Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 14. 4. 2008 16:27

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Život v páru bez sexu

Což o to, štíhlá fakt opravdu nejsem, ale UŽ mě to nepřipadá jako handicap. Není on, bude jiný  cool Ale musím říct, že to byl také jeden z důvodů, proč jsem sex nevyhledávala, styděla jsem se za sebe. Juž se nestydím, juž řádím jako králík. Proti gustu žádný dišputát.


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#52 14. 4. 2008 16:38

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: Život v páru bez sexu

balonek napsal(a):

Misa napsal(a):

Ahojky....teď nevím kde mám začít, ale asi tím, že potíže se sexem máme celou dobu, co jsme spolu. Ale první rok jsem to tak nepociovala, protože jsem byla na intru, takže jsme spolu spali jen o víkendu. Dřív jsme se kvůli tomu hodně hádali...teď už se to snažíme řešit, protože mě to docela dost trápí. Bohužel nemasturbuje, to vím na 100%. A s tou snahou z naší ( holčičí) strany...nevím co všechno mám dělat...dřív jsem začínala furt já, ale po každém odmítnutí jsem začala mít strach, že mi zase řekne "nech mě". Nosila jsem domu časopisy s erotickým spodním prádlem, aby mi pomohl vybrat, co by se mu na mě nejvíc líbilo...na to mi řekl, že na takový blbosti není. V sexu máme snad už úplně všechno za sebou...mluvili jsme o tom, co má rád...a říkala jsem mu, že s ním budu dělat všechno, co by se mu líbilo...na to mi řekl, že mu to vyhovuje tak jak to je, ale nemusí to být každý den...fajn, to beru. Ale nechápu, jak to může vydržet 14 dní. Děkuji zatím všem...zatím se mějte

Některý paka to vydrží i dýl než 14 dní roll sorry...kapitulation

pro mně 14 dní není žádný problém, ani si neuvědomím , že už uběhlo 14 dní, to až tak po měsíci až dvou.Jsem asi pako.

Není tady

 

#53 14. 4. 2008 16:47

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Život v páru bez sexu

Nejsi pako, jenom nemᚠdoma dobrého milence, to by ti jinak byla noc krátká!


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#54 14. 4. 2008 17:58

B-Rider
♥♥-----
Místo: Praha, 3.patro bez výtahu
Registrovaný: 9. 1. 2008
Příspěvky: 93

Re: Život v páru bez sexu

Regina napsal(a):

Což o to, štíhlá fakt opravdu nejsem, ale UŽ mě to nepřipadá jako handicap. Není on, bude jiný  cool Ale musím říct, že to byl také jeden z důvodů, proč jsem sex nevyhledávala, styděla jsem se za sebe. Juž se nestydím, juž řádím jako králík. Proti gustu žádný dišputát.

Správně!!!!tummenupp  Baculky jsou krásný a příjemný a šavnatý a vášnivý, když se smíří s vlastním tělem! Sex s baculkou je nádhernej, píšu to všude a podepisuju se pod to. Průzkumem okolí a rozborem "pivních keců" jsem došel k poznatku, že aspoň polovině chlapů se baculky líbí, ale naprosté většině ješitnost brání se k tomu hlásit, natož se o baculku veřejně zajímat, "aby se neshodili".
Takže požehnán budiž lahodný baculatý sex! godlike


Still alive to ride...

Není tady

 

#55 14. 4. 2008 18:03

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Život v páru bez sexu

storstark smile


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#56 14. 4. 2008 21:45

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Život v páru bez sexu

B-Rider napsal(a):

Takže požehnán budiž lahodný baculatý sex! godlike

To jo - navíc jsem někde slyšel, že kdo neměl baculku, neví, co je to milování.


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#57 14. 4. 2008 21:51

commex
♥♥♥----
Místo: Ostrava
Registrovaný: 15. 10. 2006
Příspěvky: 171

Re: Život v páru bez sexu

Mikeš:
Tak to já fakt asi nevím,co je to milování...Ale není tomu tak,že by ženské s nějakým kilem navíc měly být horší..Pouze život tomu chtěl,že mi prolétly tímhle životem jen samé čáry...A co bych teď dal za "Dámu při těle"..Když jsme v našem vrzajícím manželství před třemi týdny vyškrtli sex z manželského jídelníčku...sad

Není tady

 

#58 14. 4. 2008 21:51

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Život v páru bez sexu

Mikeš napsal(a):

B-Rider napsal(a):

Takže požehnán budiž lahodný baculatý sex! godlike

To jo - navíc jsem někde slyšel, že kdo neměl baculku, neví, co je to milování.

Tady někdo lítá po chatech co? Že si nedᚠpokoj. Počkej až Mikešová nepůjde na keramiku, ale začne chodit po jiu jico a pak jednou udělá chvat hmat a máme po žížalkách tedy po kocourovi lol
No zkusil jsem obé, ale sloužit nemohu, obě váhy byly dokonalé :-) nezáleží na hmotnosti, ale na samotné ženě smile godlike
No a pro zábavu smile http://digitalne.centrum.cz/cz/momentky … video.aspx

Upravil(a) Pisatel (14. 4. 2008 22:00)


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#59 14. 4. 2008 22:24

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Život v páru bez sexu

commex napsal(a):

Tak to já fakt asi nevím,co je to milování...Ale není tomu tak,že by ženské s nějakým kilem navíc měly být horší..Pouze život tomu chtěl,že mi prolétly tímhle životem jen samé čáry...A co bych teď dal za "Dámu při těle"..(

No vidíš to, čoveče big_smile
To já za svůj život zažil milování s nádherně šavnatou dvacítkou, s roztomile prsatou třicítkou, i s vyzrálou, plnoštíhlou čtyřicítkou. A ani jsem kvůli tomu nemusel střídat partnerky tummenupp


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#60 14. 4. 2008 22:29

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: Život v páru bez sexu

můj muž měl těhotnou a poté obtloustlou šestadvacítku, pak plnoštíhlou a celkem štíhlou sedmadvacítku - a s čím se vytasí osmadvacítka, to ještě neví ani ona sama smile


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#61 15. 4. 2008 7:24

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Život v páru bez sexu

tina napsal(a):

můj muž měl těhotnou a poté obtloustlou šestadvacítku, pak plnoštíhlou a celkem štíhlou sedmadvacítku - a s čím se vytasí osmadvacítka, to ještě neví ani ona sama smile

bude to chlap:) vissla


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#62 15. 4. 2008 9:57

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: Život v páru bez sexu

to asi ne smile to v plánu nemám smile


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#63 15. 4. 2008 11:48

shiden
Host

Re: Život v páru bez sexu

Eliska23 napsal(a):

NO a co takhle si najit mileca? Ja nad tim premyslim us davno, ale nevim jestli by se neco vyresilo. tongue

To je správný přístup!

 

#64 15. 4. 2008 14:28

B-Rider
♥♥-----
Místo: Praha, 3.patro bez výtahu
Registrovaný: 9. 1. 2008
Příspěvky: 93

Re: Život v páru bez sexu

shiden napsal(a):

Eliska23 napsal(a):

NO a co takhle si najit mileca? Ja nad tim premyslim us davno, ale nevim jestli by se neco vyresilo. tongue

To je správný přístup!

Hlásííš se jako dobrovolník?tongue


Still alive to ride...

Není tady

 

#65 15. 4. 2008 14:40

shiden
Host

Re: Život v páru bez sexu

B-Rider napsal(a):

shiden napsal(a):

Eliska23 napsal(a):

NO a co takhle si najit mileca? Ja nad tim premyslim us davno, ale nevim jestli by se neco vyresilo. tongue

To je správný přístup!

Hlásííš se jako dobrovolník?tongue

Jo jo, dal jsem si za cíl dosáhnout sexu s ženskou 2-3x týdně. Nejsem moc náročný - musí akorát mít 3.14ču, kozy, linie a vypadat alespoň trochu jako ženská big_smile tongue

 

#66 15. 4. 2008 14:48

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Život v páru bez sexu

shiden napsal(a):

Jo jo, dal jsem si za cíl dosáhnout sexu s ženskou 2-3x týdně. Nejsem moc náročný - musí akorát mít 3.14ču, kozy, linie a vypadat alespoň trochu jako ženská big_smile tongue

To fakt beries cokolvek? A nieje ti na bliti niekedy?
A kolko si do tohoto konicka ochotny vrazat? vissla
Ma to nejaky vyssi ciel? (Akoze minimalne 365 pichov s minimalne 183 zenami za kalendarny rok 2008, alebo prekonat suseda ... )


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#67 15. 4. 2008 15:02

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1817

Re: Život v páru bez sexu

Regina napsal(a):
Což o to, štíhlá fakt opravdu nejsem, ale UŽ mě to nepřipadá jako handicap. Není on, bude jiný   Ale musím říct, že to byl také jeden z důvodů, proč jsem sex nevyhledávala, styděla jsem se za sebe. Juž se nestydím, juž řádím jako králík. Proti gustu žádný dišputát.

Správně!!!!  Baculky jsou krásný a příjemný a šavnatý a vášnivý, když se smíří s vlastním tělem! Sex s baculkou je nádhernej, píšu to všude a podepisuju se pod to. Průzkumem okolí a rozborem "pivních keců" jsem došel k poznatku, že aspoň polovině chlapů se baculky líbí, ale naprosté většině ješitnost brání se k tomu hlásit, natož se o baculku veřejně zajímat, "aby se neshodili".
Takže požehnán budiž lahodný baculatý sex!
B-Rider napsal(a):
Takže požehnán budiž lahodný baculatý sex!

To jo - navíc jsem někde slyšel, že kdo neměl baculku, neví, co je to milování.
jezis to bych si mela dat za ramecek aby az se rano kouknu do zrcadla jsem se citila lip...lol


Je mnoho lidí, kteří naši duši, naše cítění nechápou... a nás samotné to poté moc ubíjí... Zavidím Vám, jestli nevíte o čem píši... Proto mé životní motto je: "Kdo nezažije, nepochopí!"

Není tady

 

#68 15. 4. 2008 15:12

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Život v páru bez sexu

Holky baculatý.
Já jsem vždy sportovala, vymakat svaly nebyl problém. Teď po všech nemocech už je to hudba minulosti roll
Ale kámoš, sportovec,atlet měl paradoxně vždy baculaté, měkké partnerky. Vždy tvrdil, že vymakaného babochlapa,může vždy vidět ve společných sprchách na atletice:))))


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#69 15. 4. 2008 16:13

shiden
Host

Re: Život v páru bez sexu

Oxi napsal(a):

shiden napsal(a):

Jo jo, dal jsem si za cíl dosáhnout sexu s ženskou 2-3x týdně. Nejsem moc náročný - musí akorát mít 3.14ču, kozy, linie a vypadat alespoň trochu jako ženská big_smile tongue

To fakt beries cokolvek? A nieje ti na bliti niekedy?
A kolko si do tohoto konicka ochotny vrazat? vissla
Ma to nejaky vyssi ciel? (Akoze minimalne 365 pichov s minimalne 183 zenami za kalendarny rok 2008, alebo prekonat suseda ... )

Cokoliv neberu, ale nesjem moc náročný. Vrazit do toho nechci o moc víc než teď - tj. max. do těch 35 000 kč ročně. Cíl to žádný vyšší nemá, jen normálně píchat, a to třeba s jednou babou. wink

 

#70 15. 4. 2008 16:28

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: Život v páru bez sexu

shiden napsal(a):

Oxi napsal(a):

shiden napsal(a):

Jo jo, dal jsem si za cíl dosáhnout sexu s ženskou 2-3x týdně. Nejsem moc náročný - musí akorát mít 3.14ču, kozy, linie a vypadat alespoň trochu jako ženská big_smile tongue

To fakt beries cokolvek? A nieje ti na bliti niekedy?
A kolko si do tohoto konicka ochotny vrazat? vissla
Ma to nejaky vyssi ciel? (Akoze minimalne 365 pichov s minimalne 183 zenami za kalendarny rok 2008, alebo prekonat suseda ... )

Cokoliv neberu, ale nesjem moc náročný. Vrazit do toho nechci o moc víc než teď - tj. max. do těch 35 000 kč ročně. Cíl to žádný vyšší nemá, jen normálně píchat, a to třeba s jednou babou. wink

Vietnamka nevadí ?  gloria lol


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#71 15. 4. 2008 16:36

shiden
Host

Re: Život v páru bez sexu

Santala napsal(a):

shiden napsal(a):

Oxi napsal(a):


To fakt beries cokolvek? A nieje ti na bliti niekedy?
A kolko si do tohoto konicka ochotny vrazat? vissla
Ma to nejaky vyssi ciel? (Akoze minimalne 365 pichov s minimalne 183 zenami za kalendarny rok 2008, alebo prekonat suseda ... )

Cokoliv neberu, ale nesjem moc náročný. Vrazit do toho nechci o moc víc než teď - tj. max. do těch 35 000 kč ročně. Cíl to žádný vyšší nemá, jen normálně píchat, a to třeba s jednou babou. wink

Vietnamka nevadí ?  gloria lol

Nee! Mᚠnějakou? Už mám lístky, ozvu se.

 

#72 15. 4. 2008 16:44

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Život v páru bez sexu

Vietnamky sú už na lístky???? vaA aké? Gastráče? Relax.lístky??? Dar-šek, Cheque déjeuner??? Bože, bože, kam sme to dopracovali...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#73 15. 4. 2008 16:51

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: Život v páru bez sexu

Selima napsal(a):

Vietnamky sú už na lístky???? vaA aké? Gastráče? Relax.lístky??? Dar-šek, Cheque déjeuner??? Bože, bože, kam sme to dopracovali...

Firemní Relax passy lol lol


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#74 15. 4. 2008 16:56

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Život v páru bez sexu

Selima napsal(a):

Vietnamky sú už na lístky???? vaA aké? Gastráče? Relax.lístky??? Dar-šek, Cheque déjeuner??? Bože, bože, kam sme to dopracovali...

Samo sebou ze pokial vietnamka tak na potravinove v nominalnej hodnote dvasepieee


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#75 15. 4. 2008 18:10

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: Život v páru bez sexu

Regina napsal(a):

Nejsi pako, jenom nemᚠdoma dobrého milence, to by ti jinak byla noc krátká!

Ja si na kvalitu nestezuju, akorat jsem na to moc lina.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů