Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 7. 11. 2007 21:50

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: Jsem dost zvláštní žena (?)

Bublinka:
Tak to jsem rada, ze v tom nejsem sama. Jeden cas jsem si myslela, ze jsem naprosto divna zena (at nejsme off topic), kdyz si prekryvam zrcadlo rucnikem big_smile. Brr...nastesti tahle etapa je pryc.
Kazdopadne mas pravdu, ze to chce trpelivost.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#52 7. 11. 2007 21:51

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Jsem dost zvláštní žena (?)

Damila napsal(a):

Holky, vy mě děsíte. Smrdí vám miminka? Vadí vám křičící děti? Určitě nejste samy, a tak když si představím, že tohle někdo cítí k mým dětem, je mi divně. Lhostejnost bych asi snesla líp, než odpor. Sorry, neodsuzuji, jen mě to fakt děsí.

Damilo, v každém věku se jeden každý člověk dívá na tu jednu a tu samou věc z rozdílného úhlu pohledu stolt
Tebe Tvoje vlastní rozkřičené děti můžou tankovat sebevíc, protože jsou TVOJE a jsou SLADKÉ, ale ostatní cizí lidi naprosto nemusí sdílet stejný názor stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#53 7. 11. 2007 22:56

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Jsem dost zvláštní žena (?)

bublinka napsal(a):

Taurus, to taky znám... poprvé mě k zrcadlu násilím dotáhli a utekla jsem.. buď prostě na sebe hodná a trpělivá a ono to půjde. 
A pak to najednou půjde i z tebe zevnitř a budeš mít v sobě takový krásný hřejivý pocit a uvidíš, že to pak pocítí i okolí  pussa

Velka pravda  stolt


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#54 7. 11. 2007 23:09

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Jsem dost zvláštní žena (?)

Damila napsal(a):

Já vím, že se nikdo nemůžeme rozškatulkovat jen tak jednoduše.
Jsem žena v Kristových letech, a dodnes jsem nedospěla k nějakému ženství v tom smyslu, jak to uznává společnost. Mám muže i děti, ale jsem člověk spíše liberálního myšlení, nenosím sukni (vymlouvám se na nedokonalou postavu), nepotrpím si na okrasné zbytečnosti , avšak jako krásné dílko je dovedu ocenit.
A co je nejdivnější: nemám vztah ke květinám. Resp. mám k nim jiný vztah, nežli většina žen. Řezané květiny jsou pro mě trpící a umírající organismus, nechci, aby mě kdokoliv (kdo mě zná) obdarovával květinami. Ti co mě znají (vč. muže) to chápou a nedělá jim to potíže. Od lidí méně známých, co mi chtějí udělat rqdost, mi květina přijde jako symbol, přijmu ji s povděkem kvůli tomu darovateli...ale sama k nim vztah nemám!grater

Jste některá taky tak "divná"?

Ne ne Damilo,mylis se.
Ty prave mas mas dost vyvinuty vztah ke kvetinam a ne ze ne.
Tak jestli jsi zvlastni? Ano,kazdy z nas je zvlastni,jsme vsichni zvlastni v tom ze nejsme stejni.
Nejsme protoze nas zivotem provazi okolnosti o kterych ani netusime.Jsou ulozeny hluboko.Stejne jako Tvuj vztah ke kvetinam a taktez i k sukni. Ta pricina je schovana ale nasledek se projevuje.
  wink


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#55 8. 11. 2007 3:33

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: Jsem dost zvláštní žena (?)

Damila napsal(a):

Holky, vy mě děsíte. Smrdí vám miminka? Vadí vám křičící děti? Určitě nejste samy, a tak když si představím, že tohle někdo cítí k mým dětem, je mi divně. Lhostejnost bych asi snesla líp, než odpor. Sorry, neodsuzuji, jen mě to fakt děsí.

Drive jsem tvrdila, ze nemam rada deti. Dneska uz to vidim jinak. Proste jsou deti, ktere  mam rada, pak ty, ktere jsou mi lhostejne a pak deti, ktere proste rada nemam. Stejne jako s dospelymi.
Nekdy mam dojem,ze spolecnost se kouka na vztah zen a deti tak, ze kazda NORMALNI zena prece musi mit rada deti (jakekoliv a cikoliv) po cely svuj zivot a vlastne jim ten zivot i "obetovat".   Jenomze ja ted mam jine a mozna zajimavejsi veci na starosti nez se rozplyvat nad sousedovic miminem.  Az muj cas prijde, tak prijde.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#56 8. 11. 2007 7:25

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Jsem dost zvláštní žena (?)

Tak to chápu, že mít dítě nemusí být prioritou v životě ženy. To ano.

Nepotřebuji, aby děti někdo cizí miloval, ale nerada bych, aby někomu vadily (jakože se vždycky někdo najde, jen u žen v produktivním věku mě to překvapuje) už jen tím, že jsou, že s nimi musejí sdílet např. prostor v tramvaji. Ale asi s tím nejde nic moc dělat. Jak já, tak ty děti, tak ty ženy, co jim to vadí... sad

Není tady

 

#57 8. 11. 2007 12:59

Fatimah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 8. 10. 2007
Příspěvky: 1046
Web

Re: Jsem dost zvláštní žena (?)

Damilo, nějaké super uječené dítě v tramvaji mi pravda den nepřikrášlí, ale těch pár minut se dá přeít. Když ale třeba jedu vlakem několik hodin a tam nějaké rozmazlené nevychované dítě dělá bugr na celý vagón a jeho maminka ho zálibně pozoruje, jaké to má šikovné dítě a ani se npokusí ho výchovn zvládnout, tak to opravdu uvažuji o defenestraci - svojí nebo toho děcka.
A může mně prcek sežrat, když jdeme na oběd nebo na večeři do restaurace a tam pobíhají děti, ječí, jak umí ječte jenom ony a celkově dělají rámus takový, že se při tom nedá normálně konverzovat.
Chápu, že to vždy nejde ovlivnit výchovou, vidím to na synovci, ale nevidím důvod, proč se přrtvařovat a tvrdit, že mi přijde roztomilé, když mám tohle pochlouchat nebo když se na mně sápe umatlané dítě se snoplem u nosu... to se mi fakt zvedá žaludek, i když vím, že společnost ode mne očekává jinou reakci...


Jestliže nevíme, ke kterému přístavu míříme, žádný vítr není příznivý.

Není tady

 

#58 8. 11. 2007 13:23

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Jsem dost zvláštní žena (?)

Fatimah,
to mluvíš ale docela o extrémech. to ani mně nedělá dobře. jasný.
Měla jsem na mysli spíš normální běžné děti a jejich projevy.
(Ikdyž ani já nemám "normální" děti.)

Není tady

 

#59 8. 11. 2007 17:16

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: Jsem dost zvláštní žena (?)

Děti mi nevadí a jsou kdekoliv a pokud nehlučí extrémně moc, neohrožují mě ani sebe na životě, tak  je nechávám jít svou vlastní cestou.  A mám pochopení pro to, když se občas vztekají a vřískají na celé kolo a "obtěžují" tím  okolí. Jsou to prostě děti.  Ale vadí mi, že některé matky ještě vyžadují, abych z jejich  vřískajícího monstra, které mi skáče po hlavě, byla unešená (a bohužel znám takové případy).
  A souhlasím s Fatimah, že pokud jdu někam ven se pobavit nebo posedět, tak chci mít klid a rodičové by své ratolesti měli mít po kontrolou. Kdybych seděla u stolu a na klín mi skákal zablácený pes a snažil se mi vlézt do talíře, tak by se mi to taky nelíbilo. A to sama psa vlastním.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#60 8. 11. 2007 22:41

Fatimah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 8. 10. 2007
Příspěvky: 1046
Web

Re: Jsem dost zvláštní žena (?)

Taurus - nejhorší je, že když na mně skáče zablácený pes a leze mi do talíře, tak jsem celá nadšená a vůbec mi to nevadí... asi jsem fakt hrozná.
Jinak nemám pocit, že bych mluvila o extrémech, z čehož mne podezřívá Damila, protože to, co jsem popsala, se mi stává docela často. Dětem je jasné, že je moc nemusím a tak mají tendenci mně provokovat - třeba, jela jsem v autobuse a poslouchala do sluchátek houslový koncert. No a předemně se postavila nějaká holčička a začala zpívat. Kdybych poslouchala Rammsteiny, neměla by šanci je přeřvat, ale protože to byl houslový koncert, slyšela jsem ji poměrně zřetelně. Nad ní stála její matka, která samozřejmě nepovažovala za potřebné dcerušce vysvětlit, že si to ječení může nechat nadoma. Holčina mně při tom "zpěvu" pozorovala a tvářila se tak, že jsem naprosto nepochybovala, že jsem si asi jako jediná dovolila zůstat neokouzlena jejím výkonem a tak mi to dávala sežrat...
A není to tak dávno, co jsme šly s kolegyní po práci na vínko do hospůdky. K naší smůle už tam byla rodinka se třemi dětmi, které hrály člověče nezlob se a dámu tím způsobem, že rozhazovaly figurky po zemi, skákaly po nich a u toho božsky ječely na celou hospodu. Vydržely jsme to s kolegyní asi pět minut. Rodiče se tvářili velmi uraženě, když jsme odcházely - podotýkám, že jsme si nedovoolily žádnou poznámku, pouze jsem vyklidily pole, i když jsme se u toho asi netvářily asi zrovna nadšeně... Dodnes přemýšlím, kdy je asi tak vhodný čas začít dětem vysvětlovat, že ničit cizí majetek se nemá... no a okamžiky, kdy nějaký spratek nahání holuba, který je napůl chromý a pokouší se ho před zraky rodičů nakopnout, to mně tgedy hodně svrbí ruka..


Jestliže nevíme, ke kterému přístavu míříme, žádný vítr není příznivý.

Není tady

 

#61 8. 11. 2007 22:57

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: Jsem dost zvláštní žena (?)

Fatimah napsal(a):

Taurus - nejhorší je, že když na mně skáče zablácený pes a leze mi do talíře, tak jsem celá nadšená a vůbec mi to nevadí... asi jsem fakt hrozná.

lol lol ale nejsi hrozná pussa
K těm zážitkům s dětmi, co jsi napsala: to podle mě není o dětech ale hlavně o rodičích.  Taky mě občas překvapuje, když rodiče vidí, jak jejich dítko ničí nebo terorizuje svoje okolí a ještě u toho div netleskaji a nenatáčejí si to na videokameru...


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#62 24. 11. 2007 18:32

mafy
♥♥♥----
Místo: JIŽNÍ ČECHY
Registrovaný: 16. 6. 2006
Příspěvky: 149

Re: Jsem dost zvláštní žena (?)

Ahoj holky!
To jsem se zase nasmala, jste skvele tummenupp
Jinak - ja mam rada kytky (rostliny), ale spis v te forme, ze se rada projdu po lese.. misto kytek do vazy mam radost spis z cokolady, to se da alespon snist.. Kytky v kvetinacich to se mnou take nemaji moc lehke.. mam je rada, ale tak nejak nestiham vnimat jejich "pitny rezim".. uschnul mi i netresk.. rodna
Do spolecnosti se rada hezky a pritazlive obleknu, ale normalne nosim nejradeji kalhoty..
Deti rada mam, nesnasim jen parchanty (viz. pribehy Fatimah).. ale zase za vychovu mohou vetsinou dost rodice.. myslim, ze uz Seneca tvrdil, ze dite se rodi jako nepopsana kniha.. i kdyz z hlediska genetiky je to take dost riskantni, poridit si dite (skoro 90% vlastnosti je zdedenych).. to clovek nikdy nevi, co se mu povede za "zlaticko" (videly jste film Ten kluk je postrach.. lol ).. pokud nekdo tvrdi, ze stesti se neda koupit, tak zapomnel na stenata smile To je jistota, ktera nezklame!
A souhlasim, ze jenom proto, ze mame vajecniky a ne k.... (muzsky parovy organ umisteny o trochu nize), se nemusime tvarit, ze: varit, umyvat nadobi, zehlit, luxovat atd. je pro nas nejvetsi blaho, jake si dovedeme predstavit.. usch jasne, je to potreba, tak si pustime mp3 a zmaknem to, ale mame svoje oblibene veci, ktere nas bavi. Nemam pravdu?
Proti muzum samozrejme nic nemam (zduraznuji MUZUM, ne debilum, kteri se predstavuji pomoc v domacnosti v tom, ze zvednou nohu, kdyz manzelka luxuje..) - je pravda, ze nejsou tak zakerni a zavistivi jako spousta zen, ktere znam.
Mafy

Upravil(a) mafy (24. 11. 2007 19:11)


Co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří a zítra mᚠvolno! cool
Čemukoliv se učís, učíš se pro sebe.. albert

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů