Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 19. 10. 2007 17:30

martinF
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 21. 9. 2007
Příspěvky: 748

Re: Ukončila jsem život ve třech... - 1.

Pisateli kávě se nebráním ani s chlapem :-) chlapi v sobě, teda chlapi sobě :-)

Není tady

 

#52 19. 10. 2007 17:33

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Ukončila jsem život ve třech... - 1.

petra72 napsal(a):

Pisateli: s dětmi jsi po celé jejich dětství udržoval zdravý rodičovský vztah - proto tě neodsoudily a docházejí za tebou a máte vztah takový jaký máte.....

Jenže já vidím problém právě u těch menších dětí - ty o ten zdravý vztah s otcem díky rozvodu a blbosti a boji rodičů přicházejí. Jen víkendy 1x za 14 dní moc nestačí k tomu, aby to mohlo nahradit denodenní styk s dítětem.

Je to moc smutný - ten boj rodičů. Oběti jsou opravdu jen děti. Ty k tomu přicházejí nedobrovolně a nemají možnost volby. Otec a matka volbu mají - chce to jen složit zbraně a vžít se do dušiček dětí a koukat se na tu situaci jejich očima.

Petro já ti děkuji za to cos napsala. Jen pro úplnost kluk se narodil, když jsem dokončil první ročník práv a já dojížděl domů jednou za 14 dní z Brna, Holka se narodila, když jsem denně dojížděl z Prahy do Příbrami. Od roku 1993 jsem do roku 2000 strávil ročně tak 180-200 dní mimo republiku, a dny kdy jsem bal doma tak jsem chodil do práce od 7 a vracel se tak okolo 22.00.
Mᚠneskonalou pravdu v, že rodiče by měli v okamžiku výchovy být rodiči a ne soupeři a bojovníky, kteří z děcek si dělají štít a uzurpují sí jedinou  pravdu, že oni jsou ti nej. Bohužel nejsou takové rodiče bych přiznám se, a že jsem viděl umírat lidi pro daleko menší věci střílel na místě.


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#53 19. 10. 2007 17:35

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Ukončila jsem život ve třech... - 1.

martinF napsal(a):

Pisateli kávě se nebráním ani s chlapem :-) chlapi v sobě, teda chlapi sobě :-)

storstark jasně i pivko i fernet já se nebráním ničemu. Domluvíme to SZ. Příští týden mohu kdykoli.
P.S. Ztotožňuji se i s myšlenkou mého 80ti letého otce, který cca před 15 lety začal propagovat motto, když se dva mají rádi na pohlaví, věku a váze nezáleží.

Upravil(a) Pisatel (19. 10. 2007 17:36)


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#54 19. 10. 2007 17:51

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: Ukončila jsem život ve třech... - 1.

petra72 napsal(a):

Pisateli: s dětmi jsi po celé jejich dětství udržoval zdravý rodičovský vztah - proto tě neodsoudily a docházejí za tebou a máte vztah takový jaký máte.....

Jenže já vidím problém právě u těch menších dětí - ty o ten zdravý vztah s otcem díky rozvodu a blbosti a boji rodičů přicházejí. Jen víkendy 1x za 14 dní moc nestačí k tomu, aby to mohlo nahradit denodenní styk s dítětem.

Je to moc smutný - ten boj rodičů. Oběti jsou opravdu jen děti. Ty k tomu přicházejí nedobrovolně a nemají možnost volby. Otec a matka volbu mají - chce to jen složit zbraně a vžít se do dušiček dětí a koukat se na tu situaci jejich očima.

Víš Petro, to je hezké říci že je potřeba vžít se do dušiček těch dětí a podle toho rozhodovat.
Ale pokud je někdo egocentrista, tak toto nedokáže, tyto dvě vlastnosti k sobě prostě nejdou. 
A mᚠpravdu v tom že rozvodem nejvíc trpí děti, s tím 100% souhlasím. Moje BM je ovšem schopna tvrdit dceři, že rozvodem nejvíc utrpí ona, která si vlastně našla milence a zažádala o rozvod a když se tohle dozvíš, tak je opravdu těžké to v sobě udusit a nepohádat se s ní. Já to zatím dusím úspěšně, jen dceři jsem k tomu řekl jak to je

Není tady

 

#55 19. 10. 2007 19:56

petra72
Host

Re: Ukončila jsem život ve třech... - 1.

Víš Péo, co na to říci. Jen - je mi to líto. A za sebe můžu říct, že to opravdu jde. Já a BM jsme toho příkladem..... Někdy se s tím taky peru, ale to jen občas, když za mě mluví EGOUŠEK.  Můžu být na Bm na.sraná, uražená, můžu se mu mstít za to, že mě odkopnul.... Ale neudělám to. Protože to není mé vnitřní přesvědčení, ale jen uražené EGO.

 

#56 19. 10. 2007 20:03

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: Ukončila jsem život ve třech... - 1.

petra72 napsal(a):

Víš Péo, co na to říci. Jen - je mi to líto. A za sebe můžu říct, že to opravdu jde. Já a BM jsme toho příkladem..... Někdy se s tím taky peru, ale to jen občas, když za mě mluví EGOUŠEK.  Můžu být na Bm na.sraná, uražená, můžu se mu mstít za to, že mě odkopnul.... Ale neudělám to. Protože to není mé vnitřní přesvědčení, ale jen uražené EGO.

tak to pro tebe není tvé ego tak důležité abys ho upřednostnila a to je jen dobře tummenupp

Upravil(a) PetrHl (19. 10. 2007 20:18)

Není tady

 

#57 19. 10. 2007 20:17

Mikulenka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 7. 2007
Příspěvky: 536

Re: Ukončila jsem život ve třech... - 1.

Martinka1 napsal(a):

Mikulenka: to, co Ti v dětství nedal táta, v dospělosti chceš po manželovi... (tu lásku)... ale manžel tu není od toho, aby Ti zaplňoval díry z dětství. To žádný člověk dlouhodobě nedokáže.
Ty díry se dají zaplnil jenom prací na sobě :-) Dát lásku sama sobě.
Ten vztah s deficitem totiž pak nevypadá jako vztah dvou dospělých lidí, ale jako vztah "dcery" a "otce". A protože si vybíráme chlapy stejné (podobné), jako je nᚠotec.. začneme od partnera dostávat resp. nedostávat to samé, co nám nedal otec...

...ano,TO jsem měla pochopit a nepředávat dál tento chybný model chování dceři-ta je právě na startu a snad se  to povede....

Není tady

 

#58 19. 10. 2007 20:19

Mikulenka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 7. 2007
Příspěvky: 536

Re: Ukončila jsem život ve třech... - 1.

Kukačka napsal(a):

jedna z věcí, které mě děsí (zatím) je maturitní ples dcery nebo případná svatba jednoho nebo druhého dítěte a účast mého ex. Nedejbože s tou pipkou...
Já ho nemůžu vidět moc často a protože u obvyklých rodinných oslav jsem za plačku, hrozím se toho, jak budu řvát dojetím v kombinaci se vztekem a všemi dalšími jinými pocity. Možná na to za pár let budu koukat jinak. Teď to ale mám takhle.

...tomu taky až moc dobře rozumím !!! to jsem taky já....

Není tady

 

#59 19. 10. 2007 20:31

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: Ukončila jsem život ve třech... - 1.

Mikulenka napsal(a):

Kukačka napsal(a):

jedna z věcí, které mě děsí (zatím) je maturitní ples dcery nebo případná svatba jednoho nebo druhého dítěte a účast mého ex. Nedejbože s tou pipkou...
Já ho nemůžu vidět moc často a protože u obvyklých rodinných oslav jsem za plačku, hrozím se toho, jak budu řvát dojetím v kombinaci se vztekem a všemi dalšími jinými pocity. Možná na to za pár let budu koukat jinak. Teď to ale mám takhle.

...tomu taky až moc dobře rozumím !!! to jsem taky já....

..také si nedovedu představit že svojí BM někdy někde potkám s NÍM hmm

Není tady

 

#60 19. 10. 2007 20:32

Mikulenka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 7. 2007
Příspěvky: 536

Re: Ukončila jsem život ve třech... - 1.

martinF napsal(a):

[nelituju a děkuju, je to napsaný jak to cítíš.....smile
já jsem bohužel ten táta, kterej vzdal ten boj, protože si myslel, že tím dceři ubližuje a bere si jí taky jenom co má dovoleno soudem a někdy nemůže ani to...., když si její maminka postaví hlavu
někdy si říkám že je to chyba moje, udělal jsem si dítě se sobeckou partnerkou a někdy mi je taky smutno...
myslím si, že až dcera dodělá střední, nebo vysokou, nepřestanu mít zájem........
víš někdy je to i pro toho chlapa těžký, bolí ho to, že to dítě vidí jen na povinných vycházkách, jak jsi to napsala ty a přemýšlí, jestli není lepší se na to úplně vykašlat než se takhle trápit, jestli třeba té dceři by nebylo v té nové rodině líp, kdyby do toho nezasahavol a podobně, škoda žes neměla možnost o tomhle s tátou mluvit.....
měj se taky fajn

Maro,
až bude dítko velký, bude to vše vidět jinak a  když se nenechᚠodstrčit, bude rádo dál  i s Tebou.Manželka č.2 mého otce mi u notáře sdělila, že nic neměli a že mě měl rád. Byla jsem jediná dědička -a nezdědila ani padesátník-po kterm jsem ani v nejmenším netoužila...jen jsem jí řekla, že jsem nepotřebovala složenku na 1000Kč, když se tátovi narodila vnučka ,přes to všechno jsem mu ji jela ukázat-řekla jsem jí že jsem potřebovala DĚDU  !!!
Dnes je na vše také jiný pohled. Už  bych se nebála být sama s dítětem a bez M,tenkrát jsem si myslela, že bude konec světa, když ho vyhodím. Když byly děti malé a dceřina kamarádka měla na 10. narozeninách mamku se strejdou a taku s tetou, tak to bylo nepochopitelné...dnes vidím, že předběhli dobu.  "+))

Já se teď mám fajn-koupila jsem si ve Vysokém  Mýtě červený burčák-čistím těéééélo a hned se bude líp spát !
papa

Upravil(a) Mikulenka (19. 10. 2007 20:33)

Není tady

 

#61 19. 10. 2007 20:40

Mikulenka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 7. 2007
Příspěvky: 536

Re: Ukončila jsem život ve třech... - 1.

petra72 napsal(a):

Mikulenko, děkuji ti za tuto zpověď.  Držím ti palce. papa

Však jste se do mně od léta něco nahučely !!  big_smile

Není tady

 

#62 21. 10. 2007 9:20

emanuela
♥♥-----
Registrovaný: 29. 6. 2007
Příspěvky: 55

Re: Ukončila jsem život ve třech... - 1.

CAU LEILO JAK POKRAČUJE TVŮJ PŘÍBĚH, ZAJÍMALO BY MĚ TO!!!!J
á jsem po 2 letech velice na nad věcí, jsem lhostejná a manžela chvílemi lituji, žijí si svůj život, zatím bydlíme spolu,když je mě to příjemný tak se s manželem vyspím,povečeříme, uděláme si romantický večer  beru ho jako prostě dobrýho kamaráda, s kterým si v sexu rozumím. Nikdo neřeší situaci, ale nikomu to zatím nevadí, možná manželové milence....vše čas ukáže jak to vyřešíme.Samozřejmě jak mě přijde někdo do cesty a srdce osloví, vše se změní !!!Ale na manžela nečekám a netruchlím jako loni, vše už mám za sebou, prošla jsem si svoji cestu, kterou si musíme projít každý z nás, nedá se skrátit. Taky  já mám dospělé děti, takže u mě je život zase jiný.Tobě držím palce, at už mám svůj klid a žiješ jenom pro sebe.Ahoj Eva z Brna

Není tady

 

#63 21. 10. 2007 19:02

x21365
Host

Re: Ukončila jsem život ve třech... - 1.

Hmmm....koukám jak se u hodně z nás to děství promítá do dospělosti . A proto si vážím toho, jak se chová petra 72 a že se do mě něco nahučela winklol
Mikulenko, já ti rozumím. Já němela tátu , jen 2x do roka , mé děti dědu  - paradoxně , když jsem se já rozváděla odešel můj otec od své druhé ženy a ejhle, najednou to jde. Bere si i vnoučata ....a rozumím ti, já si to s tátou vyříkala po 20 letech a je to paradoxní  - stejné chyby / myslím ve vztahu k dětem / dělá i můj BM a můj otec mi říká, jj, já tomu rozumím, ale za pár let mu to dojde a bude pozdě. I když , nikdy není pozdě.
Kukačko pussa , tohle řešila moje matka na mé svatbě po 8 letech po rozvodu stolt
A pro muže, Martina F a PetraHl - , víte, ono je to hrozně těžký. Například můj Bm si měl vzít děti 3 neděle v srpnu , měl je týden a pak řekl že nemá čas. A já odjela s dětma na chalupu, kde jsme ho potkávali s ní a jejíma dětma. Tento víkend si děti nevzal , prý má sraz či co. Přes týden za nima nepřijede, i když jsem mu několikrát i písemně sdělila, že za dětma může kdykoli. Prostě on má ted novou rodinu. Ale běda, i když je neměl třeba měsíc, a je na něm víkend a já chtěla, aby si ho prohodil / protože děda vzal kluka na rybářské závody / to byl oheň na střeše.
A paradoxně, Bm naší milenky se s ní soudí o děti, prý mu řekla, že když se bude chovat " slušně" tak mu je dá i přes týden ale jinak jen ob víkend.  prý chce, aby si vytvořili vztah k mému BM. On je na prášky, bydlí za rohem od dětí a kouká na to, jak je s nima venku můj Bm co nemá čas na svýho 10kluka , který jak to vnímám ho ted moc potřebuje. Ne na nakupování dárků ale prostě jako tátu a chlapa. A všichni se s každým hezky potkáváme ...... A pak si vyberte, já už mu je přestala předhazovat a neustále nabízet jako zboží, protože
mě to nebaví. A strašně mě to trápí kvůli nim.
A ted nechci naštvat  zde přítomné pány - ale pro Leilu, víš , ten můj mi taky vyhrožoval, že je bude chtít , ale sám od toho ustoupil a jak vidíš z výše napsaného - jen kecy, kecy, kecy. Prostě na ně kašle
A ty se neboj, zvládneš to a rozhodnutí je na tobě ale s tím, že odejdu od dcery bych si to pořádně rozmyslela.
Nebo si s ní  o tom mluvila ?? Pokud bys potřebovala nějak konkrétně pomoct tak písni  hjartahjarta

Upravil(a) Misa II (21. 10. 2007 19:03)

 

#64 21. 10. 2007 21:13

petra72
Host

Re: Ukončila jsem život ve třech... - 1.

Ahoj Míšo...já tě taaak hjarta  hjarta  hjarta   pussa pussa    Si fakt lepší a lepší  wink

S tím koukáním tatínků na své děti - k tomu můžu dodat jen příhodu, kterou mi před 10-ti lety vyprávěl jeden můj moc dobrý kamarád.

Po rozvodu ho BM chtěla odstranit od 3-leté dcery, protože si umanula, že její nový partner bude dělat tatínka a malá holčička časem na vlastního tatínka zapomene. Jenže ten můj kamarád se nevzdal - neustále vyžadoval styk s dcerou, na sociálce byli téměř každý měsíc - ženská ze sociálky BM neustále musela domlouvat. Nakonec to skončilo tím, že můj kamarád měl soudní zákaz přiblížit se k dceři mimo určené dny....
To co mi vyprávěl, asi ve mě zanechalo takovou stopu, že se teď neumím chovat jinak než se chovám. Ještě po letech při vyprávění měl slzy v očích. Vídával odcházet ze školky dcerku v doprovodu "strejdy" - nesměl se přiblížit, koukal jen za plotem a hrozně moc mu to rvalo srdce. Svěřil se mi, že díky těmto událostem byl více jak rok frigidní - "mrtvej na spodek" - jak říkával........ 

Dalšího kamaráda manželka kojila dceru do 4 let!!!! - né z přesvědčení, jak je to zdravé - ale kvůli tomu, že mu dceru nechtěla dávat na celý den, natož na víkendové přespání. U soudu se hájila, že kojí a proto SI NEPŘEJE, aby dcera byla s otcem více jak pár hodin.... Soudkyně jí pak už ztrapňovala, protože kojené 4-leté dítě z mléka už toho tolik nedostává, protože má smíšenou stravu......

No, co vám budu povídat - znám takových příběhů okolo sebe víc. Vždycky jsem si říkala - TAKOVÁ JÁ BYCH NIKDY NEBYLA. A tak nejsem :-)

 

#65 21. 10. 2007 21:46

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: Ukončila jsem život ve třech... - 1.

Misa II napsal(a):

Hmmm....A ted nechci naštvat  zde přítomné pány - ale pro Leilu, víš , ten můj mi taky vyhrožoval, že je bude chtít , ale sám od toho ustoupil a jak vidíš z výše napsaného - jen kecy, kecy, kecy. Prostě na ně kašle
A ty se neboj, zvládneš to a rozhodnutí je na tobě ale s tím, že odejdu od dcery bych si to pořádně rozmyslela.
Nebo si s ní  o tom mluvila ?? Pokud bys potřebovala nějak konkrétně pomoct tak písni  hjartahjarta

Míšo, mne jsi tím rozhodně nenaštvala, já vím že tací i onací jak mezi tatínky tak mezi maminkami.
A ten tvuj příběh je tedy síla, že někdo přijme děti které nejsou jeho a přitom kašle na svoje butterbutterbutter

Není tady

 

#66 21. 10. 2007 22:52

Hana1
♥♥♥----
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 227

Re: Ukončila jsem život ve třech... - 1.

Petře Hl - my to tak máme a je to doopravdy síla, hodně to někdy bolí a už je to čtyři roky. Manžel žije se ženou, která má dceru a má ji sám řekl rád, jako naše dcery a ty naše by mu komplikovaly život, tak nechodí, přispívá jen výživným a z jeho strany není o dcery žádný zájem....i takový jsou někteří otcové a nic s tím člověk neudělá...stoltmůj špatný výběr partnera, za který platí i děti, které za nic nemohou.

Není tady

 

#67 22. 10. 2007 8:06

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Ukončila jsem život ve třech... - 1.

Hana1 napsal(a):

Petře Hl - my to tak máme a je to doopravdy síla, hodně to někdy bolí a už je to čtyři roky. Manžel žije se ženou, která má dceru a má ji sám řekl rád, jako naše dcery a ty naše by mu komplikovaly život, tak nechodí, přispívá jen výživným a z jeho strany není o dcery žádný zájem....i takový jsou někteří otcové a nic s tím člověk neudělá...stoltmůj špatný výběr partnera, za který platí i děti, které za nic nemohou.

Ale vybralas dobře. Ty sama mᚠpoznání /by trpké/ děti moudrou zkušenost nebo si takové rodiče zvolili.
A jen na okraj. Ta prapříčina je myslím někde jinde. Holky ruku na srdce. Mnozí muži se ztáhnou jen proto, že když chtěli se o dítě nějak starat tak byly matkami odehnání, jako neschopní nemožní apod. A pak když přišlo krozvodu tak mnohé ženy  se tím chtějí pomstít muži za vše, tak nastaví muži takové výživné, že ten muž úprostě zatrpkne. Nelze to jim mnohdy vysvětlit. Mnohdy ani Vám. Ale to že bychom byli všichni stejní a něchtěli děti aspoň vidět tomu nevěřím.


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#68 22. 10. 2007 9:44

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Ukončila jsem život ve třech... - 1.

Tak, Leilo, kde jsi? A co je nového?

Není tady

 

#69 22. 10. 2007 12:07

Leila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 1095

Re: Ukončila jsem život ve třech... - 1.

Nového- nic.

Bydlíme tady, nespíme spolu, jsme kamarádi. On se víc drží doma a začíná se chovat podezřele hezky- chová se ke mně hezky /např. teď má zbroušený zuby, tak mi včera uvařil polívku, abych prý aspoň něco snědla/.
Neřeším ho, neřeším ji, žiju zatím sama- s kámoškama, dětma, on jezdí domů dřív a dřív...

Není tady

 

#70 22. 10. 2007 12:13

lavai
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 6. 2006
Příspěvky: 269

Re: Ukončila jsem život ve třech... - 1.

Leila napsal(a):

Nového- nic.

Bydlíme tady, nespíme spolu, jsme kamarádi. On se víc drží doma a začíná se chovat podezřele hezky- chová se ke mně hezky /např. teď má zbroušený zuby, tak mi včera uvařil polívku, abych prý aspoň něco snědla/.
Neřeším ho, neřeším ji, žiju zatím sama- s kámoškama, dětma, on jezdí domů dřív a dřív...

Asppoň nějaký pokrok...
V jeho pomoci nic víc nehledej..nic si nenalhávej. Normálně ji přijmi...
A fakt nic neřeš...ani jeho...ani ji..
JEN A JEN SEBE...
Jsi dobrá. kapitulation

Není tady

 

#71 22. 10. 2007 12:24

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Ukončila jsem život ve třech... - 1.

Leilo tummenupp .... mám dojem, že sem píše úplně jiný člověk, než v létě stolt


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#72 22. 10. 2007 15:28

emanuela
♥♥-----
Registrovaný: 29. 6. 2007
Příspěvky: 55

Re: Ukončila jsem život ve třech... - 1.

Každý si tím musí projít, je to dlouhá cesta, kdo to nezažil tak neví jaký to je, jak reagovat, časem člověk otupí a zvykne si a jde dál sám...sám si najde svoji cestu, život je krásný...

Není tady

 

#73 22. 10. 2007 15:49

Nabuko
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 712

Re: Ukončila jsem život ve třech... - 1.

Leila napsal(a):

Nového- nic.

Bydlíme tady, nespíme spolu, jsme kamarádi. On se víc drží doma a začíná se chovat podezřele hezky- chová se ke mně hezky /např. teď má zbroušený zuby, tak mi včera uvařil polívku, abych prý aspoň něco snědla/.
Neřeším ho, neřeším ji, žiju zatím sama- s kámoškama, dětma, on jezdí domů dřív a dřív...

Držím moc pěsti, a vše dopadne tak, jak si přeješ.

Není tady

 

#74 22. 10. 2007 15:51

Nabuko
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 712

Re: Ukončila jsem život ve třech... - 1.

Některé kroky svého manžela opravdu nechápu. Dnes ráno tajně volal k mému gynekologovi, aby zjistil, jak mi dopadly nějaké testy. Já jsem tam jaksi "nestíhala" zavolat. Sestřička ho odpálkovala (je to moje známá), že pokud ví, tak s námi již nežije, takže mu nebude podávat žádné informace o mém stavu. A zavolala mi. Pak mi psal manžel, že tam volal a že neví, co si o tom má myslet.

Nechápu tohle gesto. Opravdu ne.

Není tady

 

#75 22. 10. 2007 15:58

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Ukončila jsem život ve třech... - 1.

Nabuko napsal(a):

Některé kroky svého manžela opravdu nechápu. Dnes ráno tajně volal k mému gynekologovi, aby zjistil, jak mi dopadly nějaké testy. Já jsem tam jaksi "nestíhala" zavolat. Sestřička ho odpálkovala (je to moje známá), že pokud ví, tak s námi již nežije, takže mu nebude podávat žádné informace o mém stavu. A zavolala mi. Pak mi psal manžel, že tam volal a že neví, co si o tom má myslet.

Nechápu tohle gesto. Opravdu ne.

Nabuko, promiň, ale tvůj manžel je sice vzdělaný a jistě inteligentní, ale je blázen. Jak si něco takového k tobě může dovolit. Rychle bych mu připoměla, jak ti sám otloukal o hlavu svoje soukromíusch


dum spiro spero

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů