Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 3. 10. 2007 10:25

vikyrek
♥♥♥----
Místo: Benešov
Registrovaný: 31. 12. 2006
Příspěvky: 194

Růst vlasů

tipy na růst vlasů?

Upravil(a) vikyrek (19. 7. 2017 8:58)

Není tady

 

#2 5. 10. 2007 10:34

Décima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 9. 2006
Příspěvky: 892

Re: Růst vlasů

Vikýrku, myslím, že růst vlasů je genetická záležitost, ale možná, že by nebylo marné vnitřně jíst něco, kde je   zinek /zrníčka dýně, jsou i kapsle v lékárně.../ nebo slavná léčitelka Marie Treben radí potírat vlas. pokožku šávou z kopřiv, asi dát čestvé listy do odšavňovače nebo kopřivovou vlasovou tinkturu:

Dobrá voda na vlasy
Mladé listy kopřivy umeleme (nebo odstředíme) spolu s listy lichořeřišnice
a smícháme se stejným množstvím lihu. Necháme 2 týdny ve tmě a potom
podle potřeby masírujeme vlasovou pokožku

Není tady

 

#3 10. 10. 2007 8:11

pampeliška1
♥------
Registrovaný: 5. 9. 2007
Příspěvky: 4

Re: Růst vlasů

Můžu ti doporučit užívat Narosan tropic, který mimo jiné obsahuje zinek. Ten je důležitý při dělení buněk a doporučuje se proto, kromě jiného, i při ztrátě vlasů a na podporu růstu. K tomu ti doporučuji Nutrition Capillaire – pro komplexní výživu nehtů, vlasů a kůže. Obsahuje vitamíny, minerály a další látky, které mají příznivý vliv na potíže s pokožkou a vlasovými buňkami. Pak lze samozřejmě přispět ke zlepšení i potíráním a masáží vlasové pokožky dalšími bylinnými přípravky, se kterými mám též dobrou zkušenost. Co v rámci možností lze (genetické vybavení), to se dá vždy do určitě míry ovlivnit. Když tak písni.

Není tady

 

#4 20. 10. 2007 18:01

Maya.82
Host

Re: Růst vlasů

Ahoj tak já používám zinkosel koupíš v lékarně. Ne, že by mi vlasy po něm rostly rychleji to ne, ale mají lepší kvalitu. Jak vlasy tak nehty.

 

#5 7. 11. 2007 18:02

kaca17
♥♥♥----
Místo: Okres HK
Registrovaný: 6. 11. 2007
Příspěvky: 149

Re: Růst vlasů

Určitě je dobrá masáž


Jakmile se před námi jedny dveře zavřou, otevřou se jiné. Ale tragédií je, když pořád hledíme na ty zavřené a nevšímáme si těch otevřených.

Není tady

 

#6 21. 1. 2008 20:14

piskota
♥♥-----
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 42

Re: Růst vlasů

na rychlejsi rust vlasu neni zadny pripravek, ale dobry je napriklad recept na kazde rano: 1 dcl mleka, 1 banan, ochuceno hrsti jahod, malinami anebo nejakym jinym ovocim s karotenoidy a citaminem C, to pak pit na snidani. Obsahuje to hodne bilkovin, biotin /vitamin H/, draslik, ktery je take vhodny pro rust vlasu. Nasla jsem to na vlasy.cz

Není tady

 

#7 21. 1. 2008 21:05

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Růst vlasů

Lichořeřišnicová tinktura-kapky!

Není tady

 

#8 22. 1. 2008 13:26

Fatimah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 8. 10. 2007
Příspěvky: 1046
Web

Re: Růst vlasů

Vikýrku - onehdá jsem si nechala radikálně ostříhat vlasy - měla jsem je do pasu, teď mám hodně, ale hodnš krátké mikádo. S kadeřnicí jsme se bavili o tom, jak komu rostou vlasy. Řekla mi, že jsou lidi, kterým vlasy prostě nedorostou a že jich je poměrně dost. Každý máme nějakou "stopku", kam nejdál to jde a pak už nic. Když budeš baštit vitamíny, minerály atd.. budeš mít vlasy kvalitnější, možná budou vypadat i hustší, ale delší nebudou.


Jestliže nevíme, ke kterému přístavu míříme, žádný vítr není příznivý.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů