748

Re: Poradite co delat?

PPavlaa napsal(a):

Mmilda napsal(a):

Deti nemame,protoze ja je mit nemohu,ale vyzenil jsem dve,ale ty,uz vyletli z hnizda.Manzelka pry sex nepotrebuje,ale kdyz zjistila,ze mam milenku zacala se snazit,ale co se tyce oralniho sexu tak ten ja ji delam,ale ona me ne a ani o tom nechce slyset.A me se to tak libilo,kdyz me ho milenka delala moc se me po tom styska.Manzelka sice vedela o milence,ale ja ji rekl,ze jsem s ni nic nemel.

big_smile manželka není blbá, vy chlapi nás zbytečně podceňujete lol Nic jsem s ní neměl, je to kamarádka ... musím se smát usch
Jo a manželka sex nepotřebuje ... jsi si jistej, že to není o tom, že v posteli za moc nestojíš a tak ji to s tebou prostě neba va

ty seš dneska vostrá teda smile
když to baví milenku, tak snad za něco stojí ne?smile

Není tady

 

#13 7. 11. 2007 17:55

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Poradite co delat?

Mikeš napsal(a):

Mmilda napsal(a):

Manzelce jsem rekl,ze je to jen kamaradka,ale podle sms zjistila,ze kecam.

Mᚠsi mazat zprávy, chlape.... sad

Hmmm... a manželka mu zase nemá co lézt do mobilu, takže asi tak dumbom
Já být na místě Mmildy, tak hlavně nezatloukám jako desetiletej chlapeček na prvním stupni základky, ale postavím se k celé situaci čelem jako chlap, posadím si manželku naproti sobě A NA ROVINU jí sdělím, co mě v manželství pálí a kvůli čemu mám milenku, případně navrhnu společný odchod do manželské poradny.
MMildo, postoj, který zaujímᚠTy, k ničemu nevede a Tvoji situaci nijak nevyřeší. Manželku sice miluješ, ale holt v té sexuální sféře to u Vás skřípe. Milenka Ti sice v posteli dokáže předvést osmý div světa, ale logicky nechce hrát druhé housle, takže tím mᚠzase o starost navíc. U manželky se Ti stýská po milence a kvalitním orálním sexíku, u milenky zase trneš hrůzou, co doma manželka. Tahle situace se nedá kočírovat dlouho a jediné, co bych Ti doporučila, je otevřený rozhovor face-to-face s manželkou a fakt následná návštěva manželské poradny.
Strašně nerada to říkám, ale ustavičným lhaním a oblbováním nejenomže nic nevyřešíš, ale naopak všechno bude ještě horší a vzniknou Ti takové nerváky, na základě kterých si leda tak přivodíš žaludeční vředy stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#14 7. 11. 2007 18:02

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Poradite co delat?

Mikeš napsal(a):

Mmilda napsal(a):

...co se tyce oralniho sexu tak ten ja ji delam,ale ona me ne a ani o tom nechce slyset.A me se to tak libilo,kdyz me ho milenka delala moc se me po tom styska.

Mmildo, nezlob se na mě, ale teď mi připadᚠtrochu jako moula - mně se orálek taky líbí, ale k tomu musí každá ženská tak nějak dospět, rozumíš? Ta moje nejprve rezolutně prohlásila že ne, za pár týdnů se odhodlala a za dalších pár týdnů to uměla naprosto perfektně. Kdybych jí tehdá do toho nějak nutil, tak jí to akorát zošklivím. Nicméně pokud je kvalitní pokouřeníčko Tvoji podmínkou spokojeného manželství, pak se rozveď a u milenky najdeš to, po čem toužíš.

Mikeš, to mᚠsice pravdu, ale bohužel existuje nezanedbatelná část ženské populace, která by partnerův penis nevzala do úst ani omylem, protože podobné praktiky se jim bytostně eklují a přes to prostě u nich vlak nejede.
Vzhledem k tomu, že MMilda vyženil dvě dnes už dospělé děti, dá se předpokládat, že se svojí paní žije už nějaký ten pátek a jestliže jeho paní prostě tyhle praktiky nedělá a nikdy je ani nedělala, těžko předpokládat, že s nimi začne zrovna dneska večer.
Ovšem mᚠpravdu v tom, že orální sex skutečně není podmínkou šastného a spokojeného manželství stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#15 7. 11. 2007 18:04

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Poradite co delat?

martinF napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Mmilda napsal(a):

Deti nemame,protoze ja je mit nemohu,ale vyzenil jsem dve,ale ty,uz vyletli z hnizda.Manzelka pry sex nepotrebuje,ale kdyz zjistila,ze mam milenku zacala se snazit,ale co se tyce oralniho sexu tak ten ja ji delam,ale ona me ne a ani o tom nechce slyset.A me se to tak libilo,kdyz me ho milenka delala moc se me po tom styska.Manzelka sice vedela o milence,ale ja ji rekl,ze jsem s ni nic nemel.

big_smile manželka není blbá, vy chlapi nás zbytečně podceňujete lol Nic jsem s ní neměl, je to kamarádka ... musím se smát usch
Jo a manželka sex nepotřebuje ... jsi si jistej, že to není o tom, že v posteli za moc nestojíš a tak ji to s tebou prostě neba va

ty seš dneska vostrá teda smile
když to baví milenku, tak snad za něco stojí ne?smile

ále nejsem ... jen se pak divíte, že se o vás říká, že neuvažujete hlavou, ale tím dole winksmile
O tom, jak moc to baví milenku by jsme se mohli dohadovat ... ono milenky to někdy baví jen do doby, než si chlapa urvou pro sebe wink


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#16 7. 11. 2007 18:17

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Poradite co delat?

Kiara napsal(a):

...orální sex skutečně není podmínkou šastného a spokojeného manželství stolt

To není, ale pokud ten chlap po tom opravdu tak "silně touží", tak jestliže to nedostane doma, půjde si pro to jinam. Já osobně bych jenom kvůli tomuhle jinam nešel - asi nejsem chlap big_smile A nemusí jít jenom o orál - není to tak dávno, co si tu postěžovala L_aura, že ten její jí zase neustále láká do sexu ve třech, jakoby sex ve dvou byl nějakej nudnej big_smilebig_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#17 7. 11. 2007 18:18

Mmilda
♥------
Registrovaný: 7. 11. 2007
Příspěvky: 14

Re: Poradite co delat?

PPavlaa napsal(a):

martinF napsal(a):

PPavlaa napsal(a):


big_smile manželka není blbá, vy chlapi nás zbytečně podceňujete lol Nic jsem s ní neměl, je to kamarádka ... musím se smát usch
Jo a manželka sex nepotřebuje ... jsi si jistej, že to není o tom, že v posteli za moc nestojíš a tak ji to s tebou prostě neba va

ty seš dneska vostrá teda smile
když to baví milenku, tak snad za něco stojí ne?smile

ále nejsem ... jen se pak divíte, že se o vás říká, že neuvažujete hlavou, ale tím dole winksmile
O tom, jak moc to baví milenku by jsme se mohli dohadovat ... ono milenky to někdy baví jen do doby, než si chlapa urvou pro sebe wink

Milenka do me pry byla a je porad zamilovana a ja opravdu nevim co delat.S milenkou jsem dosel v sexualnim zivote ke vzajemne shode jak nikdy s nikym jinym.Bylo to proste uzasne a prave proto,ze jsem toto okusil nemohu na to zapomenout.

Není tady

 

#18 7. 11. 2007 18:23

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Poradite co delat?

Mmilda napsal(a):

Milenka do me pry byla a je porad zamilovana a ja opravdu nevim co delat.S milenkou jsem dosel v sexualnim zivote ke vzajemne shode jak nikdy s nikym jinym.Bylo to proste uzasne a prave proto,ze jsem toto okusil nemohu na to zapomenout.

Tak dobrá, jdeme do toho natvrdo: Ty sám děti mít nemůžeš, děti Tvé ženy jsou už z baráku. Co Ti tedy brání do toho praštit a rozvést se, když Ti to milenka umí udělat v posteli líp než manželka??? Soucit s manželkou??? Proč ne - je hezké, že na ni myslíš, ale to chceš žít s někým do smrti jenom ze soucitu??? Ale pozor - ještě jsi nám neřekl, zda Tvoje milenka ví, že dětí se s Tebou nedočká - nebo to snad ví? A vůbec, chlape, kolik vám všem je vlastně let, a si můžeme udělat představu...big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#19 7. 11. 2007 18:24

Mmilda
♥------
Registrovaný: 7. 11. 2007
Příspěvky: 14

Re: Poradite co delat?

Mikeš napsal(a):

Kiara napsal(a):

...orální sex skutečně není podmínkou šastného a spokojeného manželství stolt

To není, ale pokud ten chlap po tom opravdu tak "silně touží", tak jestliže to nedostane doma, půjde si pro to jinam. Já osobně bych jenom kvůli tomuhle jinam nešel - asi nejsem chlap big_smile A nemusí jít jenom o orál - není to tak dávno, co si tu postěžovala L_aura, že ten její jí zase neustále láká do sexu ve třech, jakoby sex ve dvou byl nějakej nudnej big_smilebig_smile

Jinam,uz bohuzel jit nemohu,protoze me po nevere zacala manzelka dost hlidat,takze sam nejdu opravdu nikam.Takze ani nevim jak bych se s pripadnou milenkou stykal a pochybuju,ze moje drivejsi milenka by na to jeste pristoupila,protoze jak ona rika dost jsem ji ublizil takze se ji ani nedivim.Je to rozvedena pani a chce normalni vztah coz chapu.A ja ji ho nabidnou bohuzel nemuzu.Protoze rozvadet se nechci.Trapili bychom se oba.

Není tady

 

#20 7. 11. 2007 18:27

Janulinasek
♥♥-----
Registrovaný: 1. 11. 2007
Příspěvky: 30

Re: Poradite co delat?

tos napsala Ppavlao presne: .....ono milenky to někdy baví jen do doby, než si chlapa urvou pro sebe..... jaky by to za cas asi s milenkou bylo??? Clovek vzdycky hleda neco "lepsiho" a tak nejak zapomina na to, co ma doma... takze urcite radim v klidu si s manzelkou promluvit a pokud vam obema opravdu na vasem vztahu zalezi, budete muset oba udelat nejake ustupky, to uz ale zalezi na tom, na cem se domluvite, pripadne pomuzou odbornici. Preji hodne stesti!!!!!!!!!


"Zivot je kresleni bez gumy"

Není tady

 

#21 7. 11. 2007 18:27

Mmilda
♥------
Registrovaný: 7. 11. 2007
Příspěvky: 14

Re: Poradite co delat?

Mikeš napsal(a):

Mmilda napsal(a):

Milenka do me pry byla a je porad zamilovana a ja opravdu nevim co delat.S milenkou jsem dosel v sexualnim zivote ke vzajemne shode jak nikdy s nikym jinym.Bylo to proste uzasne a prave proto,ze jsem toto okusil nemohu na to zapomenout.

Tak dobrá, jdeme do toho natvrdo: Ty sám děti mít nemůžeš, děti Tvé ženy jsou už z baráku. Co Ti tedy brání do toho praštit a rozvést se, když Ti to milenka umí udělat v posteli líp než manželka??? Soucit s manželkou??? Proč ne - je hezké, že na ni myslíš, ale to chceš žít s někým do smrti jenom ze soucitu??? Ale pozor - ještě jsi nám neřekl, zda Tvoje milenka ví, že dětí se s Tebou nedočká - nebo to snad ví? A vůbec, chlape, kolik vám všem je vlastně let, a si můžeme udělat představu...big_smile

Me je 43 manzelce 49.Milenka o tom vedela,ze nemuzu mit deti sama ma dve z predchoziho manzelstvi.Milence je 38 let.

Není tady

 

#22 7. 11. 2007 18:27

kaca17
♥♥♥----
Místo: Okres HK
Registrovaný: 6. 11. 2007
Příspěvky: 149

Re: Poradite co delat?

Jen aby pak z milenky nebyla manželka lol
Jinak mužská neplodnost se dá dneska docela dobře řešit, vlastní zkušenost.


Jakmile se před námi jedny dveře zavřou, otevřou se jiné. Ale tragédií je, když pořád hledíme na ty zavřené a nevšímáme si těch otevřených.

Není tady

 

#23 7. 11. 2007 18:31

Mmilda
♥------
Registrovaný: 7. 11. 2007
Příspěvky: 14

Re: Poradite co delat?

kaca17 napsal(a):

Jen aby pak z milenky nebyla manželka lol
Jinak mužská neplodnost se dá dneska docela dobře řešit, vlastní zkušenost.

Ne opravdu deti mit nemuzu byl jsem na vysetreni.Za celou dobu naseho manzelstvi jsme zadnou antikoncepci nepouzivali a milenka take ne.

Není tady

 

#24 7. 11. 2007 18:32

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Poradite co delat?

Njn Mmildo, tak se ale pak nediv, že se smažíš ve dvojím ohni big_smile To jsi jako nevěděl, že schůzky jenom v pelíšku milenku přestanou dříve či později bavit a bude chtít něco víc roll ??? To jsi jako nepředpokládal, že až Ti na milenku přijde manželka, že Ti v tu chvíli nastane peklo na zemi ???
BTW Mikeš se Tě na něco ptal, nač jsi zatím neráčil odpovědět wink
Sorry, už jsi to stačil napsat - myslím tím otázku věku všech zúčastněných.
Při takové konstelaci Tvoje sterilita asi skutečně není na závadu, jelikož jste všichni středního věku s odrostlými dětmi, takže v tomhle bych takový zásadní problém neviděla.

Upravil(a) Kiara (7. 11. 2007 18:36)


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#25 7. 11. 2007 18:35

Mmilda
♥------
Registrovaný: 7. 11. 2007
Příspěvky: 14

Re: Poradite co delat?

Mikeš napsal(a):

Mmilda napsal(a):

Milenka do me pry byla a je porad zamilovana a ja opravdu nevim co delat.S milenkou jsem dosel v sexualnim zivote ke vzajemne shode jak nikdy s nikym jinym.Bylo to proste uzasne a prave proto,ze jsem toto okusil nemohu na to zapomenout.

Tak dobrá, jdeme do toho natvrdo: Ty sám děti mít nemůžeš, děti Tvé ženy jsou už z baráku. Co Ti tedy brání do toho praštit a rozvést se, když Ti to milenka umí udělat v posteli líp než manželka??? Soucit s manželkou??? Proč ne - je hezké, že na ni myslíš, ale to chceš žít s někým do smrti jenom ze soucitu??? Ale pozor - ještě jsi nám neřekl, zda Tvoje milenka ví, že dětí se s Tebou nedočká - nebo to snad ví? A vůbec, chlape, kolik vám všem je vlastně let, a si můžeme udělat představu...big_smile

S manzelkou se nemuzu rozvest ,protoze ji miluju a mam tzv.pohodli doma a mam svuj klid coz bych u milenky urcite nemel hodne dlouho,protoze ma dve deti a zazil jsem si  s detma toho dost.

Upravil(a) Mmilda (7. 11. 2007 18:37)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů