Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#1 2. 11. 2007 8:59

SoňaP
♥♥♥----
Místo: Karviná

Už si nevím rady

Mám chlapečka 15 měsíců, od 5 měsíců spí sám v pokojíčku i sám usíná, problém je vždy jen když rostou zoubky. Jenže poslední 2 noci se vzbudí (dnes ve 2.20) a začne se šíleně vztekat, když tam přijdu tak chce hned na ruce, první noc jsem ho vzala a hned se zklidnil, ale když jsem do dala zpátky do postýlky tak řve zase. Nic ho nebolí jinak by se u mě neuklidnil, ale už nevím co s tím. Dnes se vztekal až do 5,30 a to i když jsem byla u něho. Jde na něm vidět že chce spát, ale jakmile si lehne tak zase spustí. Dávala jsem ho pořád dokola ležet až se unavil, ale musela jsem tam zůstat sedět dokud neusnul Nevím zda se jedná o nějaké období vzdoru, ale zase ho nechci naučit že u něho budu sedět než usne, minulý čtvrtek jsem byli na očkování proti spalničkám, ale myslím si že tím to nebude, manžel ho chce nechat dnes utahat a nechce ho dát spát přes den, ale myslím že to nic nezmění. Prožila jste to některá u svých dětí a jak jste to řešili? Moc děkuji za každou odpověď kapitulation

http://lilypie.com/pic/070717/DY6s.jpghttp://b2.lilypie.com/vE9kp2/.png

Není tady

#2 2. 11. 2007 15:51

Eva36
♥♥♥♥♥♥-

Re: Už si nevím rady

Napadlo mě - třeba je to blbost, ale - neleží na zóně? Že tam nechce spát, víš? nevím...je to jen takový nápad...(Jinak já jsem něco podobného řešila, když byly dceři asi 3 roky. A to tak, že když mi řekla, že se bojí (o čemž jsem věděla, že je to blbost, že jen chce, abych byla u ní dlouho), tak jsem ji pevně objala a řekla, že je ještě malá holčička a že ji budu chránit. Když bude mít pocit, že je dost velká, tak a řekne a že ji pustím a může jít spát. Fígl byl v tom, že to objetí bylo až nepříjemně pevné. Našla jsem to jako návod v časopise a byla přesvědčená, že na to jí nenachytám, ale zabralo to hned napoprvé. Jenže tříletý dítě a něco přesroční, to je jasně rozdíl.)

Není tady

#3 2. 11. 2007 19:50

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Když byl dceři rok a čtvrt, vyvezla si ji moje tchýně na vycházku. Přes moje varování, že je venku děsná zima a a se vrátí brzy, byla pryč přes dvě hodiny. To jsem tehdy ještě nevěděla, že ji nechává stát v té zimě v kočáru před obchody, dceři zřejmě sklouzla čepice a dvě noci proplakala, nevěděli jsme proč. Pak jsme objevili "prasklé ouško", výtok z ucha, což ji muselo teda bolet příšerně. Díte málokdy pláče bezdůvodně.
A jinak pokud zjistíš, že se synovi lépe spí u Tebe, měl by u Tebe spávat.

Není tady

#4 2. 11. 2007 20:42

x56325
Host

Tercila napsal(a):

A jinak pokud zjistíš, že se synovi lépe spí u Tebe, měl by u Tebe spávat.

Já tě nechtěla strašit, ale nᚠbrouček začal zničeho nic vyvádět podobně. Vstával kolem jedný v noci a blbnul do čtyř, do pěti. Taky bez důvodu
Trvalo to skoro  měsíc, až jsem to nějak psychicky nevydržela a vzala ho k sobě do postele -a byl klid. Od té doby spal jako andělíček. Ne tak má drahá polovina, která se tím pádem přesunula do obýváku na gauč.
Nevydržel tam dlouho, koupili jsme válendu a  z dvoulůžka vyrobili troujlůžko.
A to jsem vždycky hlásala (jako bezdětná), že haranti se nemají rozmazlovat a patřej do postýlky.... dumbom dumbom dumbom
Ale možná je to blbost a broučka přece jen něco bolí...

#5 2. 11. 2007 20:48

SoňaP
♥♥♥----
Místo: Karviná

Děkuji všem za rady, dneska večer se přidala teplota a já zjistila že je to 9 den po očkování proti spalničkám atd. tak to bude asi proto. Přes den spal v klidu, ale večer zase rachot tak jsem ho uspala na posteli v pokojíčku a potom si lehnu k němu. Zkusím ho přesunout do postýlky až se vzbudí na mléko, ale abych pravdu řekla docela mě to psychicky unavilo, když nevím jak mu pomoct a hlavně když vidím že chce spát a nespí jenom křičí :-(

http://lilypie.com/pic/070717/DY6s.jpghttp://b2.lilypie.com/vE9kp2/.png

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí