Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 3. 11. 2007 11:42

Inkognito1990
♥------
Registrovaný: 3. 11. 2007
Příspěvky: 7

Kde dělám chybu? :(

Ahojky, chtěla bych se zeptat jestli mi někdo neporadí jak si udržet kluka. Já to nedokážu nikdy. sad
Dřív sem kluky horzně omezovala držela si je při sobě žárlila jsem hrozně a byla hysterka a nepouštěla je sama kalit chtěla sem být  jen a jen s tím klukem. A to se mi vždycky vymstilo. A dostala sem kopačky. Pochopila jsem krásu volného vztahu. Konečně mám teď kluka s kterým sem si myslela že mam super vztah. Sem tam dem někam spolu, vždycky napsal ozval se. Když jel někam s kámíkama tak mi to i řek a v pohodě nevadí mi to, já taky chodím s kámoškama sama kalit. Prostě pohodička... ale to co se stalo včera nechápu:(.
On mě prostě mezi své kámoše moc nebere, já ho mezi své beru kdykoliv. Ale to mě tak nevadí ale včera na diskotéce jsem tam prostě šla s holkama a on tam šel se svýma kámošema on věděl že tam jdu a já věděla že tm jde on. Ale to co se pak stalo nechápu. Celej večer za mnou ani jednou nepřišel, ani nepozdravil a když odcházel ani mi neřekl čau. Prošla sem kolem něj několikrát a on tam stál se svýma kámošema a já sem byla vzduch... já to prostě nechápu .. už mě nechce co sem udělala zase špatně? sad(( graterhjartakapitulation

Není tady

 

#2 3. 11. 2007 11:50

Inkognito1990
♥------
Registrovaný: 3. 11. 2007
Příspěvky: 7

Re: Kde dělám chybu? :(

Hm, a navíc jeden kluk ze včerejška na mě sehnal číslo ani nwm jak a děsně mě teď balí.. a já mám sto chutí se marcelovi pomstít... nwm jestli to mám udělat páč ho furt miluju sad

Není tady

 

#3 3. 11. 2007 12:18

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Kde dělám chybu? :(

Asi si nepotkala toho praveho ktery by o tebe opravdu stal.Dej tomu cas  urcite se najde ten ktery te bude opravdu milovat.Tenhle za to nestoji.....


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#4 3. 11. 2007 13:58

Nevis
♥------
Registrovaný: 1. 4. 2007
Příspěvky: 20

Re: Kde dělám chybu? :(

Jj, jak to tak popisuješ, asi je to ještě malej kluk. Moje kámoška to měla uplně stejně jako ty a stejně se nakonec rozešli... Možná ten tvůj je jiný, ale kdyby tě měl fakt rád, tak se chová jinak.

Není tady

 

#5 3. 11. 2007 14:52

Inkognito1990
♥------
Registrovaný: 3. 11. 2007
Příspěvky: 7

Re: Kde dělám chybu? :(

Nevis napsal(a):

Jj, jak to tak popisuješ, asi je to ještě malej kluk. Moje kámoška to měla uplně stejně jako ty a stejně se nakonec rozešli... Možná ten tvůj je jiný, ale kdyby tě měl fakt rád, tak se chová jinak.

Právě že už malej kluk neni. Bude mu devatenáct. Myslela jsem si že už bude klidnější. Než ty puberaci. Hm tak sem se pletla....  Sem si myslela že když mu dam volnost a nebudu za nim jak pes a sledovat ho když de někam sám atd tak to ocení.. ale ne kluci to nedokážou něco ocenit. Já se prostě snažím .. sad na howno.

Není tady

 

#6 3. 11. 2007 15:15

Inkognito1990
♥------
Registrovaný: 3. 11. 2007
Příspěvky: 7

Re: Kde dělám chybu? :(

Tak mi právě napsal že už mě prostě nemiluje jako ze začátku. DO´pr... proč kurwa moc se omlouvam za ty slova ale proč mi tohle rikaj uplne vsichni ja se na to už muzu na vsechno vy... to. Ja uz na to fakt nemam

Není tady

 

#7 4. 11. 2007 20:09

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Kde dělám chybu? :(

Z toho casom vyrasties (boze ved mas este cely zivot pred sebou) ... a mozno niekedy aj on (to ale nieje iste). Cislo mu dal urcite on, aby sa ta rychlejsie zbavil.


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#8 11. 11. 2007 7:38

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Kde dělám chybu? :(

Je to věkem. Holka v 18 začne už přemýšlet jako žena, ale kluk je pořád kluk. Mám syna, je mu 18,5. Když se ho zeptám, co holky, říká, že jóó, dobrý, ale ještě se necítí na to, chodit s nějakou tzv. vážně - plánovat budoucnost, řešit, jak se budou jmenovat jejich děti, apod. A holky prý tu potřebu mají - tu plánovací. Synek říká, že tohle ho odrazuje, tak si je raději drží trochu od těla.


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů