Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 15. 1. 2008 16:12

Simonas
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2008
Příspěvky: 833

Re: řízení...se zblázním?!!!

Ahoj Po,
tve pocity chapu, ale rekni si, ze se nic nestane tobe ani nikomu z okoli. Ja mam ridicak od svych osmnacti let, ale dlouho jsem neridila. Pak jsem nastoupila do zamestnani, kde byli jen sami chlapi a musela jsem denne jezdit autem. Nekolikrat se mi stalo, ze jsem se do kopce rozjizdela na trojku a samozrejme mi to nekolikrat zdechlo - a to vse za pritomnosti kolegu. Kazdy den jsem mela jine auto - kazde jiny styl ovladani.... A casem se to poddalo. A ja jsem ted dovolim si tvrdit zkusena.
Kdyz couvas na silnici, kde je provoz tak  se podivej a klidne si vycouvej. Kdyz se behem tveho couvani priblizi auto, tak pocka.  Slusny ridic te pusti a nebude delat sceny a troubit. Kazdy nejak zacinal. Ja jsem se jednou  otacela na miste, kde se  nema. No a videl to jeden ridic - chlap a zatukal si na celo a ukazovat to jeste na me. Me to tak nastvalo a urazilo, ze jsem hodila neutral, rucni brzdu a vyskocila z auta - nechala ho tak jak bylo a sla si to s nim vyrikat - co to jako melo znamenat. Nakonec se mi jeste omluvil. Takze zadny strach, pripadne si jeste zaplat jeste jednu dve kondicni jizdy treba s jinym instruktorem. Kazdy uci trochu jinak.


http://lb1f.lilypie.com/DZuYp2.png

Není tady

 

#27 16. 1. 2008 15:11

MončaVa
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 10. 2006
Příspěvky: 249
Web

Re: řízení...se zblázním?!!!

Simonas napsal(a):

Ahoj Po,
tve pocity chapu, ale rekni si, ze se nic nestane tobe ani nikomu z okoli. Ja mam ridicak od svych osmnacti let, ale dlouho jsem neridila. Pak jsem nastoupila do zamestnani, kde byli jen sami chlapi a musela jsem denne jezdit autem. Nekolikrat se mi stalo, ze jsem se do kopce rozjizdela na trojku a samozrejme mi to nekolikrat zdechlo - a to vse za pritomnosti kolegu. Kazdy den jsem mela jine auto - kazde jiny styl ovladani.... A casem se to poddalo. A ja jsem ted dovolim si tvrdit zkusena.
Kdyz couvas na silnici, kde je provoz tak  se podivej a klidne si vycouvej. Kdyz se behem tveho couvani priblizi auto, tak pocka.  Slusny ridic te pusti a nebude delat sceny a troubit. Kazdy nejak zacinal. Ja jsem se jednou  otacela na miste, kde se  nema. No a videl to jeden ridic - chlap a zatukal si na celo a ukazovat to jeste na me. Me to tak nastvalo a urazilo, ze jsem hodila neutral, rucni brzdu a vyskocila z auta - nechala ho tak jak bylo a sla si to s nim vyrikat - co to jako melo znamenat. Nakonec se mi jeste omluvil. Takze zadny strach, pripadne si jeste zaplat jeste jednu dve kondicni jizdy treba s jinym instruktorem. Kazdy uci trochu jinak.

tummenupp big_smile


Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.

Není tady

 

#28 1. 6. 2008 20:39

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: řízení...se zblázním?!!!

tak já si udělala řidičák vloni  v červnu, jezdila občas asi dva mesice(za tu dobu to stihla lehce nabourat). byla jsem těhul, jakmile jsem ale měla bříško, tak jsem se docela bála a jezdila jen kdyz jsem ridila z hospod, a akcí (nemohla jsem stejne pit), nebyl provoz, tak jsem se nebala tolik... ale od te doby jsem neridila:( a ted mam miminko a rada bych jezdila,ale mam fakt strach... a to neni nejlepsi vstup za volant(jeste s ditetem)... mám i strach z ostatnich ridicu, jezdi jak idioti a ja neumim tak dobre reagovat, nemam odhad, tak kdyz je nekde mene mista, tak mam problem, neumim parkovat, atd... a bydlim v Praze, takze si to umite predstavit:)

Není tady

 

#29 1. 6. 2008 21:39

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: řízení...se zblázním?!!!

jak jsem ti psala..strach není moc dobrý za volantem ,,ale zkus to,,třeba to zvládneš,,musíš si věřit...a po Praze je nejlepší jezdit ..Musíš mít oči všude..


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#30 1. 6. 2008 22:56

Britana
♥♥♥♥---
Místo: Praha
Registrovaný: 18. 1. 2006
Příspěvky: 268

Re: řízení...se zblázním?!!!

Myslela jsem si, že si nikdy řidičák neudělám,protože jsem se příšerně bála.Pak jsem měla svoje auto a....řidiče,kterého jsem platila.Jednou jsem chtěla jet za detmi ,koukala jsem z okna na auto,nechtěla jsem otravovat řidiče ale tady padlo mé rozhodnutí,udělám si řidičák.Moje první samostatná jízda autem,byla taxíkem....tak jsem se bála,že nic jiného nezbývalo.Pak ten můj řidič jel pro auto tím samým taxíkem.Hmm. Bála jsem se hodně.Plně tě chápu....a asi za tři neděle najednou strach opadl a už se nebojím .Ještě jednu perličku.V tom čase třech neděl,co jsem se bála, soustředěná /a spocená s vykulenými oči/ jen a jen na cestu ,že mně stavěli policajti...a já nezastavila.Pak mě předjeli"STOP"já hodila blinkr a předjela jsem je a ..nezastavila. Zastavila mně až houkačka...a pak jsem se to vše dověděla.Divila jsem se moc.Byli policajti hodní,dostala jsem napomenutí

Není tady

 

#31 2. 6. 2008 9:37

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: řízení...se zblázním?!!!

,,,,,,,,,že mně stavěli policajti...a já nezastavila.Pak mě předjeli"STOP"já hodila blinkr a předjela jsem je a ..nezastavila. Zastavila mně až houkačka...a pak jsem se to vše dověděla.Divila jsem se moc.Byli policajti hodní,dostala jsem napomenutí...............Britana..godlikegodlikegodlikegodliketummenupptummenupptummenupp

Upravil(a) sisi21 (2. 6. 2008 9:39)


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#32 6. 9. 2008 8:50

kiwi
♥♥♥♥---
Registrovaný: 5. 4. 2007
Příspěvky: 432

Re: řízení...se zblázním?!!!

Tak jsem si to tady vse precetla. Po,jak pokracujes? Ja jsem na tom momentalne podobne jak si psala na zacatku. Mam ridicak 15 let, dokonce jsem si pro sebe koupila auto a po dvou letech s radosti prodala. Ted zacinam zkouset znovu jezdit,jeste k tomu na opacne strane. A myslim si,ze se to nikdy nenaucim. Manzel rikal,ze si mam nekde najit rady od zen, ze urcite meli stejne problemy jako ja. A odpovedi jsem nasla, presne takove jsem cekala. Jezdit,jezdit a jezdit. Asi za tim volantem zestarnu strachy. sad Jsem rada,ze v tom nejsem sama a budu bojovat! Sama se sebou a hlavne s autem.


http://lb5m.lilypie.com/bLkjp10.png
http://lb2f.lilypie.com/yHoip2.png

Není tady

 

#33 6. 9. 2008 12:54

mirka..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1132

Re: řízení...se zblázním?!!!

podle mě je nejlepší jezdit a jezdit. já jsme se bála akorát v autoškole, že někoho přejedu a stresoval mě instruktor. ten co sme s ním jezdila už byl se mnou pak spokojený, nic moc neřikal a pak jsem jendou jela s jiným a ten na mě furt řval jak to řadím a pak mě nechla přesednout a ukazoval mi kdy a co řadit a totálně mě rozhodil. ale po řidičáku jsem sama hctěla jezdit a pořídily sme se ségrou starší auto a jezdila jsme kde jsem jen mohla. i pak třeba s tátou do belgie s vozíkem po dálnicích, to jsme najela za dva dny asi 1500km. řízení je pro mě nejlepší relax, miluju to. všude se cpu za volant:-) ale nesnáším ty debily, co hned troubí, já za autoškolou jedu v pohodě klidně 30, nebo pomalejší auto předjedu. ale kámoška taky mívala strach a ted už řídí mnohem líp, je to o praxi. holky, šup za volant, třeba v ten večer kdy není provoz, nějakou dobrou hudbu do auta a do toho:-)

Není tady

 

#34 6. 9. 2008 22:56

kiwi
♥♥♥♥---
Registrovaný: 5. 4. 2007
Příspěvky: 432

Re: řízení...se zblázním?!!!

Tak to mě v autoškole taky bavilo, dokonce jsem si dělala řidičák na motorku. Ale to už bylo dávno v minulém století wink A teď v tom strachu lítám. Tak dnes (já už mám neděli) do toho auta sednu,aspoň co druhý den.


http://lb5m.lilypie.com/bLkjp10.png
http://lb2f.lilypie.com/yHoip2.png

Není tady

 

#35 15. 9. 2008 21:53

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: řízení...se zblázním?!!!

Po, jestli mᚠtu možnost začít jezdit v novém autě,přestaň se týrat v tom starém,kde určitě asi není ani posilovač řízení,uvidíš,jak to najednou půjde hladce,auto ti nebude zdechat a pouhým zmáčknutím jednoho knoflíku si zajistíš,aby ti foukal vzduch napřední sklo a nebude mlžení okna - to nechápu,jak si takhle mohla jezdit a přeci si bez maléru dojela,takže si myslím,že si vlastně hodně dobrá řidička,mᚠtalent,ale jen ho prosím tě neubíjej vč.vlastního sebevědomí v té staré šunce.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů