Oznámení

15. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

15. října : Různé životní příběhy, trápení i radosti a starosti žen si s námi můžete pročítat v našem magazínu.

29. září : Uvařme si spolu dietní květákové kari.

#26 25. 9. 2008 20:41

Čekanka
♥♥♥♥♥♥♥

Re: časté kakání - velké opruzeniny

Gabi určo zubama, my víme o každém zuby díky náložím v plence..... a opruzeninám hmm takže Imazol a babynol, hodně větrat, často přebalovat, ono to zase zmizí, my to teď máme co chvilku páč leze každý týden zub, dneska vylezl pátej gloria

Není tady

#27 25. 9. 2008 20:44

Andri
♥♥♥♥♥♥♥
Web

písnu to ještě sem, zrovna jsem 2 týdny léčila opruzený zadek, až mokvavý, díky průjmům sad
To mi poradili v nemocnici na dětským, že to tak dělají :

Udělat odvar z řepíku - posadila jsem ho do lavoru s řepíkem. Lepší je louhovaný, než čaj. pytlíky. Jinak jsem ho měla u přebalováku, po každým počůrání / kadění šla vyměnit plínu, opláchla zadek v umyvadle a potřela žínkou namáčenou v řepíku. Nech to uschnout. Jestli to mokvá, potírej Genciánkou = fialka - vysuší. A když už nemokvá, dávaíj Rybilku. Já dávala Bepanthen

Hlavně neopužívej vlhčený ubrousky - asi to máme z nich, jsou apk agresivní a musí to pálit. A taky jsem přestala s Pampers (jsou parfemovaný) a mám teď Huggies Premium - nenapuštěný a v akci ještě vyjdou levněji....

Není tady

#28 25. 9. 2008 20:48

Čekanka
♥♥♥♥♥♥♥

jo jo, ubrousky taky nemůžem, žádný hmm takže já myju pod tekoucí vodou a opruzený jsme stejnak lollol už jsem zkusila pár dní látkovat, ale stejně na prd, spíš horší..... u nás je to prostě k zubům, už mám jeden odrostlejší exemplář u kterého jsme řešili stejný problém roll , ale vychytala jsem, že ten Imazol a babynol fakt pomáhají.... a vdůůůůůůch tongue

Není tady

#29 25. 9. 2008 22:56

Andri
♥♥♥♥♥♥♥
Web

tak to T. Imazol ani Pytiol nezabraly vůbec, ba naopak sad teď mi dr. předepsala Fungicidin - tak se uvidí wink taky mu rostou stoličky, do toho antibiotika...chudák, se vždy pos*** smile tak se to blbě léčí a teď v zimě bez plín to jde taky blbě, doma máme skoro všude plovoučku a studí dumbom

Není tady

#30 26. 9. 2008 9:44

Gabrielle
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Kladno
Web

holky díky. Teď co e opruzená ubrousky nepoužíváme, umýváme žínkou. Večer jsem namazala Imazolem, zatím je to lepší, ale je fakt, že se to přes den vždycky rapidně zhoršilo. Uvidíme...
Andri, koupila jsem řepík smile

Není tady

#31 26. 9. 2008 14:39

kitkat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

Gábi nám zabral Imazol a někdy jsem ho střídala s Ondřejovou mastí. Té ale jenom trošičku, není to pro mimi ideální, ale taky to zabírá. Jinak ubrousky my moc nesneseme, ale jako alternativa omývání vodou se mi osvědčily olejový ubrousky od Sebamedu. A taky koupeme v heřmánku, to fakt pomáhalo. A větrat větrat větrat.

http://www.tickerclub.com/cache/dfcdbd74c8.png
http://www.tickerclub.com/cache/4f65cd038f.png

Není tady

#32 26. 9. 2008 14:49

Gabrielle
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Kladno
Web

No jo, větrat... jenže ona jak hodně pije tak furt čůrá a to ukakávání... teď měla zas průjmík...

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí