Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#526 13. 5. 2008 13:13

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Astrologie

No jo Damilko moje milená, by jsem jakousi průpravou a vzděláním o hvězdách a planetách tedy Astrologii prošel nějak ty drobné niance, jako lehce neukotvená Luna, mi říká asi tolik jak v právu nebankovní půjčková operace. Takže tady přestávám chápat a jak se říká pohyb v před, závisí od pochopení termínu či pojmu.
P.S. jedno "A nakonec je tam Beran, který by Ti "ke sklonku života"   mohl dodat trochu víc té energie a schopnost postavit se......".
Kolik je do "sklonku mého života"? smile


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#527 13. 5. 2008 14:22

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Astrologie

Pisatel napsal(a):

No jo Damilko moje milená, by jsem jakousi průpravou a vzděláním o hvězdách a planetách tedy Astrologii prošel nějak ty drobné niance, jako lehce neukotvená Luna, mi říká asi tolik jak v právu nebankovní půjčková operace. Takže tady přestávám chápat a jak se říká pohyb v před, závisí od pochopení termínu či pojmu.

Lehce neukotvená Luna je můj vlastní pojem. smile To v učebnicích astrologie nenajdeš.
Mám tím na mysli prostě Lunu vzdušnou, lehkou, nevázanou, vzletnou... Prostě nemá tu kotvu, která by ji držela při zemi. To je její Blíženecká podstata. Opozice Saturna z ní dělá něco, co by sice chtělo létat, ale nemůže. Saturn je ta kotva, ale co kotva. On je to přímo velkej balvan. Prostě něco, so se k ní nehodí, co ji poškozuje. Kdyby tam byl na saturn harmonický aspekt, třeba trigon, tak by mohl být tím správným, co taková lehká Luna potřebuje. Rozumíme si?

Upravil(a) Damila (13. 5. 2008 14:22)

Není tady

 

#528 13. 5. 2008 14:30

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Astrologie

Pisatel napsal(a):

P.S. jedno "A nakonec je tam Beran, který by Ti "ke sklonku života"   mohl dodat trochu víc té energie a schopnost postavit se......".
Kolik je do "sklonku mého života"? smile

Sklonek života byla spíš legrace, prostě ten dům obsahuje 3 znamení, to je dost, a proto se projev toho domu může měnit v průběhu života. Zpočátku využíváme to první znamení a jeho vládce, později další...a pak se možná dostane na to poslední.
Kdy? To je individuelní. Většinou vůbec.

Není tady

 

#529 13. 5. 2008 14:48

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Astrologie

Tak ti moje milá DĚKUJI. (začínám být z toho ještěrka /jiné vyjádření štíra pokud se nepletu smile /)
Jak to tak čtu tohle je asi v mém kruhu určující ke všemu ostatnímu to mě asi zabije sad nebyl by tam nějakej pomocník nebo v dohledu pohlazení lol
Ale pokračuj a něšetři mě když na tom stojí můj život a jeho krásné radosti lol


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#530 13. 5. 2008 14:57

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Astrologie

Milý Pisateli, ty mᚠkrásnej horoskop, měl bys vidět můj. big_smile
Mám taky co řešit. Ale představ si, jak bychom se tu nudili, kdyby nám život plynul samé leháro, nohy na stůl, salámos na všechno a dlouhej dým...


Zajímá mě, jak to mᚠs komunikací? Mᚠostrej jazýček? (Merkur opozice Mars) Spíš jde u Tebe o bystrost a schopnost rychlého chápání. Jenže Ty někdy nechceš. :-)
Umíš se pohádat, pořádně, ostře? Stalo se Ti to někdy? Používᚠsprostá slova? pomáhá to?



Jo a ta ještěrka ze štíra...bože, to musí být ale náročná transformace!yikes
To už je lepší ten štír. Štíři mají charisma, jsou neodolatelní.gloria Ale ještěrka? To je úlisné mrštné zvíře.
Zůstaň raději štírem. smile

Upravil(a) Damila (13. 5. 2008 15:16)

Není tady

 

#531 13. 5. 2008 15:22

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Astrologie

Damila napsal(a):

Milý Pisateli, ty mᚠkrásnej horoskop, měl bys vidět můj. big_smile

Krásnej lol no nevím jaký ty, ale mě zas krásnej nepřipadá. Vím, že nejsem ten s nohama na stole, v ruce bič, a rozkazovat, a hlavně maňána lol , a že to mjusím vzít do rukou, jenže jsem se zasek u Luny kdyby aspoň tajuplná Lilith o té už vím co sní, ale stím stříbřitým kotoučem si rady nevím sad

Mám taky co řešit. Ale představ si, jak bychom se tu nudili, kdyby nám život plynul samé leháro, nohy na stůl, salámos na všechno a dlouhej dým...

Tak dlouhejh dým dát můžem dotáhnu vodní dýmku a můžem si špitat smile a ktomu třeba i lehce poslouchat Love heart lol

Zajímá mě, jak to mᚠs komunikací? Mᚠostrej jazýček? (Merkur opozice Mars) Spíš jde u Tebe o bystrost a schopnost rychlého chápání. Jenže Ty někdy nechceš. :-)
Umíš se pohádat, pořádně, ostře. Stalo se Ti to někdy? Používᚠsprostá slova? pomáhá to?

Veleberuško, mě zajímá vše o mě, jsem se postavil na pranýř lol odhalil vše (a nejen zde) tak rozebírej vše, jen pokračuj. Děkuji.
Nerad se hádám, připadá mi to nehodné muže. Vedu však debaty, dlouhé dokud nedojdeme ke koncesu s druhou stranou. Tak trochu pozůstatek minulého zaměstnání. Jestli je ostrý no pokud jde o věc jsem jedovatej  nepříjemný až ironický. Sprostá slova až na vyjímky vždy se snažím najít i ve "vypjaté situaci" normální slovo než sprosárnu. A mᚠpravdu občas poslední dobou lenoším. Ale pokud je třeba pozvednu se z pozice ležícího střelce. A pokud o rychlost pokud chápu svým  úsudkem asi ano, tady mᚠpravdu a možná některé dámy i potvrdí, že dokáži obrátit i o 180 stupňů je-li třeba.

Jo a ta ještěrka ze štíra...bože, to musí být ale náročná transformace!yikes
To už je lepší ten štír. Štíři mají charisma, jsou neodolatelní.gloria Ale ještěrka? To je úlisné mrštné zvíře.
Zůstaň raději štírem. smile

Jo ještěrka to je někde od Keltů pokud mě neklame pamně. Dobře dám na radu zůstanu štírem ale tím hodným s charismem (to mě zas někdo utuče a zbije doma lol )


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#532 13. 5. 2008 15:46

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Astrologie

Štíři nejsou "hodní." To opravdu ne. Mají jiné přednosti. Být hodný znamená být docela nudný.

Co víš o své četné Luně? Povídej? Já ji nemám zaznačenou v programu, už tak mi tam plave smetí dost (lun. uzly, bod štěstí atd.). Kouknu pak na to.
Vyložit ji neumím.


Jinak Keltové mají horoskop ze stromů, ne? Myslím...

Povídej, pracuješ teď někde? Potřebuješ práci? Je to tak, že se v ní realizuješ? Nebo zase Kefer trochu kecá...?

Není tady

 

#533 13. 5. 2008 17:40

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Astrologie

Damila napsal(a):

Štíři nejsou "hodní." To opravdu ne. Mají jiné přednosti. Být hodný znamená být docela nudný.

no jo když nejsem "hodný" tak si připadám jak z jiného světa a pak nikdo mi nerozumý sad

Co víš o své četné Luně? Povídej? Já ji nemám zaznačenou v programu, už tak mi tam plave smetí dost (lun. uzly, bod štěstí atd.). Kouknu pak na to.
Vyložit ji neumím.

tak jisté povědomosti mám, ale spíš vymet to smetí a jiný pořádek od červené lucerny smile

Jinak Keltové mají horoskop ze stromů, ne? Myslím...

to taky jsem tam ořech smile

Povídej, pracuješ teď někde? Potřebuješ práci? Je to tak, že se v ní realizuješ? Nebo zase Kefer trochu kecá...?

Tak pracuji v ústavu po nějakém období se realizuji i když je to únavné a složité po stagnaci se mozku a tělu nechce. Spíšbych rád velkej  velkej nápad. Kdo je Kefer?


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#534 13. 5. 2008 20:00

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Astrologie

Keferova učebnice astrologie ze 30. let je takovou BIBLÍ tradiční astrologie.
Jsou tam šílené věci. Ale čím víc člověk postupuje a poznává, a získává nadhled, tím víc zjišuje, jak moc pravdy tam je.
Samozřejmě aspekty a konstelace vytržené z kontextu horoskopu jsou zavádějící. koneckonců, on to nebyl astrolog, ale mystik, viděl za hranice radixu. Vlastně ve své době geniální. Jeho schopnosti doceňujeme až dnes.

Není tady

 

#535 13. 5. 2008 20:03

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Astrologie

Damila napsal(a):

Keferova učebnice astrologie ze 30. let je takovou BIBLÍ tradiční astrologie.
Jsou tam šílené věci. Ale čím víc člověk postupuje a poznává, a získává nadhled, tím víc zjišuje, jak moc pravdy tam je.
Samozřejmě aspekty a konstelace vytržené z kontextu horoskopu jsou zavádějící. koneckonců, on to nebyl astrolog, ale mystik, viděl za hranice radixu. Vlastně ve své době geniální. Jeho schopnosti doceňujeme až dnes.

Aha, pak jen lehce mate. Ale je to v pohodě


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#536 13. 5. 2008 20:54

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Astrologie

Damilo,
godlike godlike godlike

Není tady

 

#537 13. 5. 2008 21:43

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Astrologie

Tak dále.
Způsob, jakým projevueš zlost, to, jak se chceš vybít, k jakému tíhneš sportu, určuje především mužská planeta Mars.
Mars je v Býku ve 4. domě.
Hele, seš měkota. smile
Dlouho Ti trvá, než tě někdo vytočí (a obvykle k tomu spíš ani nedojde), rozjíždíš se pomalu, ale jak se jednou rozjedeš, jsi parní válec, který nikdo nezastaví. pomalu, ale jistě. a celkem s grácií. (Býku i 4. domu vládne krásná Venuše)
4. dům se podle tradiční astrologie přisuzuje mj. také matce, ale my jsme se na kursech učili naopak: 4. dům otec (ten, co je víc skrytý, a méně se účastní), 10. dům matka (ta, co je víc vidět, ve výchově aktivnější, má povětšinou mnohem větší vliv na výchovu zrozence.
Pokud budu brát v potaz Baudyšovské poznatky, pak tedy mars je ukazatelem otce. V tomto případě buďto flegmatik, který se projevil jen jednou za čas nějakým výbuchem,  nebo naopak milý příjemný a nekonfliktní člověk. Mars je tady pomalý a klidný. Jde si za svým, ale v pohodě a klidu, nenechá se zviklat. Jen prostě jednou za čas "bouchnou kamna", no. smile Mars ve 4. domě také může znamenat namířenou aktivitu , nebo i agresivitu proti domovu (či přímo otci). Nemusí to být nic extrémního.
V jiném systému domů (taky hodně záleží na přesnosti zadaného času)Mars může vycházet do 5. domu, je skoro na konci 4. domu (já používám Placidovy domy), tam by pak znamenal sexualitu, lásku, záliba v mírnějších sportech, zábava, radost, aktivita v mimopracovní činnosti...



a dnes už mi to nemyslí... jdu raději bezcílně brouzdat. Měla bych konečně dopsat známé horoskop, ale když sednu k PC, už jsem na tom zhoubném Babinetu, a s psaním je ámen.
Dobrou noc

Upravil(a) Damila (13. 5. 2008 21:59)

Není tady

 

#538 14. 5. 2008 9:56

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Astrologie

Damila napsal(a):

Tak dále.
Způsob, jakým projevueš zlost, to, jak se chceš vybít, k jakému tíhneš sportu, určuje především mužská planeta Mars.
Mars je v Býku ve 4. domě.
Hele, seš měkota. smile
Dlouho Ti trvá, než tě někdo vytočí (a obvykle k tomu spíš ani nedojde), rozjíždíš se pomalu, ale jak se jednou rozjedeš, jsi parní válec, který nikdo nezastaví. pomalu, ale jistě. a celkem s grácií. (Býku i 4. domu vládne krásná Venuše)
4. dům se podle tradiční astrologie přisuzuje mj. také matce, ale my jsme se na kursech učili naopak: 4. dům otec (ten, co je víc skrytý, a méně se účastní), 10. dům matka (ta, co je víc vidět, ve výchově aktivnější, má povětšinou mnohem větší vliv na výchovu zrozence.
Pokud budu brát v potaz Baudyšovské poznatky, pak tedy mars je ukazatelem otce. V tomto případě buďto flegmatik, který se projevil jen jednou za čas nějakým výbuchem,  nebo naopak milý příjemný a nekonfliktní člověk. Mars je tady pomalý a klidný. Jde si za svým, ale v pohodě a klidu, nenechá se zviklat. Jen prostě jednou za čas "bouchnou kamna", no. smile Mars ve 4. domě také může znamenat namířenou aktivitu , nebo i agresivitu proti domovu (či přímo otci). Nemusí to být nic extrémního.
V jiném systému domů (taky hodně záleží na přesnosti zadaného času)Mars může vycházet do 5. domu, je skoro na konci 4. domu (já používám Placidovy domy), tam by pak znamenal sexualitu, lásku, záliba v mírnějších sportech, zábava, radost, aktivita v mimopracovní činnosti...



a dnes už mi to nemyslí... jdu raději bezcílně brouzdat. Měla bych konečně dopsat známé horoskop, ale když sednu k PC, už jsem na tom zhoubném Babinetu, a s psaním je ámen.
Dobrou noc

Přeji krásný slunečný den jo tohle sedí pěkně. A nespěchám s pokračováním.


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#539 14. 5. 2008 13:58

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Astrologie

Tak měkota no jak kdy. Jdu-li za věcí, která je vedena od srdce a jsem, jak se říká „v právu“, tak kopu jako kůň a dotahuji do konce. Není-li to od srdce, pak opravdu měknu a nedotahuji.
Tak vytočit zas to odpovídá onomu předchozímu. Pokud jaksi strategicky vím, že současný stav je špatně, vytočí mě i špatně položená lžička u kávy. Pokud vím, že onen strategický cíl je špatně jsem klidnej. Jistě je to můj názor k dané věci a jaksi i „prospěchu“, ale na základě onoho cítění o kterém jsi psala někde níž, jsem jaksi a hlavně poslední dobou empatičtější.
Jo by jsem vodní /nevím proč tam strkaj absolutně suchozemské zvíře/ když se rozohním a rozjedu jsem tsunami. Sám sebe nedokážu zastavit a stíhám kočírovat i 150 lidí (bejvávalo na vojně když jsem velel) Jo vím co mě dokáže zastavit ano krásná a moudrá žena (viz odkaz na Venuši /kéž by nějaká stála velmi blízko mě/)
Pokud otec pak ta první varianta, jaksi pro povolání obětoval vše a tak občasné výbuchy vychovatelského experimentování, které já převzal a tak vychovával své potomky. Ale byla tam modifikace v tom, že jsem nevybuchoval jak Etna, ale přecházel s tím, že nejsem ten povolaný k výchově. Snad malý rozdíl v tom, že já ke svému otci nenacházím cestu, kdežto děti jo. To, že jsem modifikoval otcův vzorec já osobně pociuji v tom, že děti po mém odchodu a velkém vlivu matky jsou by žijí s matkou na mé straně.
Nechápu poslední větu ta se vztahuje ke mně nebo k otci. Pokud k otci tak bych si dovolil prásknout na svého otce, že jediná zábava jsou křížovky, jinak je vše mimo. Pokud ke mně no tak přesně sedí mírný sport, tzv. podpor ležmo za lopatkou, v tom bych asi byl mistr republiky. Jinak bych asi souhlasil.

Ty Damilo, ještě jednou díky za tohle psaní, musím najít vhodný způsob odměny. Ještě snad malý dotaz. Jak vím Lilith někteří astrologové označují také jako Černou lunu. Nejedná se o tento pojem u Tebe? Někde jsem to zahlédl nějak se mi to v noci promítlo (ono víc věcí a ti kterých se to týká budou osloveni). Jak to mám ve své konstalaci nastaveno?


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#540 14. 5. 2008 15:48

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Astrologie

Jo, černá luna je někdy nazývána Lilith. Já raději používám název Černá Luna.
Existují asi 3 druhy výpočtů její polohy, a každý dává krapet jiné výsledky, můžou se lišit od 1°do 30°! To už je značný rozdíl. Já používát to co většina astrologů, tzv. "střední" Černou Lunu", což je zprůměrovaný bod všech těch výpočtů. Tak je nastaven ve většině astrol. programů.

Ve skutečnosti ČL není planeta, ale bod promítnutý na ekliptiku (tak jako třeba Lunární uzly). Zhruba a zjednodušeně je to tak. že Luna obíhá kolem Země v elipse. Elipsa musí mít dvě ohniska. Země je jedním, a ČL tím druhým. Ve skutečnosti tam nic není jen těžiště.
Je to ale mnohem složitější, nicméně pro ilustraci je to nejsnazší vysvětlení.

Lilith dostala název podle toho mýtu o Lilith, a přisuzují se jí podobné vlastnosti.
Ty mᚠLilith ve 3. domě v Beranu. Bez aspektace. Můžu Ti tu zkopírovat možné významy, ale ber to s rezervou, astrologové jen tápou, a dělají, že "vědí" co Lilith dělá. Ale nevědí. Většinou s ní pracují ženské, mají k ní blíž, a jsou intuitivnější.
Ale já těm jejich výkladům moc nevěřím. smile

Není tady

 

#541 14. 5. 2008 18:58

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Astrologie

Damila napsal(a):

Jo, černá luna je někdy nazývána Lilith. Já raději používám název Černá Luna.
Existují asi 3 druhy výpočtů její polohy, a každý dává krapet jiné výsledky, můžou se lišit od 1°do 30°! To už je značný rozdíl. Já používát to co většina astrologů, tzv. "střední" Černou Lunu", což je zprůměrovaný bod všech těch výpočtů. Tak je nastaven ve většině astrol. programů.

Ve skutečnosti ČL není planeta, ale bod promítnutý na ekliptiku (tak jako třeba Lunární uzly). Zhruba a zjednodušeně je to tak. že Luna obíhá kolem Země v elipse. Elipsa musí mít dvě ohniska. Země je jedním, a ČL tím druhým. Ve skutečnosti tam nic není jen těžiště.
Je to ale mnohem složitější, nicméně pro ilustraci je to nejsnazší vysvětlení.

Lilith dostala název podle toho mýtu o Lilith, a přisuzují se jí podobné vlastnosti.
Ty mᚠLilith ve 3. domě v Beranu. Bez aspektace. Můžu Ti tu zkopírovat možné významy, ale ber to s rezervou, astrologové jen tápou, a dělají, že "vědí" co Lilith dělá. Ale nevědí. Většinou s ní pracují ženské, mají k ní blíž, a jsou intuitivnější.
Ale já těm jejich výkladům moc nevěřím. smile

smile a dál?


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#542 15. 5. 2008 5:50

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Astrologie

Mýtus o Lilith


A stvořil Bůh ženu krásnější než sen,
z odpadu a špíny jen.

Adamovi ji zaslíbil
a v Ráji šastně žít jim přislíbil.

Však Lilith vzepřela se svému osudu:
"Ne, Adamova nikdy nebudu!"

Utekla, prchla z Edenu,
až k dalekému moři Černému.

Zoufalý Adam na Boha se obrátil,
aby mu Lilith zpátky navrátil.

Bůh tedy přikázal třem andělům:
"Najděte a přiveďte zpět tu ženu!

Najděte a přiveďte zpět tu nevděčnici,
která mě ani svého muže neváží si!"

Andělé ji našli, jak s démony neřestí užívá
a v hříchu děti s nimi počíná.

V rozhořčení pohlédli na ni
a sdělili jí Boží varování:

"Lilith, vra se s námi ihned zpět
nebo tě stihne Boží hněv.

Tohle nᚠpán vzkazuje ti:
Pokud neposlechneš, zemře sto tvých dětí!"

Však Lilith hlavou pohodila
a vzpurně jim odvětila:

"Už nevrátím se do Edenu,
a si Adam hledá jinou ženu!"

Neposlechla slova daná
a byla podle hrozby potrestána.

Nešastná Lilith nemohla najít klid,
proto tedy začala se mstít.

Matkám brala jejich děti,
rdousila je ve svém objetí.

Lidské muže sváděla,
pak k šílenství je přiváděla.

S démony krvavé orgie pořádala,
kde se svým démonickým milencem, Samaelem, tancovala.

Zlý démon se z Lilith stal,
tak ji pánbůh potrestal.

-------------------------------------------------

Za nocí lidé tento příběh vyprávějí si,
však že Lilith existuje, nikdo nemyslí si.

Slavík svoji píseň tklivě pěje
a Lilith - se jen tiše směje.

Není tady

 

#543 15. 5. 2008 5:56

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Astrologie

Lilith (přeneseně Černá Luna) v horoskopu je nazývána také temným místem, nebo bodem bolesti, bodem  smrti.
Astrologický výklad Lilith v horoskopu náleží spíše psychologickým astrologům, nebo takovým, co rádi používají alegorie místo fakt. Není to můj styl, ale  vypíšu Ti aspoň základní body příslušející Tvému postavení ČL.

V Beranu jde o přitažlivost, vášnivost, agresivitu, překvapivé jednání, nedostatek taktu.
Ve 3. domě jde o intelektuální vkus, literaturu, dar přesvědčit, smířlivost.

Tak nevím, jestli jsi z toho chytrej. Já ne. Nic mi to neříká, neumím s tím pracovat.
Ještě něco pak zkusím. Později.

Není tady

 

#544 15. 5. 2008 8:03

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Astrologie

Damila napsal(a):

Lilith (přeneseně Černá Luna) v horoskopu je nazývána také temným místem, nebo bodem bolesti, bodem  smrti.
Astrologický výklad Lilith v horoskopu náleží spíše psychologickým astrologům, nebo takovým, co rádi používají alegorie místo fakt. Není to můj styl, ale  vypíšu Ti aspoň základní body příslušející Tvému postavení ČL.

V Beranu jde o přitažlivost, vášnivost, agresivitu, překvapivé jednání, nedostatek taktu.
Ve 3. domě jde o intelektuální vkus, literaturu, dar přesvědčit, smířlivost.

Tak nevím, jestli jsi z toho chytrej. Já ne. Nic mi to neříká, neumím s tím pracovat.
Ještě něco pak zkusím. Později.

O jedno poprosím, nějak mám představivost, ale požádám, nešel by mi poslat ten kruh s planetama a jejich složením? Děkuji.

Pomož teď kamarádce, já počkám smile


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#545 15. 5. 2008 9:55

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Astrologie

Pisateli, pošlu, ale musel bys mi do zpráv napsat mail, protože přílohy z Babinetu na mail nejdou posílat.

Není tady

 

#546 15. 5. 2008 13:41

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Astrologie

Taak, kde jsme to skončili?
No, já myslím, že základní body jsme probrali.
Teď další jednotlivá témata.
Partnerky, děti, rodina, zdraví...víš co, přes SZ, jo? smile

Není tady

 

#547 15. 5. 2008 14:02

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Astrologie

Damila napsal(a):

Taak, kde jsme to skončili?
No, já myslím, že základní body jsme probrali.
Teď další jednotlivá témata.
Partnerky, děti, rodina, zdraví...víš co, přes SZ, jo? smile

godlike hjarta gloria


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#548 18. 5. 2008 13:13

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Astrologie

Další verze Astrologu v češtině. Zjednodušená, přehledná:
http://uloz.to/410244/Astrolog32_v2_0_setup.exe

Není tady

 

#549 18. 5. 2008 20:41

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: Astrologie

skláním hlavu, Damilo, před tvými vědomostmi a schopností je inteligentně propojit. godlike
Prográmky tummenupp

Není tady

 

#550 18. 5. 2008 21:43

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Astrologie

A mně nejde otevřít! grater Soužko, prooč? Ptá se mě to, v čom to chci otevřít a nelíbí se mu nic, co mu nabí dnu! dumbom


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů