Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#126 24. 1. 2008 14:58

Mazlík
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 6. 2006
Příspěvky: 391

Re: Astrologie

No než jsem si poplakala, tak Damilka dopsala a já se poznala lol

Není tady

 

#127 24. 1. 2008 14:59

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Astrologie

Doubravko,
ráno jsem Ti psala poznámky k tranzitům. V polovině mi ale spadl systém, a vypnul se celý komp. Nahodila jsem to, začala psát znovu, a znovu to spadlo! To vnímám jako signál. Z nějakého důvodu Ti to nemám psát! yikes Nevíš, proč?

Vidím, že ale celkem víš, o čem to je, a tak bych si s Tebou ráda popovídala (třeba uděláme nové vlákno, a se v tom vyznáme), a zkusila to formou rozhovoru. Co?

Není tady

 

#128 24. 1. 2008 15:03

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Astrologie

Somaia napsal(a):

Hirondel, z tvého příspěvku vyplývá, že jsi zřejmě astrologií ještě nepolíbená a měla bys začít "od Adama". Spíš bych doporučovala si něco nejdřív přečíst z vlastní iniciativy. Třeba začít Slunečním znamením od Lindy Goodmanové, to je populární a čtivé a určitě nebudu lhát, když napíšu, že jsme mnohé na této knížce získaly prvotní zájem o astrologii.Není možné na chatu udělat obsáhlé školení pro začátečníky. Mluvím za sebe,  ale nevím jestli se najde ještě někdo jiný s chutí a trpělivostí,složitě něco vysvětlovat,  když už to jinde bylo srozumitelně a přitažlivě popsáno.

Somaia,
to je nedorozumeni.
Nejsem zajemcem o astrologii.
Jedine ceho jsem chtela se dopatrat je v podstate to,ze kdyz se nekdo zepta nekoho jake je znameni(napr. Vodnar), pak v te odpovedi nelezi cely obraz cloveka.
Dnes lepe chapu proc.

Hani uz bude vedet o cem mluvim.  wink


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#129 24. 1. 2008 15:03

Doubravka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 521

Re: Astrologie

hirondel napsal(a):

Teda Vy me davate.Me se kouri z kebule jak z komina.

Ja opravdu stale nechapu. Vim ze je to take na me strane nebot tomu nerozumim.
ale prosim o trpelivost.



Napriklad prispevek od Dam. 102. Pise v nem Mazlikovi:
Slunce v Stiru
ASC v Kozorohu
Luna v Blizencich

Tak a ted.Ciste zjednodusene. Znamena to tedy ze Luna ma nejsilnejsi vliv. Takze ten clovek se projevuje nejak vic jako Blizenec nez jako Stir jo?  popisuju to samozrejme laicky.
Takze laicky receno je smesi techto tri(teda nejen tech jak me vysvetlovala LUPI) znameni ,nebo teda te planety ktera nelezi ke kazdemu z techto znameni horoskopu?

Takze je tedy pravda ze clovek nemuze byt odhalen jen podle znameni horoskopu Slunce?

Hir ono to vůbec není o tom, že by byl "víc blíženec nebo štír". Každé znamení představuje nějaký archetyp (např. ryby - hodně zjednodušeně - archetyp snílka) a každý ten archetyp dává tvar a výraz té které planetě. Např. já: Slunce v Rybách - osobnost zasněná, tak trochu pořád ve svém světě atd.
Asc ve Vodnáři - čili přes svou rybí snivost působím trochu jako "rebel", prostě tak nějak "jinak" atd.
a Luna ve Štíru - čili nálady a city velmi silné, občas jaksi temné a sžíravé atd.
už tomu rozumíš víc?

Není tady

 

#130 24. 1. 2008 15:05

Doubravka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 521

Re: Astrologie

Damila napsal(a):

Doubravko,
ráno jsem Ti psala poznámky k tranzitům. V polovině mi ale spadl systém, a vypnul se celý komp. Nahodila jsem to, začala psát znovu, a znovu to spadlo! To vnímám jako signál. Z nějakého důvodu Ti to nemám psát! yikes Nevíš, proč?

Vidím, že ale celkem víš, o čem to je, a tak bych si s Tebou ráda popovídala (třeba uděláme nové vlákno, a se v tom vyznáme), a zkusila to formou rozhovoru. Co?

To nevím, třeba bys mi napsala něco, co by mě vyděsilo smile ale tvůj nápad s novým vláknem uvítám

Není tady

 

#131 24. 1. 2008 15:10

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Astrologie

Doubravka napsal(a):

hirondel napsal(a):

Teda Vy me davate.Me se kouri z kebule jak z komina.

Ja opravdu stale nechapu. Vim ze je to take na me strane nebot tomu nerozumim.
ale prosim o trpelivost.



Napriklad prispevek od Dam. 102. Pise v nem Mazlikovi:
Slunce v Stiru
ASC v Kozorohu
Luna v Blizencich

Tak a ted.Ciste zjednodusene. Znamena to tedy ze Luna ma nejsilnejsi vliv. Takze ten clovek se projevuje nejak vic jako Blizenec nez jako Stir jo?  popisuju to samozrejme laicky.
Takze laicky receno je smesi techto tri(teda nejen tech jak me vysvetlovala LUPI) znameni ,nebo teda te planety ktera nelezi ke kazdemu z techto znameni horoskopu?

Takze je tedy pravda ze clovek nemuze byt odhalen jen podle znameni horoskopu Slunce?

Hir ono to vůbec není o tom, že by byl "víc blíženec nebo štír". Každé znamení představuje nějaký archetyp (např. ryby - hodně zjednodušeně - archetyp snílka) a každý ten archetyp dává tvar a výraz té které planetě. Např. já: Slunce v Rybách - osobnost zasněná, tak trochu pořád ve svém světě atd.
Asc ve Vodnáři - čili přes svou rybí snivost působím trochu jako "rebel", prostě tak nějak "jinak" atd.
a Luna ve Štíru - čili nálady a city velmi silné, občas jaksi temné a sžíravé atd.
už tomu rozumíš víc?

Diky Doubravko za Tvou trpelivost. smile
Je dobre ze ji vlastnis.

Ted je to receno naprosto tak,aby tomu takovej neznalek astrologie jako ja,uspokojive a bez dalsich otazek rozumel.  pussa


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#132 24. 1. 2008 15:40

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Astrologie

Damilo take Tobe dekuji.
A nejen Tobe ,ale vsem.

Veta:
Nikdo nereaguje pořád stajně po celý svůj život. všichni se mění, ale ne tak úplně. jde o rozdílné využívání stejné energie.

S tim naprosto souhlasim.
Z pohledu jineho,z pohledu zivotniho poznavani,davam tomu co jsi napsala za pravdu.
Neco jako, to cemu verim,ze -Planety maji svoji cast,ale neni to konecnou platnosti.

Je to vlastne poprve kdy se setkvam s nekym kdo pronesl takovou vetu jako Ty.


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#133 24. 1. 2008 18:46

dajis
♥------
Registrovaný: 28. 3. 2007
Příspěvky: 14

Re: Astrologie

Ahoj Damilko,

tak zasílám své údaje, abyste mě mohly cupovat na ty kousíčky...big_smile Jsem moc zvědavá...


14.6. 1980, kolem 8:00, Kladno

Děkuju!!!!!!!!

Není tady

 

#134 24. 1. 2008 19:41

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: Astrologie

hirondel napsal(a):

Jedine ceho jsem chtela se dopatrat je v podstate to,ze kdyz se nekdo zepta nekoho jake je znameni(napr. Vodnar), pak v te odpovedi nelezi cely obraz cloveka.
Dnes lepe chapu proc.

Hani uz bude vedet o cem mluvim.  wink

No jo, vím. smile Ptala jsem se tě, jaké jsi znamení. Ale nic za tím nebylo, jen mě to tak zrovna napadlo. To, jaké je kdo znamení, je vypovídající jen z malé části, vždy  každý máme planety poskládané jinak. Každý jsme originál. Já spíš chápu astrologii jako jednu z  mnoha možností, jak uvidět sami sebe z jiného úhlu, popřemýšlet o sobě, najít i nepříjemné skutečnosti a naučit se s nimi pracovat. smile


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#135 24. 1. 2008 21:48

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Astrologie

dajis napsal(a):

Ahoj Damilko,

tak zasílám své údaje, abyste mě mohly cupovat na ty kousíčky...big_smile Jsem moc zvědavá...


14.6. 1980, kolem 8:00, Kladno

Děkuju!!!!!!!!

Nějak nestíhám, Lupí pomůže, že jo? gloria
Zítra budu mít možná čas. trochu...ale má slíbeno ještě Mazlík.

Upravil(a) Damila (24. 1. 2008 21:51)

Není tady

 

#136 24. 1. 2008 21:54

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Astrologie

MončaVa napsal(a):

[
o.k. chápu to. Mohla bych aspoň poprosit o náhled na manžela?

Jo, ale pokud to bude dlouho trvat, polož dotaz znovu, je to tu trochu nepřehledné a může to zapadnout v textu. smile A já zapomínám často.

Není tady

 

#137 24. 1. 2008 21:56

dajis
♥------
Registrovaný: 28. 3. 2007
Příspěvky: 14

Re: Astrologie

Damila napsal(a):

dajis napsal(a):

Ahoj Damilko,

tak zasílám své údaje, abyste mě mohly cupovat na ty kousíčky...big_smile Jsem moc zvědavá...


14.6. 1980, kolem 8:00, Kladno

Děkuju!!!!!!!!

Nějak nestíhám, Lupí pomůže, že jo? gloria
Zítra budu mít možná čas. trochu...ale má slíbeno ještě Mazlík.

Damilko...nevadí, počkám, nespěchám, jak budeš stíhat.
Kdo si počká, ten se dočká big_smile.

Není tady

 

#138 24. 1. 2008 22:01

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Astrologie

offtopic   omluva predem,dekuju.

Hani,

nejprve dekuju za Tvou reakci,odpoved.  storstark
Vim to ze za tim nic nebylo kdyz jsi se mne ptala na znameni.Bylo to spontanni z Tve strany a otevrene.

A ja jsem rekla ze i presto ze se k te odpovedi muzu postavit s lehkosti,presto to beru jako kravinu.Ze nerada matu lidi.
Pravdepodobne proto,ze uz to tak nejak vyveralo z meho presvedceni,z meho nitra.
Z toho ze to o mne nerekne uplnou pravdu. Plus to co napsala Dam. v te vete.
Hani a proto jsem se pokusila jeste o tuto cestu k pochopeni.
Pravdepodobne me k tomu neco pobizi.Podvedome.


Astrologie jako jedna z moznosti,jak ji chapes Ty a zaroven ji nechavas napomahat uvidet sama sebe,je naprosto pochopitelna. I ja to chapu. Souhlas.

Ja jen proste mam tuhle vlastnost,nebo zabavu,delat veci tak jak delam.
O nic nejde a vim ze si rozumime.   wink


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#139 25. 1. 2008 7:52

Mazlík
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 6. 2006
Příspěvky: 391

Re: Astrologie

Damilo, díky, ale nějak se s tím netrap, až to bude, tak to bude. Ale jakpak se Ti budu revanšovat????

Není tady

 

#140 25. 1. 2008 8:26

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: Astrologie

Hir,

no já si taky donedávna o některých věcech myslela, že jsou kravina. Např. mě kamarádka přemluvila, a s ní jedu ke kartářce, že ji tam nemá kdo odvézt. Já to pojala jako show a dobrodrůžo, dělala si z toho psinu, ale že teda jo. Pak jsem nestačila lapat po dechu, téměř vše sedlo, i budoucnost, jak se nakonec ukázalo. Jako všude budou mezi kartářkami a astrology rychlokvašky a podvodníci, ovšem i znalci a odborníci. Víš, vlastně si říkám, že Bůh má mnoho možností, jak nám něco sdělit a toto je jeden z nich. Loni jsem navštívila astrologa, který dělá vodnářský horoskop včetně záměru duše. Už když jsem onoho astrologa uviděla, intuice mi řekla, že mu mohu věřit a že se známe z dřívějška. Pověděl mi mnoho věcí o mně, které znám a pak taky ty, které ne a které mě donutily se nad sebou zamyslet a přemýšlet, kudy dál. Taky mi došlo, že i on je jen člověk a že nemusí mít ve všech ohledech pravdu. Že každý z nás, i když dostane absolutně čistou informaci shora, vždycky ji méně či více zabarví podle sebe, podle svých zkušeností. Takže pro mne nejsou astrologie a další esoterické směry ani dogma, ani kravina. Vždycky stejně záleží na nás. smile


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#141 25. 1. 2008 11:26

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Astrologie

Hani,

zda se mi,ze se natukava nase nedorozumeni.

NErekla jsem ze astrologie je kravina. Rekla jsem ze s Tebou souhlasim. Ze je pochopitelne ze ji clovek vyuzije k napomahani poznat sama sebe.

Rekla jsem ze je pouze kravina rikat Ti jake jsem znameni kdyz neznas to dalsi co k tomu patri,jak tady vcera holky vysvetlovaly. Jako to ze jsem nejake znameni ale presto vyzaruju neco jineho smerem k lidem a me city jsou jeste uplne jinak.
Kdyz nemas uceleny obraz,nestaci Ti odpoved ze jsem to a to. Jako kdyz Ty reknes ze jsi Vodnar a ja odpovim-"to mne nestaci k tomu Te poznavat ". Utvorit si obraz Tveho celku. Nemast ostatni proste.
Pak ta posledni vec,ze se osobne nezname,je rozhodujici.

Take jsem chodivala pred lety ke kartarce.Stale ke stejne a jednou k nekomu jinemu. Jejich praci rozumim.

Navic existuji jeste jine cesty,jak poznat sama sebe.A jak psala Dam v te vete,ja doplnim,ze clovek nemusi byt tim kym je-byl. Muzu zmenit vuli hodne.

Ja jsem nikdy neodsuzovala astrologii ani zadne schopnosti tech co to SKUTECNE umi. Pokud neumi,pak je to jen k placi.
Jestli to nekdo pochopil jinak z me strany pak doslo k nedorozumeni.

Hani tak uz si rozumime?    smile

Upravil(a) hirondel (25. 1. 2008 11:27)


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#142 25. 1. 2008 11:47

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Astrologie

Mazlík napsal(a):

Tak se Vám dávám v plen  wink  - 2.11.1966, 12.30, Žiar nad Hronom - stačí to takhle nebo ještě něco?

Předem moc děkuji a jsem zvědavá, co se bude dít smile . Skoro nevím, jestli se nemám bát, abych se o sobě nedozvěděla něco, co nechci lol . Ale ne, jen do mě, trénujte, berušky. Z toho, co teď prožívám mám pocit, že jsem zajímavý materiál lol lol lol

Mazlíku,
Takže něco připíšu.
Jsi silný Štír (Slunce, Venuše, Neptun, MC).
Jsi zvláštní, tajemná a trochu tajnůstkářka. Nechceš, aby Tě lidé poznali. Obecně se Štírům krom jiného přisuzuje i silná sexuální aktivita a vášnivost. Podle toho, co tyhle lidi potkávám, mám dojem, že to z nich až tolik nevyzařuje. Nevím, jací jsou Štíři v soukromí.
O Štírech se říkají i ošklivé věci, a opravdu jsem poznala jednu závistivou, majetnickou, zlou, panovačnou, pomouvající Štířici (měla tam 5 planet). Ale také jsem měla možnost poznat jinou Štířici (obě jsou mé kolegyně), která naopak využila ty lepší stránky Štířích schopností, a ta byla naopak velmi milující, přející (mmch. silně věřící),hrozně hodná ženská. Slabosti všech omlouvala a chápala, byla prostě velký dobrák, zlatý člověk. Druhý extrém.
Většina Štírů je ve skutečnosti namíchaná z obou těchto extrémů. Mají obrovské schopnosti, velkou vůli dosáhnout vše, co si usmyslí. Myslím, že ve Zvěrokruhu není duševně silnější znamení. Štíry někdy provázejí zvláštní a i nemilé okolnosti v životě. Vypadají, že to snášejí statečně, co je nezabije, to je posílí. Ale kdoví, co se jim honí hlavou nebo dušičkou pod tím jejich neprohlédnutelným povrchem. Ale vydrží skutečně hodně.

Ty navíc svým ASC v Kozorohu si stavíš hradby před sebe. Jsou věci, které na sebe nikdy nikomu neřekneš, a lidi, které k sobě nikdy nepustíš. Můžou "až sem", k Tvé hradbě, ke zdi, kterou sis před sebou pro tyto účely vytvořila, ale ani o krok dál. Člověk má pocit, že je na Tebe spoleh, lidi se Ti můžou i svěřovat, pokud je neodradí Tvá studená pevná hradba.

No, Tvá Luna v Blížencích...
Myslím, že vzásadě jsi člověk velmi komunikativní, chceš vycházet vstříc, mᚠ(nebo ráda bys měla) spoustu známých, a může s Tebou být docela i legrace. Snažíš se věci zlehčovat, aby nevypadaly tak tragicky, ale přitom moc dobře víš, jak to ve skutečnosti je. Jsi člověk tvořivý, možná trochu náladový, ale určitě jsi ráda užitečná, a mᚠráda děti. Možná mᚠi nějaké umělecké či učitelské schopnosti.
Luna je tu na hrotu T-kvadratury a nepobírá jiný aspekt. myslím, že Ti Tvá Luna dělá docela problémy. Nevíš jak se s tím srovnat, a protože jsi bytost docela různorodá, můžeš mít značné výkyvy. Zmítání se od plus do mínus a nevědět čí jsi a co si se sebou počít. Kvadratury jsou ale řešitelné, a obvykle se s nimi člověk naučí pracovat do 40.-45. roku života.

Jsi z generace poloviny 60. let, a tam všichni měli Opzici Saturna (vládce Tvého horoskopu)  na Uran, Pluto v Panně.
Je to sice generační aspekt (tedy ne tak individuální), ale jen do té doby, než se do něj zapojí nějaká osobní planeta. A to jak v natálním horoskopu, tak stejně tak se tato opozice může "probudit" při tranzitech.
Ty mᚠna tuto opozici právě v aspektu  tu Lunu už v radixu, kevšemu Ti po ní teď pochoduje nezbeda Mars. Aktivuje ji o to víc. Nelehké období. Ale zase aspoň uvede věci do pohybu. smile Vydrža ještě do jara, a bude líp. Vlastně ani ne tak vydrža, jako spíš VYUŽÍT. Příležitost k řešení osobních záležitostí týkající se rodiny, dětí, zábavy, sportu a tvorby. Ale také emocí a citové záležitosti.

Merkur v 10. domě
je moc hezký.
(Mám ho tam taky, tak si to musíme pochválit smile )
A krásná aspektace, jsi rozený řečník, člověk, co umí snadno a přesně sdělovat své názory. A v tom Střelci je sice v exilu, nezná míru, neví, kde končí, ale to nevadí. Má pocit, že má pravdu a nebojí se svou pravdu rozhlašovat do světa. Považuje za nespravedlivé, kdyby ostatní o tu úžasnou pravdu měli přijít...

Stačí, a Tě nezahltím dojmy.
tongue

Není tady

 

#143 25. 1. 2008 11:56

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Astrologie

A mimochodem, Mazlíku,
máte vy Štíři a Štírky své vlákýnko na Babinetu?

Není tady

 

#144 25. 1. 2008 12:04

Mazlík
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 6. 2006
Příspěvky: 391

Re: Astrologie

Damilo, úžasné godlike , moc děkuji, vše odpovídá! A mám zase o čem přemýšlet.

Jen teď nevím, co s tou mou Lunou a těmi kvadraturami (to teda fakt nevím, co je a jak se s nima naučit pracovat).
Nejsi z okolí Pardubic? Že bych Tě pozvala na nějakou dobrůtku, věnovala jsi mi jistě spoustu svého času a já si toho moc vážím.

Ještě jednou díky pussa .

Není tady

 

#145 25. 1. 2008 12:06

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Astrologie

Damila napsal(a):

A mimochodem, Mazlíku,
máte vy Štíři a Štírky své vlákýnko na Babinetu?

Máme Jak na štíra. :-)


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#146 25. 1. 2008 12:16

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Astrologie

Mazlík napsal(a):

Damilo, úžasné godlike , moc děkuji, vše odpovídá! A mám zase o čem přemýšlet.

Jen teď nevím, co s tou mou Lunou a těmi kvadraturami (to teda fakt nevím, co je a jak se s nima naučit pracovat).
Nejsi z okolí Pardubic? Že bych Tě pozvala na nějakou dobrůtku, věnovala jsi mi jistě spoustu svého času a já si toho moc vážím.

Ještě jednou díky pussa .

Hele, já jsem realista, určitě nesedí všechno, nenech si to vsugerovat.dumbom
Tu Lunární kvadraturu vědomě neřeš, ono se to chca-nechca vyřeší samo. Jde o Lunu, podvědomí, emoce, city...tam vůlí  těžko něco zmůžem. Naučit se s nimi "pracovat" jsem měla namysli spíše naučit se je zvládat.  Nejhorších je prvních 40 let, pak...pak už si zvykneš. big_smile
Z Pardubic nejsem, ale děkuji za ocenění, ikdyž to beru s rezervou.smile

Není tady

 

#147 25. 1. 2008 12:35

Mazlík
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 6. 2006
Příspěvky: 391

Re: Astrologie

Sedí to v globále, fakt jsem se poznala a něco (ten kozoroh a jeho hradby) mě donutilo k zamyšlení.
To ocenění neber s rezervou, já jsem skutečně moc ráda, že jsi mi svůj čas věnovala a hlavně, že to mělo smysl.
Teď se ještě naučit zvládnout tu Lunu, no, mám na čase, vzhledem k věku, je to jen tak tak wink .
Díky

Není tady

 

#148 25. 1. 2008 13:03

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: Astrologie

Hir, v pohodě. smile Já jen nastínila svůj pohled na svět. smile


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#149 25. 1. 2008 13:05

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Astrologie

Damila napsal(a):

Mazlík napsal(a):

Tak se Vám dávám v plen  wink  - 2.11.1966, 12.30, Žiar nad Hronom - stačí to takhle nebo ještě něco?

Předem moc děkuji a jsem zvědavá, co se bude dít smile . Skoro nevím, jestli se nemám bát, abych se o sobě nedozvěděla něco, co nechci lol . Ale ne, jen do mě, trénujte, berušky. Z toho, co teď prožívám mám pocit, že jsem zajímavý materiál lol lol lol

Mazlíku,
Takže něco připíšu.
Jsi silný Štír (Slunce, Venuše, Neptun, MC).
Jsi zvláštní, tajemná a trochu tajnůstkářka. Nechceš, aby Tě lidé poznali. Obecně se Štírům krom jiného přisuzuje i silná sexuální aktivita a vášnivost. Podle toho, co tyhle lidi potkávám, mám dojem, že to z nich až tolik nevyzařuje. Nevím, jací jsou Štíři v soukromí.
O Štírech se říkají i ošklivé věci, a opravdu jsem poznala jednu závistivou, majetnickou, zlou, panovačnou, pomouvající Štířici (měla tam 5 planet). Ale také jsem měla možnost poznat jinou Štířici (obě jsou mé kolegyně), která naopak využila ty lepší stránky Štířích schopností, a ta byla naopak velmi milující, přející (mmch. silně věřící),hrozně hodná ženská. Slabosti všech omlouvala a chápala, byla prostě velký dobrák, zlatý člověk. Druhý extrém.
Většina Štírů je ve skutečnosti namíchaná z obou těchto extrémů. Mají obrovské schopnosti, velkou vůli dosáhnout vše, co si usmyslí. Myslím, že ve Zvěrokruhu není duševně silnější znamení. Štíry někdy provázejí zvláštní a i nemilé okolnosti v životě. Vypadají, že to snášejí statečně, co je nezabije, to je posílí. Ale kdoví, co se jim honí hlavou nebo dušičkou pod tím jejich neprohlédnutelným povrchem. Ale vydrží skutečně hodně.

Dami potud to sedí i na mě Lupi má moje data.
Ono opravdu máme vlákno a když jsem před roky našel jakýsi popis Štíra cca do počátku století to sedělo přesně silný .... jak to popisuješ, jen teď jsem nějak mimo.
Pravdou je že ten kdo pochopí těžký úděl štíra a oblíbí si jej takový jaký je pak jednak získá přítele/kyni nejvěrnější (u mě je to ještě verný pes u číňanů) a hlavně velmi dobrého společníka na probýhání a proplouvání životem.
Jo pěkněj víkend a pak se pochlubte astroložky. Jen dejte pozor bay Vám např, neprodali obzvláště vypečené rohlíčky či neuřízli uši smileofftopic


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#150 25. 1. 2008 13:10

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Astrologie

Damilo,
promin za muj vpad,ale proto ze jsi pouzila slovo VULE v prispevku pro Mazlika,ja proste MUSIM.  wink

Neni jednoznacne tvrzeni ze Vuli nic v tomto pripade nezmuzeme.Neni jednoznacne ani ze Vuli neco dokazeme zmenit.
Emoce je energie a vyuziti schopnosti (prilezitosti) ji nasmerovat rozdilne je mimojine mozne za pomoci Vule.
Co clovek to jina zivotni zkusenost,schopnost,nasledne nazor a presvedceni.    smile


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů