Oznámení

1. prosince : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

1. prosince : Maraton pečení cukroví začíná. Finty, jak jednoduše upéct to nejlahodnější cukroví!

1. prosince : Začínají adventní svátky. Připomeňme si je všechny a také tradice s nimi spojené.

#151 6. 6. 2011 7:57

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Rodinné konstelace

já když byla poprvé tak taky , proto jsem pak šla znovu.
Podruhé mi vadilo, že se snažila zvednout sebevědomí jedné ženě tím , že milenku jejího muže celou dobu titulovala jako " laciná náhražka " a "ženská , co se holt pověsí hned na osamělého muže. V jiné konstelaci řekla o mužské linii.....no jo, oni jsou to slaboši a šašci. přijde mi to hodně neprofesionální. Jako lektorka by měla být nad věcí a neponižovat žádnou z rolí v systému.
Při jedné konstelaci spolu s manželkou hodně manipulovali jejím mužem a snažili se mu vnutit pocit, že je nezodpovědný, že chtěl jen zábavu a že by rozhodně měl být se svojí ženou a dítětem a to přez to , že na začátku konstelace žena řekla, že rodina je pro ní ona , její dítě a její rodiče...manžela zcela opomenula.
Při další žena přišla již s tím, že s manželem nechce být, přesto byla při konstelaci přemlouvána a manipulována, aby s ním ještě několik let vydržela, než budou děti starší a pak se uvidí. V obou příopadech bylo znát, že to je "přez " pocity a emoce zůčasněných.
Tento pocit jsem neměla jen já, ale i moje známá, která byla na konstelaci poprvé.

Není tady

 
NÁŠ TIP:

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů