Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#51 9. 5. 2008 15:21

selaviii
♥♥♥----

Re: Jen tak si vylít srdce....

Tercila napsal(a):

Selavii: "Neumím si představit, že bych přestala vařit nebo prát či uklízet. Určitě bych to měla při nejbližší příležitosti na talíři a nejspíš bych nenašla ty správné argumenty proč jsem to neudělala. Zase bych z toho vyšla jako totální lenoch, jako nejhorší člověk na světě, se kterým se nedá vyjít a nedá se s ním žít."

Tak si to nepředstavuj a udělej to.
Něco Ti prozradím: když Tě někdo nemá rád, stejně Tě za toho lenocha, nejhoršího člověka a ... dosaď si, co chceš, považuje. To jsi fakt nevěděla? Snad si nemyslíš, že si o Tobě ta tchýně nebo kdo myslí něco extra dobrého.... zapomeň big_smile hmm.
A ještě něco důležitého: Ty nemusíš mít žádné správné argumenty!!!! Nemusíš. Stačí říct: nechce se mi, prostě se mi nechce. Já netvrdím, že bys měla nechat domácnost zajít špínou a td. Ale to, že jim uvaříš, vypereš, vyžehlíš, to by měli brát jako Tvoji "dobrou vůli" a ne jako povinnost. O to  jde, víš?
Argumenty bych měla mít v práci, kdybych nesplnila úkol. Ale doma jsem doma a jestliže mě manžel najde po příchodu ležící, spící, a v kuchyni horu nádobí a prázdný sporák, tak ví, že k tomu lenochání mám asi nějaký OSOBNÍ důvod a ani se neptá.
Trochu mysli fakt na sebe - totiž - strhᚠse a ocenění nedojdeš......

dokázala bych říct: nechce se mi, ale pak bych to stejně udělala, vlastně by to neudělal nikdo za mně.

Není tady

#52 9. 5. 2008 15:42

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Selavii,
ale tak snad ovládᚠsvoje chování, ne? tummenupp Jááák, že bys to pak stejně udělala? No kdybys nechtěla, tak bys to neudělala smile. Myslíme teď obě vaření? Víš sama, co je jídla k nákupu, zdaleka nemusíš vařit několik dní... A neboj, on by manžel tu žehličku chytil a to prádlo do pračky naházel, kdyby už neměl co na sebe! věř mi wink.
Nebo jinak: mysli na to, že přece musí být trošku samostatný - co kdybys musela na dlouho do nemocnice?
Víš, nejsem si jistá, jestli to tady vysvětlím. Ale pokud chceš manželovi ukázat jakousi svoji opravdovou nezávislost, je hloupost se přijít "bavit" někam, kde už sedí on. To naopak může brát tak, že bez něj prostě nemůžeš být a že ho špehuješ a - je na koni. On musí pochopit, že Ty skutečně někdy na domácnost a na jeho náladové výlevy nemᚠčas, protože se FAKT dobře bavíš jinde jakoby jen tak mimochodem, protože to chceš Ty a ne jemu natruc.
Já jsem to tedy manželovi nikdy naschvál nedělala, uvědomuji si až teď při tomto čtení, že tímto způsobem vlastně žiju - vždycky jsem byla mezi mnoha lidmi a "ve fofru" - v restauracích, v kině, na boulasu, u kámošek doma na víně, v práci - a to do noci... kdekoliv, a popravdě mě nikdy ani nenapadlo, že by mi manžel mohl něco vyčtat - on to totiž nikdy neudělá ani slůvkem... Ale je potom rád, když doma sednu k němu k TV a dáme kafe... Protože ví, že mi za chvíli stejně cinkne mobil a někdo mě někam pozve. big_smile Samozřejmě všeho musí být s mírou, jistě (dost akcí pochopitelně odmítám, abych měla čas na rodinku).
U Tebe to zřejmě chce se trošku vnitřně osamostatnit. Držím palce.

Není tady

#53 9. 5. 2008 16:17

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Teda tak to je síla, ona kolem něj skáče, on ji jen nadává, řve na ni a ještě je líná a neschopná ? Teda to je ale vůůl roll

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#54 9. 5. 2008 16:41

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Ty, Selavii, a umíš zařvat? wink
Já bych mu sakra dala, že nemám navařeno. big_smile To by zkusil jen jednou.
Ne, vážně, v něčem se určitě člověk partnerovi přizpůsobí, ale asi je fakt, že s takovým typem chlapa bych já asi žít nemohla. Protože buď  bych se mu "musela" podřídit, což by mi teda určitě nevyhovovalo, nebo by to mezi námi byl věčný boj, což je jistě vyčerpávající, takže z toho bych nesjpíš vycouvala. Nějak si neumím představit, co by mě k takovému typu přitahovalo. Na obdivování modrých očí jsem už stará - naštěstí pro mě. smile
Ale za ty kecy, co jsi popsala (o lenosti, tsss...), za ty bych mu řekla takové věci, že by si je fakt nezarámoval.

Upravil(a) Tercila (9. 5. 2008 16:49)

Není tady

#55 9. 5. 2008 16:47

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB

Selavii, znám tuhle situaci u svých rodičů a někdy mě pěkně deptá, ale oni tak chtějí žít....

Když tvůj můž začne ječet, seber se a neposlouchej to, odejdi. I kdybys měla jít na hodinku ven od  rozdělané práce. Ty to totiž nemusíš poslouchat. Větší problém je se s ním začít hádat. To mám dojem, že by situaci jen zhoršilo, nemusíš to taky ustát.

Jeho chování mi přijde zvláštní. Jako by se něčeho bál, že ztrácí nad vším kontrolu, že mu ujíždí vlak. Strach dokáže sžírat dlouho. Neco mu na vašem soužití nevyhovuje a nebo se naučil svůj strach a obavy ze života venku vyventilovat na tobě. Jak sobecké a snadné. Bud si jistá, že je to slaboch.

Je tisíc příčin jak vysvětlit jeho chování, ale on se nezmění. Nechce. Jediné, co se dá změnit, jsi ty a tvůj přístup k tomu.

Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

#56 9. 5. 2008 16:55

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

" Jako by se něčeho bál, že ztrácí nad vším kontrolu, že mu ujíždí vlak. Strach dokáže sžírat dlouho. Neco mu na vašem soužití nevyhovuje a..."

Jo, můj kamarád mi přiznal, že pro chlapa je strašně ponižující, když ženská vydělává víc peněz a ještě k tomu (z jeho pohledu) jakoby lehčeji. Ono je to kruté, ale závidět někdy zřejmě dokáže i partner partnerovi, ne jen soused sousedovi.....
Asi to buď chce citlivější přístup k němu - nevyčítat jeho nižší výplaty, nebo právě naopak - ukázat, že na jeho řevy a nálady kašleš. Ale hlavně bych mu při nejbližší příležitosti sdělila, že jeho chování nemá úroveň.

Není tady

#57 9. 5. 2008 19:12

karina51
♥♥-----

nazdárek holky,tak jsem to dnes zvládla v pohodě,měla jsem tu na oběd 8 lidí,manžel se překonal a pochválil mě, to bylo snad poprvé co jsme spolu,vše se snědlo a na tchýni nic nezbylo, topení je skoro hotové ,ještě zítra a bude pokoj.Měla jsem tu i naše sluníčko,9 měsíční vnučku,já jsem taková kvočna ,jsem nejraději když všechny děti přijdou. Možná ,že za tu situaci co máme s manželem ,můžu trochu i sama. Já jsem takové nechtěné dítě,od půl roku mě vychovávala babička, prázdniny jsem trávila na táborech,pak jsem šla na internát,no a v 19 jsem se vdala, ve 22 jsem už měla tři děti ,s nima jsem byla 10 roků doma. No a pořád jsem měla strach , abych něco neudělala špatně,poradit mi neměl kdo,s rodiči se moc nestýkám.Mám o 10 roků mladší sestru,ta byla a je miláček rodičů, se mnou se nemohly chlubit ,ale sestra má dvě vysoké školy a to se na vesnici nosí, má také 3 děti, o nejstaršího jsem se od  6 týdnů starala,měla ho v prváku na vysoké,když měl rok tak se o něho začali starat mí rodiče,doted je jejich nejoblíbenější vnuk. Tak si myslím ,že manželovy možná bylo a je líp u tchýně,on tam má pole ,vinohrad, dílnu a hlavně klid,a ten doma při dětech neměl,pokud nás byl plný byt tak mě to tak nevadilo,ale ted když jsme sami to vidím jinak,já se asi neumím prosadit,ale budu se snažit to zlepšit.

Není tady

#58 9. 5. 2008 19:18

selaviii
♥♥♥----

PavlaH napsal(a):

Selavii, znám tuhle situaci u svých rodičů a někdy mě pěkně deptá, ale oni tak chtějí žít....

Když tvůj můž začne ječet, seber se a neposlouchej to, odejdi. I kdybys měla jít na hodinku ven od  rozdělané práce. Ty to totiž nemusíš poslouchat. Větší problém je se s ním začít hádat. To mám dojem, že by situaci jen zhoršilo, nemusíš to taky ustát.

Jeho chování mi přijde zvláštní. Jako by se něčeho bál, že ztrácí nad vším kontrolu, že mu ujíždí vlak. Strach dokáže sžírat dlouho. Neco mu na vašem soužití nevyhovuje a nebo se naučil svůj strach a obavy ze života venku vyventilovat na tobě. Jak sobecké a snadné. Bud si jistá, že je to slaboch.

Je tisíc příčin jak vysvětlit jeho chování, ale on se nezmění. Nechce. Jediné, co se dá změnit, jsi ty a tvůj přístup k tomu.

Hmm, souhlasím. Jediné co můžu změnit je můj přístup k tomu. Musím s tím něco udělat, prostě musím.

Není tady

#59 9. 5. 2008 19:19

selaviii
♥♥♥----

Tercila napsal(a):

Ty, Selavii, a umíš zařvat? wink
Já bych mu sakra dala, že nemám navařeno. big_smile To by zkusil jen jednou.
Ne, vážně, v něčem se určitě člověk partnerovi přizpůsobí, ale asi je fakt, že s takovým typem chlapa bych já asi žít nemohla. Protože buď  bych se mu "musela" podřídit, což by mi teda určitě nevyhovovalo, nebo by to mezi námi byl věčný boj, což je jistě vyčerpávající, takže z toho bych nesjpíš vycouvala. Nějak si neumím představit, co by mě k takovému typu přitahovalo. Na obdivování modrých očí jsem už stará - naštěstí pro mě. smile
Ale za ty kecy, co jsi popsala (o lenosti, tsss...), za ty bych mu řekla takové věci, že by si je fakt nezarámoval.

Právě, já se nechtěla podřídit, byl to vyčerpávající boj, a já rezignovala. Už to trvá moc dlouho. Někdy je dobře a je klid a z toho se to všechno po.....

Není tady

#60 9. 5. 2008 19:26

selaviii
♥♥♥----

Tercila napsal(a):

" Jako by se něčeho bál, že ztrácí nad vším kontrolu, že mu ujíždí vlak. Strach dokáže sžírat dlouho. Neco mu na vašem soužití nevyhovuje a..."

Jo, můj kamarád mi přiznal, že pro chlapa je strašně ponižující, když ženská vydělává víc peněz a ještě k tomu (z jeho pohledu) jakoby lehčeji. Ono je to kruté, ale závidět někdy zřejmě dokáže i partner partnerovi, ne jen soused sousedovi.....
Asi to buď chce citlivější přístup k němu - nevyčítat jeho nižší výplaty, nebo právě naopak - ukázat, že na jeho řevy a nálady kašleš. Ale hlavně bych mu při nejbližší příležitosti sdělila, že jeho chování nemá úroveň.

nikdy jsem k jeho výši platu neměla jedinou poznámku. A říct mu něco o jeho chování? Myslím, že je mu to jedno.

Není tady

#61 9. 5. 2008 19:29

selaviii
♥♥♥----

Tercila napsal(a):

Selavii,
ale tak snad ovládᚠsvoje chování, ne? tummenupp Jááák, že bys to pak stejně udělala? No kdybys nechtěla, tak bys to neudělala smile. Myslíme teď obě vaření? Víš sama, co je jídla k nákupu, zdaleka nemusíš vařit několik dní... A neboj, on by manžel tu žehličku chytil a to prádlo do pračky naházel, kdyby už neměl co na sebe! věř mi wink.
Nebo jinak: mysli na to, že přece musí být trošku samostatný - co kdybys musela na dlouho do nemocnice?
Víš, nejsem si jistá, jestli to tady vysvětlím. Ale pokud chceš manželovi ukázat jakousi svoji opravdovou nezávislost, je hloupost se přijít "bavit" někam, kde už sedí on. To naopak může brát tak, že bez něj prostě nemůžeš být a že ho špehuješ a - je na koni. On musí pochopit, že Ty skutečně někdy na domácnost a na jeho náladové výlevy nemᚠčas, protože se FAKT dobře bavíš jinde jakoby jen tak mimochodem, protože to chceš Ty a ne jemu natruc.
Já jsem to tedy manželovi nikdy naschvál nedělala, uvědomuji si až teď při tomto čtení, že tímto způsobem vlastně žiju - vždycky jsem byla mezi mnoha lidmi a "ve fofru" - v restauracích, v kině, na boulasu, u kámošek doma na víně, v práci - a to do noci... kdekoliv, a popravdě mě nikdy ani nenapadlo, že by mi manžel mohl něco vyčtat - on to totiž nikdy neudělá ani slůvkem... Ale je potom rád, když doma sednu k němu k TV a dáme kafe... Protože ví, že mi za chvíli stejně cinkne mobil a někdo mě někam pozve. big_smile Samozřejmě všeho musí být s mírou, jistě (dost akcí pochopitelně odmítám, abych měla čas na rodinku).
U Tebe to zřejmě chce se trošku vnitřně osamostatnit. Držím palce.

já jsem se právě vždycky držela doma. Byla jsem s dětmi, neměla žádné kamarádky, tam co bydlím, je to trochu problém. Dneska je to trochu jinak.
Nemyslím si, že by si manžel vypral nebo si udělal něco jiného, spíš by k tomu nahnal dceru. On je dost splachovací. Já vím, že by bylo lepší jít někam jinam, než je on, zatím to docela dobře nejde.

Není tady

#62 9. 5. 2008 19:33

selaviii
♥♥♥----

díky vašim odpovědím tady a tomu, jak jste mně nakoply, jsem se konečně rozhoupala, zavolala a jela se domluvit na pronájmu kanceláře, abych nepracovala doma. Zatím jsem to probrala s dětmi a s kamoškou, manžel to ještě neví. Musím si všechno spočítat a pokud to jenom trochu půjde, vezmu to.
Nebude to jednoduché, ty peníze mi budou chybět, budu si muset zvyknout na jiný režim, na dojíždění, ale zkusím to. Když to nepůjde, můžu se vždycky vrátit, ale zkusím to.

Není tady

#63 9. 5. 2008 19:35

selaviii
♥♥♥----

karina51 napsal(a):

nazdárek holky,tak jsem to dnes zvládla v pohodě,měla jsem tu na oběd 8 lidí,manžel se překonal a pochválil mě, to bylo snad poprvé co jsme spolu,vše se snědlo a na tchýni nic nezbylo, topení je skoro hotové ,ještě zítra a bude pokoj.Měla jsem tu i naše sluníčko,9 měsíční vnučku,já jsem taková kvočna ,jsem nejraději když všechny děti přijdou. Možná ,že za tu situaci co máme s manželem ,můžu trochu i sama. Já jsem takové nechtěné dítě,od půl roku mě vychovávala babička, prázdniny jsem trávila na táborech,pak jsem šla na internát,no a v 19 jsem se vdala, ve 22 jsem už měla tři děti ,s nima jsem byla 10 roků doma. No a pořád jsem měla strach , abych něco neudělala špatně,poradit mi neměl kdo,s rodiči se moc nestýkám.Mám o 10 roků mladší sestru,ta byla a je miláček rodičů, se mnou se nemohly chlubit ,ale sestra má dvě vysoké školy a to se na vesnici nosí, má také 3 děti, o nejstaršího jsem se od  6 týdnů starala,měla ho v prváku na vysoké,když měl rok tak se o něho začali starat mí rodiče,doted je jejich nejoblíbenější vnuk. Tak si myslím ,že manželovy možná bylo a je líp u tchýně,on tam má pole ,vinohrad, dílnu a hlavně klid,a ten doma při dětech neměl,pokud nás byl plný byt tak mě to tak nevadilo,ale ted když jsme sami to vidím jinak,já se asi neumím prosadit,ale budu se snažit to zlepšit.

no vidíš, jak jsi to zvládla, jsi šikulka:)

Není tady

#64 9. 5. 2008 19:46

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥

selaviii napsal(a):

nikdy jsem k jeho výši platu neměla jedinou poznámku. A říct mu něco o jeho chování? Myslím, že je mu to jedno.

Jemu  je to možná jedno, ale ty potřebuješ zastat se sama sebe. Ovšem ne při výbuchu. Ale třeba hned po. Stačí jedna věta. "Takové chování ke mě se mi nelíbí. " Pokud se budeš chovat jako obě, tak bude manžel pořád vystrkovat růžky. Je třeba, aby ses uměla jednoduše sama sebe zastat, ale na druhou stranu se nenech zatáhnout do hádky. Složité vid?

Karino: na tvém příběhu vidím jistou podobnost. Rodiče vychovali ze starší dcery svůj obraz. Nevím ,jestli sis toho všimla, ale tvůj příběhj a příběh jejího syna má velmi podobné znaky. Zamysli se nad tím, prosím.

Upravil(a) PavlaH (9. 5. 2008 19:48)

Není tady

#65 14. 5. 2008 13:52

Judinka
♥♥♥♥---

selaviii napsal(a):

Tercila napsal(a):

Selavii,
nečetla jsem celý Tvůj příběh, určitě to nemᚠjednoduché, ale víš, buď bych tomu muži dala nějaký čas na "vzpamatování" (já klidně i rok), protože se prostě v životě může stávat, že člověk je naladěný nějak jinak, než si partner představuje; ovšem pokud by to nepomohlo, zcela určitě by u mě po takovém tom svém "potrestání odjezdem z domu" našel při jeho milostivém návratu klíč zevnitř.... hmm. Jaký trest? Udělej to tak, aby se bál z domu odjet big_smile Buď měj doma při jeho návratu bandu kamarádů nebo při jeho příjezdu prostě doma nebuď - nech mu vzkaz, že jsi někde v kině.... Doufám, že po jeho "potrestání" se opravdu nechovᚠjako "potrestaná". wink

děkuji za tvou podporu, já bych si nedovolila nechat klíč v zámku. Umím si představit, co by mně čekalo a o to teda opravdu nestojím. Samozřejmě se nechovám jako potrestaná. S kamarádkou jsme si zašly do hospůdky, kde samozřejmě už byl můj muž, bavila jsem se se známými a se sousedy a pak jsem s nimi odešla domů. Ráno jsem komunikovala normálně, kdybych ho nepozdravila já, tak on mně určitě ne, zatímco on se chová jako uražené děcko. Snažím se nevšímat si toho.
Já tak nesnáším, když mi na každou otázku odpovídá, že: nebudu to řešit, tohle není můj problém, já mám jiné, důležitější problémy.
Neustále srovnává co dělám já a co dělají ostatní ženský, které toho samozřejmě zvládnou o hodně víc, jsem neschopná, líná, jenom sedím u PC, ale to vysedávání mně živí a živí mně líp než to jeho. Sám sebe s ostatními mužskými nesrovnává, on by z toho totiž nevyšel moc vítězně a moc dobře to ví.

Jsem nechala před 13 lety klíč v zámku, když se manžel odněkud z oslav vracel v brzkých ranních hodinácha já doma s malýma dětma a nemocná. Tak si trochu pozvonil, poklepal, a pak odešel, údajně strávil část noci ve sklepě a část ježděním MHD. Ale tchýně, když se to dozvěděla, málem ji z toho trefil šlak, co jsem si "dovolila". dumbom kapitulation

Není tady

#66 29. 5. 2008 14:34

selaviii
♥♥♥----

tak a je konec! Dostala jsem ránu mezi oči. Na manželovi už nějakou dobu vidím, že se trápí, že mu není dobře fyzicky i psychicky a dnes jsem se i dozvěděla proč. Nesnáší mně, nesnáší mou přítomnost v domě. Vadí mu jenom pocit, že jsem doma. Jeho stav se zhoršuje a z 90% jsem to prý zavinila já. Prý neví, jestli se dožije konce týdne. Musel odejít, protože jsem se vrátila z práce a zítra nevím, jak zvládneme, protože oba jsme doma. Neumím nastalou situaci vyřešit, nevím co mám dělat, jenom sedím a brečím. Nemám žádné našetřené peníze, protože jsme měli větší vydání. K doktorovi nechce. Moc to bolí. Já nevím, co si mám počít.

Není tady

#67 29. 5. 2008 15:03

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha

selaviii napsal(a):

tak a je konec! Dostala jsem ránu mezi oči. Na manželovi už nějakou dobu vidím, že se trápí, že mu není dobře fyzicky i psychicky a dnes jsem se i dozvěděla proč. Nesnáší mně, nesnáší mou přítomnost v domě. Vadí mu jenom pocit, že jsem doma. Jeho stav se zhoršuje a z 90% jsem to prý zavinila já. Prý neví, jestli se dožije konce týdne. Musel odejít, protože jsem se vrátila z práce a zítra nevím, jak zvládneme, protože oba jsme doma. Neumím nastalou situaci vyřešit, nevím co mám dělat, jenom sedím a brečím. Nemám žádné našetřené peníze, protože jsme měli větší vydání. K doktorovi nechce. Moc to bolí. Já nevím, co si mám počít.

Odstěhuj se - nebo odstěhuj jeho. Aspoň dočasně. Jestli můžeš bydlet v kanceláři, u rodičů, u kamarádky, v nejhorším případě na ubytovně. Prostě pryč od něho. Nebo a se odstěhuje ON.
Spíš bych teda byla pro to, aby se odstěhoval on, POKUD MU TY TOLIK VAD͊...

Vykašli se na něho, začni žít... pokud o Tebe stojí, tak o Tebe bude bojovat.
Pokud o Tebe nestojí, není lepší abys to věděla teď? Než se trápit dalších 20 let...

Odvahu.

Není tady

#68 29. 5. 2008 18:30

karina51
♥♥-----

já jsem tu už psala jaké mám problémy s tchýní, s manželem jsme si to vyříkaly ,vrátil se domů,ale dnes je zase všechno jinak. TCHÝNI SE UDĚLALA ŠPATNĚ A SPADLA, NAŠLA JÍ JEJÍ DCERA,zavedla jí domů,tchýnš si stěžovala ,že jí bolí noha ,ale ona jí nikde nezavezla,ani nezavolala doktora a odjela. Pak volala manželovi do práce co se stalo, ten jel hned domů a odvezl jí do nemocnice ,má zlomený kotík,dostala sádru a poslali ji domů.Manžel se k ní okamžitě nastěhoval, bude s ní doma,v práci dostane výpověd, a tak nevím jak budou žít.Já jsem se nabÍdla ,že za ní budu chodit ,ale ona nechce,ale dovolila mi ,že jim můžu vařit, takže každý den v 11 hodin manžel dojde pro oběd.Mám já to krásné vyhlídky,ona mého manžela zničí on to psychycky neunese.Mohla jít na měsíc do domova ,ale to také odmítla, má ještě dvě dcery ,ale ty se o ní nechtějí starat. Takže abych to zhrnula,jsem bez manžela,dcera má rizikové těhotenství,nesmí nic dělat,nebydlí s náma ale i tak tam musím jezdit, peníze také nemám ,všechny jsme daly tchýni do baráku,já z mého ID to neutáhnu, tak si asi hodím mašly a budu mít klid.

Není tady

#69 29. 5. 2008 20:35

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Teda... to je síla... po delší době jsem nakoukla. Zkuste to holky nějak vydržet....  hjarta

Strach je malá smrt...

Není tady

#70 29. 5. 2008 20:49

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥

Sel, mám neodbytný pocit, že od manžela je to vydírání a psychické týrání. SNaží se svalit na někoho vinu. Možná je nemocný a bojí se toho. Našel si viníka, tebe. Hodně síly, zvládneš to. Neustupuj a doporuč mu doktora, můžeš zkusit hrát s ním jeho hru. Až doktor potvrdí alergii na mě, odejdu.

dovolila mi ,že jim můžu vařit

karino cotoje? Ty snad nemᚠžádnou sebeúctu. Vždyt to je pouze a jen tvoje dobrá vůle, že jí vaříš. Tchyně a manžel tě takhle zneužívají a ty se ještě doprošuješ, že jim pomůžeš? To je na budku.

Není tady

#71 29. 5. 2008 21:47

karina51
♥♥-----

já mám ale o manžela strach, on to nezvládne, a stres mu zase spustí rakovinu. Já neznám žádného chlapa v okolí který by se o matku tak staral,on ji dokonce i koupe,no ztoho jsem byla docela všoku, mě za celých 32 roků neumyl záda,nikdy nebyl za mnou v koupelce,nikdy se nemiloval za světla jen potmě,tak nevím co si o tom mám myslet. Já jim vařit asi budu muset ,bydlíme na vesnici a místní drbny by mě roznesly na kopytech.

Není tady

#72 30. 5. 2008 10:55

jitulak
Zablokovaný
Místo: Jižní Morava
Web

karina51 napsal(a):

já mám ale o manžela strach, on to nezvládne, a stres mu zase spustí rakovinu. Já neznám žádného chlapa v okolí který by se o matku tak staral,on ji dokonce i koupe,no ztoho jsem byla docela všoku, mě za celých 32 roků neumyl záda,nikdy nebyl za mnou v koupelce,nikdy se nemiloval za světla jen potmě,tak nevím co si o tom mám myslet. Já jim vařit asi budu muset ,bydlíme na vesnici a místní drbny by mě roznesly na kopytech.

Ale zvladne-bude muset.Uvědom si,že Ty jsi taky duležita!!!!!!Kdo se postara o Tebe,až se z toho všeho sesypeš??Určitě maš někoho a něco pro co stojí za to žít.Tobě ten stres muže spustit taky spoustu nemocí,tak najdi v sobě tu sílu se postavit.I když ted nic nehraje v Tvuj prospěch otočí se to,ale musíš chtít.Na nějake drbny se jedna dvě.Znam to,bydlím taky na vesnici,ale ten život je jen muj,ja ho žiji-at už jsem jednou dole nebo nahoře-jenom muj!!!! Ale jinak je dojemne,jak se manžel o svou matku stara,to se musí uznat.Držím palečky .

http://www.ticker.7910.org/an1cHgw0g410020MDQyODI0ZHwwMDAwMTExZGF8VGVyZXprYQ.gifhttp://http://
   Terezka se narodila 28.1. v 9.13.Važila 3250 a měřila 51 cm.6M-8,5 kg,69 cm,8 M-9,80kg,72 cm

Není tady

#73 31. 5. 2008 9:25

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥

karina  vypadá ,že o tobe nikdo strach nemá???Zamysly se seš pro ně vůbec důležitá.????.
Já nevím,ale tohle mě přijde psych.vydírání..měla by sis trochu dupnout,,
mᚠopravdu dvě možnosti ..buď se zblázníš a nebo to začneš řešit..

http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

#74 31. 5. 2008 15:21

karina51
♥♥-----

už to řeším , obvolala jsem ,moje dávné kamarádky a známé z lázní, a konečně vše hodila za hlavu, začala jsem chodit mezi lidi, včera jsem byla na grilování a pak v kavárně, domů jsem přišla v 1, já konečně začínám žít, i když bez manžela a kupodivu to jde docela snadno.Také se sem přistěhovala moje kamarádka ze školy,bydlí kousek odemne, tak chodíme spolu.Také jsem si našla bezva stránku na internetu, jsou tam fajn lidi, chodí mi ted hodně meilů ,tak mám o zábavu postaráno.

Není tady

#75 31. 5. 2008 21:35

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥

Já bych spíš řekla, že tvůj muž se nikdy od matky neodpoutal. Takže ano, dělᚠjedině dobře když taky myslíš na sebe

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí