Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 22. 10. 2007 2:13

leonik13
♥♥-----
Místo: Slovesko-Holíč
Registrovaný: 12. 10. 2007
Příspěvky: 25

Ake nedostatky maju muzi a preco? loenik13

Chlapci a muzi su obcas nechapavi voci dievcatam a zenam........... a aby to pochopili, co maju chlapci a muzi urobit predievcata a zeny?kapitulation


Informatik a grafik

Není tady

 

#2 22. 10. 2007 2:14

leonik13
♥♥-----
Místo: Slovesko-Holíč
Registrovaný: 12. 10. 2007
Příspěvky: 25

Re: Ake nedostatky maju muzi a preco? loenik13

:dumbom:kto poradi?


Informatik a grafik

Není tady

 

#3 22. 10. 2007 10:31

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Ake nedostatky maju muzi a preco? loenik13

Podla toho o co ti ide ... ak o citanie myslienok, tak na to zabudni smile Ak tak, ako si napisala otazku komunikujes aj s chlapmi, necuduj sa ze ti nerozumeju smile Budes musiet specifikovat co presne mas na myslis ... som nechapavy (som muz big_smile )
A nebral by som to ako nedostatok muzov - na blbu otazku blba odpoved. A myslienky nedokazu citat ani zeny, nielen muzi wink Len zeny (niektore) si ale myslia, ze ak niekoho milujem, viem co si mysli a co chce big_smile

Upravil(a) Oxi (22. 10. 2007 10:32)


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#4 22. 10. 2007 12:05

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Ake nedostatky maju muzi a preco? loenik13

leonik13 napsal(a):

Chlapci a muzi su obcas nechapavi voci dievcatam a zenam........... a aby to pochopili, co maju chlapci a muzi urobit predievcata a zeny?kapitulation

Naučit se komunikovat - ale to by měli udělat muži i ženy. Dobrá kniha je: Muži jsou z Marzu, ženy z Venuše. Ženský a chlapi každý prostě mluví jiným "jazykem", a když si to neuvědomí, tak se prostě holt nedomluví. Je dobrý, aby ženy věděly, jakým jazykem mluví muž, a aby muži věděli, jakým jazykem mluví ženy. Pak mají šanci se domluvit.

Není tady

 

#5 23. 10. 2007 13:17

leonik13
♥♥-----
Místo: Slovesko-Holíč
Registrovaný: 12. 10. 2007
Příspěvky: 25

Re: Ake nedostatky maju muzi a preco? loenik13

Moja tema je polozena dobre a vynechal som otazku (ake nedostatky maju dievcata a zeny), lebo mam zaujem sa dozvediet zo strany zien na otazku muzskeho pohlavia...........Chcem vas pozdravit OXI a Martinka 1 a dakujem, ze ste sa pripojili k tejto teme, lebo ako ja mozem usudit, mal som pekne vztahy i zle, ale to patri k zivotu........Zazil som u dievcat a zien vela nepochopitelneho a cital som knihu Muzi su z Marsu a Zeny z Venuse a dokonca si idem kupit knihu, ktora ma 20 rocne skusennosti z celeho sveta ( Preco muzi nechapu zeny a preco zeny nechapu muzov ). Ja som sa snazil vela krat sa napojit na frekvenciu myslenia zien a vela krat som sa i popalil. Je to dost dolezite pre harmonicky zivot muza a zeny v domacnosti a v zivote ako takom. Sudrznost muza a zeny po urcitom spolocnom zivote a hlavne v spolocnom domacom prostredi, je ako casovana bomba, pokial sa nesnazia o kompromis. Ja som mal partnerku 5 a pol roka a uz sme splocne aj zili a tam sa casovana bomba aktivovala. Bola zrazu ku mne chladna a ja som nevedel preco...........snazil som sa komunikovat ale marne.........
Jendeho dna som si zbalil svojich par svestek a isiel som ku rodicom. Teraz neviem, bola to chyba? Mal som sa i ja viac snazit? Ziadna kniha mi nepovie ako na koho, ale zivot uci. Sme jedinecny


Informatik a grafik

Není tady

 

#6 5. 11. 2007 11:28

Bellagambi
♥♥♥♥♥--
Místo: Morava
Registrovaný: 5. 11. 2007
Příspěvky: 628

Re: Ake nedostatky maju muzi a preco? loenik13

S. Freud myslím prohlásil, že za celých 30 let, kdy se snažil porozumět ženám, nepřišel na to co ony chtějí. Já zas myslím, že každá žena (samozřejmě i muž) je svým způsobem unikátní, tak je dost těžké jim porozumět a pak to obecně někde aplikovat. Navíc já třeba nerozumím někdy ani sobě.smile


Super mašina: http://www.achtungpanzer.com/pz6.htm
Silná, výkonná, dobře chráněná! Bohužel i ten nejlepší pancíř může vyřadit obyčejný pěšák!  Která hrdinka si troufne a přežije to? Zatím se to žádné nepovedlo....

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů