Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 12. 10. 2007 1:31

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Co byste chtěli ve svém životě změnit?

Co byste chtěli ve svém životě změnit? Co byste chtěli změnit na sobě? S čím nejste ve svém životě spokojení, a čeho byste chtěli dosáhnout?
Jste spokojení s tím, kde bydlíte, jakou máte práci, jaký máte vztah s rodinou?

NENÍ to psychologický výzkum, jak mě už jednou někdo osočil. Zajímají mě vaše názory a ráda čtu vaše příspěvky. Takže kdo máte co napsat, a chcete to napsat, prosím napište.

Není tady

 

#2 12. 10. 2007 3:16

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: Co byste chtěli ve svém životě změnit?

Jsem nespokojena s tim, ze poradne nevim, co vlastne chci. Jsem nespokojena s tim, ze se nedovedu rozhodnout a stat si za tim. Jsem nespokojena s tim, ze se porad neceho bojim. Jsem nespokojena s tim, ze se citim opustene. A jsem taky nespokojena s tim, ze nejsem schopna byt zodpovedna za svuj zivot a porad potrebuju, aby mi nekdo rikal, co mam vlastne delat. A jsem nespokojena s tim, ze to nedokazu zmenit.  Asi tak nejak.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#3 12. 10. 2007 7:23

majkafa
Host

Re: Co byste chtěli ve svém životě změnit?

Nic. Každou vteřinu mám nádhernou, vše je přesně tak, jak to má být. big_smile

 

#4 12. 10. 2007 7:27

x256987
Host

Re: Co byste chtěli ve svém životě změnit?

Ráda bych byla rozhodnější. Nebo ne? Ono zase na druhou stranu... lol

 

#5 12. 10. 2007 7:48

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Co byste chtěli ve svém životě změnit?

Já bych chtěla být trpělivější smile

Není tady

 

#6 12. 10. 2007 8:30

Mikulenka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 7. 2007
Příspěvky: 536

Re: Co byste chtěli ve svém životě změnit?

...svou váhu...

Není tady

 

#7 12. 10. 2007 8:35

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 3756

Re: Co byste chtěli ve svém životě změnit?

dostat do svého jednání a konání systém (netýká se vztahů)


Mája

Není tady

 

#8 12. 10. 2007 8:37

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: Co byste chtěli ve svém životě změnit?

mít ještě větší nadhled, být nad věcí...


18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#9 12. 10. 2007 17:02

pipi
♥♥-----
Registrovaný: 29. 10. 2006
Příspěvky: 78

Re: Co byste chtěli ve svém životě změnit?

Někdy si připadám jako loutka, jako kdyby někdo tahal za drátky na kterých visím. Zjišuji, že se hlavně podřizuji druhým a, že si neumím prosadit vlastní přání vlastní sny. Chtěla abych se vrátit do dětství a začít svoji dospělost a svůj život v dospělosti úplně jinak.

Není tady

 

#10 12. 10. 2007 17:12

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Co byste chtěli ve svém životě změnit?

Já bych každou chvíli chtěla něco změnit. Ale pak si uvědomím, jak je to vlastně všechno v pořádku, přesně tak jak má být, a jak pro svůj vývoj potřebuji.
To co se mi děje, není náhoda.
Když se mi děje něco, co se mi nelíbí, můžu to změnit. Alespoň tak, aby se mi příště něco podobného nestalo.
K tomu bych si přála více pevné vůle, více víry v sebe, a více se uvolnit a nebránit se.hjarta

Není tady

 

#11 12. 10. 2007 17:56

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: Co byste chtěli ve svém životě změnit?

...vždycky mě docela dost mrzelo, že nemám hudební sluch.
Pak jsem nějak došla k tomu, že mi nebyl dán záměrně, protože už tak mám rozsáhlé spektrum toho co studuji, učím se, zkouším a prožívám, že bych při rozšíření působnosti i na hudbu nutně dospěla k povrchnosti ve všech věcech.

Co bych chtěla změnit? Chtěla bych lépe využívat svůj potenciál, prohlubovat nadání a nezabývat se nepodstatnými věcmi.

Není tady

 

#12 12. 10. 2007 18:38

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: Co byste chtěli ve svém životě změnit?

Martinka1 napsal(a):

Co byste chtěli ve svém životě změnit? Co byste chtěli změnit na sobě? S čím nejste ve svém životě spokojení, a čeho byste chtěli dosáhnout?
Jste spokojení s tím, kde bydlíte, jakou máte práci, jaký máte vztah s rodinou?

NENÍ to psychologický výzkum, jak mě už jednou někdo osočil. Zajímají mě vaše názory a ráda čtu vaše příspěvky. Takže kdo máte co napsat, a chcete to napsat, prosím napište.

Ja bych chtela vyresit sve financni problemy , a stat se vice extrovertni, jinak jsem spokojena.

Není tady

 

#13 12. 10. 2007 18:46

Me
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1041

Re: Co byste chtěli ve svém životě změnit?

Nad tím pořesně teď uvažuju. Nějak je v poslední době všechno na ho*no. Rozešla jsem se s přítelem, skončila jsem školu, přátele se mi rozjeli do různých končin republiky a Evropy. Jsem zvyklá žít sama a starat se sama o sebe, jenže teď opravdu nevím, co mám dělat. Měla bych si sehnat nějakou práci, asi bych se měla přestěhovat do jiného města... ale nevím jakou práci, nevím, jestli jet do Prahy,kde je příležitostí spousta, nebo spíše do zahraničí, kam mám ovšem taky trochu strach jet sama...
Na jednu stranu chci cestovat, na druhou stranu bych se už i ráda trochu usadila... Taky mé představy o tom, že potkám toho pravého, se poněkud rozplynuly, vidím teď téměř všechny chlapy jako nadržené bezcharakterní prasata/tímto se omlouvám všem, kteří si to přečtou a nejsou takoví/. Mám prostě životní krizi. Doufám, že se z ní vyhrabu a najdu tu svou cestu, po které mám kráčet, protože teď si připadám, jako bych stála na rozcestí a kolem mě bylo jen vakuum.

Není tady

 

#14 12. 10. 2007 18:49

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co byste chtěli ve svém životě změnit?

Na minulosti by som nechcela meni skoro nič - možno trochu viac cestovania zamlada... A chcela by som vedie dotiahnu do konca svoje nekonečné štúdiá jazykov - už sa hanbím sama pred sebou... rodna Chcela by som vedie lepšie preda svoje schopnosti a nauči sa lepšie narába s peniazmi. A chcela by som sa nauči ži v páre(alebo väčšej rodinnej skupine) tak, aby to bolo nielen prínosné, ale aj príjemné pre všetkých zúčastnených, podža možností...
A potom by som chcela prija za svoje, že ja sama osebe som svojím dostatočným zmyslom života. Mám krízy, keď o tom vežmi silne, až zásadne pochybujem. Stále mám pocit, že keď na sebe pracujem, malo by to druhotne prinies nejaký úžitok aj druhým, že veď nie som na svete sama pre seba, ale pre druhých... hmm  A ten úžitok sa mi občas stráca.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#15 12. 10. 2007 19:05

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: Co byste chtěli ve svém životě změnit?

Selima napsal(a):

....malo by to druhotne prinies nejaký úžitok aj druhým...

ano, poznat svůj úkol v tomto životě, svůj podíl prospěšnosti pro druhé. To bych moc chtěla, pak bych toho asi i dost chtěla změnit.

Není tady

 

#16 12. 10. 2007 19:20

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co byste chtěli ve svém životě změnit?

Ahá, a ešte som zabudla, že by som chcela ma čas a prostriedky na to, aby som sa mohla intenzívnejšie venova tancu. Chcela by som raz rados z tanca odovzdáva druhým, ale pri tomto tempe to v tomto živote asi nestihnem usch ... Takže tanec.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#17 12. 10. 2007 20:59

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Co byste chtěli ve svém životě změnit?

Právě dnes a právě teď bych vyměnila pokažený gulᚠza tak dobrý,jak vařím jindy. Tolik mi na tom záleželo, jsme gulášoví a zítra přijede na dovču dcera s vnučkou( ze zahraničí). Uvidím ráno až se trochu rozleží. Vařím teď málo- tak už si nejsem tak jistá.

Není tady

 

#18 12. 10. 2007 21:26

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Co byste chtěli ve svém životě změnit?

Chtěla bych mít zpátky tátu...

Není tady

 

#19 12. 10. 2007 23:51

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Co byste chtěli ve svém životě změnit?

Ve svem zivote bych si chtela najit partnera,ktery me a moje deti bude mit rad a bude me brat takovou jaka jsem.Uz nechci byt ta co se kazdymu podrizuje a nebyt ta na kterej kazdy muze drivi stipat.Chtela bych zhubnout 10 kilo,ale jsem slaboch,protoze pro to nic moc nedelam.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#20 12. 10. 2007 23:53

Virtual_Boyfriend
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 6. 4. 2007
Příspěvky: 109

Re: Co byste chtěli ve svém životě změnit?

Možná změnit práci, ale to není úplně akutní - někdy si říkám, že vlastně ne (tmavý dny se střídaj se světlýma a tak)
Možná se zamilovat - a někdy si říkám, že vlastně jakožto šastně svobodnýmu mi nic nechybí.


Let me help you... out of the chair...

Není tady

 

#21 13. 10. 2007 7:57

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Co byste chtěli ve svém životě změnit?

Chtěla bych ráno vstát, cvičit 5 Tibeanů, vyvenčit psa, nachystat dceři svačinu, uklidit nádobí od večera, přijít včas do práce, být celý den veselá a asertivní, splnit všechno, co si naplánuji, (naplánovat si moudře!), přestat kouřit, každý den udělat "dobrý skutek", vždy mít včas uklizeno, navařeno, vypráno..., chtěla bych vydělávat V JEDNOM zaměstnání tolik peněz, abych pokryla veškeré své potřeby, chtěla bych bydlet ve vlastním domku a aby všichni moji lidi byli zdraví a spokojení...
Chtěla bych rozpoznat dobré od zlého, dobré využít ve svůj prospěch a na zlé RYCHLE zapomenout...
Chtěla bych být skromnější!
Chtěla bych bydlet v Austrálii
Chtěla bych mít pravidla českého pravopisu v malíčku... (a v hlavě taky) dudlik

Upravil(a) ViktorkaLove (13. 10. 2007 10:00)

Není tady

 

#22 13. 10. 2007 10:41

AlixaZS
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2007
Příspěvky: 1149

Re: Co byste chtěli ve svém životě změnit?

smile ... taky bych chtěla chodit včas do práce, vydělávat víc peněz...
Ale hlavně bych chtěla být sebevědomější, rychleji se rozhodovat, všechno tolik nepitvat, na špatné věci rychle zapomínat a dlouho si pamatovat ty pěkné, být společenštější, lépe si organizovat čas, stíhat víc věcí naráz, taky ještě trošičku zhubnout, pravidelně cvičit a potkat pana ڞasného gloria wink

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů