Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 15. 10. 2007 9:58

Poly
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 8. 2007
Příspěvky: 310

Re: Jak dál?

Jelimánku,
asi ti právě začíná docházet, že to budeš muset zvládnout sama. Podle toho, co jsi napsala, toho budeš mít na zvládání mnohem víc než jen manželovu nevěru. Zdá se mi, že jsi toho manželovi nabídla opravdu hodně - že mu budeš oporou v jeho těžké situaci. Ale on nechce, a dal to najevo tak, že se o tom asi nedá pochybovat, tak a nechá. Navíc ty to taky nebudeš mít lehké, tak vem rozum do hrsti a soustřeď se na zabezpečení sebe a svých dětí, opravdu to asi bude na tobě. Přeju ti, a se ti moc daří, a věřím, že to zvládneš a že tě to posílí. Hodně štěstí hjarta

Není tady

 

#52 15. 10. 2007 10:08

myholi
♥♥♥----
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 112

Re: Jak dál?

Poly, děkuju ti hjarta
Ano, mᚠpravdu. Snažím se teď, pokud možno, co nejvíc to půjde zabezpečit děti a sebe.
Vím, že jsem v pěkné šlamastice :-(.

Není tady

 

#53 15. 10. 2007 10:10

Salen
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 1456

Re: Jak dál?

Jelimánku - tak po tvém dovysvětlení beru svá slova zpět. Tvůj muž je zřejmě opravdu problémový partner v mnoha směrech a nejde jen o tu nevěru.

Pisateli - k mému příspěvku vysvětluji : Pokud muž či žena se chtějí vrátit z nějakého důvodu k původní rodině a stojí o to i partner, stává se velmi často, že podvedený má tendenci dát to dotyčnému konečně pořádně sežrat. Bytostně to chápu. Jenže to je špatná cesta. Ten, který se vrací, to taky nemá jednoduché, vzdává se něčeho silného a krásného (případně je mu to vzato), má často pocit že se obětoval pro partnera a děti a když se pak stane, že partner má tendenci mu to neustále připomínat, vyčítat, vyhrožuje že teď zase si to bude rozmýšlet on .... ten rozvod pak může přijít, i když už vlastně vůbec nemusel.
Já vím, že podvedený cítí jakési morální právo na satisfakci, ale tohle je situace, kdy se tak nějak musí "obětovat" oba, chtějí-li manželství zachránit. A s léty se pak i ten podvedený může dočkat toho, že nevěrník uzná jak moc ublížil a jak je rád, že to dobře dopadlo.


Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

 

#54 15. 10. 2007 10:12

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Jak dál?

Jelimánek napsal(a):

Poly, děkuju ti hjarta
Ano, mᚠpravdu. Snažím se teď, pokud možno, co nejvíc to půjde zabezpečit děti a sebe.
Vím, že jsem v pěkné šlamastice :-(.

Na šlamastiku zapomeň v té nejsi, nebo jsi se starala ahlavně teď jsi se postavila a dobře. Ty a děti to je nejdůležitější. On je teď to poslední o co je se třeba starat. Jinak víc v SZ.


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#55 15. 10. 2007 14:00

myholi
♥♥♥----
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 112

Re: Jak dál?

Pisateli, děkuji za povzbuzení.
Jednu SZ jsem dostala a odpověděla. Budu ráda, když najdeš čas a zareaguješ a  poradíš mi. godlike
Děkuji.

Není tady

 

#56 15. 10. 2007 14:06

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Jak dál?

Jelimánek napsal(a):

Pisateli, děkuji za povzbuzení.
Jednu SZ jsem dostala a odpověděla. Budu ráda, když najdeš čas a zareaguješ a  poradíš mi. godlike
Děkuji.

Zatím jsem SZ nedostal, jakmile jí dostanu zareaguji neboj. To nejdůležitější je aby jsi chtěla Ty a brala tu pomoc z druhé strany své paže nejen jako pomoc, ale i jako lék, a současně tu motivaci pro sebe samu. smile
P.S. Mᚠplnou schránku SZ sad

Upravil(a) Pisatel (15. 10. 2007 14:09)


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#57 15. 10. 2007 14:19

myholi
♥♥♥----
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 112

Re: Jak dál?

Pisateli, vím co chci viz. SZ.
Schránku plnou nemám. :l

Není tady

 

#58 15. 10. 2007 14:20

myholi
♥♥♥----
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 112

Re: Jak dál?

mmch. SZ jsem posílala již dopoledne

Není tady

 

#59 15. 10. 2007 14:23

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Jak dál?

Jelimánek napsal(a):

mmch. SZ jsem posílala již dopoledne

Bohužel nepřišlo nic. Zkus to přes mail.


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#60 15. 10. 2007 14:24

kokarda
♥♥-----
Registrovaný: 20. 6. 2007
Příspěvky: 89

Re: Jak dál?

Jelimánku,
na můj vkus jseš borec. Myslím,ne každý dokáže tak rychle zhodnotit situaci a jednat v souladu s tím.Vím, že tě to moc a moc bolí.Jaště Tě to bolet bude, ale domnívám ,se, že pokud jsi rozhodnutá, je to ta nejúčinnější léčba!
Jsi silná a zasloužíš si někoho, kdo Tě bude mít rád.A to si piš, že ten už někde čeká...:-)))
Moc držím palce.


Nehovoří slova, ale činy.

Není tady

 

#61 15. 10. 2007 14:58

myholi
♥♥♥----
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 112

Re: Jak dál?

Pisateli, poslala jsem ti mail.

Není tady

 

#62 15. 10. 2007 15:03

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Jak dál?

Jelimánek napsal(a):

Pisateli, poslala jsem ti mail.

Jo vidím:-)


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#63 15. 10. 2007 15:07

myholi
♥♥♥----
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 112

Re: Jak dál?

Kokordo, děkuji ti hjarta
Jsem rozhodnutá to je pravda. Cítím, že tak to má být! Je to momentálně ta nejlepší cesta pro děti i pro mě. Manžel zvolil jinou, tu svoji, tak mě nezbývá než to respektovat a přát mu štěstí.
Myslím teď jen na sebe a děti. Podle toho taky jednám.

Není tady

 

#64 16. 10. 2007 15:34

myholi
♥♥♥----
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 112

Re: Jak dál?

Tak můj příběh pokračuje.
Manželovi jsem řekla, že trvám na rozvodu. On souhlasí. Jen na to prý nemám spěchat, prý to chce čas. Tak jsem mu řekla, že se o to tedy pokusím, ale že chci alespoň co nejdříve nějek vyřešit dluhy a exekutory. Tak s tím souhlasil. Pak mi napsal, že když se rozvedeme, tak že se možná jednou zase vezmeme a uděláme si svatbu podle sebe (byli jsme do svatby spíše dotlačeni, než aby to bylo naše rozhodnutí a podle toho to vypadalo).
S milenkou to včera zase dali dohromady, jen to už prý není jako dřív.
Dnes večer pravděpodobně domů nepříjde musel by sám chtít a cítí, že spíš nechce.  Tak to tak beru. Nebrečím pro to a ani ho nestěhuju. Řekla jsem mu, že ho už beru jako kamaráda, který má rád mě a děti a který mi občas pomáhá. A snažím se to tak brát. Muž, který mě miloval a já milovala jeho už stejně dávno odešel.

Není tady

 

#65 19. 10. 2007 9:07

myholi
♥♥♥----
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 112

Re: Jak dál?

Pomoc, pomoc kapitulation
Včera byl skoro celý den manžel doma. Plánoval jak bychom si mohli zařídit rozšíření programů. Jko rodina jsme byli v nákupním centru, kde mě pozval na kafe. Snažila jsem se být milá a on taky. Fotil si mě do telefonu a žertoval. Pak ale odpoledne kolem páté na základě sms co mu chodily odjel, že přijede až ráno, aby zavezl Domču do školy.
Mě to zlomilo. moje veškérá síla všemu čelit je pryč. Vybavily se mi během toho dne vzpomínky jak nám bylo oběma společně dobře. Řekl, že ho to mrzí, že odchází (z domu). Tak jsem (asi blbě) pozbírala "sílu" a poslala mu sms, že to chápu, že Andrejka je jistě úžasná holka, že jim jdu z cesty. ( On totiž , jak se ukázalo, je již v rodině. Zná rodiče, babičku,sestru. Dokonce, když tam poprvé spal, tak jim maminka uvolnila ložnici (ikdyž mi pořád tvrdí, že spolu nic nemají)). On mi nato napsal, že co si jako mylím, že on mě pořád miluje stejně tak i děti, že to ale udělat musel, abych se osamostatnila a pak to pro mě nebylo tak těžké až ho zavřou. (přitom tohle říká jen mě, s ní na to nemyslí a věří, že se to ještě nějak udělá nebo jak to napsat)
Mám pocit, že jsem spadla na úplné dno a nemohu se z toho všeho zvednout. Najednou lituju, že to všechno odnesou děti. Včera, když jsme byli všichni spolu tak byly tak štastné!!!
Co mám dělat?
Jak přestat brečet nad rozlitým mlíkem?
Co si mám o jeho chování myslet?
Já teď prostě fak nevím jak dál!!!
Mám pocit, že lítám ode zdi ke zdi.

Není tady

 

#66 19. 10. 2007 9:13

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Jak dál?

Jelimánek napsal(a):

Pomoc, pomoc kapitulation
Včera byl skoro celý den manžel doma. Plánoval jak bychom si mohli zařídit rozšíření programů. Jko rodina jsme byli v nákupním centru, kde mě pozval na kafe. Snažila jsem se být milá a on taky. Fotil si mě do telefonu a žertoval. Pak ale odpoledne kolem páté na základě sms co mu chodily odjel, že přijede až ráno, aby zavezl Domču do školy.
Mě to zlomilo. moje veškérá síla všemu čelit je pryč. Vybavily se mi během toho dne vzpomínky jak nám bylo oběma společně dobře. Řekl, že ho to mrzí, že odchází (z domu). Tak jsem (asi blbě) pozbírala "sílu" a poslala mu sms, že to chápu, že Andrejka je jistě úžasná holka, že jim jdu z cesty. ( On totiž , jak se ukázalo, je již v rodině. Zná rodiče, babičku,sestru. Dokonce, když tam poprvé spal, tak jim maminka uvolnila ložnici (ikdyž mi pořád tvrdí, že spolu nic nemají)). On mi nato napsal, že co si jako mylím, že on mě pořád miluje stejně tak i děti, že to ale udělat musel, abych se osamostatnila a pak to pro mě nebylo tak těžké až ho zavřou. (přitom tohle říká jen mě, s ní na to nemyslí a věří, že se to ještě nějak udělá nebo jak to napsat)
Mám pocit, že jsem spadla na úplné dno a nemohu se z toho všeho zvednout. Najednou lituju, že to všechno odnesou děti. Včera, když jsme byli všichni spolu tak byly tak štastné!!!
Co mám dělat?
Jak přestat brečet nad rozlitým mlíkem?
Co si mám o jeho chování myslet?
Já teď prostě fak nevím jak dál!!!
Mám pocit, že lítám ode zdi ke zdi.

Každá rada drahá. Snad myšlenka udělej co cítíš. Píšeš, že jsi mu o rozvodlu řekla tak tak jednej. Muži občas lavírují a snaží se maličkostí obalamutit citlivé ženské srdce. Ale řeklo li ti že dost jdem od sebe tak dělej kroky k tomu se rozejít. Druhá je v tom žít, ale věř že budeš pořád ta třetí, dcera bude o stupínek víš, i když jen do určitého bodu zlomu., ale zadělávᚠsi v pozdějším věku na slušné nemoce a pod. A nebo dej mužíškovi virutálě po ústech postav ho pčřed hotovou věc, buď dcera a já a nebo milenka a poku dcera a já pak má přesně 48 hodin to vše s milenkou skončit...


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#67 19. 10. 2007 12:11

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak dál?

Ja u teba cítim silný rozpor medzi tým, čo si myslíš a čo CHCEŠ cíti a medzi tým, čo REÁLNE CÍTIŠ. A také pekné spoločné chvížky a budú len nahlodáva. Ja osobne by som ich radšej uala úplne (keď už si mᚠzvyka na život bez neho) a radšej sa učila by spokojná a robi si program sama s demi(dcérou). Podža seba a z iných vlákien by osm povedala, že úplne najhoršie je vyrovna sa s tým lavírovaním, s tým prebiehaním muža od jednej k druhej.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#68 19. 10. 2007 12:12

Salen
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 1456

Re: Jak dál?

Pokud ses rozhodla a jsi smířená s rozvodem, nedělej nic, co ti bude dávat nějaké zbytečné naděje - sama vidíš k čemu to pak vede. To je klasika, mnohá z nás tady o těchhle stavech psala. Pořád sledujeme každý jeho slovo, úsměv, pohlazení a dáváme tomu v naší fantazii různé významy, co to asi má znamenat, co nám tím chtěl naznačit, říct. Mohu tě téměř ujistit, že to neznamená vůbec nic! Muži tak prostě nepřemýšlejí, nedělají to s žádným úmyslem něco dát najevo. Jak tu mnohokrát psal třeba Pisatel - oni jsou daleko "jednodušší" a pokud něco řeknou, prostě to tak v tu chvíli myslí. A že druhý den udělají pravý opak? No to to taky zrovna v tu chvíli tak myslí. :-)
Pozve tě na příjemné odpoledne, flirtuje s tebou, oba si to užíváte, pak napíše milenka, šup v hlavě výhybku a jedeme si užívat zase vedle. A nějaké zdůvodnění (když na tom některá trvá), to se vždycky najde.
Neobviňuj se že v tom lítáš. To je úplně normální a ještě to bude chvíli trvat. Ale z pohledu zvenku ti mohu jen říct, že chlap je to problémovej a klidně ho předej dál. A s tou budoucností - to se všechno uvidí.


Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

 

#69 19. 10. 2007 13:10

Kukačka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4246
Web

Re: Jak dál?

znovu opakuji: Jeroným Klimeš - Partneři a rozchody.
mnoho, mnoho mi to dalo, hlavně o tom přehazování výhybek.

Není tady

 

#70 19. 10. 2007 13:20

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Jak dál?

Salen napsal(a):

Pokud ses rozhodla a jsi smířená s rozvodem, nedělej nic, co ti bude dávat nějaké zbytečné naděje - sama vidíš k čemu to pak vede. To je klasika, mnohá z nás tady o těchhle stavech psala. Pořád sledujeme každý jeho slovo, úsměv, pohlazení a dáváme tomu v naší fantazii různé významy, co to asi má znamenat, co nám tím chtěl naznačit, říct. Mohu tě téměř ujistit, že to neznamená vůbec nic! Muži tak prostě nepřemýšlejí, nedělají to s žádným úmyslem něco dát najevo. Jak tu mnohokrát psal třeba Pisatel - oni jsou daleko "jednodušší" a pokud něco řeknou, prostě to tak v tu chvíli myslí. A že druhý den udělají pravý opak? No to to taky zrovna v tu chvíli tak myslí. :-)
Pozve tě na příjemné odpoledne, flirtuje s tebou, oba si to užíváte, pak napíše milenka, šup v hlavě výhybku a jedeme si užívat zase vedle. A nějaké zdůvodnění (když na tom některá trvá), to se vždycky najde.
Neobviňuj se že v tom lítáš. To je úplně normální a ještě to bude chvíli trvat. Ale z pohledu zvenku ti mohu jen říct, že chlap je to problémovej a klidně ho předej dál. A s tou budoucností - to se všechno uvidí.

ŠAlen, by zde buším do sebe samého tedy do mužů, ne všichni jsou tak bezcitní a jednodušší, jak je a i ty popisuješ. Jsou takoví co cítí a souznějí se ženami i sami se sebou. Nicméně ti sem nechodí potažmo nejsou na přetřesu pro nevěru:) DO doufám bereš aniž byl spor pohlaví.


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů