Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 19. 10. 2007 13:45

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: Našla jsem kotě!

Dami, tak to je supeeeér !!!! tummenuppgodlike Gratuluji k rozhodnutí a uvidíš sama, že kočičí slečny jsou prostě holky v pravém slova smyslu. Nikdy nebudeš litovat..  Jéé, já ti závidím ! godlike

Není tady

 

#27 19. 10. 2007 14:01

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: Našla jsem kotě!

Taky mám velikou radost. A navíc mᚠuklizeno za ledničkou... tolik štěstí najednou. lol
Tak a se vám moc daří, holky! smile


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#28 19. 10. 2007 16:51

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Našla jsem kotě!

Děkuji, děkuji moc. Tak nějak mi spadl kámen ze srdce, když jsme se rozhodli si ji nechat.

Není tady

 

#29 19. 10. 2007 16:56

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Našla jsem kotě!

Tak nád Damilo průběžně informuj o nových pokrocích a dalších vymetených paboucích ve vaší domácnosti.... lol tummenupp

Není tady

 

#30 20. 10. 2007 18:38

x56325
Host

Re: Našla jsem kotě!

Damilo, kdyby bylo víc takových lidí...  pussahjarta
U nás kocourek takové štěstí neměl, chlapi přinesli z procházky vyhladovělé kotě, jenže naše domácí rozmazlená bréca (už je to postarší mňaudáma - tak má snad nárok) málem obrátila byt vzhůru nohama. NEchat ho venku taky nešlo, blízko je frekventovaná silnice a kolem baráku dva blázniví hafani...
Zkoušeli jsme ji udat po všech známých, nikdo nechtěl, takže nakonec skončila v útulku. Paní ho sice nechtěla s tím, že jsme si to měli zařídit přes obecní úřad (to jsem teda nějak nepochopila, proč nemůžu nalezené zvíře donést do útulku sama), ale nakonec jsme ji umluvili.
Zaplatili jsme veterinární ošetření, nakoupili krmení, a minulý týden byl kočičák v televizi...
Osobně pochybuju, že si ho někdo vezme, byl tam koat plný útulek. Takže tam aspoň budem průběžně vozit krmení.
A stejně z toho mám špatný svědomí, když to tady tak čtu, že jsem to měla zkoušet dýl, třeba by si ta naše bláznivá Máňa přece jen zvykla...  grater

 

#31 25. 10. 2007 15:01

Pampeliska
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 5. 7. 2007
Příspěvky: 7658

Re: Našla jsem kotě!

Damilo, díky, takže další kočičí dušička hjarta se bude mít dobře, bude o ni postaráno a ještě bude mít kamaráda tummenupp .


http://nd03.jxs.cz/619/024/722e526ab3_54989063_o2.gif     
Šance zaklepe na dveře častěji než si člověk myslí, ale většinou není nikdo doma. (W. Rogers)

Není tady

 

#32 26. 10. 2007 9:31

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Našla jsem kotě!

Jo. Adélka jde dnes na kontrolu, už je ale zdravá. Je supr, nádherná a hrozně za těch 10 dní vyrostla!
Pozorovat dvě čičinky jak si hrají, to je moc pěkné. Ještě že Tomík je takový tolerantní a nechá se sebou leccos dělat. Adelajda objevila jeho ocas (Tom ho má celý černý, jen úplně na konci bílý flíček, takovou "baterku") a kdyř Tom žere, ona se pere s jeho ocasem. Ale jak! Obdivuji jeho trpělivost, já už bych se po ní ohnala.

Dnes jel Tom s manžou na chatu, a maličká mi tu chodí a "pláče", hledá ho.
Jo, dva jsou lepší, než jeden. smile

Není tady

 

#33 30. 10. 2007 21:18

PetraP
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 4763

Re: Našla jsem kotě!

Ahojky. Mě přivedl kočíčí slečny můj přítel z hospody. potkal jí v parku a už byl její. A je to opravdu tak, že ona není naše, ale my její. Musela chudinka projít koupelí a celou očistnou procedurou, ale odměnou jí jsou kočičí dobroty. A protože ještě neutekla, tak se jí u nás asi opravdu líbí. Je to krásná zrzečka. Akorát se hrozně pere o každý kousek žrádla, což nechápu, protože jí nemá kdo ujídat a hladová teď už určitě není. A už se kamarádí i s naší retrívřicí. lol


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/l/lf3dz62ty.png

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/r/rhmcv1xd8.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů