Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#301 9. 5. 2009 20:49

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Kolik utratite tydne za potraviny?

tak už toho holky nechte ...


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#302 9. 5. 2009 20:51

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Kolik utratite tydne za potraviny?

aprill napsal(a):

Modroočka napsal(a):

Ale no Aprill, to víš, že bych asi nejásala, kdyby byl můj manžel otce dítěte jiné ženy a pořídili si to dítě za trvání manželství. Ale jsou ženský, který do toho jdou jen proto, aby měly dítě a na nic víc, než "dárcovství spermatu" jim ten chlap neslouží. Sama se přiznám, že do toho bych nešla a pošly bysme i s děckem hlady, protože sama bych ho neuživila. Ale když se tak Yellow rozhodla, alimenty nechce, tak je to její věc, pak musí počítat s tím, že to nebude mít jednoduchý. Asi tak, já spíš obdivuju, že to finančně zvládá. Že si pořídila dítě se ženatým chlapem, za to neobdivuju žádnou.

Výživné bere wink .

offtopic Aha, takže to jak se tady holedbá, že to utáhne sama, není tak docela pravda, no jo, no
Pak to chápu, potraviny pro malý dítko stojí dost, musí být kvalitní, to nejde ošidit. Jen jsem si říkala, jak to utáhne sama z mateřskýho příspěvku, s výživným na dítě se to táhne líp.

Upravil(a) Modroočka (9. 5. 2009 21:01)


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#303 9. 5. 2009 21:00

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Kolik utratite tydne za potraviny?

a co jsi Oli čekala ? otec je přece povinnen na svoje dítě platit alíky.
pokud ho tedy uvede jako otce a dítě nemá v rodném listě otec neznámý ...

Upravil(a) PPavlaa (9. 5. 2009 21:04)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#304 9. 5. 2009 21:04

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Kolik utratite tydne za potraviny?

PPavlaa napsal(a):

a co jsi Oli čekala ? otec je přece povinnen na svoje dítě platit alíky.

Ale nic, jen že Yellow se tady chválila, jak to táhne sama, s výživným to není sama, otec přispívá, v tom je rozdíl.
No a pak to je jednodušší, jídlo je největší položka rodinných rozpočtů, kor u malinkýho děcka.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#305 9. 5. 2009 21:06

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Kolik utratite tydne za potraviny?

Modroočka napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

a co jsi Oli čekala ? otec je přece povinnen na svoje dítě platit alíky.

Ale nic, jen že Yellow se tady chválila, jak to táhne sama, s výživným to není sama, otec přispívá, v tom je rozdíl.
No a pak to je jednodušší, jídlo je největší položka rodinných rozpočtů, kor u malinkýho děcka.

ale on jako otec musí platit na dítě, na tom není nic zvláštního.
a já to taky spíš beru, že jsem na to všechno sama, protože to, co mi dává ex je směšná částka.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#306 9. 5. 2009 21:46

REŇAS
Host

Re: Kolik utratite tydne za potraviny?

aprill napsal(a):

Naposledy se vyjádřím k tématu yellow:
Plácala bych bych ji po zádech a říkala jsi skvělá  a všechno to zvládᚠv případě, že by nemohla za to, že je samoživitelka- otec dítěte by zemřel, byl ve VTOS, vykašlal by se na ní. Fakt nebudu někoho chválit za to, že všechno zvládá bez ztráty kytičky, když  se rozhodla mít  dítě s ženatým chlapem (určitě selhala antiko, to  u poměrů s ženatým bývá minimálně v 80%) . Už vás všechny vidím, jak chválíte svého manžela- Karle, ty jsi pašák, budeš mít další mimi tummenupp . Třeba Reňas by  určitě uvítala, kdyby se jejich už tak napjatý  rozpočet zkrátil, třeba jen o pár kaček  (ale myslím, že se bát nemusí, protože yellow loví v jiný vodách wink .
Všechny, které ji tak fandíte zkuste se zamyslet jaké by to bylo, kdyby zrovna vᚠmanžel,partner, přítel byl vybrán jako dárce semene kapitulation taky by jste o ní říkaly, obdivuji jak to všechno zvládá ?
A nikdy neryju,  co mám na srdci to mám i na klávesnici stolt .

No,když,už jsme opět u mně já bych se zas,až tak nebála,ono totiž nato musí být dva,kteří to chtějí nebo to situaci,říkejme si tomu,každá jak chceme nechají dojít tam kam to došlo. Takže není na vině jen jeden. wink
Rozhodně stát se komukoliv v životě může cokoliv i úplně nečekaného,tudiž i mně,ale i tobě aprill,nikdy nevíš,ale ty jsi si zřejmě jistá,jak mᚠvše pod kontrolou..manžela,práci,finance,zdraví,rodinu... Takže nikdy by člověk neměl říkat,že nikdy! Stačí někdy okamžik a tvůj život je úplně jiný než si byla zvyklá.  Nemusím souhlasit se situací do které se yellow dostala, přesto kdo nám dál právo ji soudit? va A hlavně,co je mi do toho je to čistě yellow věc. Tady spíš nešlo o plácání yellow po zádech,ale o tvém taktním a charakterním vyjadřování. Ale né,ty jsi vlastně pouze napsala svůj  názor,víš,přece vždy vše nejlíp i o lidech tady z těch pár písmenek. A navíc tady o tohle vůbec nešlo,nebyli jsme tady na tématu,co si myslím o yellow situaci..,navíc ty mᚠpocit,že se každý lituje,včetně mně,však víš SZ,no jasně samou lítostí,že jsem kiklop cool big_smile a mám to trošku jiné v tom životě než možná někteří jiní nemůžu ani jíst spát,dýchat,už cca od mých 10 let..asi si půjdu fakt hodit mašli a nechám tu bezva manžela a mé super děti a vůbec takový bezva život..kvůli tobě aprill,aby jsi zase měla pravdu..big_smile No a když jsi mě tady v písmenkách zase vzala do pusy,tak se taky vyjádřím. V SZ,už s tebou komunikovat nebudu a nechci tvé "zajmavé" názory ani číst. No a ještě k yellow, já nemám takový pocit,že by se litovala,že má jen rodičák,atd. jak jsi tu podotkla,prostě jen napsala,jak to zvládají ony,co se týká tématu o který tu šlo.

Jinak si myslím,že yellow je stejně dobrá máma,jako tady všechny ostatní,vdané,svobodné s dítětem,rozvedené a určitě dělá pro své mimi to nejlepší jako každá máma.

No a omlouvám se i moderátorům a všem tady to bylo trošku mimo téma,ale jak jste si mohli přečíst,aprill psala i o mně,tak jsem se vyjádřila. No a už se budu snažit jen k tématu. stolt S takovou nám to tady moderátoři za chvíli připomenou,ani se jim nedivím.

 

#307 9. 5. 2009 22:21

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: Kolik utratite tydne za potraviny?

Modroočka napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

a co jsi Oli čekala ? otec je přece povinnen na svoje dítě platit alíky.

Ale nic, jen že Yellow se tady chválila, jak to táhne sama, s výživným to není sama, otec přispívá, v tom je rozdíl.
No a pak to je jednodušší, jídlo je největší položka rodinných rozpočtů, kor u malinkýho děcka.

Yellow to tady ale nikde nepopírala, že bere alimenty. A tuším, že tu vyjmenovávala, že z mateřské a alimentů platí hypo a další věci. Já jsem z toho (a jiných yellowiných vláken) pochopila, že je schopná vyjít i s tímto, protože má z minula dost našetřeno (a tohle vlákno se točí okolo peněz). Pochybuji, že by její alimenty byly tak velké, že z toho zaplatí nájem, hypotéku a všechno, co se týká dítěte plus její výdaje. Ale je fakt, že tohle musí objasnit yellow sama, i když pochybuju, že na tohle vlákno zavítá...grater


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#308 9. 5. 2009 22:35

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: Kolik utratite tydne za potraviny?

aprill napsal(a):

Naposledy se vyjádřím k tématu yellow:

Mě hlavně pořád nejde do hlavy to, proč se k yellow vůbec vyjadřuješ, proč na vlákně Kolik utratíte týdně za potraviny? vytahuješ její osobní život. Proč zrovna tady řešíš to, s kým má nebo nemá dítě? Navíc tu používᚠinformace, které ona na sebe v dobré víře, že je tu nikdo nezneužije, "práskla" a mám takový dojem, že je dost překrucuješ.
To je mi stokrát milejší yellow se ženatým chlapem než april, která tady vytahuje kojeňák, honí si tu ego a zákeřně tu útočí usch usch usch.

Upravil(a) taurus (9. 5. 2009 22:38)


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#309 10. 5. 2009 8:16

host5522
Host

Re: Kolik utratite tydne za potraviny?

April, ty jsi opravdu ubohá kráva. Neskutečná špína. Nic nevíš a meleš nesmysly, jen proto, abys lidi zraňovala a honila si na nich ego. A ty SZ, cos mi psala..., fakt nemám slov.

Nevadí mi, když za toto dostanu ban - stejně nemám v úmyslu sem už dál chodit.

Upravil(a) yellow108 (10. 5. 2009 8:37)

 

#310 10. 5. 2009 8:32

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Kolik utratite tydne za potraviny?

Ale všechno se vším souvisí a i s tím, kolik kdo utratí za potraviny. Protože právě to, že jedna taková dostává od ženáče alíky, té druhé (manželce) ta finanční částka zase na potraviny chybí. Možná ani nemůže napsat, kolik utratí za potraviny, protože ani nemá na net.
Já teda také tyhle expertky po zádech neplácám a ani plácat nebudu. Z osobní zkušenosti vím, jak taková milenka dokáže zatočit s rodinným rozpočtem - představa, že by mi s ním točila dobrých 26 let, než by dítko dostudovalo...velmi krásná představa. Něco jiného je, když chlap posílá alimenty do své původní rozvedené rodiny, s tím ta ženská, pokud si rozvedeného se závazky bere, počítá. Chápu i ostatní, že tu volají, že to sem nepatří....ale až se Vám v rodinném životě mihne milenka a bude se vás to osobně týkat, určitě tyto pochlebovačský "kecy" přestanete mít.


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#311 10. 5. 2009 8:54

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Kolik utratite tydne za potraviny?

offtopic Zklamčo, už jsi někdy viděla, že by měl milenku chlap, co sotva uživí svoji rodinu? Natož aby s ní měl ještě dítě. Já ne. Když má co dělat, aby měl rozpočet alespoň vyrovnaný a ne v mínusu, tak o něj sotva bude stát nějaká milenka. Vždy  by ji nemohl vzít ani na večeři. Což jsou vlastně taky potraviny, akorát už zpracovaný a tím pádem i o dost dražší než v sámošce.
A jinak k tématu, je fakt, že já si opravdu asi začnu psát, kolik jsem utratila za jídlo, protože se mi zdá, že se ta poloka nějak zvyšuje. I když ceny potravin šly malinko dolů, já určitě víc nejím a plat se mi o něco zvedl. Asi pak uvidím, kde se dá ubrat a ušetřit. Je teda fakt, že kluci nejí hlad, ale občas žerou jen tak, že to v té lednici je lollollollol


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#312 10. 5. 2009 9:18

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Kolik utratite tydne za potraviny?

Modroočko, bohužel i to se stává. Znám chlapa, který sotva uživil rodinu, přesto si našel milenku a aby "na to měl", nadělal dluhy.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#313 10. 5. 2009 9:50

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Kolik utratite tydne za potraviny?

Judyna napsal(a):

Modroočko, bohužel i to se stává. Znám chlapa, který sotva uživil rodinu, přesto si našel milenku a aby "na to měl", nadělal dluhy.

Tak to je magor. Pak nemá na to, aby dal dětem najíst.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#314 10. 5. 2009 10:30

Nick3594
Host

Re: Kolik utratite tydne za potraviny?

Aprill, a já se k Yellow přidám. Nezapomněla jsem, na ty tvoje ubohé příspěvky, co jsi mi napsala na Psychologické, když jsem byla totálně na dně a otevřela jsem si tam téma.

Ty víš prd o soukromém životě Yellow. Jsi nesmírně zakomplexovaný jedinec, který si hojí tady svoje mindráky na ostatních. Je mi tě opravdu líto. Musíš na tom být opravdu hodně špatně a Yellow nesahᚠani po kotníky. Já se přiznám, že ta holka má můj obdiv, jak se s tím vším dokáže sama poprat. Ty neraď ostatním, ale raději začni pracovat sama na sobě. Mᚠnačase.....

 

#315 10. 5. 2009 10:36

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Kolik utratite tydne za potraviny?

holky, je neděle, venku krásně, přece se nebudete hádat wink


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#316 10. 5. 2009 10:39

Nick3594
Host

Re: Kolik utratite tydne za potraviny?

Ne Pavli, hádat se nebudu, ona totiž Aprill za to vůbec nestojí.... wink

 

#317 10. 5. 2009 10:43

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: Kolik utratite tydne za potraviny?

lvice napsal(a):

Ty neraď ostatním, ale raději začni pracovat sama na sobě. Mᚠnačase.....

Omyl lvice, problém je v tom, že aprill tu neradí ale pouze komentuje životy druhých lidí a ještě do nich dost neomaleně rýpe. Stačí si všimnout její poznámky, že yellowin život MUSÍ být smutný, když neutrácí, jak šílená.
Ono je sice hezké, co na srdci, to na klávesnici, jak se vyjádřila ale pro mě je pořád podstatný rozdíl mezi tím, psát si na vlákně, co chci a ubližovat. Ono možná by bylo dobrý občas použít rozum než hodím na plac, co mám na srdci...roll roll.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#318 10. 5. 2009 10:44

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Kolik utratite tydne za potraviny?

kukala jsem ti na web, mᚠmoc hezkýho mrňouse smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#319 10. 5. 2009 10:45

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: Kolik utratite tydne za potraviny?

PPavlaa napsal(a):

holky, je neděle, venku krásně, přece se nebudete hádat wink

Jde o to, co považuješ za hádku. Jinak to můžeš přeskakovat, já to taky tak dělám, když se dostaneš do ráže pussa smile.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#320 10. 5. 2009 10:53

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Kolik utratite tydne za potraviny?

taurus napsal(a):

Stačí si všimnout její poznámky, že yellowin život MUSÍ být smutný, když neutrácí, jak šílená.

ne že neutrácí, ale že si neumí udělat radost , tím že si něco pěkného koupí, její radost je zůstatek na účtu vissla . to je pro mě smutné.

Není tady

 

#321 10. 5. 2009 10:57

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Kolik utratite tydne za potraviny?

yellow108 napsal(a):

April, ty jsi opravdu ubohá kráva. Neskutečná špína. Nic nevíš a meleš nesmysly, jen proto, abys lidi zraňovala a honila si na nich ego. A ty SZ, cos mi psala..., fakt nemám slov.

Nevadí mi, když za toto dostanu ban - stejně nemám v úmyslu sem už dál chodit.

lollollollollollollollollollollollollollollollollollollol

yellow, přemýšlím,že bych tu "špínu" ze SZ hodila sklo, a i ostatní vidí jaký jsi charakter  vissla .

Není tady

 

#322 10. 5. 2009 11:03

Nick3594
Host

Re: Kolik utratite tydne za potraviny?

Ále kašlu na to. Venku je hezky a nějaká zakomplexovaná Aprill mi přece nebude kazit den big_smile.

Upravil(a) lvice (10. 5. 2009 11:07)

 

#323 10. 5. 2009 11:09

host5522
Host

Re: Kolik utratite tydne za potraviny?

Si posluž, aprilko. wink

Já se nemám za co stydět.

 

#324 10. 5. 2009 11:10

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Kolik utratite tydne za potraviny?

aprill napsal(a):

taurus napsal(a):

Stačí si všimnout její poznámky, že yellowin život MUSÍ být smutný, když neutrácí, jak šílená.

ne že neutrácí, ale že si neumí udělat radost , tím že si něco pěkného koupí, její radost je zůstatek na účtu vissla . to je pro mě smutné.

aprill a co je na tom smutného ? já jsem taky ráda, když mi každej měsíc něco zůstane. nejsem pro utratit všechno, co vydělám .. kam bych pak sáhla ve chvíli, kdy se něco potento ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#325 10. 5. 2009 11:15

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Kolik utratite tydne za potraviny?

PPavlaa napsal(a):

aprill napsal(a):

taurus napsal(a):

Stačí si všimnout její poznámky, že yellowin život MUSÍ být smutný, když neutrácí, jak šílená.

ne že neutrácí, ale že si neumí udělat radost , tím že si něco pěkného koupí, její radost je zůstatek na účtu vissla . to je pro mě smutné.

aprill a co je na tom smutného ? já jsem taky ráda, když mi každej měsíc něco zůstane. nejsem pro utratit všechno, co vydělám .. kam bych pak sáhla ve chvíli, kdy se něco potento ?

Každý snad má něco pro strýčka Příhodu (3-6 výplat), jen blázen nemyslí na zadní kolečka, ale radovat se z toho, že jsem si nic nekoupila, ale za to mám zase o pár kaček na účtu víc? To fakt neumím, mám radost, když můžu potěšit svou rodinu, mamku, kamarádku, sebe. Žiju dneska a nevím co bude zítra.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů