Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 4. 11. 2007 22:07

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Zazili jste sex na nejakem neobvyklem miste?

PPavlaa napsal(a):

Nás načapali policajti v autě s manžou při tom hmm a divili se, když mrkli do občanek, že si to nenecháme na doma usch

Blbý policajti holt nechápou, jak si lidé mohou zpestřovat manželský sex (bez ironie - děláme to také tak tummenupp)


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#27 4. 11. 2007 22:08

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Zazili jste sex na nejakem neobvyklem miste?

Mikeš napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Tak jasně, že to nebyla cukrárna co je tam všechno jak na dlani, to už by na nás někdo zavolal policajty hmm

No... big_smile furt ale nechápu...to bylo někde u stolku nebo kde??? Asi nemám dost bujnou fantazii big_smilebig_smile
Já zažil něco podobnýho, ale to už byl večer, cukrárna byla zavřená, a bylo zhasnuto... venku sice chodili lidi, ale naštěstí se nikdo nepodíval do ztemnělé výlohy big_smilebig_smile

Ne, za takovou ozdobnou zdí ze dřeva, byla rozdělená jakoby na dvě půlky (cukrárna), tam bylo víc šero a nikdo tam nebyl tongue


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#28 4. 11. 2007 22:09

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Zazili jste sex na nejakem neobvyklem miste?

Mikeš napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Nás načapali policajti v autě s manžou při tom hmm a divili se, když mrkli do občanek, že si to nenecháme na doma usch

Blbý policajti holt nechápou, jak si lidé mohou zpestřovat manželský sex (bez ironie - děláme to také tak tummenupp)

Ani jsme to tak nezpestřovali, jako spíš to měli domů ještě 45 minut a my chtěli hned teď wink


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#29 4. 11. 2007 22:32

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Zazili jste sex na nejakem neobvyklem miste?

Ahá, a ešte som si spomenula na také orálne pokusy v jazere v leze za plnej prevádzky, podvečer... gloria Síce sme boli na odžahlej strane, ale aj tak... som bola vďačná, že nemám okuliare a nevidím tváre kúpajúcich sa.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#30 4. 11. 2007 22:33

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Zazili jste sex na nejakem neobvyklem miste?

Kamoška novomanželka chodí zohrieva manžela do električky... ted ana konečnej, aby bolo janso. Akurát nadávajú, že autá majú moc silné reflektory...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#31 5. 11. 2007 8:38

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Zazili jste sex na nejakem neobvyklem miste?

PPavlaa napsal(a):

Klubko napsal(a):

Pří kremaci příbuzného.... Já vím, ostuda....visslavisslavissla

lol dumbom teda to snad nemyslíš vážně, styď se dumbom

no já byla tenkrát free a šla jsem tam zdonucení. Nesnáším kremace. Nebyl to nikdo z blízkých příbuzných,a pak tam přišel bývalý,taky se znali s nebožtíkem..... No a tak jsme si řekli, že je nějak moc smutno atd. Tak jsme šli za roh a tak si povídali......a za doprovodu Ave Maria, jsme poskvrnili chrám božísmile)))


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#32 5. 11. 2007 8:41

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Zazili jste sex na nejakem neobvyklem miste?

Jo,ale teď si vzpomínám, jak jsme šly na ferraty v Itálii. Výšlap asi dop 3,200 m.n.m. Při výstupu 32 stupňů dole. Nahoře bylo asi 9 st,začalo foukat, sníh kolem, já zavěšená na sedáku, lano v druhé ruce, abych se nesmekla, asi tak 4st obtížnosti.No asi v těch 3,000 metrech,kousek od vrcholu, jsme si chtěla v sedílku odpočinout. A najednou koukám, že vedle mě leží použitý kondom..... Jo tak tomu borci tleskámgodlikegodlikegodlike


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#33 5. 11. 2007 9:04

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Zazili jste sex na nejakem neobvyklem miste?

Klubko napsal(a):

Tak jsme šli za roh a tak si povídali......a za doprovodu Ave Maria, jsme poskvrnili chrám božísmile)))

No, krematorium není naštěstí chrám Boží (to je kostel), ale spíše chrám světský, takže Ti uděluji rozhřešení big_smilebig_smile, nicméně šu... při funuse, to je teda síla.....vissla


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#34 5. 11. 2007 9:16

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: Zazili jste sex na nejakem neobvyklem miste?

ve zrající kukuřici - ale bála jsem se divočáků, naštěstí můj strach alkoholové opojení utlumilo, takže jsem tam dokonce poprvé prováděla orál smile
v lese na jehličí - ale smůla (nebo něco jinýho????) mi ho tak nalepila na jisté partie, že nešlo dolů ani při horké sprše smile
pod mostem - teda pod silnicí pod takovým minimostkem na břehu říčky - nebo potoka - já už nevím, jenom vím, že jo smile
na schodišti před hrobkou, v rybízovém keři - taky jsem ty fleky od rybízu z trika už nedostala smile - mamka se tehdá divila, kam a proč jsem lezla smile - a nejhorší to bylo ve výběhu pro krávy v mraveništi - zadek svěděl ještě tři dny - díkybohu za dithiaden smile


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#35 5. 11. 2007 10:28

Slvinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Střední Čechy
Registrovaný: 2. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Zazili jste sex na nejakem neobvyklem miste?

...

Upravil(a) Slvinka (7. 6. 2010 19:14)


cool

Není tady

 

#36 5. 11. 2007 10:30

Jdhehajnx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 3. 2007
Příspěvky: 1772

Re: Zazili jste sex na nejakem neobvyklem miste?

Než bylo kde hlavu složit,tak mnohokrát parkoviště u frekventovanýho chodníku vissla Keře za hospodama, v lese,u trafa ve višňovém sadu lol
Les je nejlepší,jen bacha na myslivce-ňákej myslivec šmírující pár v akci přes dalkohled na pušce prostřelil nebohé dívce krk. A bochužel je to pravda...

Není tady

 

#37 5. 11. 2007 10:33

martinF
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 21. 9. 2007
Příspěvky: 748

Re: Zazili jste sex na nejakem neobvyklem miste?

už jste asi všechno co jsem zkoušel vyjmenovali, bych se opakoval,tak ještě v baru za provozu, ve výtahu, na ulici před domem.....

Není tady

 

#38 5. 11. 2007 11:06

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: Zazili jste sex na nejakem neobvyklem miste?

.... přidám jednu zajímavou zkušenost ze stopu v zahraničí.... na korbě takového menšího náklaďáčku... polední slunce,vedro, že by psa nevyhnal, projížděli jsme pořádné serpentýny,  nic pohodlného, ale když musíš, tak musíšbig_smile.....ty modřiny snad cítím dodnes a větší úpal jsem snad nikdy už pak nezažila:) nikdy více:lol:dumbom

Upravil(a) Račice dračice (5. 11. 2007 11:12)


18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#39 5. 11. 2007 12:06

Kukačka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4246
Web

Re: Zazili jste sex na nejakem neobvyklem miste?

na Řípu, to mě napadá jako "nejexotičtější"
ze začátku známosti, než jsem začala přítele brát domů, byla těch míst celá řada, sauna, koupaliště, divadlo, Ladronka...nejklasičtější z nich - auto, ovšem to nejmenší, které jezdí po našich silnicích. S láskou na něj vzpomínáme - nebo tedy na dobu, kdy bylo naším jedïným útočištěm

Není tady

 

#40 5. 11. 2007 14:15

L_aura
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 7. 2007
Příspěvky: 985

Re: Zazili jste sex na nejakem neobvyklem miste?

Jeee.... tak to je vec, která mě teda vůbec ale vůbec neláká a nikdy ani nebavila. Není nad to zamknout dveře a pořádně si zařádit a zakřičet wink

Není tady

 

#41 5. 11. 2007 14:36

martinF
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 21. 9. 2007
Příspěvky: 748

Re: Zazili jste sex na nejakem neobvyklem miste?

L_aura napsal(a):

Jeee.... tak to je vec, která mě teda vůbec ale vůbec neláká a nikdy ani nebavila. Není nad to zamknout dveře a pořádně si zařádit a zakřičet wink

to se nevylučuje, to se může i potom, nebo předtím smile

Není tady

 

#42 5. 11. 2007 15:09

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Zazili jste sex na nejakem neobvyklem miste?

L_aura napsal(a):

Jeee.... tak to je vec, která mě teda vůbec ale vůbec neláká a nikdy ani nebavila. Není nad to zamknout dveře a pořádně si zařádit a zakřičet wink

Tak nejvíce já si zařvu na Bohemce, teda hlavně když prohrávají....grater u sexu jsem ticho jako lehce bublající potuček gloria


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#43 5. 11. 2007 15:20

martinF
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 21. 9. 2007
Příspěvky: 748

Re: Zazili jste sex na nejakem neobvyklem miste?

Klubko napsal(a):

L_aura napsal(a):

Jeee.... tak to je vec, která mě teda vůbec ale vůbec neláká a nikdy ani nebavila. Není nad to zamknout dveře a pořádně si zařádit a zakřičet wink

Tak nejvíce já si zařvu na Bohemce, teda hlavně když prohrávají....grater u sexu jsem ticho jako lehce bublající potuček:gloria:

nevim teda kterou bohemku myslíš, jestli střížkov, nebo devatenácet....., ale to si asi letos zařveš dost....

a na dost obvyklém místě taky smile

Není tady

 

#44 5. 11. 2007 15:28

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Zazili jste sex na nejakem neobvyklem miste?

martinF napsal(a):

Klubko napsal(a):

L_aura napsal(a):

Jeee.... tak to je vec, která mě teda vůbec ale vůbec neláká a nikdy ani nebavila. Není nad to zamknout dveře a pořádně si zařádit a zakřičet wink

Tak nejvíce já si zařvu na Bohemce, teda hlavně když prohrávají....grater u sexu jsem ticho jako lehce bublající potuček:gloria:

nevim teda kterou bohemku myslíš, jestli střížkov, nebo devatenácet....., ale to si asi letos zařveš dost....

a na dost obvyklém místě taky smile

Ježiš, Střížkov neeeee. No přeci devatenáct, Vršovický ďolíček, Klokani, Klokani retaretareta
No abych si nezařvala: "Už jsme zase druholigoví....." grater


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#45 5. 11. 2007 15:44

Kukačka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4246
Web

Re: Zazili jste sex na nejakem neobvyklem miste?

to je jak z Maxipsa Fíka "na klokanýýý, na klokanýýý"..."tak to tedy NE!! klokani jsou moji kamarádi!!!"

Není tady

 

#46 5. 11. 2007 15:49

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Zazili jste sex na nejakem neobvyklem miste?

Ja som videla take video z Majstrovstiev sveta v hokeji v Prahe (a volalo sa to "Nudný zápas, zrejme s Japoncami"), kde bolo pekne vidno súkromnú hru jednej dvojice v zadnej rade na tribune... Vtedy som si prisahala, že preplnené hžadiská nie gloria


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#47 5. 11. 2007 15:53

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Zazili jste sex na nejakem neobvyklem miste?

Kukačka napsal(a):

to je jak z Maxipsa Fíka "na klokanýýý, na klokanýýý"..."tak to tedy NE!! klokani jsou moji kamarádi!!!"

No moji právě taky:))))


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#48 5. 11. 2007 16:09

L_aura
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 7. 2007
Příspěvky: 985

Re: Zazili jste sex na nejakem neobvyklem miste?

martinF napsal(a):

L_aura napsal(a):

Jeee.... tak to je vec, která mě teda vůbec ale vůbec neláká a nikdy ani nebavila. Není nad to zamknout dveře a pořádně si zařádit a zakřičet wink

to se nevylučuje, to se může i potom, nebo předtím smile

Kdo četl mé vlákno tak ví, že mě sex, kde je víc aktérů, ač jen (možných) voyeru fakt nezajímá lol

Není tady

 

#49 5. 11. 2007 16:31

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Zazili jste sex na nejakem neobvyklem miste?

martinF napsal(a):

už jste asi všechno co jsem zkoušel vyjmenovali, bych se opakoval,tak ještě v baru za provozu, ve výtahu, na ulici před domem.....

výtah chci taky zkusit smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#50 5. 11. 2007 16:33

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: Zazili jste sex na nejakem neobvyklem miste?

PPavloo, u nás máme dva big_smile


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů