Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 3. 11. 2007 13:22

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Jsem dost zvláštní žena (?)

Já vím, že se nikdo nemůžeme rozškatulkovat jen tak jednoduše.
Jsem žena v Kristových letech, a dodnes jsem nedospěla k nějakému ženství v tom smyslu, jak to uznává společnost. Mám muže i děti, ale jsem člověk spíše liberálního myšlení, nenosím sukni (vymlouvám se na nedokonalou postavu), nepotrpím si na okrasné zbytečnosti , avšak jako krásné dílko je dovedu ocenit.
A co je nejdivnější: nemám vztah ke květinám. Resp. mám k nim jiný vztah, nežli většina žen. Řezané květiny jsou pro mě trpící a umírající organismus, nechci, aby mě kdokoliv (kdo mě zná) obdarovával květinami. Ti co mě znají (vč. muže) to chápou a nedělá jim to potíže. Od lidí méně známých, co mi chtějí udělat rqdost, mi květina přijde jako symbol, přijmu ji s povděkem kvůli tomu darovateli...ale sama k nim vztah nemám!grater

Jste některá taky tak "divná"?

Není tady

 

#2 3. 11. 2007 13:53

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: Jsem dost zvláštní žena (?)

Jsem taky "divna". Nemam vztah k detem a ani po nich netouzim (a to vubec). Co se tycek kvetin, tak rezane dostavam rada ale nejsem schopna nic vypestovat. Parkrat jsem zkousela vypestovat kytku v kvetinaci...vsechny chciply.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#3 3. 11. 2007 14:12

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Jsem dost zvláštní žena (?)

taurus napsal(a):

Jsem taky "divna". Nemam vztah k detem a ani po nich netouzim (a to vubec). Co se tycek kvetin, tak rezane dostavam rada ale nejsem schopna nic vypestovat. Parkrat jsem zkousela vypestovat kytku v kvetinaci...vsechny chciply.

Taurus,
jestli jsem dobře pochopila, jsi taky BÝK, teda slunečním znamením...?smile
To je dobře. Protože zrovna o nás, Býčcích, se říká, jaký máme vztah k půdě...u mně to prostě nefunguje.
Uznávám lásku k lidem, zvířatům, roslinám...ne k půdě...

Upravil(a) Damila (3. 11. 2007 17:48)

Není tady

 

#4 3. 11. 2007 14:20

pipi
♥♥-----
Registrovaný: 29. 10. 2006
Příspěvky: 78

Re: Jsem dost zvláštní žena (?)

Já také nemám ráda řezané květiny, tedy mám, ale když někde rostou na zahrádce, ve váze je vidím nerada, protože brzy zvadnou. Mám ráda kytky v květináči, ale jen ty co jsem si sama vybrala, když mi někdo daruje další nemám prostě na ní místo, mám je rozloženy po bytě tak jak já chci a další navíc mi v tomto mím počtu udělá nepořádek. Jinak také nerada nosím sukně. V sukni si připadám jako bezbraná, pracuji většinou mezi samými muži a když si vezmu sukni připadá mi, že na mě chlapi koukají a berou mě né jako kolegyni, ale jako na něco na co mohou civět a trousit své poznámky. Tak nevím asi jsem také divná, ale manželovy to nevadí, zvykl si.

Není tady

 

#5 3. 11. 2007 15:06

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: Jsem dost zvláštní žena (?)

to Dalimila:
jsem byk. Ale mam pocit, ze hodne netypicky. Je fakt, ze prirodu mam hodne rada a miluju jeji vuni ale jakmile mam neco vypestovat nebo se o neco postarat, tak mi vsechno umira pod rukama grater
To mam spis problem s tou laskou vuci detem, zviratum a rostlinam. Ne, ze bych nejak ublizovala ale tu lasku ne a ne vydolovat. Jsem nejak mimo sve znameni.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#6 3. 11. 2007 15:08

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: Jsem dost zvláštní žena (?)

Tak to ja sukne zase hodne rada. Mam je radsi, protoze se v nich citim pohodlneji. Jsem typ, co ma pomerne rozlozite pozadi a kalhoty mi nikdy nepadnou. A skune toho vic skryje big_smile


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#7 3. 11. 2007 15:37

bublinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 1162

Re: Jsem dost zvláštní žena (?)

"A co je nejdivnější: nemám vztah ke květinám."

Damilo, takových nás asi bude víc big_smile  Jen mě zrovna tohle nikdy nepřišlo nijak divné... to jsou jiné věci, které mi připadají horší.
Kde je sakra psáno, že být ženou znamená milovat květiny?

Mě většinou všechny kytky chcíply, kamarádka mi jednou darovala tlustice, vzala jsem si je do práce, ale za nějaký čas se na nich objevila plíseň. Tak nás s kolegou napadlo nastříkat je sprejem proti plísni na nohou a ony to chudinky nepřežily   rodna

Taky jsou dobrý situace, když člověk sedí v hospodě a přijde tam prodavačka s květinami a nabízí u každého stolu řezané kytky. Jednou jsme takhle seděli s kolegy na pivku, paní přišla s květinami a u stolu se najednou rozhostilo takové trapné ticho, tak jsem prohlásila, že moc děkuju, ale že tenhle druh nejím smile  tongue


Vesmír je báječné místo pro život

Není tady

 

#8 3. 11. 2007 17:10

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: Jsem dost zvláštní žena (?)

Proč bys byla divn? Já mám ráda kytky v květinči, řezané lituju. Celé roky jsem neměla sukni, pouze v létě když je nad 40°C. Pořád nosím rifle a celé týdny trávíme v sezoně na fotbale. Miluju psa a kolo a nemyslím, že bych byla divná-


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#9 3. 11. 2007 17:59

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Jsem dost zvláštní žena (?)

Tak jsem na tom stejne taky nemam rada rezane kvetiny,kdyz je dostanu zadnou radost z nich nemam.Protoze za chvili uvadnou.Ale mam moc rada kvetiny v kvetinaci tech mam doma 62.(nedavno jsem je pocitala).Mam radost,kdyz me pekne rostou.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#10 4. 11. 2007 17:31

Alimak
♥♥-----
Registrovaný: 2. 12. 2006
Příspěvky: 94

Re: Jsem dost zvláštní žena (?)

Ahoj Damila,
myslím, že Tvoje cítenie s kvetinami je rovnaké ako moje. Navyše - ak si mám vybra medzi rezňom a kvetinou, zaručene vyhrá rezeň. Sukne som nenosila asi 30 rokov (možno aj viac) a teraz som im akosi prišla na "chu". Skrátka - sú omnoho pohodlnejšie než nohavice, ale na druhej strane - keď idem na bicykli, alebo pracujem v záhrade či na dvore - tak iba v nohaviciach.
Ženstvo je úplne o niečom inom - o empatii, cítení, dávaní dobra ...

Není tady

 

#11 4. 11. 2007 20:07

Lúthien
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tam, kde Vysočina začíná...
Registrovaný: 6. 10. 2007
Příspěvky: 1144
Web

Re: Jsem dost zvláštní žena (?)

Tak jsem si, milé dámy, myslela, že vám sem něco písnu, ale když jsem četla dál a dál, spíš je mi z těch vašich článků smutno...grater Co dodat? V každé ženě je ta ženská část strašně důležitá, stejně jako mužská. Jen ji objevit, ctít a vážit si jít hjarta


Svět je jako zrcadlo: směj se na něj, bude se na tebe smát. Mrač se na něj, i on se na tebe zamračí. Herbert Samuels

http://www.tvorbaprodusi.estranky.cz/

http://lpmf.lilypie.com/q91Ap1.png

Není tady

 

#12 4. 11. 2007 20:12

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Jsem dost zvláštní žena (?)

Damilo, moja nebozka tvrdila o rezanych kvetoch presne to iste ako ty, ale akonahle som jej ich nedoniesol na sviatok bola urazena ... tak si vyber hmm


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#13 4. 11. 2007 20:50

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Jsem dost zvláštní žena (?)

Oxi napsal(a):

Damilo, moja nebozka tvrdila o rezanych kvetoch presne to iste ako ty, ale akonahle som jej ich nedoniesol na sviatok bola urazena ... tak si vyber hmm

Tak já jsem jediné květiny řezané od muže dostala na svatbě, a to jsem si vymyslela luční kvítí, to snesu.smile
Na svátek a narozeniny nedostávám květiny od nikoho, vědí to o mně.
Kdo to o mně neví, a koupí mi kytku, tak ji beru jako projev sympatií, a potěší mě. Ne ta květina, ale to gesto. Ten, kdo ji koupil a daroval.
To je tak jako když někdo dostane bonboniéru, a nemá rád sladké, nebo je diabetik...Taky poděkuje, potěší ho zájem, ale bonboniéru dá sníst někomu jinému.

Není tady

 

#14 4. 11. 2007 22:27

Eri
♥♥♥♥♥♥-
Místo: sever
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1987

Re: Jsem dost zvláštní žena (?)

Damila napsal(a):

Já vím, že se nikdo nemůžeme rozškatulkovat jen tak jednoduše.
Jsem žena v Kristových letech, a dodnes jsem nedospěla k nějakému ženství v tom smyslu, jak to uznává společnost. Mám muže i děti, ale jsem člověk spíše liberálního myšlení, nenosím sukni (vymlouvám se na nedokonalou postavu), nepotrpím si na okrasné zbytečnosti , avšak jako krásné dílko je dovedu ocenit.
A co je nejdivnější: nemám vztah ke květinám. Resp. mám k nim jiný vztah, nežli většina žen. Řezané květiny jsou pro mě trpící a umírající organismus, nechci, aby mě kdokoliv (kdo mě zná) obdarovával květinami. Ti co mě znají (vč. muže) to chápou a nedělá jim to potíže. Od lidí méně známých, co mi chtějí udělat rqdost, mi květina přijde jako symbol, přijmu ji s povděkem kvůli tomu darovateli...ale sama k nim vztah nemám!grater

Jste některá taky tak "divná"?

Nevím, jestli jsem divná, ale řezané květiny také odmítám ( i když někdy tomu člověk neunikne ).
Vždy říkám, že na zahradě vypadají lépe, nechci aby je někdo zabíjel kvůli chvilkovému potěšení..........
Sukně nosím vyjímečně v létě - v mojí velikosti jsou šortky vstupenka do blázince, sukně to schová -  big_smile

Upravil(a) Eri (4. 11. 2007 22:32)


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10704;49/st/20061031/n/Mariannka/dt/6/k/7cad/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10762;421/st/20020808/n/Mikes/dt/6/k/b03e/age.png

Není tady

 

#15 5. 11. 2007 6:59

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: Jsem dost zvláštní žena (?)

Lúthien napsal(a):

Tak jsem si, milé dámy, myslela, že vám sem něco písnu, ale když jsem četla dál a dál, spíš je mi z těch vašich článků smutno...grater Co dodat? V každé ženě je ta ženská část strašně důležitá, stejně jako mužská. Jen ji objevit, ctít a vážit si jít hjarta

Myslíš, že nemáme ženskou stránku? Ale co to je - já miluju svoje děti, starám se o domov, o rodinu. Nemyslím si, že když nosím kalhoty a chodím na fotbal znamená, že nejsem žena. Umím se obléknkout do společnosti a na ples, umím se chovat jako žena, ale raději se pohybuji mezi muži, protože ti jasně řeknou zpříma do očí, co si myslí. Nemusím přemýšlet, jestli to ta paní myslela tak nebo tak.


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#16 5. 11. 2007 8:33

Vanda
Host

Re: Jsem dost zvláštní žena (?)

Ahoj,
některým květinám dělá líp, když se jim uřízne květ...udělají mohutnější cibulky nebo hlízy na příště, nevysilujou se tvorbou semeníku, a ten květ přinese plno krásy domů, zblízka, a na zahradě by zvadl stejně rychle...

 

#17 5. 11. 2007 10:54

Ra
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 5. 2006
Příspěvky: 952

Re: Jsem dost zvláštní žena (?)

V každém z nás jsou oba principy, ženský a mužský. To, že některá nenosí ráda sukně anebo nemá ráda řezané či jiné květiny neznamená, že by měla být méně ženou nežli  jiná, která si na těch sukních či květinách zakládá.
Vždy je dobré oba principy v nás rozvíjet – ženský (citlivost, soucit, intuice, umění naslouchat, pečovat o rodinu, zajímat se o svého muže) a mužský  (mít odvahu, rozhodnost, organizační schopnosti, zájem o politiku, techniku) Stejné platí i pro muže. Jak se daří mužům, kteří mají výborné organizační schopnosti, jsou úspěšní v zaměstnání a nechtějí anebo se stydí cítit, soucítit a doma se nezajímají o problémy svých dětí a citově zanedbávají svoji ženu?

Je dobré rozvíjet jak ženský, tak mužský princip, není to žádná chyba, naopak.

Znám spoustu lidí (nejen žen), kteří také odmítají řezané květiny a je jim jich líto, odmítají  jíst i mrtvá těla zabitých zvířat.

Nemyslím, že by byli divní anebo dost zvláštní. Jenom rozšířili svůj soucit. hjarta

Není tady

 

#18 5. 11. 2007 11:10

Nick3594
Host

Re: Jsem dost zvláštní žena (?)

Moje ségra je nádherná ženská a jediný kytky, které u ní přežijí jsou sušiny lol.

A já mám v sobě zadupaný ženství a kytky miluju big_smile. Doma mám spoustu květináčů, truhlíky na balkoně, v každým rohubalkonu túji v květináči, u dveří bytu na chodbě, prostě zeleň kam se podíváte.  Je nutné mít svoji vnitřní ženu a muže v rovnováze.....

Upravil(a) lvice (5. 11. 2007 11:11)

 

#19 5. 11. 2007 12:44

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: Jsem dost zvláštní žena (?)

lvice napsal(a):

Moje ségra je nádherná ženská a jediný kytky, které u ní přežijí jsou sušiny lol.

A co ma to,  ze je segra nadherna zenska, spolecnyho s tim, jestli kytky prezijou nebo ne? Omlouvam se, jestli jsem to spatne pochopila ale bouchlo me to do oci. Ja jsem zase oskliva zenska a jsem na to stejne s kytkama jako tvoje segra. I kaktusky mi umrely....


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#20 5. 11. 2007 13:26

Nick3594
Host

Re: Jsem dost zvláštní žena (?)

Taurusi viz Damilin příspěvek:

A co je nejdivnější: nemám vztah ke květinám. Resp. mám k nim jiný vztah, nežli většina žen. Téma zní: Jsem dost zvláštní žena?

Jsi ošklivá ženská va? Žádná ženská není "ošklivá".

Není ošklivých žen. Jsou jen ženy, které nevědí, jak se učinit krásnými. gloria

Upravil(a) lvice (5. 11. 2007 13:28)

 

#21 5. 11. 2007 13:50

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: Jsem dost zvláštní žena (?)

lvice napsal(a):

Taurusi viz Damilin příspěvek:

A co je nejdivnější: nemám vztah ke květinám. Resp. mám k nim jiný vztah, nežli většina žen. Téma zní: Jsem dost zvláštní žena?

Jsi ošklivá ženská va? Žádná ženská není "ošklivá".

Není ošklivých žen. Jsou jen ženy, které nevědí, jak se učinit krásnými. gloria

OK. Nejak jsem to v tu chvili nepochapala. Bohuzel skutecne oskliva jsem...Parkrat jsem to kvuli vzhledu paradne schytala. roll. Asi nevim, jak se ucinit krasnou big_smile.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#22 5. 11. 2007 13:58

Nick3594
Host

Re: Jsem dost zvláštní žena (?)

Taurus napsal(a):

Asi nevim, jak se ucinit krasnou big_smile

V tom bude ten zakopaný pes wink big_smile. Ale nic si z toho nedělej, já s tím mám taky problém wink styrka.

Upravil(a) lvice (5. 11. 2007 13:59)

 

#23 5. 11. 2007 14:08

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Jsem dost zvláštní žena (?)

taurus napsal(a):

OK. Nejak jsem to v tu chvili nepochapala. Bohuzel skutecne oskliva jsem...Parkrat jsem to kvuli vzhledu paradne schytala. roll. Asi nevim, jak se ucinit krasnou big_smile.

Myslím, že trocha pozitivního myšlení v tomhle konkrétním případě neuškodí... zkus si říct: Jsem krásná žena (nejlíp před zrcadlem), usměj se na sebe, řekni si, že jsi jedinečná a nikdo jiný jako Ty na světě není... :-)

(Trochu jsem si pobrečela nad tím kamarádem a je mi líp...)

Není tady

 

#24 5. 11. 2007 14:13

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: Jsem dost zvláštní žena (?)

Martinka1 napsal(a):

taurus napsal(a):

OK. Nejak jsem to v tu chvili nepochapala. Bohuzel skutecne oskliva jsem...Parkrat jsem to kvuli vzhledu paradne schytala. roll. Asi nevim, jak se ucinit krasnou big_smile.

Myslím, že trocha pozitivního myšlení v tomhle konkrétním případě neuškodí... zkus si říct: Jsem krásná žena (nejlíp před zrcadlem), usměj se na sebe, řekni si, že jsi jedinečná a nikdo jiný jako Ty na světě není... :-)

(Trochu jsem si pobrečela nad tím kamarádem a je mi líp...)

Vzhledove  jedinecna jsem. Moje fasada a telesna konstrukce je skutecne velmi zvlastni...lol. Bohuzel s krasou to nema, co spolecneho.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#25 5. 11. 2007 14:18

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Jsem dost zvláštní žena (?)

taurus napsal(a):

Vzhledove  jedinecna jsem. Moje fasada a telesna konstrukce je skutecne velmi zvlastni...lol. Bohuzel s krasou to nema, co spolecneho.

A co je to krása? Kdo určí, co je krásné a co ne? V minulosti, třeba v baroku, byl ideál krásy - tlusté ženské. Dnes je ideál krásy hubený. A kde je pravda? Každý je krásný takový, jaký právě je.
Vždy by to bylo nudný, kdyby jsme byli všichni stejní! Krása je v rozmanitosti :-)

Pošli nějakou fotku :-)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů