Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#26 30. 10. 2007 19:55

x21365
Host

Re: Vánoce v Černošicích

Já se taky hlásím , prosím tonguelol , jen mám v sobotu školu tak se uleju , jak jen to půjde a v neděli přijedu zase.
Dávám k dispozici 2 lůžka na přespání , pokud by někdo nechtěl spát tam . hjartahjarta
Luetko tak hurá, snad se zase uvidíme......a pevně doufám že Lvice nezmizí dřív než já se objevím páč jsem holka zvědavá. gloriagloria
PS: Moc se těším na Hali2 a Hani, já si vás furt pletu, ach jo lollol

 

#27 31. 10. 2007 8:06

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Vánoce v Černošicích

Hali2 a Hani....jo jo to je rebus...taky v tom mám gulášek:-))
bazalko...ano prosím se mnou počítej:-))) dekuju předem....chtěla bych vzít kamarádku....tak jsem  o černošicích básnila že ji to zaujalo:-)) ale nevím jestli to není ta.... neabsolventka...Btw.:ještě se mi na to nedostalo odpovědi....  gloria

tý jo  smilesmilesmilesmilesmile mám radost :-)) a fakt se těším - mimo jiné -  na šelmu lvici:-))))))  hjarta

Upravil(a) adra (31. 10. 2007 8:07)


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#28 31. 10. 2007 8:10

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Vánoce v Černošicích

holky já vám budu strasně závidět...
Pan, nešlo by nějak se jen přiject na vás podívat? Tisícovku prostě dohromady nedám...


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#29 31. 10. 2007 8:27

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 2937

Re: Vánoce v Černošicích

Jája napsal(a):

holky já vám budu strasně závidět...
Pan, nešlo by nějak se jen přiject na vás podívat? Tisícovku prostě dohromady nedám...

Navrzhuji se na "staré dobré školačky, momentálně v nouzi"  SLOŽIT !!  Co vy na to?  ( pokud je to samozřejmě neurazí)  smile


Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

 

#30 31. 10. 2007 8:31

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Vánoce v Černošicích

já dám 50kč...víc nemůžu...  smilesmilesmile


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#31 31. 10. 2007 8:34

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Vánoce v Černošicích

adra napsal(a):

já dám 50kč...víc nemůžu...  smilesmilesmile

Bude stačit na charitu 500,- ??


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#32 31. 10. 2007 8:48

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Vánoce v Černošicích

Ráda přidám, Jáju moc ráda uvidím.


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#33 31. 10. 2007 8:49

sisa70
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 5. 5. 2006
Příspěvky: 777

Re: Vánoce v Černošicích

Lueto, jsem pro.
Moc ráda pojedu taky. Tak se hlásím hjarta


Některý ženský jsou strašně dětinský. Nedávno mi jedna vlezla do koupelny a potopila mi všechny moje lodičky. Woody Allen

Není tady

 

#34 31. 10. 2007 8:53

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Vánoce v Černošicích

holky, vy jste mě dojali, tu slzim hjarta


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#35 31. 10. 2007 9:11

majkafa
Host

Re: Vánoce v Černošicích

Já jet nemůžu, ale co bude třeba, ráda doplatím. Jáji, mám tě ráda.

 

#36 31. 10. 2007 9:27

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 2937

Re: Vánoce v Černošicích

Takže Jáji přijeď, ostatní domluvíme na místě.


Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

 

#37 31. 10. 2007 9:28

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 2937

Re: Vánoce v Černošicích

Pisatel napsal(a):

adra napsal(a):

já dám 50kč...víc nemůžu...  smilesmilesmile

Bude stačit na charitu 500,- ??

Si piš!


Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

 

#38 31. 10. 2007 9:37

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Vánoce v Černošicích

Jájo,
máš plnou schránku....


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#39 31. 10. 2007 9:42

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: Vánoce v Černošicích

Misa II napsal(a):

Moc se těším na Hali2 a Hani, já si vás furt pletu, ach jo lollol

Herdek, jak si MNĚ někdo může splýst??? dumbom lol Si dám na krk velkou ceduli a a Hali vyrobím druhou. No ale zase - my se máme s Hali moc rády, takže si nás klidně pleťte. rock


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#40 31. 10. 2007 9:53

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Vánoce v Černošicích

Hani Sluníčko je z Olomóca a Hali je z Brna, co tam maj ten betelný škópek....


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#41 31. 10. 2007 10:05

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Vánoce v Černošicích

Pan, promazáno - teda mě to ukazovalo, že mám zaplněno 80% tak nevim...

holky jste sluníčka a mám vás moc ráda


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#42 31. 10. 2007 10:13

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Vánoce v Černošicích

sisa70 napsal(a):

Lueto, jsem pro.
Moc ráda pojedu taky. Tak se hlásím hjarta

a to znamená že budeme vybírat i pro Sisinku...  hjarta  nebo že jsi pro výběr "pro školačky momentálně v nouzi"
a přijdeš


Sisi...co spacák...bylo by možno???? smilesmilesmile

Upravil(a) adra (31. 10. 2007 10:14)


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#43 31. 10. 2007 10:19

sisa70
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 5. 5. 2006
Příspěvky: 777

Re: Vánoce v Černošicích

adra napsal(a):

sisa70 napsal(a):

Lueto, jsem pro.
Moc ráda pojedu taky. Tak se hlásím hjarta

a to znamená že budeme vybírat i pro Sisinku....nebo že jsi pro výběr "pro školačky momentálně v nouzi"
a přijdeš


Sisi...co spacák...bylo by možno???? smilesmilesmile

No to jsem to asi blbě napsala, že jo?
Tak ještě jednou a lépe: Ráda přispěju do sbírky hjarta

Se spacákem můžeš Adro počítat.


Některý ženský jsou strašně dětinský. Nedávno mi jedna vlezla do koupelny a potopila mi všechny moje lodičky. Woody Allen

Není tady

 

#44 31. 10. 2007 10:45

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Vánoce v Černošicích

Sisi: néééé...víš už jsem si zvykla, že všichni to pochopí jen Adra si to musí přebrat po svém a nechat si to extra vysvětlit..... lol lol

děkuju předem za spinkátko tonguetongue smile


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#45 31. 10. 2007 10:57

Largo
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 8. 2006
Příspěvky: 1222

Re: Vánoce v Černošicích

Taky Jáje přispěju, s radostí. smile


Dobré věci v životě jsou věci nejtišší.

Není tady

 

#46 31. 10. 2007 11:03

Odeta
♥♥-----
Místo: Brno
Registrovaný: 24. 1. 2007
Příspěvky: 29

Re: Vánoce v Černošicích

Já se taky hlásím, to už budu mít po školičce:)
I když vás zatím osobně neznám, tak moc ráda přispěju hjarta Stačí, že znám Luetku a už se nemůžu dočkat na setkání s vámi ostatními!!!!

Není tady

 

#47 31. 10. 2007 11:45

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Vánoce v Černošicích

Jája napsal(a):

Pan, promazáno - teda mě to ukazovalo, že mám zaplněno 80% tak nevim...

Pokouším se ti poslat SZ, ale hlásí mi to, že máš plno. Tak jsem ti poslala mail.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#48 31. 10. 2007 12:14

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 2937

Re: Vánoce v Černošicích

Holky, prosím, není třeba rozebírat kolik a pro koho. Domluvíme se na místě, OK? Jen jsem chtěla, aby holky které chtějí přijet věděly, že to nebude problém. Díky.


Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

 

#49 31. 10. 2007 13:39

Nick3594
Host

Re: Vánoce v Černošicích

Taky přispěju. Neboj Míšo, uvidíš mě určitě big_smile.

 

#50 31. 10. 2007 14:42

Doubravka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 521

Re: Vánoce v Černošicích

Už se na vás těším smile hjarta
Taky přispěju.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů