Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#1 26. 10. 2007 20:40

Killija
♥------

Univerzita Pardubice-Fakulta ekonomicko-správní

Ahojky lidi!smilesmilesmile

Není tady

#2 26. 10. 2007 20:45

Killija
♥------

Re: Univerzita Pardubice-Fakulta ekonomicko-správní

Ráda bych se dostala na tuhle školu, tak jsem se chtěla zeptat na vaše zkušenosti, názory a třeba i varování wink
Prosím napište mi, jak to na této škole chodí, a si to kdyžtak stihnu ještě rozmyslet. Zatím jsem neslyšela nic moc dobrého a tak stále váhám.

Není tady

#3 27. 10. 2007 0:12

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha

Univerzita Pardubice-Fakulta ekonomicko-správní:

no minimálně je to o půlku jednodušší než na VŠE v Praze. Starají se o Tebe málem jako o středoškoláka (teda v r. 1998 to tak ještě bylo). Možná to změnili :-)
Mám Bc. z UPCE a Ing. z VŠE... je ale fakt, že udělat přijímačky z UPCE na VŠE bylo "snadný". Takže naučí. Jenom že mi VŠE připadala t잚í a taky se tam o sebe musíš víc starat - kreditní systém.
Ovšem možná už jsou to zastaralé informace.
Dobrý je, že po Pardubicích můžeš chodit pěšky, není to daleko :-)

Není tady

#4 29. 10. 2007 10:45

Halina
♥♥♥♥---

Ahoj, v cervnu jsem delala prijmacky, trochu jsem se ucila a  prijmacky jako takove se mi nezdaly tezke. Jsem ted teda v prvaku, kombin. forma. Myslim, ze tady asi bude nejslozitejsi matika.Treba nam ted rekli na prednasce, ze budou chtit udelat zkousku z latky, podobne na prijmacky, ale musis udelat 75%, jinak te dal z matiky nepusti.Na pravo jsme taky chytli zrovna nekoho, kdo asi nevi, ze nejsme na pravnicke fakulte,  ale zas druha skupina maji nekoho, kdo jim pomalu dovoli mit skripta pri zkousce. A cos neslysela nic mod dobreho? ja jsem taky zatim novacek.

http://lilypie.com/pic/070725/OhUu.jpghttp://b2.lilypie.com/45fcp2.png

Není tady

#5 29. 10. 2007 10:47

Halina
♥♥♥♥---

Jo, a vubec se mi nezda, ze se nekdo o nas stara. Spis naopak, daji rozsah uciva a nazdar. Ale to asi tim, ze nejsem na dennim.

http://lilypie.com/pic/070725/OhUu.jpghttp://b2.lilypie.com/45fcp2.png

Není tady

#6 29. 10. 2007 12:14

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥

No... kdysi na právo tam byl Dr. Pinz. Není to on? :-) Na toho fakt nelze zapomenout. Já jsem byla na denním, skoro jako střední škola. Ve srovnání s VŠE... matika těžká nebyla, měli jsme super ženskou, která dávala doučování. Možná už tam není. Jinak z toho práva jsme měli vítr všichni, kteří jsme tohohle učitele měli... a to tenkrát byli všichni z ročníku. Problém jsem měla akorát s angličtinou, ale nechali mě prolízt.

Není tady

#7 29. 10. 2007 13:01

Eva36
♥♥♥♥♥♥-

Jestli se ptᚠna dálkový /teda správně kombinovaný/ studium, tak ti můžu říct, že to vůbec není jednoduchý. Nemᚠpořádně žádný přednášky, mᚠdaný učivo a nauč se to, kde chceš. Konzultační hodiny jsou většinou v době, kdy obvykle musíš být v práci, těch pár přednášek za semestr bývá většinou v pátek a v sobotu. Matika mi přišla celkem složitá, angličtina naopak, narozdíl od Martinky1 jsem ji považovala za jednoduchou a cca na úrovni SŠ. Systém kreditů je nyní jak na denním, tak na kombinovaném studiu.

Není tady

#8 31. 10. 2007 17:38

Killija
♥------

No já tam chci jít z gymplu,tak bych snad měla tu matiku jakž takž zvládnout.Anglina mi teda moc nejde, z tý mám docela vítr.Chtěla jsem se zeptat,jak je to s těma přednáškama na denním.Slyšela jsem,že jsou od rána do večera.Taky jsem slyšela,že odtamtud hodně odcházej a že systém je opravdu spíš podobný střední(v horším slova smyslu)Je tady taky možnost navolit si přednášky třeba jen na tři dny?Chtěla bych si ke škole najít práci,pokud to budu stíhat...
Já mám hlavně Pardubice dost blízko-bydlím v Chrudimi.

Není tady

#9 31. 10. 2007 22:52

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥

Killija napsal(a):

No já tam chci jít z gymplu,tak bych snad měla tu matiku jakž takž zvládnout.Anglina mi teda moc nejde, z tý mám docela vítr.Chtěla jsem se zeptat,jak je to s těma přednáškama na denním.Slyšela jsem,že jsou od rána do večera.Taky jsem slyšela,že odtamtud hodně odcházej a že systém je opravdu spíš podobný střední(v horším slova smyslu)Je tady taky možnost navolit si přednášky třeba jen na tři dny?Chtěla bych si ke škole najít práci,pokud to budu stíhat...
Já mám hlavně Pardubice dost blízko-bydlím v Chrudimi.

Je to už dýl, co jsem tam chodila, ale rozvrh byl pevný, pět dní v týdnu, někdy i do sedmi do večera. Jestli si chceš navolit předměty, v Pardubicích to nejde.

V Praze na VŠE ano. Tam jsem vesměs chodila jen tři dny v týdnu.

V Pardubicích mi to tu střední školu připomínalo právě proto, že se tam nic zvolit nedalo, rozvrh byl pevný. Jestli chceš při škole chodit do práce, jdi radši na VŠE do Prahy.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí