Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 10. 10. 2007 11:26

petra-metla
♥------
Registrovaný: 10. 10. 2007
Příspěvky: 3

Sused.

Dnes som musela vstat o nieco skôr o 4.45 hod. do roboty a musela som pred odchodom ešte vynies smeti. Vo výahu som stretla nášho nového suseda cca. 30 rokov. Mal oblečené 3/4 nohavice,tričko, také domáce sžapky a na nohách miesto ponožiek, čiene tenké silonky.  Už minule som sa mi zdalo že má silonky, lebo mal tenisky, rifle tak do pololovice členkov. Vtedy som sa mi zdalo, že má silonky, ale potom som si nebola istá, či nemal krátke kotníkové ponožky. Tak asi mal  telové silonky. Ja neviem, čo si mám o ňom myslie. Ináč je to slušný chlapík, ktorý tam býva so svojou partnerkou. Videli ste niečo také?

Není tady

 

#2 10. 10. 2007 11:39

lindaB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 3. 2007
Příspěvky: 1187

Není tady

 

#3 11. 10. 2007 12:38

monika101
♥------
Registrovaný: 21. 5. 2007
Příspěvky: 22

Re: Sused.

No a čo???????? Tak má radšej silonky....

Není tady

 

#4 11. 10. 2007 13:14

Maya.82
Host

Re: Sused.

Tak třeba nechce aby mu šly vidět chlupy na nohach. lol Sice u chlapu je to nezvykle.

 

#5 11. 10. 2007 13:26

monika101
♥------
Registrovaný: 21. 5. 2007
Příspěvky: 22

Re: Sused.

Jééééééj, no to je na tom...  Sú to ponožky ako každé iné. Ja mám silonkové ponožky od českého výrobcu a tam je napísané len,jemné ponožky. Nič o dámskych tam nieje. Niekto má radšej tenké ponožky.

Není tady

 

#6 11. 10. 2007 18:31

Fatimah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 8. 10. 2007
Příspěvky: 1046
Web

Re: Sused.

No tak k tomu se dá říct jediné - takoví starosti bych taky chtěla mít. Co takhle zkusit akceptovat, že holt každý máme nějakou svou podivnou libůstku a že proto hned není důvod soudit, odsuzovat, posuzovat.


Jestliže nevíme, ke kterému přístavu míříme, žádný vítr není příznivý.

Není tady

 

#7 11. 10. 2007 22:23

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Sused.

Jééééé holky, s váma je "prča"! tummenupp lol Petro, víš co? Spíš by mě zneklidnělo, kdybych viděla, že mu na silonkách "teče voko", protože to je neklamnej znak toho, že je "šmudla" a tím pádem neseriózní jedinec! lollollol

Není tady

 

#8 12. 10. 2007 8:07

petra-metla
♥------
Registrovaný: 10. 10. 2007
Příspěvky: 3

Re: Sused.

Ja nikoho neodsudzujem. Ja som sa doteraz nestretávala s tým, že by nosili chlapci silonky.
Alo pokiaž mu to vyhovuje, je to jeho vec.
Veža žudí je plných tolerancie, ale kto vie ako by ste regovali, keby si vᚠpartner vypýtal od vás silonky, lebo ide von.

Vážne, dali by ste svojim manželom silonky ak by si ich pýtali, napríklad v zime pod rifle?

Není tady

 

#9 12. 10. 2007 10:19

Fatimah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 8. 10. 2007
Příspěvky: 1046
Web

Re: Sused.

Přítel nosí spoďáry, ale kdyby chtěl silonky, tak nosí silonky, vždy už se vyrábí i pro chlapy.
Mně nejvíc zneklidňuje, že jsem napsala takový s měkkým i.


Jestliže nevíme, ke kterému přístavu míříme, žádný vítr není příznivý.

Není tady

 

#10 12. 10. 2007 10:32

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: Sused.

Petro-metlo, kdysi v pradávnu se začly nosit slipy. Ale byl jich nedostatek, tak jsem si v ten čas kupoval dámské bavlněné kalhotky. Žena to věděla a naopak hudrala, když jsem jí taky nějaké pěkné nekoupil. Vůbec jí to nepřipadalo "divné", věděla, že mi vyhovuje bavlna. Silonky jsem sice v životě nenosil...ale možná proto, že mě to nenapadlo big_smile
P.S. Jako úchyl jsem si vůbec nepřipadal.


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#11 12. 10. 2007 10:51

koubicek
♥------
Registrovaný: 12. 10. 2007
Příspěvky: 3

Re: Sused.

Ahoj fatimah, ja bych se te neco zeptal.
Pracuji jako hlidac i v noci a jdou na nas moc chladne noci. Zatim je na klasicke jegrovky teplo, tak bych chtel vyskouset silonky pro muze, protoze mi je pritelkyne doporucila. Rekla aby jsem si je sel koupit. Ale nejsou k sehnani. Proste nejsou.
Potrebuju poradit zda bych mohl eventuelne oblect i damske silonky. A podle ceho bych je koupil.

a jeste, zda je podltebe treba na silonky aj ponozku. Pritelkyne rikala ze ona ponozky na silonky nenosi, a ze si nemam  taky brat  ponozky.

No ja nevim..... Skus mi poradit...

Dekuju si moc zlata..

Není tady

 

#12 12. 10. 2007 12:37

Daniela S.
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 26. 11. 2006
Příspěvky: 914

Re: Sused.

On je i mezistupeň mezi jégrovkama a silonkama, pánské pučocháče, silnější než dámské klasické silonky. Ty se pozanají snadno, je to na nich napsané a ušitím se v rozkroku liší. Klasické silonky se ale stejně roztáhnou podle potřeby. Na krabičce se podívej na to, jak jsou silné - stupnice DEN udávající hustotu pleteniny. 15 DEN jsou pavučinky, 70 DEN jsou do plískanic. Obvykle najdeš 15-20 DEN. Pod kalhoty na zahřátí vyhovující. Velikosti jsou buď podle poměru výška - váha, na krabičce je tabulka, anebo podle dvou čísel, z nichž první udává výšku postavy a druhé obvod boků v centimetrech (např. 164/108).

Není tady

 

#13 12. 10. 2007 13:04

koubicek
♥------
Registrovaný: 12. 10. 2007
Příspěvky: 3

Re: Sused.

Jo dik, ale stejne nevim jak si ich obleci.....To bede orisek.

Prosim te jeste chci vedet, zda treba i ponozky prez silonky.Pritelkyne rikala ze ona ponozky na silonky nenosi, a ze si nemam  taky brat  ponozky.

poradi mi nekdo???

Dik.....

Není tady

 

#14 12. 10. 2007 13:57

normální
♥♥-----
Registrovaný: 3. 5. 2007
Příspěvky: 40

Re: Sused.

Asi tady všichni,kteří říkají,že na chlapovi a silonkách není nic nenormálního, mají pravdu.Ale já bych se prostě smíchy neudržela.A svého už si v tom vůbec nedovedu představit,prostě s tím nic nenadělám-já bych měla záchvat smíchu.

Není tady

 

#15 12. 10. 2007 15:36

x256987
Host

Re: Sused.

petra-metla napsal(a):

Vážne, dali by ste svojim manželom silonky ak by si ich pýtali, napríklad v zime pod rifle?

Nic bych mu nedala, a si koupí svoje lol

 

#16 12. 10. 2007 15:45

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Sused.

Kristepane to je snad jeho věc, ne ? Co chceš jako dělat ? Zavolat policajty, že soused možná nosí silonky je proto asi úchyl ????

Není tady

 

#17 12. 10. 2007 16:22

monika101
♥------
Registrovaný: 21. 5. 2007
Příspěvky: 22

Re: Sused.

Dnes jsem jela jako obvykle do prace,a na zastavce dělnický dům (podotýkám že jeto v brně)tak 6.45hod.Seděla jsem v autobuse a jako normálně koukám ,a najednou koukám na protější zastávce muž v sukni a v silonkách-černých, jinak oblečený normálně,jen mu tímto chci poděkovat za tu odvážnost, sama nosím silonky a musím uznat že to byl zajímavý pohled.

Není tady

 

#18 15. 10. 2007 9:53

koubicek
♥------
Registrovaný: 12. 10. 2007
Příspěvky: 3

Re: Sused.

V sobotu jsem si v Brně kupoval v jednom specializovaném obchodě silonky. Přišel jsem a řekl prodavačce, že bych chtěl pučocháče. Chvilku se zamyslela a opatrně se zeptala jestli silonové. Koupil jsem si  20 DEN. Jak jsem odcházel, tak odešla dozadu, kde byl asi manžel nebo majitel obchodu a slyšel jsem jak mu říká "to je další co si kupoval silonky". Evidentně nejsem jediný muž co si je tam kupoval. Třeba budou referovat výrobci , aby začali vyrábět i řadu pro muže. Nicméně jsem rád, že už nyní na krabičku nepíšou označení "dámské".

Není tady

 

#19 15. 10. 2007 12:49

petra-metla
♥------
Registrovaný: 10. 10. 2007
Příspěvky: 3

Re: Sused.

No vidím, že silonky u pánov nieje až také tabu, ako som si myslela.
Tak to berem trocha s nadhžadom, akoby na tom nič nebolo.

Není tady

 

#20 26. 10. 2007 18:36

pietr.nov
♥------
Registrovaný: 26. 10. 2007
Příspěvky: 4

Re: Sused.

koubicek napsal(a):

V sobotu jsem si v Brně kupoval v jednom specializovaném obchodě silonky. Přišel jsem a řekl prodavačce, že bych chtěl pučocháče. Chvilku se zamyslela a opatrně se zeptala jestli silonové. Koupil jsem si  20 DEN. Jak jsem odcházel, tak odešla dozadu, kde byl asi manžel nebo majitel obchodu a slyšel jsem jak mu říká "to je další co si kupoval silonky". Evidentně nejsem jediný muž co si je tam kupoval. Třeba budou referovat výrobci , aby začali vyrábět i řadu pro muže. Nicméně jsem rád, že už nyní na krabičku nepíšou označení "dámské".

Koubicek, prosímtě o co ti jde? Proč kopíruješ moje příspěvky z jiných for na tohle. Toto je můj komentář ze serveru puncoska.com. Bylo to na ulici Purkyňova v Brně a kupoval jsem si podkolenky od výrobce Ariadne. Normálně kupuju Aries nebo Evona, případně Elite. Pánské silonky koupíš třeba v obchodech České Fusekle, tam mají nabídku od Aries, můžeš tam koupit 70 DEN, 60 DEN, nebo klasické tenké 20 DEN, nikde není napsaáno dámské .. ale pouze pohodlné ponožky, podkolenky atd. a jsou tam vyfocené pouze neutrální nohy. A neptej se pořád jestli je mᚠnosit bez ponožek nebo s ponožkama. Když není kosa, tak se to dá i bez ponožek, ale jakmile třeba teplota klesne k 0°C, tak buď teplé boty, nebo si ty ponožky prostě vzít musíš.

Není tady

 

#21 26. 10. 2007 18:43

pietr.nov
♥------
Registrovaný: 26. 10. 2007
Příspěvky: 4

Re: Sused.

monika101 napsal(a):

Dnes jsem jela jako obvykle do prace,a na zastavce dělnický dům (podotýkám že jeto v brně)tak 6.45hod.Seděla jsem v autobuse a jako normálně koukám ,a najednou koukám na protější zastávce muž v sukni a v silonkách-černých, jinak oblečený normálně,jen mu tímto chci poděkovat za tu odvážnost, sama nosím silonky a musím uznat že to byl zajímavý pohled.

Ahoj Moniko, já jsem z Líšně a můžeš mě třeba potkat v kraasech a silonkách. Sukni zatím nenosím, ale kraasy + tělové silonky ano. Zatím jsem se nesetkal, že by se mi nějaká žena nebo dívka smála, ono je to asi také o tom jak je člověk clkově oblečený. Já myslím, že to mám vždy sladěné pěkně. Musím, ale říct, že zájem žen je vyšší, když jsem takto oblečený ... což není na škodu :-) a docela mi to imponuje. Jinak chodím v silonkách nakupovat normálně i do obuvy atd. a nikdy mi žádná prodavačka nic neříkala, nebo se mi smála. Dokonce v jedné obuvy mi říkala, že tam chodí takto víc mužů ...  brala to normálně.

Není tady

 

#22 26. 10. 2007 21:43

Eri
♥♥♥♥♥♥-
Místo: sever
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1987

Re: Sused.

petra-metla napsal(a):

Ja nikoho neodsudzujem. Ja som sa doteraz nestretávala s tým, že by nosili chlapci silonky.
Alo pokiaž mu to vyhovuje, je to jeho vec.
Veža žudí je plných tolerancie, ale kto vie ako by ste regovali, keby si vᚠpartner vypýtal od vás silonky, lebo ide von.

Vážne, dali by ste svojim manželom silonky ak by si ich pýtali, napríklad v zime pod rifle?

Dala. Dala bych mu cokoliv, stejně jako on mě.
Sice mě osobně pohled na muže v silonkách nevyhovuje a vnitřně by mi vadilo, že je nosí, ale můj muž je svobodná bytost a může si nosit, co chce.
Že mě to irituje, je čistě můj problém.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10704;49/st/20061031/n/Mariannka/dt/6/k/7cad/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10762;421/st/20020808/n/Mikes/dt/6/k/b03e/age.png

Není tady

 

#23 27. 10. 2007 15:38

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Sused.

petra-metla napsal(a):

Dnes som musela vstat o nieco skôr o 4.45 hod. do roboty a musela som pred odchodom ešte vynies smeti. Vo výahu som stretla nášho nového suseda cca. 30 rokov. Mal oblečené 3/4 nohavice,tričko, také domáce sžapky a na nohách miesto ponožiek, čiene tenké silonky.  Už minule som sa mi zdalo že má silonky, lebo mal tenisky, rifle tak do pololovice členkov. Vtedy som sa mi zdalo, že má silonky, ale potom som si nebola istá, či nemal krátke kotníkové ponožky. Tak asi mal  telové silonky. Ja neviem, čo si mám o ňom myslie. Ináč je to slušný chlapík, ktorý tam býva so svojou partnerkou. Videli ste niečo také?

lol když je jinak slušnej, tak co řešíš big_smile tak má silonky, noooo wink pussa


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#24 5. 11. 2007 13:20

monika101
♥------
Registrovaný: 21. 5. 2007
Příspěvky: 22

Re: Sused.

Není tady

 

#25 5. 11. 2007 14:44

Eri
♥♥♥♥♥♥-
Místo: sever
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1987

Re: Sused.

monika101 napsal(a):

Našla som toho suseda...

http://www.e-mancipate.net/pantyhosefor … _blue.html

Petro, kde že to vlastně bydlíš ............


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10704;49/st/20061031/n/Mariannka/dt/6/k/7cad/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10762;421/st/20020808/n/Mikes/dt/6/k/b03e/age.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů