Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#26 24. 4. 2008 10:25

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Jen tak si vylít srdce....

Jo to je pravda ,,to vidím i na sobě ,že stereotyp ubíjí..jak to jen trochu cítím,hned něco vymýšlím,,,lollol
Takže můj manžel říká ,stebou se člověk nenudí..,ale bývá  to i naopak..prostě si nějak vyhovujem ...
Ale strach mám ,protože to tady opravdu čtu a i se stím setkávám ,že ti chlapi kolem 50ti nějak začnou blbnout ...dumbomdumbom
Já nevím ..asi si chtěj něco dokazovat,,nebo si připadaj už odepsanýdumbomdumbom..nějak to asi nemůžou strávit..godlike

http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

#27 25. 4. 2008 20:11

ex1
♥♥-----

U nás je to po 50 podobné. Manžel přestal projevovat zájem, celé dny po práci je někde pryč, stará se o kde co a o kde koho, co je doma, ho vůbec nezajímá. Někdy rovnou z práce jede za kamarády, starat se o cizí věci. Je mi to líto, cítím se sama, odstrčená. I jsem mu to řekla, ale on to tak necítí, on ten dojem nemá, je mu to zkrátka jedno. 
Nemohu přijít na to, jak s ním pohnout, aby se z toho svého stavu probral, abychom víc času trávili spolu, abychom byli zase partneři a ne spolubydlící. Záleží mi na našem manželství, snažím se, ale má snaha nikam nevede.

Není tady

#28 25. 4. 2008 23:36

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥

ex..tak to je mi líto,,snad na něco přijdeš,něco vymyslíš..nevzdávej to!!!držím palce hjarta

Není tady

#29 26. 4. 2008 10:17

ex1
♥♥-----

sisi21 napsal(a):

ex..tak to je mi líto,,snad na něco přijdeš,něco vymyslíš..nevzdávej to!!!držím palce hjarta

děkuji za zájem, ale zrovna teď mám chu od všeho utéct!

Není tady

#30 26. 4. 2008 20:38

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥

,, to mě mrzíí ...,ani si neumím představit,jak ti je!!!!!,téhle situace se taky bojím ...
ex drž..se,hjarta:hjarta:neutíkej...postav se tomu..

Není tady

#31 8. 5. 2008 15:21

selaviii
♥♥♥----

Po nějaké době se znovu ozývám,  u nás je to střídavě jasno, oblačno. Začínalo se to lepšit, fakt jsem se snažila. Udělali jsme si pár výletů, zašli dokonce po několika letech na oběd a pak stačila jedna špatně položená nebo pochopená otázka a je oblačno grater Všimla jsem si a nejen já, že manžel se sám vytáčí. Prostě z ničeho udělá můj obrovský průšvih a to co včera nevadilo, dneska je má veliká chyba a výčitky se sypou na moji hlavu a trest v podobě jeho odjezdu z domova, jeho odmítání jakéhokoliv hovoru a to ještě nevím, co mně čeká. Jistě to nebude nic příjemného.

Není tady

#32 8. 5. 2008 17:42

karina51
♥♥-----

HOLKY nemáme to lehký ,já jsem vdaná 32 let,když byly děti malé ,bylo vše v pořádku,ale co jsme sami nestojí to za nic,žijeme už jen vedle sebe,manžel je pořád u své maminky ,někdy tam i zůstává, dala mu barák tak ho celý opravuje, padly na to všechny naše úspory,nejsem tomu vůbec ráda ,protože pokud  tchýně žije tak se tam nesmíme nastěhovat a tak má vše nové,barák opravený a mě doma vše odchází.Manžel chodí do práce a já jsem v ID,tak jsem celý den sama,vidíme se tak hodinu denně ,a to si namáme ani co říct, žijeme si každý podle sebe,mu stačí když mu i tchýni uvařím a operu ,jinak ně na nic nepotřebují,vystačí si sami.Děti mě už také nepotřebují ,mají své rodiny,bydlím na vesnici tak nemůžu ani nikde jít,ale pořídila jsem si počítač a našla tu nové kamarádky a tak mám aspon nějakou zábavu.

Není tady

#33 8. 5. 2008 20:43

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

karina51: "bydlím na vesnici tak nemůžu ani nikde jít,ale pořídila jsem si počítač a našla tu nové kamarádky a tak mám aspon nějakou zábavu."

Karino, tak to je úúúplně super! Virtuálních kamarádů a kamarádek najdeš poměrně dost.
Ty nemᚠřidičák? Nebo Tvoje děti nepotřebují s něčím pomoct? Hlídání jejich dětí? Nebo co takhle si pořídit psa a chodit s ním na procházky - určitě bys nějakou spřízněnou duši na pokec našla (to znám podle sebe) - nᚠpes je dávno vyvenčený, vzpíná se na vodítku, že chce domů, a my pejskaři kvákáme a kvákáme...smile.
A teď to hlavní: především bych přestala vařit. wink A začala polehoučku dojíždět do města hned na kosmetiku, hned do knihovny, hned s kámoškou do kina...
Co to je, holky, ta věta: "manžel si nepřál"? Co to je????? wink big_smile To chce okamžitou nápravu smile.
Je to teda dost nefér, ten vᚠpřevod baráku, ale s tím zřejmě nic moc nenaděláš; ovšem s "maminkou" bych si to docela vyříkala, nemluvě o tom, co by ode mě uslyšel manžel neutral. A jak říkám: žádné velké vaření a praní, nejsi služka. A když tak něco za něco. Ty jim posluhuješ a nakonec nebudeš mít snad ani kde bydlet?? Tsss, ani náhodou.
Drž se a neživoř!

Upravil(a) Tercila (8. 5. 2008 20:45)

Není tady

#34 8. 5. 2008 20:50

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Selavii,
nečetla jsem celý Tvůj příběh, určitě to nemᚠjednoduché, ale víš, buď bych tomu muži dala nějaký čas na "vzpamatování" (já klidně i rok), protože se prostě v životě může stávat, že člověk je naladěný nějak jinak, než si partner představuje; ovšem pokud by to nepomohlo, zcela určitě by u mě po takovém tom svém "potrestání odjezdem z domu" našel při jeho milostivém návratu klíč zevnitř.... hmm. Jaký trest? Udělej to tak, aby se bál z domu odjet big_smile Buď měj doma při jeho návratu bandu kamarádů nebo při jeho příjezdu prostě doma nebuď - nech mu vzkaz, že jsi někde v kině.... Doufám, že po jeho "potrestání" se opravdu nechovᚠjako "potrestaná". wink

Upravil(a) Tercila (8. 5. 2008 20:52)

Není tady

#35 8. 5. 2008 21:07

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Tercila         Co to je, holky, ta věta: "manžel si nepřál"? Co to je?????   To chce okamžitou nápravu .

Terci, ty jsi teda fakt číslo, ale souhlas wink

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#36 8. 5. 2008 22:06

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Pavli, víš, kdy se mi obrátil žaludek? Asi před 22 lety, když nastávající manžel mé drahé švagrové řekl, že jí nedovolí udělat si řidičák, protože by mu jistě jezdila za chlapama. Já jsem pochopitelně zrovna pouštěla volant z ruky, měla jsem řidičák dřív, než můj manžel. big_smile (a manžel je rád, že odřídím cestu do Chorvatska, že se může vyspat - protože je na rozdíl od toho švagra "normální"...)  smile
Já si o sobě myslím, že jsem hodně přizpůsobivá, dávám skoro bezpočet šancí komukoliv, protože chápu, že člověk, který mě deptá, může být nemocný, v nenáladě, v depresi z práce a kdesi cosi. (Ovšem jen chvíli. Třeba rok. Pak se od něj otočím a ten člověk pro mě neexistuje.)
Ale vůbec si neumím představit, že by mi můj cho lajnoval moji dráhu jak manželskou, mateřskou, kariéristickou, hobbystickou...  smile Fakt si to neumím představit. Myslím, že ty holky by měly zabojovat. Za sebe.

Upravil(a) Tercila (8. 5. 2008 22:08)

Není tady

#37 9. 5. 2008 7:52

karina51
♥♥-----

TERCILA díky za tvůj názor,řidičák mám ,ale ze zdravotních důvodů nesmím řídit ,já jsem silná astmatička ,mívám často záchvaty,doma mám kyslík a inhalační přístroj tak musím často být na připojená,  jsem na to dost odkázána,autobus nepřichází v úvahu ,v uzavřeném prostoru nemůžu dýchat. Vnouče mám jen jedno ,ještě je moc malé takže hlídat zatím nepotřebují , další vnouče je na cestě už se moc těším.S tchýní jsem si to vyříkala asi před třemi roky,byl z toho velký poprask ,má ještě dvě dcery a ty se do mě pustily,od té doby se se mnou nebaví a tchýně taky ne,to mě ale nevadí. Tchýně je zdravá a čiperná ,všechno zvládá,vydrží být celý den na poli a kopat, a nemůže strávit ,že já nemůže skoro nic. Ale,vyřizuji si lázně,jen počkám až dcera porodí,a když bude vše v pořádku a dude to zvládat tak pojedu na 6 týdnů,mám na to nárok ,pojištovna to zaplatí,tak proč to nevyužít

Není tady

#38 9. 5. 2008 7:57

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Karin, na tchýni se vys.. a do těch lázní určo jeď. Odpočineš si, pomůže ti to, bude to fajn smile

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#39 9. 5. 2008 9:18

karina51
♥♥-----

ppavlaa mᚠpravdu ,v....u, dnes se nechala zavést do nemocnice na oční ,má ječné zrno, dostala kapky ,už se zajímala co vařím  má doma chlapi  co dělají topení,manžel volal že se nemá kdo o ně postarat,protože ona přece nemůže když je to jeho barák ,tak jsem mu řekla ,že nemůžu sedím u počítaču a píšu ,pro nás navařené mám.Ani nevíte jak jsem ráda ,že tu mám takové zpřízněné dušičky, které mě moc pomáhají tím ,že napíší a povzbudí,díky

Není tady

#40 9. 5. 2008 9:33

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

"má ještě dvě dcery a ty se do mě pustily,od té doby se se mnou nebaví a tchýně taky ne,to mě ale nevadí. Tchýně je zdravá a čiperná ,všechno zvládá,vydrží být celý den na poli a kopat, a nemůže strávit ,že já nemůže skoro nic. "

No, tak a si hlavně stráví, co si sama uvaří. big_smile
Drž se.

Není tady

#41 9. 5. 2008 9:44

karina51
♥♥-----

budu se držet ,vždyd už vím .že takové problémy nás má hodně adost mi pomohlo když jsem si tu přečetla jak to řeší ,mrzí mě ,že jsem tyto stránky nenašla dřív, mohla jsem to řešit už dávno,a nemusela jsem se nervit.

Není tady

#42 9. 5. 2008 10:17

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Tercila   No, tak a si hlavně stráví, co si sama uvaří.

stoltstolttummenuppbig_smile

Není tady

#43 9. 5. 2008 10:41

selaviii
♥♥♥----

Tercila napsal(a):

Selavii,
nečetla jsem celý Tvůj příběh, určitě to nemᚠjednoduché, ale víš, buď bych tomu muži dala nějaký čas na "vzpamatování" (já klidně i rok), protože se prostě v životě může stávat, že člověk je naladěný nějak jinak, než si partner představuje; ovšem pokud by to nepomohlo, zcela určitě by u mě po takovém tom svém "potrestání odjezdem z domu" našel při jeho milostivém návratu klíč zevnitř.... hmm. Jaký trest? Udělej to tak, aby se bál z domu odjet big_smile Buď měj doma při jeho návratu bandu kamarádů nebo při jeho příjezdu prostě doma nebuď - nech mu vzkaz, že jsi někde v kině.... Doufám, že po jeho "potrestání" se opravdu nechovᚠjako "potrestaná". wink

děkuji za tvou podporu, já bych si nedovolila nechat klíč v zámku. Umím si představit, co by mně čekalo a o to teda opravdu nestojím. Samozřejmě se nechovám jako potrestaná. S kamarádkou jsme si zašly do hospůdky, kde samozřejmě už byl můj muž, bavila jsem se se známými a se sousedy a pak jsem s nimi odešla domů. Ráno jsem komunikovala normálně, kdybych ho nepozdravila já, tak on mně určitě ne, zatímco on se chová jako uražené děcko. Snažím se nevšímat si toho.
Já tak nesnáším, když mi na každou otázku odpovídá, že: nebudu to řešit, tohle není můj problém, já mám jiné, důležitější problémy.
Neustále srovnává co dělám já a co dělají ostatní ženský, které toho samozřejmě zvládnou o hodně víc, jsem neschopná, líná, jenom sedím u PC, ale to vysedávání mně živí a živí mně líp než to jeho. Sám sebe s ostatními mužskými nesrovnává, on by z toho totiž nevyšel moc vítězně a moc dobře to ví.

Není tady

#44 9. 5. 2008 10:45

selaviii
♥♥♥----

Tercila napsal(a):

karina51: "bydlím na vesnici tak nemůžu ani nikde jít,ale pořídila jsem si počítač a našla tu nové kamarádky a tak mám aspon nějakou zábavu."

Karino, tak to je úúúplně super! Virtuálních kamarádů a kamarádek najdeš poměrně dost.
Ty nemᚠřidičák? Nebo Tvoje děti nepotřebují s něčím pomoct? Hlídání jejich dětí? Nebo co takhle si pořídit psa a chodit s ním na procházky - určitě bys nějakou spřízněnou duši na pokec našla (to znám podle sebe) - nᚠpes je dávno vyvenčený, vzpíná se na vodítku, že chce domů, a my pejskaři kvákáme a kvákáme...smile.
A teď to hlavní: především bych přestala vařit. wink A začala polehoučku dojíždět do města hned na kosmetiku, hned do knihovny, hned s kámoškou do kina...
Co to je, holky, ta věta: "manžel si nepřál"? Co to je????? wink big_smile To chce okamžitou nápravu smile.
Je to teda dost nefér, ten vᚠpřevod baráku, ale s tím zřejmě nic moc nenaděláš; ovšem s "maminkou" bych si to docela vyříkala, nemluvě o tom, co by ode mě uslyšel manžel neutral. A jak říkám: žádné velké vaření a praní, nejsi služka. A když tak něco za něco. Ty jim posluhuješ a nakonec nebudeš mít snad ani kde bydlet?? Tsss, ani náhodou.
Drž se a neživoř!

Neumím si představit, že bych přestala vařit nebo prát či uklízet. Určitě bych to měla při nejbližší příležitosti na talíři a nejspíš bych nenašla ty správné argumenty proč jsem to neudělala. Zase bych z toho vyšla jako totální lenoch, jako nejhorší člověk na světě, se kterým se nedá vyjít a nedá se s ním žít.

Není tady

#45 9. 5. 2008 12:35

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

selaviii, teda ty se ho ale boj횠 sad

Není tady

#46 9. 5. 2008 13:04

selaviii
♥♥♥----

PPavlaa napsal(a):

selaviii, teda ty se ho ale boj횠 sad

nevím, já to necítím jako strach, spíš bezmoc. Já si neumím poradit s jeho chováním. I když jsem nechtěla, napíšu to konkrétně. Chtěli jsme grilovat a já se zeptala, jestli budeme nebo jestli to kuře mám dát do mražáku, když má pořád plno práce a plno starostí. Odpovědí mi bylo, že jsme nemuseli kupovat chlazené, ale rovnou mražené a a je nemrazím. A já zase, že gril není nachystaný a že má plno práce,jestli to stihneme. A to byl ten kámen úrazu. Začal na mně řvát, že ho zaměstnávám a že si mám hledět svého a že to nebude pořád řešit a jak tak chodil a řval, tak to bylo horší a horší, jak sám sebe vytáčel a protože bylo právě poledne a já neměla uvařeno, tak jsem byla líná a další a další. Pak sedl do auta, někam odjel a vrátil se v noci. A dneska ráno to pokračovalo. Teď je z domu a nezajímá ho nic, předpokládá, že já se postarám o domácnost, o hospodářství o sazenice, prostě o všechno.
Už jsem si začala hledat pronájem prostor pro svou práci, abych si v klidu mohla dělat svoji práci bez pocitu, že ji ostatní neoceňují, protože ji považují za lehkou. Ano, kancelářská práce je lehká fyzicky. Manžel mi vyčítá, že on fyzicky pracuje, zatímco já ne. Už to trvá dlouho.

Upravil(a) selaviii (9. 5. 2008 13:18)

Není tady

#47 9. 5. 2008 13:12

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Selavii: "Neumím si představit, že bych přestala vařit nebo prát či uklízet. Určitě bych to měla při nejbližší příležitosti na talíři a nejspíš bych nenašla ty správné argumenty proč jsem to neudělala. Zase bych z toho vyšla jako totální lenoch, jako nejhorší člověk na světě, se kterým se nedá vyjít a nedá se s ním žít."

Tak si to nepředstavuj a udělej to.
Něco Ti prozradím: když Tě někdo nemá rád, stejně Tě za toho lenocha, nejhoršího člověka a ... dosaď si, co chceš, považuje. To jsi fakt nevěděla? Snad si nemyslíš, že si o Tobě ta tchýně nebo kdo myslí něco extra dobrého.... zapomeň big_smile hmm.
A ještě něco důležitého: Ty nemusíš mít žádné správné argumenty!!!! Nemusíš. Stačí říct: nechce se mi, prostě se mi nechce. Já netvrdím, že bys měla nechat domácnost zajít špínou a td. Ale to, že jim uvaříš, vypereš, vyžehlíš, to by měli brát jako Tvoji "dobrou vůli" a ne jako povinnost. O to  jde, víš?
Argumenty bych měla mít v práci, kdybych nesplnila úkol. Ale doma jsem doma a jestliže mě manžel najde po příchodu ležící, spící, a v kuchyni horu nádobí a prázdný sporák, tak ví, že k tomu lenochání mám asi nějaký OSOBNÍ důvod a ani se neptá.
Trochu mysli fakt na sebe - totiž - strhᚠse a ocenění nedojdeš......

Není tady

#48 9. 5. 2008 13:13

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Selavii: "Umím si představit, co by mně čekalo a o to teda opravdu nestojím."

Jo, a přesně s tímhle on počítá.

Není tady

#49 9. 5. 2008 13:18

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Mmch: astma je okrem iného choroba silne ovplyvnitežná psychikou. Ja som nádejná začínajúca astmatička, ale rozhodla som sa tomu nepoddáva, liečim sa homeopaticky a s alergológom vediem mierne bojovný dialóg s ciežom nájs kompromis. Striekala som si dočasne jeden sprej, ale momentálne som bez akýchkožvek liekov a ide to. A verím, že bude ešte lepšie, ale chce to posilňova aj psychiku, vážne problémy rieši(a k SVOJEJ spokojnosti), banálne hodi za hlavu. Nájs si v rámci možností svoj životný štýl, svoje radosti, koníčky... nie varneie pre svokru ajej obskakovanie roll .

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#50 9. 5. 2008 13:18

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

PPavlaa: "selaviii, teda ty se ho ale boj횠 sad "

Selavii: "teď jsi mně dostala!"

Tož, kočko, neblbni sad.
Vydělávᚠvíc peněz, na rozdíl od něj umíš vařit, on Tě furt kritizuje.... a Ty budeš mít z jeho nenálad žaludeční vředy? No, jak jsem už zmínila, dala bych mu nějaký čas ke vzpamatování, protože chápu, že obzvl᚝ chlapi se těžko srovnávají s výdělečnými ženskými, a pak .....
A jestliže nějaký rozchod nechceš (což taky chápu), tak bych použila slovo jedné mé kolegyně: OPROSTI SE big_smile (myšleno od něj, žij si po svým).

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí