Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 12. 11. 2007 10:28

Me-In-Honey
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 11. 2007
Příspěvky: 111

Re: Nebaví mě sex, co s tím?

Salen: no promin ale snad jeste poznam jestli mam nebo nemam orgasmus? To ze zenska pri tom nic nevystrikne jeste neznamena ze ten orgasmus je povera jak nekteri tvrdi. A sexualnich zkusenosti mam kupodivu ne zas tak malo, stejne tak partner, ani jeden nejsme nejaky ucho ktery be nevedelo co kam strcit!!
BTW masturbace me vzrusuje jeste min nez kdyz to delam s chlapem a ten orgasmus je asi tak dvacetkrat slabsi. Delam to jenom kdyz se potrebuju odreagovat pac je to rychly a bez namahy.

Kuba: akorát že mě je to příjemný tak prvních 15-20 minut ale pak když už to je dalších dvacet minut jenom poskakování nahoro dolu - ven a dovnitř, tak mě to zaprvý nebaví a zadruhý jsem sedřená.
haha no pustit si k tomu hudbu to nevim, aby mě pak přítel nepřistih jak si prozpěvuju místo abych se věnovala sexu big_smile big_smile big_smile nemluvě o tom abych pak při orgasmu nevykřikla místo jména přítele, jméno toho kterého hudebníka big_smile big_smile big_smile

Není tady

 

#52 12. 11. 2007 10:52

annemarie
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 9. 2006
Příspěvky: 313

Re: Nebaví mě sex, co s tím?

Me-In-Honey napsal(a):

Salen: no promin ale snad jeste poznam jestli mam nebo nemam orgasmus? To ze zenska pri tom nic nevystrikne jeste neznamena ze ten orgasmus je povera jak nekteri tvrdi. A sexualnich zkusenosti mam kupodivu ne zas tak malo, stejne tak partner, ani jeden nejsme nejaky ucho ktery be nevedelo co kam strcit!!
BTW masturbace me vzrusuje jeste min nez kdyz to delam s chlapem a ten orgasmus je asi tak dvacetkrat slabsi. Delam to jenom kdyz se potrebuju odreagovat pac je to rychly a bez namahy.

Kuba: akorát že mě je to příjemný tak prvních 15-20 minut ale pak když už to je dalších dvacet minut jenom poskakování nahoro dolu - ven a dovnitř, tak mě to zaprvý nebaví a zadruhý jsem sedřená.
haha no pustit si k tomu hudbu to nevim, aby mě pak přítel nepřistih jak si prozpěvuju místo abych se věnovala sexu big_smile big_smile big_smile nemluvě o tom abych pak při orgasmu nevykřikla místo jména přítele, jméno toho kterého hudebníka big_smile big_smile big_smile

Honey:
Asi vím o čem mluvíš, takhle nějak podobně jsem to měla dřív, možná ne až takhle, ale podobně.
Když sex byl, tak to bylo fajn, když nebyl, tak se nic moc nedělo.
Hlavní problém byl v tom, že jsem byla utahaná a představa, že večer po 21 hodině se mám ještě hýbat, mi nedělala vůbec dobře. Jsem člověk, kterej v devět večer usíná a radši se pořádně vyspím.
Na druhou stranu, přes den bych mohla kdykoli, ale to je nerealizovatelný, takže u mě není problém v apetitu, ale v únavě.

Nejhorší je mít "zaneřáděnou" hlavu. 
Když sex není v hlavně, tak není ani tam "dole" lol. 
A jak s manželem říkáme, vyjasnili jsme si svoje sexuální úchylky a je nám líp a má to větší šávu.

Upravil(a) annemarie (12. 11. 2007 10:54)

Není tady

 

#53 12. 11. 2007 12:39

Décima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 9. 2006
Příspěvky: 892

Re: Nebaví mě sex, co s tím?

Honey píšeš:
...akorát že mě je to příjemný tak prvních 15-20 minut ale pak když už to je dalších dvacet minut jenom poskakování nahoro dolu - ven a dovnitř, tak mě to zaprvý nebaví a zadruhý jsem sedřená...

Promiň, ale zasmála jsem se... Tak to by mě taky nebavilo, při představě, že bych byla "rajblovaná" více než 15 min , dostávám osypky big_smile  Já teda nejsem a nebyla jsem nikdy žádná sexuální borkyně, tak asi střed normál. Když  má člověk náladu, musí to jít ráz na ráz, nějaké dlouhé předehry, oapkávání mě nebavilo, naopak mě to rozčilovalo, buď to šlo nebo ne ... A vůbec si myslím, že se sex dnes až příliš přeceňuje a dává se mu až převeliký až zásadní význam. Samo, že když ti ten člověk nic neříká, nevoní, není to ono a nejde to, je taky na nic...  Jinak mě v současné době taky moc sex nebaví, jednak jsem utahaná typ skřivánek a manžel sova... Kolem 8-10 hod večer jsem už tak nějak k nepotřebě .. manžel to naštěstí chápe, vynahrazuju mu to o víkendech ráno lol Taky nic moc frekvence, mě to stačí... Někdy se kvůli manžovi "přemůžu" ale musí to být rychlé, nějak mu pomůžu stolt , on to chápe a neotravuje a neřeší, že nemám orgasmus a chci to mít "za sebou", naopak se tomu zasmějeme, že , pardon, "kokoáček" zase otravuje a hlásí se o slovo, a že tedy dostane...

Není tady

 

#54 12. 11. 2007 13:13

Me-In-Honey
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 11. 2007
Příspěvky: 111

Re: Nebaví mě sex, co s tím?

annemarie: jo s tou únavou jsem na tom podobně, já přijdu z práce a jsem ráda když se nemusim už ani hnout, a ještě se víc vyčerpávat sexem? to už bych druhý den ani do práce nedošla. no a o víkendu odpočívam po pracovnim tejdnu.

Decima: no já  těch prvních 15-20 minut myslela i s predehrou a tak 5 minut souloze smile) Bez predehry jako nemuzu delat vubec nic, to by mi ji roztrh. Ale i kdyz zvlhnu tak stejnak mam s tou soulozi problem, nevim. Mozna by me mohli poradit neco na gynde. No a pak za tech 5 minut uz opadne takovy to vzruseni z ty predehry a zacina to bejt nuda protoze to zkratka se mnou nic moc nedela nakonec to zacne bejt dokonce i trochu neprijemny, dole sem sedrena navic vyrizena z toho poskakovani tak uz jenom zatnu zuby a cekam az se konecne udela a jemu to bohuzel trva strasne dlouho. Takze ani takova rychlovka jak rikas ty neni mozna, rikam kdyby to trvalo do 15-20 minut se vsim vsudy tak to i obetuju jednou za cas to by me snad neubylo. Ale hodinu, hodinu a pul, kterou bych mohla stravit bohulibejsi cinnosti treba hrou na housle nebo spankem...
No jak rikas v dnesni dobe se ten sex strasne precenuje vsude do tebe hustej jak musis byt vykonna sexualni dracice jinak ses na nic.

Není tady

 

#55 12. 11. 2007 13:29

Décima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 9. 2006
Příspěvky: 892

Re: Nebaví mě sex, co s tím?

Honey, ješíšmarjá - hodinu až hodinu a půl, no to bych vydechla duši nebo ho plácla hadrem... To si vůbec neumím představit, to bych byla dole odřená jako po*no-hvězda po šichtě lol  Nešlo by to s ním nějak urychlit, nějaký grif, který na něho platí ? Já když chci aby byl manžel brzy hotový, já to napíšu, chytnu ho při souloži zespodu na varlátka, začnu je hladit a je vymalováno a mám klid. Bože, to bych nikdy nikomu nenapsala, ale jsou asi i různý jiný grify a stimulační hmaty a chvaty, tak a nám někdo z Babinetek třeba poradí ty další, a se tak nenadřeme roll

Upravil(a) Décima (12. 11. 2007 13:30)

Není tady

 

#56 12. 11. 2007 14:04

kaca17
♥♥♥----
Místo: Okres HK
Registrovaný: 6. 11. 2007
Příspěvky: 149

Re: Nebaví mě sex, co s tím?

lol  nebo třeba manuální stimulace pána pred akcí.Ale tohle fakt neřešíme, nám hoďka nehrozí smile


Jakmile se před námi jedny dveře zavřou, otevřou se jiné. Ale tragédií je, když pořád hledíme na ty zavřené a nevšímáme si těch otevřených.

Není tady

 

#57 12. 11. 2007 15:45

Me-In-Honey
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 11. 2007
Příspěvky: 111

Re: Nebaví mě sex, co s tím?

Decima: tak to zkusim treba to zafunguje smile

Kaca17: No to ja ho i pred akci manualne stimuluju nebo taky ustne ci jinak. Ale kdyz pak pride souloz tak to stejne trva dlouho... naopak kdyz pouzivam jenom ustni ci rucni praci tak je celkem rychle ale pri ty soulozi... no des. Ale je to i naopak ja se pri rucni a ustni praci udelam kdezto pri soulozi ani za boha. A proto taky tu spouloz nevyhledavam no.

Není tady

 

#58 12. 11. 2007 15:58

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nebaví mě sex, co s tím?

Me-In-Honey napsal(a):

annemarie: jo s tou únavou jsem na tom podobně, já přijdu z práce a jsem ráda když se nemusim už ani hnout, a ještě se víc vyčerpávat sexem? to už bych druhý den ani do práce nedošla. no a o víkendu odpočívam po pracovnim tejdnu.

Decima: no já  těch prvních 15-20 minut myslela i s predehrou a tak 5 minut souloze smile) Bez predehry jako nemuzu delat vubec nic, to by mi ji roztrh. Ale i kdyz zvlhnu tak stejnak mam s tou soulozi problem, nevim. Mozna by me mohli poradit neco na gynde. No a pak za tech 5 minut uz opadne takovy to vzruseni z ty predehry a zacina to bejt nuda protoze to zkratka se mnou nic moc nedela nakonec to zacne bejt dokonce i trochu neprijemny, dole sem sedrena navic vyrizena z toho poskakovani tak uz jenom zatnu zuby a cekam az se konecne udela a jemu to bohuzel trva strasne dlouho. Takze ani takova rychlovka jak rikas ty neni mozna, rikam kdyby to trvalo do 15-20 minut se vsim vsudy tak to i obetuju jednou za cas to by me snad neubylo. Ale hodinu, hodinu a pul, kterou bych mohla stravit bohulibejsi cinnosti treba hrou na housle nebo spankem...
No jak rikas v dnesni dobe se ten sex strasne precenuje vsude do tebe hustej jak musis byt vykonna sexualni dracice jinak ses na nic.

No, poldruha hoidny nemennej činnosti v nemennom rytme roll - to by zabilo aj mňa, a to sa nepovažujem za chladničku... Ale čo je moč, to je moč... Čo takto meni polohy, príp. činnosti? Trochu pestrosti do toho pomalého umierania? Mňa napr. dlho nebaví by pasívna. Chvížku to vydržím, ale potom sa musím zapoji, lebo inak mi začnú prichádza na rozum hovadiny... roll


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#59 12. 11. 2007 15:59

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nebaví mě sex, co s tím?

Inak, ja tiež mám celkom rada aj nekoitálne praktiky tongue , tak to spraovdlivo striedame, aby sme si všetci(dvaja, aby bolo jasné) prišli na svoje.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#60 12. 11. 2007 16:15

Me-In-Honey
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 11. 2007
Příspěvky: 111

Re: Nebaví mě sex, co s tím?

Selima: tož polohy jako měníme ale ono je to fuk jestli ležim klečim sedim nebo co stejně je to pořád jenom šup sem šup tam žejo smile)

Není tady

 

#61 12. 11. 2007 16:18

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nebaví mě sex, co s tím?

No mňa práve baví zmeni po nejakom čase tú polohu... keď už vzrušenie opadáva a ja začínam vníma rytmus a rozmýšža, kožko to ešte potrvá... roll To mi pripadá debilné, tak urobím nejakú zmenu, ktorá ma zaujme, mám iné pocity, inak vnímam partnera- na chvížku to rozptýli. Potom trebárs pauzička na orál či manuál .... a ide sa ďalej až do vrcholového tábora.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#62 12. 11. 2007 19:11

Salen
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 1456

Re: Nebaví mě sex, co s tím?

Honey - sice jsi mě už jednou okřikla, ale zkusím radu znovu :-)
Mᚠzjevně jen klitoriální orgasmus a nedosahuješ vaginálního orgasmu - stejně to má většina ženských. Proto se neuděláš, i kdyby tě lámal dvě hodiny. A protože tě to nebaví, tak jsi za chvíli suchá. Tak na suchou sliznici snadná rada - lubrikant.
Ale přemýšlím, když říkᚠže při orálu nebo ruční práci se udělá partner podstatně rychleji ...... neprodlužuje to on úmyslně při souloži, aby ti dopřál čas na udělání se? :-D To jsem s jedním taky zažila. Když jsme si to pak vysvětlili, že mě udělá stimulací klitorisu a pak už nemusí nic prodlužovat, tak se přiznal, že kolikrát si musel představovat různý kraviny, aby se ještě neudělal, jak to chtěl protahovat, aby mi dopřál čas :-D.


Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

 

#63 12. 11. 2007 20:21

Me-In-Honey
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 11. 2007
Příspěvky: 111

Re: Nebaví mě sex, co s tím?

Salen: no to uz je jina, asi mam jen ten klitoralni orgasmus ackoliv ja nevim presne... kdyz me lize a jeste me drazdi vevnitr prstama tak je to zase uplne jinej orgasmus (silnejsi)nez jenom z lizani.
No ja doufam ze pochopil ze pri ty soulozi se neudelam, rikala sem mu to mnohokrat...
Kazdopadne tedko stejne mame doma takovou zimu ze sex asi nebude jeste hodne dlouho... jo a taky nemame postel.

Není tady

 

#64 12. 11. 2007 20:35

x256987
Host

Re: Nebaví mě sex, co s tím?

Ty časové údaje dávají dotazu zcela jiný rozměr big_smile To tě plně chápu. Já když cítím, že začínám moc přemýšlet, v té chvíli, kdy si uvědomím, že mě to začíná malinko nudit, většinou poprosím partnera, aby se přestal hýbat a chvilku jen tak ležíme, vychutnávám si tu blízkost a snažím se na něj naladit. A pak, když mám sama chu (za dvě tři minuty), se začnu hýbat. Mně tohle pomáhá víc než nějaká spartakiáda se změnami poloh, musím to prožívat. A docela často mě vzruší, když si v duchu něco říkám... Někdo si představuje obrazy, já jsem vzrušivá přes slova - ty určitě taky nějaký spouštěč vzrušení máš, jen ho najít.

 

#65 13. 11. 2007 8:30

Me-In-Honey
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 11. 2007
Příspěvky: 111

Re: Nebaví mě sex, co s tím?

Judita: hmm, tohle bych taky mohla zkusit! Diky smile

Není tady

 

#66 18. 11. 2007 20:01

křovačisko
♥------
Registrovaný: 18. 11. 2007
Příspěvky: 1

Re: Nebaví mě sex, co s tím?

kapitulation 
mě sex taky nebaví...jak bych to prostě popsala...já si to udělám, když mám chu-rychlovka-orgasmus a je to.chlapy k tomu nepotřebuju...mému přítelovi to samozřejmě vadí, ale já si prostě nemůžu pomoct-líbí se mi, když mě to dělá pusou, ale někdy to hrozně trvá...zbytek mě teda ale nebaví vůbec-nic při tom necítím, jen mě to po pár polohách začíná bolet...já nevím..občas si připadám jako nemocná-teda aspoň můj přítel mi to nazačuje, ale já si prostě nemyslím, že všichni musí sex bavit...samozřejmě kvůli tomu máme problémy, ale já se přece nemůžu pořád přemáhat, ne!tak co mám dělat?

Není tady

 

#67 20. 11. 2007 14:15

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Nebaví mě sex, co s tím?

Hmmm......., zajímavé téma.
Já se potýkám s podobným problémem a dokonce se domnívám, že bych se fyzicky obešla bez partnera úplně. Myslím sex. A není to tím, že bych ho neměla ráda, nebo že bych z toho nic neměla....pak už...když se to rozběhne, tak mě to i baví. Ale nechce se mi do toho vůbec pouštět. ...Pro trvalý vztah s "normálním" mužem je to problém...jak to řešit? Zůstává vždy dilema: donutit se, přemoci se a nebo odmítnou??

Není tady

 

#68 20. 11. 2007 15:59

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: Nebaví mě sex, co s tím?

Wiki napsal(a):

Hmmm......., zajímavé téma.
Já se potýkám s podobným problémem a dokonce se domnívám, že bych se fyzicky obešla bez partnera úplně. Myslím sex. A není to tím, že bych ho neměla ráda, nebo že bych z toho nic neměla....pak už...když se to rozběhne, tak mě to i baví. Ale nechce se mi do toho vůbec pouštět. ...Pro trvalý vztah s "normálním" mužem je to problém...jak to řešit? Zůstává vždy dilema: donutit se, přemoci se a nebo odmítnou??

Mám stejný problém, taky by mně zajímalo, jaký je správný přístup.

Není tady

 

#69 20. 11. 2007 17:37

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nebaví mě sex, co s tím?

Ja by som začala cibrením zmyslových pôžitkov a vnímania... Nauči sa vychutnáva si véééžmi intenzívne jedlo, rados z pohybu, vône, chute... Mne potom ešte pomohol konkrétne orientálny tanec, prebúdza isté - neviem, ako to vyjadri - vnímania a emócie, ktoré človek inak v bežnom živote vežmi nestretne...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#70 20. 11. 2007 17:49

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Nebaví mě sex, co s tím?

Mně taky nebaví sex va co s tím kapitulation


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#71 20. 11. 2007 18:42

Salen
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 1456

Re: Nebaví mě sex, co s tím?

Teď se tu chechtám nad těmi výkřiky a vzpomněla jsem si na mojí známou - když jí opustil manžel, začala si hledat někoho nového. Když našla a došlo na milování, nechala dotyčného aby jí udělal, pak ho odstrčila, oznámila mu že jí to stačí a dál že jí to nebaví, oblíkla se a šla :-D Chlapi byli úplně vedle. Přesto jí někteří znovu zvali na rande. Tak to mi připomněla Křovačisko - proč to ti chlapi zbytečně zdržujou :-).
No ale jinak moje zkušenost - s každým novým je to chvíli "dřina" než se sladíte a zjistíte správná spouštěcí tlačítka. Jsou i chlapi, kteří si myslí že čím dýl vydrží, tím budou lépe hodnoceni a uměle to protahujou :-). Po 20 letech manželství to sice byla jednoduchá rychlovka, když tělo potřebovalo, ale jinak žádná sláva. To bych asi taky řekla že mě to nijak nebavilo. Ale když začnete s novým, zase se ta chu vrátí :-). Fakt :-). Ale aby mě někdo nenapadl že nabádám k nevěře.


Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

 

#72 20. 11. 2007 19:03

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Nebaví mě sex, co s tím?

Jako tvoje známá jsem to měla podobně na jaře hmm


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#73 21. 11. 2007 7:36

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Nebaví mě sex, co s tím?

Když vás nebaví sex, tak bych se nepřemáhal. Někdo holt na sex není smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#74 21. 11. 2007 13:51

Jana22
♥♥-----
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 59

Re: Nebaví mě sex, co s tím?

Téma ma zaujala. Chápem pocity všetkých báb, ktoré cítia, že ich sex vežmi nebaví. Len si netreba hneď myslie, že ide o frigiditu. Ja som bola 20 rokov vydatá. BM mával vždy väčšiu chu ako ja, a hoci nᚠsexuálny život bol pravidelný a trval takmer až do rozvodu, až tak vežmi ma nebavil. Musím však doda, že BM pri tom myslel aj na mňa a vždy to ukončil aj mojím orgazmom. Keď sa tak dívam dozadu, príde mi to, že ten sex odrážal nᚠvzah, ktorý sa dostal do polohy všednosti a istej žahostajnosti. Teraz, nejaký čas po rozvode som zamilovaná. Mám vzah s človekom, s ktorým ma sex baví. Mám naň chu hneď, keď si naň pomyslím. Rada sa ho dotýkam, a robím veci, ktoré ma predtým nelákali. Takže, podža mňa, je to viac o láske a z toho vyplývajúcej túžby, by s tým druhým vo vežmi intímnom vzahu. Vtedy sex baví.

Není tady

 

#75 21. 11. 2007 15:46

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Nebaví mě sex, co s tím?

KALIK napsal(a):

Když vás nebaví sex, tak bych se nepřemáhal. Někdo holt na sex není smile

Kalíku, proboha!! Jak to myslíš?? V praxi težko proveditelné. Já ještě upřesním subjektivní pocit...ne že nebaví..., přesněji bych to nazvala snížená apetence a partnerský nepoměr apetence. Jinými slovy můj patrner chce 2xtýdně (chtěl by i denně, ale smířil by se i 2x týdně) a já 1x za měsíc.

A kdyby byl např. můj parnter neschopen - nemocen v tomto směru, bo nemohl (myslím sex), tak by mi to ani nevadilo, pokud by z toho sám neměl mindráky atd... jak já bych byla tolerantní !!!! to je tedy rouhání!!Fuj - jen jsem to spíše chtěla přiblížit.

A Kaliku, teď si představ, že když nechci, tak můj chlap vždy posmutní (on mě nepošle do...)...zdrobněle mě osloví a řekne, se mnou se ti to nelíbí, se mnou tě to nebaví..., řekni mi co dělám špatně. ??! A přitom nedělá špatně nic a dokonce z 90% mám dokonalý zážitek. To se prostě nedá vysvětlit!

Upravil(a) Wiki (21. 11. 2007 15:47)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů