Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#251 21. 11. 2007 11:00

majkafa
Host

Re: Pandořina škola 1 p o p á t é

Jupí! Jsi skvělá! big_smilestorstark I my, hecky jsme držely palečky. rodna

 

#252 21. 11. 2007 11:03

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Pandořina škola 1 p o p á t é

Fany,
gratuluji ti! smile


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#253 21. 11. 2007 11:04

Odeta
♥♥-----
Místo: Brno
Registrovaný: 24. 1. 2007
Příspěvky: 29

Re: Pandořina škola 1 p o p á t é

Fanny, moc gratuluji!!! Myslela jsem na Tebe, držela jsem pěstičky, ale v jádru jsem cítila, že to místo dostaneš stolt Vždyť jsi NEJLEPŠÍ tummenupp
Vždyť jsme všechny holky šikulky, neeee tongue

Není tady

 

#254 21. 11. 2007 11:11

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2006
Příspěvky: 1832

Re: Pandořina škola 1 p o p á t é

Všem vám moc díky za vaše pěstičky a palečky. Mám velkou radost, že jsem to dokázala, páč to bylo dost náročné.
Takže dvouměsíční prázdniny se chýlí ke konci a já už se těším, že začnu něco nového.

Není tady

 

#255 21. 11. 2007 11:15

Mari
♥♥-----
Registrovaný: 24. 4. 2007
Příspěvky: 86

Re: Pandořina škola 1 p o p á t é

Fanny5 napsal(a):

Ahoj holky, tak hlásím, že jsem NEJLEPŠÍ !!!!!!!! Hurá !!!!!!

Od 3. prosince nastupuji do nové práce. A to určitě i díky vám. pussahjarta

Fanny5, tak Ti preji nej... nej..., at se Ti v praci libi i dari. wink

Není tady

 

#256 21. 11. 2007 11:16

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2006
Příspěvky: 1832

Re: Pandořina škola 1 p o p á t é

Díky Mari.
Budu na tebe taky myslet, aby ti tvoje záležitost dopadla, podle tvých představ. Dej pak vědět, jak to probíhalo.

Není tady

 

#257 21. 11. 2007 11:36

Mari
♥♥-----
Registrovaný: 24. 4. 2007
Příspěvky: 86

Re: Pandořina škola 1 p o p á t é

Fanny5 napsal(a):

Díky Mari.
Budu na tebe taky myslet, aby ti tvoje záležitost dopadla, podle tvých představ. Dej pak vědět, jak to probíhalo.

I ja dekuji tobe.smile
Vice budu vedet po 6. 12. 2007.
A vedet urcite dam.

Není tady

 

#258 21. 11. 2007 14:06

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: Pandořina škola 1 p o p á t é

tak vás Saša všechny pozdravuje, je jí líp,
moc děkuje za vše, moc jste jí pomohly.
hjarta

Není tady

 

#259 21. 11. 2007 18:38

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: Pandořina škola 1 p o p á t é

Fanny5 napsal(a):

Ahoj holky, tak hlásím, že jsem NEJLEPŠÍ !!!!!!!! Hurá !!!!!!

Od 3. prosince nastupuji do nové práce. A to určitě i díky vám. pussahjarta

GRATULUJU

Není tady

 

#260 21. 11. 2007 18:43

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2006
Příspěvky: 1832

Re: Pandořina škola 1 p o p á t é

Díky i tobě Ivo. Už jsem toho nicnedělání začínala mít plné zuby.

Není tady

 

#261 21. 11. 2007 22:07

astina
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 8. 2007
Příspěvky: 182

Re: Pandořina škola 1 p o p á t é

Já mám za Fanny tak obrovskou radost!!!! Je fakt skvělá storstark

Mari, držím palce, ať tvoje záležitost proběhne v klidu a dopadne přesně tak, jak si ty sama přeješ. hjarta Myslím na tebe.

Upravil(a) astina (21. 11. 2007 22:08)


Život je vzdušný vír, který nám občas zvedne prach u cesty, po které jdeme...........

Není tady

 

#262 21. 11. 2007 22:59

astina
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 8. 2007
Příspěvky: 182

Re: Pandořina škola 1 p o p á t é

A taky se musím pochlubit, že mě dnes jeden zákazník (ukázkový hulvát a sprosťák) nedokázal vytočit, i když se maximálně snažil.
Chtěl ze mě vysát trošku energie - ale moje zásuvka zůstala zavřená. Dokonce jsem se asi i trošku usmívala, protože jsem si názorně představila ty zásuvky a to jak se chce napojit.....jeho vztek mě tak nějak obtékal a vůbec se mě nedotkl.
Pan děkuji tummenupp tvoje názorné vysvětlení dělá divy.

Upravil(a) astina (21. 11. 2007 23:00)


Život je vzdušný vír, který nám občas zvedne prach u cesty, po které jdeme...........

Není tady

 

#263 22. 11. 2007 18:13

Mari
♥♥-----
Registrovaný: 24. 4. 2007
Příspěvky: 86

Re: Pandořina škola 1 p o p á t é

astina napsal(a):

Já mám za Fanny tak obrovskou radost!!!! Je fakt skvělá storstark

Mari, držím palce, ať tvoje záležitost proběhne v klidu a dopadne přesně tak, jak si ty sama přeješ. hjarta Myslím na tebe.

Diky, astino.

Není tady

 

#264 6. 12. 2007 23:47

astina
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 8. 2007
Příspěvky: 182

Re: Pandořina škola 1 p o p á t é

Mari, až budeš mít chuť, ozvi se - myslím, že dnes měl být tvůj důležitý den. Držela jsem palce jako o život.


Život je vzdušný vír, který nám občas zvedne prach u cesty, po které jdeme...........

Není tady

 

#265 6. 12. 2007 23:51

majkafa
Host

Re: Pandořina škola 1 p o p á t é

Mari, já taky. Ahojky, asti. pussa

 

#266 7. 12. 2007 10:08

Mari
♥♥-----
Registrovaný: 24. 4. 2007
Příspěvky: 86

Re: Pandořina škola 1 p o p á t é

astina napsal(a):

Mari, až budeš mít chuť, ozvi se - myslím, že dnes měl být tvůj důležitý den. Držela jsem palce jako o život.

Ahoj astino i majkafo,

diky za optani.

Den sice byl, ale...
Manzel se nedostavil, nevyzvedl si dopis od soudu. U soudu jsem se sesla jen ja, muj pravni zastupce a soudce. Nakonec to skoncilo tak, ze jsem dala tel. c. na meho manzela memu pravnikovi, ten ho vytocil, chvili s nim mluvil a pak dle predesle domluvy ho predal soudci. Domluvili se spolu na nahradnim terminu. Takze dalsi stani mam 17. 12. v 16.00 hod..
"Mikulas" to tedy nestihl, snad se to podari "Jeziskovi".smile

Není tady

 

#267 7. 12. 2007 21:00

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Pandořina škola 1 p o p á t é

Mari,
drž se děvče, ono to nakonec stejně dopadne smile


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#268 7. 12. 2007 21:13

majkafa
Host

Re: Pandořina škola 1 p o p á t é

Já mám stání 18.12. Dneska mi to přišlo. Zvládám. big_smile

 

#269 10. 12. 2007 7:13

astina
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 8. 2007
Příspěvky: 182

Re: Pandořina škola 1 p o p á t é

Mari, to mě mrzí, ono to odkládání není nic příjemného - jen doufám, že se tvůj M zachová jako chlap a k soudu tentokrát dorazí. Drž se - budu na tebe myslet.
Majkafo a na tebe myslím také a držím palce ať vše proběhne v klidu - ono to poslední odstrižení od M bolí, i když se s ním už nežije - vlastní zkušenost. Takže hodně síly.
Já opět zjistila, že můj BM se nezměnil ani o píď, že je stále stejný zbabělec a utíká od dalšího problému.....však víte - syn (dcera)....nebude nic řešit a nebude HLAVNĚ NIC PODPOROVAT - slušně řešeno. Se mnou přerušil veškeré konakty, prý mu to připomínám a on pak nemůže normálně uvažovat???
Ale se synem (dcerou) jsem byla u jeho doktorky, bylo mi vše vysvětleno a už se to začíná pomalu hýbat vpřed....uvidíme co čas přinese, snad nebude moc lidí jako BM.
Všechny MOC zdravím a stále čerpám sílu ze školičky pussa

Upravil(a) astina (10. 12. 2007 7:15)


Život je vzdušný vír, který nám občas zvedne prach u cesty, po které jdeme...........

Není tady

 

#270 10. 12. 2007 10:10

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Pandořina škola 1 p o p á t é

majko,
ber to tak, že se uzavřou jedny dveře a ty budeš moci otevřít ty další smile

asti,
ty jsi moc statečná holka, držím palce smile
Nu a tvůj muž jen prostě nezvládá.... dělá co může, zadím víc nedovede...


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#271 10. 12. 2007 10:12

majkafa
Host

Re: Pandořina škola 1 p o p á t é

Ano, Pan. Beru to tak. Od pátku, kdy nám přišlo předvolání, píše a píše, velice se o mne zajímá. lol Už nechci. Doufám, že u soudu neřekne, že si to rozmyslel, on podával návrh na rozvod. Nechci tam víckrát jít. Chci to už uzavřít.
Čtu si to po sobě a koukám, příliš mnoho chtění, nechtění. Prostě bych to už ráda uzavřela. smile

Upravil(a) majkafa (10. 12. 2007 10:16)

 

#272 10. 12. 2007 10:44

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 3032

Re: Pandořina škola 1 p o p á t é

Majkafo,.....................

Není tady

 

#273 10. 12. 2007 11:05

majkafa
Host

Re: Pandořina škola 1 p o p á t é

vera napsal(a):

Majkafo,.....................

nic nefíím, tečky přeložit neumím. gratersmile

 

#274 10. 12. 2007 12:56

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 3032

Re: Pandořina škola 1 p o p á t é

chtěla jsem jenom naznačit, že jsem moc a moc s tebou, tvůj příběh jsem si četla, obdivuji tě, jak jsi na sobě zapracovala a jaká jsi skvělá ženská

Není tady

 

#275 10. 12. 2007 13:17

majkafa
Host

Re: Pandořina škola 1 p o p á t é

Skvělá? No, včera mi to řekl jeden kocour. lol Nebo něco podobného.
Ne, vážně, děkuji ti. Za 8 dní budu potřebovat, abyste byli se mnou. smile

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů