Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#301 5. 11. 2009 19:23

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Chyby na Poradnách a diskusních fórech

majkafa napsal(a):

Mně to nejde zvolit. Dovolí mi zvolit pouze Muž. Na holčičku a klikám jak klikám - prostě nic. Ale já nejsem muž. big_smile

Mě to včera taky zlobilo,než se mě podařilo kliknout na holčičku. Stále to skákalo na kluka...a já myslela že to zlobilo jen mě!!!


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#302 5. 11. 2009 20:57

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: Chyby na Poradnách a diskusních fórech

Jirka napsal(a):

A pozor! Zvolit si můžete jenom jednou! smile

Já hlásím že jsem trapně experimentovala a šlo mi nastavit chlapa i to pak změnit zase na holčičku gloria


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#303 5. 11. 2009 21:12

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Chyby na Poradnách a diskusních fórech

Nojo tak já mrknu do kalhot a podle toho co uvidim to nastavim. wink

Každopádně Jirko dík, mám rád v těhle věcech jasno. big_smile


P.S. Ronjo ještě že ti to šlo změnit, dost by jsi mi nabourala svět kdybys byla chlap. lol

Upravil(a) Jeňýk (5. 11. 2009 21:17)


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#304 5. 11. 2009 22:42

Juraj
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1878
Web

Re: Chyby na Poradnách a diskusních fórech

majkafa napsal(a):

Mně to nejde zvolit. Dovolí mi zvolit pouze Muž. Na holčičku a klikám jak klikám - prostě nic. Ale já nejsem muž. big_smile

Mozna jsi, Majkafo, a ten nas novy system to poznal... ;-)


"Hate Cannot Drive Out Hate; Only Love Can Do That." M.L.King Jr.
"Jsa u moci, jsem si permanentně podezřelý." Václav Havel

Není tady

 

#305 6. 11. 2009 0:45

Jirka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 3. 2. 2005
Příspěvky: 2036

Re: Chyby na Poradnách a diskusních fórech

Ještě na to mrknu, proč to zlobí...


Otázky na moderátorky a admina pokládejte ve fóru Poradny a diskuse.
Dodržujte prosím Pravidla diskusí na Babinet.cz.

Není tady

 

#306 6. 11. 2009 19:52

majkafa
Host

Re: Chyby na Poradnách a diskusních fórech

Juraj napsal(a):

majkafa napsal(a):

Mně to nejde zvolit. Dovolí mi zvolit pouze Muž. Na holčičku a klikám jak klikám - prostě nic. Ale já nejsem muž. big_smile

Mozna jsi, Majkafo, a ten nas novy system to poznal... ;-)

Aj ty, Brutus? lol
To si v Peci - Nepeci a vo svojej kancelárii popíjal kávičku atd. s chlapom? Alebo so mnou? winkbig_smile

 

#307 6. 11. 2009 19:54

majkafa
Host

Re: Chyby na Poradnách a diskusních fórech

Jirka napsal(a):

Ještě na to mrknu, proč to zlobí...

Furtum furt Muž. graterlol

 

#308 6. 11. 2009 22:17

katafyge
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 755

Re: Chyby na Poradnách a diskusních fórech

som muž va , nejde to prekliknú na inú vožbu

Není tady

 

#309 7. 11. 2009 13:18

katafyge
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 755

Re: Chyby na Poradnách a diskusních fórech

ďakujem, som sa zžakla  yikes  lol , že mi to zostane dumbom

Není tady

 

#310 9. 11. 2009 7:42

Drahuše
Host

Re: Chyby na Poradnách a diskusních fórech

Nechci zakládat zvláštní téma, tak se zeptám tady: už před delší dobou jsem žádala o zrušení registrace.
Asi došlo k nějaké chybě v komunikaci - můj nick je stále aktivovaný.
Tak bych ráda věděla, jakou cestou zrušení registrace dosáhnout.
Předem děkuji.

 

#311 9. 11. 2009 8:19

Somaia
Host

Re: Chyby na Poradnách a diskusních fórech

Přidávám se k dotazu Drahuše. Taky mě to zajímá, protože jsem před časem požádala o totéž.
Děkuji.

 

#312 9. 11. 2009 8:26

Jirka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 3. 2. 2005
Příspěvky: 2036

Re: Chyby na Poradnách a diskusních fórech

Účty ruším až po delší neaktivitě. Důvod je prostý: často uživatelky žádají o zrušení účtu na základě vypjaté situace (prostě se rozčílí) nebo proto, že si myslí, že už nebudou mít čas. Pak se jim to v hlavě rozloží a chtějí po mě obnovu původního účtu, nebo v horším případě si stěžují, že někdo používá jejich původní nick a vydává se tak za ně. Z těchto důvodů ruším obvykle účty a po dlouhé nečinnosti.


Otázky na moderátorky a admina pokládejte ve fóru Poradny a diskuse.
Dodržujte prosím Pravidla diskusí na Babinet.cz.

Není tady

 

#313 9. 11. 2009 9:34

Drahuše
Host

Re: Chyby na Poradnách a diskusních fórech

Tedy, měla jsem za to, že stejně jako se rozhodnu JÁ kdy chci účet založit, mohu se stejně tak rozhodnout JÁ, kdy jej chci zrušit. Překvapuje mě, že je to na uvážení majitele serveru.
Ale stejně ještě jednou (ne na základě vypjaté situace, ale po klidné úvaze) žádám o zrušení registrace,
vzhledem k tomu, že tyto stránky již navštěvovat nemíním.
Pokud můj nick bude chtít někdo použít, stěžovat si na to rozhodně nemám v úmyslu.
Předem díky.

 

#314 9. 11. 2009 18:24

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Chyby na Poradnách a diskusních fórech

Holky není to spíš tak, že to chcete zdejšímu panu vedoucímu tak trochu "nandat"? Jako aby věděl že VY mu tady na to už opravdu ale OPRAVDU kladete bobek? wink
Není to trochu dětinský? big_smile
Nevim, třeba tomu nerozumim ale já když někam přestanu chodit tak tam můžu mít třeba deset registrací a je mi to úplně jedno. smile


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#315 9. 11. 2009 19:09

majkafa
Host

Re: Chyby na Poradnách a diskusních fórech

Na některých serverech to funguje tak, že při třeba tříměsíční nečinnosti se nick ruší automaticky. Majitelé serveru o ničem nerozhodují a na všechny je stejný metr.
Nestálo by za úvahu něco takového?

 

#316 10. 11. 2009 20:01

Jirka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 3. 2. 2005
Příspěvky: 2036

Re: Chyby na Poradnách a diskusních fórech

Jak jsem už napsal, zkušenosti nám velí se chovat jinak. Stejně jako automatiky nebanujeme, ani automaticky nemažeme účty. Připadá nám to jako lepší varianta.


Otázky na moderátorky a admina pokládejte ve fóru Poradny a diskuse.
Dodržujte prosím Pravidla diskusí na Babinet.cz.

Není tady

 

#317 11. 11. 2009 7:27

majkafa
Host

Re: Chyby na Poradnách a diskusních fórech

A proč mi furt nechce Babi dovolit, abych si zaklikla, že jsem holčička, há? lol
Už jsem smazala cookies a všechno možné vyzkoušela a furt mi to dovolí označit jenom Muž. dumbom Prohlížeč mám Mozillu. Prosím, může mi někdo z moderátorů zakliknout, že jsem holčička? Děkuji předem za kladné vyřízení mé žádosti. big_smile

 

#318 11. 11. 2009 12:57

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9473

Re: Chyby na Poradnách a diskusních fórech

majkafo, holka jak vyšitá smile


"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

 

#319 11. 11. 2009 18:09

majkafa
Host

Re: Chyby na Poradnách a diskusních fórech

Děkujii. big_smile

 

#320 14. 11. 2009 21:17

x56325
Host

Re: Chyby na Poradnách a diskusních fórech

Jirko, chtěla bych taky poprosit o zrušení registrace.
Díky.

 

#321 14. 11. 2009 21:31

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: Chyby na Poradnách a diskusních fórech

Nevím kam, tak sem ...nelíbí se mi, že kdokoliv může založit vlákno za účelem pomlouvání jiné babinetky, umístit ho kam nepatří...viz psychologická a Rozmařilé vlákno.
Je to pod úroveň babinetu ...minimálně by toto vlákno mělo bejt na Pavlači ..protože Kurník nebo Slepičárnu tady zatím nikdo nezaložil.


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 

#322 14. 11. 2009 21:35

x21365
Host

Re: Chyby na Poradnách a diskusních fórech

Taktéž žádám veřejně o zrušení registrace, již 2x jsem žádala přímo p. Koubu a nic .
Ráda bych za  tímto obývákem plným hno.j.e a hov.e.n už skutečně zavřela dveře.
Vedení přeju , aby se v tom hnusu neutopilo .

 

#323 15. 11. 2009 0:17

x62358
Host

Re: Chyby na Poradnách a diskusních fórech

Jirko prosím mě ji zruš také - registraci myslím. Pokud je možné to co je tu k vidění už pár měsíců, nechci být toho součástí. Ani omylem. Kde jsou všichni moderátoři? Jak je možný, že to tu fungovalo bez jakýchkoliv větších problémů a najednou to nejde?
Moc děkuji za vyhovění mé prosbě.

 

#324 15. 11. 2009 17:53

Jirka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 3. 2. 2005
Příspěvky: 2036

Re: Chyby na Poradnách a diskusních fórech

ffly, i ostatní: pořád nechápu, proč když vám nevyhovují něčí názory nebo způsob komunikace, proč si ho nedáte do seznamu ignorovaných osob? Proč máte pořád potřebu demonstrativně cosi dávat najevo? Vadí vám Rozmarila? Dejte si jí do ignore listu a v životě o ní neuslyšíte.

Chcete po mě a po moderátorech, abychom soudili, kdo z vás se chová více nevhodně a toho banovali. To ale přeci není reálné, každý vidí (ne)vhodnost chování a psaní v nečem jiném. Proto banujeme pouze jasné a nezpochybnitelné prohřešky. Tak to bylo, je a bude.


Otázky na moderátorky a admina pokládejte ve fóru Poradny a diskuse.
Dodržujte prosím Pravidla diskusí na Babinet.cz.

Není tady

 

#325 15. 11. 2009 17:56

majkafa
Host

Re: Chyby na Poradnách a diskusních fórech

Jirka napsal(a):

ffly, i ostatní: pořád nechápu, proč když vám nevyhovují něčí názory nebo způsob komunikace, proč si ho nedáte do seznamu ignorovaných osob? Proč máte pořád potřebu demonstrativně cosi dávat najevo? Vadí vám Rozmarila? Dejte si jí do ignore listu a v životě o ní neuslyšíte.

Chcete po mě a po moderátorech, abychom soudili, kdo z vás se chová více nevhodně a toho banovali. To ale přeci není reálné, každý vidí (ne)vhodnost chování a psaní v nečem jiném. Proto banujeme pouze jasné a nezpochybnitelné prohřešky. Tak to bylo, je a bude.

Nedá mi, ale už není, není! reta Jirko, neplácej nesmysly. Podívej se, kolik porušení pravidel tady bylo v posledních dnech. Kolik urážek a osočování. A nestalo se z tvé strany vůbec nic.
Kurnik, tak tam aspoň ta pravidla vymaž. Vždy je to výsměch. Vždy je trapný, že stanovíš pravidla a pak je dovolíš porušovat, co se komu zlíbí a neudělᚠvůbec nic. Proč asi?

Upravil(a) majkafa (15. 11. 2009 17:56)

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů