Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

  • Diskuse
  •  » Pavlač
  •  » Také se vám zdá oblečení v obchodech čim dál menší?

#1 5. 11. 2007 21:39

jitřenka
♥♥-----
Registrovaný: 21. 8. 2007
Příspěvky: 69

Také se vám zdá oblečení v obchodech čim dál menší?

Nevím, ale zdá se mi, že nemůžu na sebe nic sehnat.Teda to co by se mi líbilo. Všude mi nabízejí anorektické xxl. přitom vážím 76 kg a měřím 170.  Tak zase nejsem žádný cvalík. Jak jste na tom vy? Nemáte nějaký dobrý typ na moderní šmrncovní oblečení pro normálně rostlou ženskou?styrka

Není tady

 

#2 5. 11. 2007 22:16

Helča2
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 9. 5. 2006
Příspěvky: 987

Re: Také se vám zdá oblečení v obchodech čim dál menší?

Větší velikosti mají , teda alespoň na mě ( mám ještě o nějaké kilíčko navíc :-((( ) v CaA. Jinak taky nic neseženu.


http://ticker.7910.org/as1cA1P0g410010Mzk0MTIxfDAwMDY3NDRkfCBadXphbmthIG3h.gif
nar. v úterý 15.5.2007 ve 23:55 hod v Motole, váha  3,60 kg a  49 cm *

Není tady

 

#3 5. 11. 2007 23:12

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Také se vám zdá oblečení v obchodech čim dál menší?

To se vám holky nezdá...to je........ gratergraterlol

Jo, C&A a pak až Marks&Spencer, speciálně Una Dona, nebo Prima Una, nebo jak se to ta jejich řada jmenuje........prostě hledej krámy, kde maj & v názvu lol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#4 5. 11. 2007 23:27

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9473

Re: Také se vám zdá oblečení v obchodech čim dál menší?

některé příjemné oblečení se dá sehnat třeba v Takko, tam mají velikosti až do 52 na "hrošíky" lol
rozhodně ne všechno, ale vybrat se tam dá smile


"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

 

#5 5. 11. 2007 23:32

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Také se vám zdá oblečení v obchodech čim dál menší?

Takko? va Kde se to vyskytuje? (táže se hrošík liberijský) v životě jsem na to nenarazila...


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#6 6. 11. 2007 5:14

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Také se vám zdá oblečení v obchodech čim dál menší?

V Takku jsem byla jen jednou ve Strakonicich a nikdy vice,myslim,ze obleceni je na urovni vse za 39 ovsem za vetsi peniz.I v te 39 bych se oblekla lepe.Ne nejsem narocna nakupuji bezne v sekacich a u Vietnamcu,ale tenhle obchod me doslova vyrazil dech.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#7 6. 11. 2007 7:51

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 3756

Re: Také se vám zdá oblečení v obchodech čim dál menší?

Zásadně CaA, nebo MarksSpencer, v Takku mi to fakt přijdou šmejdy, dva typy ve třech barvách a hotovec.
Ve velikosti 44 teĎ sháním  bundu, ale než bych se stresovala a lítala po obchodech, nechala jsem si je poslata dfomů z Magnetu, BonPrixu, Nekrmanu a Quelle. Co vrátím vrátí i peníze a já budu ušetřena toho ponižujícího nakupování.


Mája

Není tady

 

#8 6. 11. 2007 8:11

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Také se vám zdá oblečení v obchodech čim dál menší?

Větší velikosti i maxíky ted šije Polsko a Turecko, jak pro ČR, tak pro Itálii do butiků. Freeporty pak mají všechny velikosti, ale ceny připomínají drahotu. Každý přidá 100 procent a zákazník se pak může zbláznit....Takže já bych volila Polsko za trochu peněz. Jinak ty velikosti opravdu jsou jiné naše,jiné z Polska, jinak šijí Vietnamci ,Turci, Arabi,Indové, ale i Anglie.

Není tady

 

#9 6. 11. 2007 8:12

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: Také se vám zdá oblečení v obchodech čim dál menší?

Na Takko mám stejný názor, jsou to pro mne šmejdy. Ty trička jsou vytahané už na těch  ramínkách, navíc tam mají sice  větší  velikosti, ale  se mi zdají obrovské. Taky mi vyhovuje CA.


"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#10 6. 11. 2007 8:19

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: Také se vám zdá oblečení v obchodech čim dál menší?

Nela napsal(a):

Na Takko mám stejný názor, jsou to pro mne šmejdy. Ty trička jsou vytahané už na těch  ramínkách, navíc tam mají sice  větší  velikosti, ale  se mi zdají obrovské. Taky mi vyhovuje CA, ale úplně nejraději mám svoji švadlenu.


"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#11 6. 11. 2007 8:26

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Také se vám zdá oblečení v obchodech čim dál menší?

Jestli to nebude, holky, tím, že se nezmenšuje oblečení, ale my se jaksi "zvětšujeme". big_smile

Upravil(a) Damila (6. 11. 2007 8:32)

Není tady

 

#12 6. 11. 2007 9:33

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ve stínu Plzeňské věže
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 6474
Web

Re: Také se vám zdá oblečení v obchodech čim dál menší?

lupina montana napsal(a):

Jo, C&A a pak až Marks&Spencer, speciálně Una Dona, nebo Prima Una, nebo jak se to ta jejich řada jmenuje........prostě hledej krámy, kde maj & v názvu lol

jo jo jo!!!! lollollol A ještě H&M. nosím hodně kalhotové i sukňové kostýmky a tam na sebe seženu v pohodě (44-46). Pak to teda ještě musím odnést švadleně, protože když mi to je přes stehna, tak mi je to volný v pase a hořejšek by mi bývalo stačilo 42. Ale to už je holt moje postava a mám šikovnou švadlenku, která mi to za pár kaček doopraví na mou míru.

Není tady

 

#13 6. 11. 2007 11:19

Jdhehajnx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 3. 2007
Příspěvky: 1772

Re: Také se vám zdá oblečení v obchodech čim dál menší?

Já myslim,že se zmenšuje oblečení-nebo spíš že na čím dál tím menší věci dávaj čím dál tím větší čísla lol
Mám 162cm a 56kg,takže mě neni kus ani na vejšku ani na šířku a stějně je mi všechno malý!!!! Uznávam,že ve spodních partiích jsem na tom s vyvinutostí lépe,ale já nemůžu sehnat ani triko. Asi mám široký záda lol rollfuckyou

Není tady

 

#14 6. 11. 2007 12:40

vikyrek
♥♥♥----
Místo: Benešov
Registrovaný: 31. 12. 2006
Příspěvky: 194

Re: Také se vám zdá oblečení v obchodech čim dál menší?

To se nám nezdá. Já byla o prázdninách ve Walesu a cítila jsem se báječně. Tam jsou v obchodech standatrní velikosti 10 - 20 (10 = naše 38) a já většinou neměla problém obléct desítku. Tady se někdy soukám do 40 i víc. Jasně, že záleží na střihu, ale tam vám to vážně zvedne sebevědomí  wink  Dokonce v obchodech upozorňují, když mají i 36 a 34? Ty jsem vůbec nepotkala.

Upravil(a) vikyrek (6. 11. 2007 12:41)

Není tady

 

#15 6. 11. 2007 15:27

ajisek
♥♥-----
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 34

Re: Také se vám zdá oblečení v obchodech čim dál menší?

Mám stejný problém. Měřím 174 a vážím 78 kg. Myslím, že to není až tak hrozný. Ale při manželově přání, a si něco koupím, vztekle odpovídám, že na slony nic nemají. A vloni jsem kápla na Marks&Spencer a konečně je to ono!!! Za normální ceny - hezké, důstojné, moderní oblečení!!!

Není tady

 

#16 7. 11. 2007 10:50

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: Také se vám zdá oblečení v obchodech čim dál menší?

Přijde mi to také tak. Ale když někdy objevím své staré oblečení, tak se divím, jak jsem so do toho mohla kdy vejít....
Nedávno jsem v Palladiu viděla tu slavnou velikost 0. Šla jsem se na ni naschvál podívat. Ani bych taková nechtěla být...

Není tady

 

#17 7. 11. 2007 12:20

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Také se vám zdá oblečení v obchodech čim dál menší?

Jo holky, tak tenhle problém mám taky, mám velikost 44, tedy většinou, a sháním na sebe oblečení fakt dost problematicky. Díky bohu za C&A a internetový obchody, jinak bych asi chodila nahá.

Není tady

 

#18 7. 11. 2007 12:22

Anda
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 9. 2006
Příspěvky: 1630

Re: Také se vám zdá oblečení v obchodech čim dál menší?

Mně přijde, že s velikostmi 40-44 se moc nepočítá..Když jsem nosívala 52 (šišmarjá, furt přemýšlím, jak jsem se v tak skvělém čase stihla tak nechutně vyžrat), neměla jsem s výběrem takový problém jako teď. Šije se buď na hrochy nebo na lesní žínky, nic mezi tím. Stejný problém mám i u ošacení a obuvi pro dceru. Je jí 12 a pořádně nevybereme ani v dětském ani v dámském.

Není tady

 

#19 7. 11. 2007 13:30

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 3756

Re: Také se vám zdá oblečení v obchodech čim dál menší?

přemýšlela jsem proč se mi tak líbí CaA a proč Takko ne a už vím.
totiž v internetových obchodech a CaA mají konkrétní -běžné oblečení i v mých velikostech
ale nikdo když mně potká nebude vědět, že tohle jsou tak obří hadry, že je specielně musím kupovat v Takku, kdežto ta řada z Takka je prostě.....nezaměnitelná  a ty věci poznám na člověku okamžitě.


Mája

Není tady

 

#20 7. 11. 2007 21:15

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Také se vám zdá oblečení v obchodech čim dál menší?

ajisek napsal(a):

A vloni jsem kápla na Marks&Spencer a konečně je to ono!!! Za normální ceny - hezké, důstojné, moderní oblečení!!!

No...normální....to asi záleží na tom, jak mᚠnastavený normy lol Já to vidím spíš jako "třešničkonadortový", nebo "zaodměnový" ceny...ale jsem státní zaměstnankyně, to je pravda smile Taky je ale pravda, že ceně tam odpovídá kvalita - mám odtud třeba lněný šatičky bez příměsí - vypadají dobře, i když se pomačkají a mají skvěle udělaný švy - nikde to netáhne, ani se nekroutí.
A je to fakt heezký! A slušivý!


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#21 8. 11. 2007 9:48

ajisek
♥♥-----
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 34

Re: Také se vám zdá oblečení v obchodech čim dál menší?

No tričko za 300 až 600 kč mi přijde normální. Všude jinde tak taky stojí. A hlavně je to tam kvalitní. A něco pro brněnské dámy (nevím jestli je ten obchod i v Praze) ve Vaňkovce je Cloppenburg a tam jsem si včera koupila krásnýýý tričko za 399 kč. A manželovi tam kupuju mikiny zn. Gilberto teď už za 799,-, dřív za 499,-Kč. A jsou bavlněný a kvalitní a šmrncovní. Taky je to vzhledem k věku, nám je 43 - 46 let.

Není tady

 

#22 8. 11. 2007 10:40

Jessie
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 809

Re: Také se vám zdá oblečení v obchodech čim dál menší?

Nedá mi to ale musím se zeptat, kde vidíte ty maličké věci? Zadek a nohy mám normální, ale od pasu nahoru jsem jak stažený králík a všechno na mě plandá a málokdy seženu něco co mi je akorát. Už chodím i do dětských obchodů protože velikost 158 je skoro akorát - jenže tam se málokdy zase seženě něco bez obrázků apod.


Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.

Není tady

 

#23 8. 11. 2007 11:17

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Také se vám zdá oblečení v obchodech čim dál menší?

A holky,
jak to máte s dětmi?
Souhlasí velikost udaná v obchodě s velikostí dítěte?
Já mám zkušenost, že musím kupovat vždy větší oblečení, než je uvedeno na lístku.
U Vietnmců to nepočítám, to jsou prcci a mají zmatené značení. Ale v normálních obchodech např. č. 152 bylo mému synkovi malé, když ještě neměl ani 150 cm.
Teď má 155 cm, a nosí oblečení č. 164, které je mu výškově akorát, ale široké. To by tak nevadilo.
Co je ale horší, že si musí vybrat v takové té přechodové velikosti, kde moc toho není. Na dítě už je "velký", a na dospělého chlapa malý! Takže boty č. 37 v pánském provedení je docela zázrak sehnat, a oblečení chlapecké ve velikosti 160-170 je taky spíš vzácností.

Není tady

 

#24 8. 11. 2007 11:36

Ladie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2007
Příspěvky: 2242

Re: Také se vám zdá oblečení v obchodech čim dál menší?

Jessie napsal(a):

...od pasu nahoru jsem jak stažený králík a všechno na mě plandá a málokdy seženu něco co mi je akorát.

Doporučuji obchod ORSAY - mají tam moc hezké věci za přijatelné ceny a velikostně spíš na holčičky než na ženské   big_smile

Není tady

 

#25 8. 11. 2007 12:34

Darja70
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 303

Re: Také se vám zdá oblečení v obchodech čim dál menší?

Tak já mám 160/64, nejsem modelka, ale zase bych se nepočítala mezi obézní. Vršek 42, spodek 40. Hrůza je sehnat plavky. JInak jsem objevila,že v PRIVATE NEMBER dokonce obleču a zapnu trika, saka nebo svetry, což v jiných obchodech nehrozí. Odcházím pak s pocitem, že by mě měli utratit, protože koupit si triko je věc zcela nemožná. A když je teda na objem dobré, je na postavičku 180cm.

Není tady

 
  • Diskuse
  •  » Pavlač
  •  » Také se vám zdá oblečení v obchodech čim dál menší?
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů