Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 27. 9. 2007 23:10

Čekanka
♥♥♥♥♥♥♥

co prvňákovi k vánocům?

Vím že je strašně brzy, ale podle mého metříku můžete vidět, že budu mít brzy jiné starosti než lézt po krámech, proto prosím o radu, co budete svým prvňákům kupovat k vánocům? Syn zatím projevil zájem o encyklopedii zvířat, atlas (pro změnu, má už dva roll ), ale chtěla bych mu něčím originálním "vytřít zrak" , sedím na netu a kde nic tu nic. Jo a lega a dalších stavebnic má tuny hmm

Není tady

#2 28. 9. 2007 0:04

Stanislav Svoboda
♥------
Místo: Praha
Web

Re: co prvňákovi k vánocům?

No, já bych mu koupil X-box. Můj syn po tom touží už dlouho, zatím jsem nějak nestrávil tu cenu, ale grafika těch nových her je fascinující. Pořád jsem si říkal, že mu stačí počítač a game-boy, ale konzole je prostě něco jiného. Pak si můžeme 25. 12. napsat, co tomu naši kluci říkali.

S pozdravem

Stanislav Svoboda

Není tady

#3 28. 9. 2007 9:44

Čekanka
♥♥♥♥♥♥♥

No aby u toho ale nedřepěl celý den. Právě teď mi tady pobíhá s podzimníma ozdobama a zdobí byt - no a já mám radost jak je kreativní tongue  a to by asi tímhle dárkem skončilo grater

Není tady

#4 28. 9. 2007 9:49

Stanislav Svoboda
♥------
Místo: Praha
Web

Toho se nebojte. Když je dítě v podnětném prostředí, tak si vybere od každého trochu.

Není tady

#5 28. 9. 2007 10:13

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko

Mám stejný názor, jako Ty.Raději mu kup něco v čem bude vyvíjet fantazii a ručně tvořit.Na sezení u PC je času vždy dost.Mám 13 letého syna a kdyby záleželo na něm , tak u něj sedí nonstop.
Mᚠšikovného syna. Já toho svého od mala vedla k různým tvořivým pracem , ale bohužel ho to nebralo.Tedy jedno jo, pořád jsme stavěli z lega. wink

Čekanka napsal(a):

No aby u toho ale nedřepěl celý den. Právě teď mi tady pobíhá s podzimníma ozdobama a zdobí byt - no a já mám radost jak je kreativní tongue  a to by asi tímhle dárkem skončilo grater

Není tady

#6 28. 9. 2007 15:51

Čekanka
♥♥♥♥♥♥♥

Jo, lego syna taky bere, ale má už asi deset sestav a nějak mi přijde, že jsme pokryli všechno co se dá, takže konec inspirace. Já mám taky radost, že je tvořivej, po manuální stránce má rozhodně co zlepšovat, takže paráda. No ale ty vánoce mi nedají spát, snad mě něco napadne, zase nechci aby měl tisíc dárků, spíš dva tři pořádné....

Není tady

#7 29. 9. 2007 14:41

alenak
♥♥♥♥♥♥♥

čekanko mám jeden tip -( respektive můj  předškolák (v lednu 6 let) má přání k Vánocům) - třeba by uspěl i u Vás: stolní hokej.Kluk ho měl půjčený, když byl o prázdninách nemocný, je to príma, bavilo to i dceru (8r.), o tatínkovi nemluvě - dokonce i já jsem si párkrát zahrála.... Sice to nerozvíjí kreativitu, ale je to trénink koordinace, je to napínavé a je to, dle mého názoru lepší, než sedět u PC....
Další tip je pak desková hra tipu carcassone - my máme " lovce a sběrače" - kluk to chápe od necelých 5 let, je to super na logické myšlení, na strategie, hrajeme to celá rodina, děcka nám mnohdy dávají pěkně na frak...

Není tady

#8 29. 9. 2007 22:18

Čekanka
♥♥♥♥♥♥♥

aleno díky, to je dobrej tip, má to ale háček, potřebuje k tomu druhého a tím druhým bude asi kdo????? No já a na to s mimískem asi nebudu mít čas, asi by byl nejlepší dárek pod stromeček stejně starej brácha lollollol

Není tady

#9 30. 9. 2007 9:04

alenak
♥♥♥♥♥♥♥

Čekanko a co táta? U nás hraje hlavně táta  big_smile Já s miminem taky času moc nemám....

Není tady

#10 30. 9. 2007 11:12

Čekanka
♥♥♥♥♥♥♥

jo taku máme super, ale je hodně vytíženej v práci, to víš, obchoďák, takže pořád na cestách a pozdní příchody. O víkendech se nám ale plně věnuje, takže když mě nic jiného nenapadne, asi ten hokej klapne wink

taky budeme mít Adámka tongue

Upravil(a) Čekanka (30. 9. 2007 11:12)

Není tady

#11 30. 9. 2007 11:47

alenak
♥♥♥♥♥♥♥

Adámci jsou super big_smile  Dobře jste vybrali!!! A jak se jmenuje ten starší? my máme Ondřeje....

Není tady

#12 30. 9. 2007 14:04

Čekanka
♥♥♥♥♥♥♥

My Aleše. Máme blbý příjmení, museli jsme hlavně jména bez R a Ř, na kluky malej a mizernej výběr. Ve hře byl Matyᚠa Adam, nakonec to bude Adámek, páč to tak rozhodl Aleš wink

Není tady

#13 1. 10. 2007 12:55

keny
♥♥♥♥♥--

Nečetla jsem všechny příspěvky,ale co třeba Voltít-cena cca 600-700,-je to elektronická stavebnice ,kde se podle návodu a tatínka různě spojují kabely a žárovky a cívky apod.a ono to pak prostě a jednoduše svítí ,zvoní....atd.nevím našemu malému jsou teptrv 3 roky ale určitě co nejdříve do toho půjdem je to zajímavé a hlavně pro ty klukky ....a je to jako sestava 1,2,3 atd.takže je toho mnohem víc a i asi různě obtížné...
Jo jinak mě jako dítě bavil takový ten mikroskop s příslušenstvím,a optiské stavebnice,jinak jestli maluje a tak jsou super ty různé vymalovánky podle čísel a liryty a papiroryty apod.
Taky ty magnetický stavebnice docela frčí,ale to je potom cena někde uplně jinde..konzoly bych nekupovala je to drahé ,tupé ,a po půl roce zastraralé a uslyšíš jen jakby to chtělo novou protože má lepší grafiku apod.a hlavně u toho bude dřepět a zuřivě střílet do lidí ,protože ač se budeš bránit sebevíc aby neměl střílecí hry stejně si cestu najde..a skákat se zajíčkama za mrkvičkou ho omrzí tuze rychle...

Upravil(a) keny (1. 10. 2007 13:01)

http://www.etickr.com/ticker.php?img=9,99,122,0,CD,MjAwNy8xMS8wNg==,QW5kZWxrYQ==http://www.etickr.com/ticker.php?img=9,111,130,0,CD,MjAwNC8wOC8yMQ==,TWlrdWzhcw==

Není tady

#14 1. 10. 2007 15:26

slíva modrá
♥♥-----

U nás dostane prvňák hodinky-moc si je přeje a je to pro něj poslední známka dospělosti,kterou se liší od svých bratrů/kromě mobilu,ale po tom kupodivu netouží/.

Není tady

#15 2. 10. 2007 18:28

Čekanka
♥♥♥♥♥♥♥

Slívo hodinky má už rok, neobejde se bez nich, musí si hlídat čas kdy jít na kroužek a domů na večeři z venku....

Keny dík, tu nabídku mikroskopů okouknu, dobrej tip tummenupp

Není tady

#16 4. 10. 2007 22:23

Čekanka
♥♥♥♥♥♥♥

Objevila jsem něco co se jmenuje magnetická stavebnice http://www.dino.cz/inshop/stavebnice/ma … e-96-dilu-[id-95964].html
zdá se mi to docela dobrý, máte s tím někdo zkušenost????

Není tady

#17 5. 10. 2007 10:24

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC

Čekanko - neporadím, ale vypadá dobře.
Mně se líbí ten merkur (mladší pořád něco montuje) ale zdá ze mi trošku víc drahý. dumbom

Každý den je jen jednou za život

Není tady

#18 8. 10. 2007 21:27

Ela..
♥♥♥♥♥♥-

Synovi jsem v 7mi letech na vánoce koupila stavebnici vario. Je i v nabídce internetového obchodu, který uvedla Čekanka: 
http://www.dino.cz/inshop/stavebnice/vario-xl-[id-2121].html
Je to suprová a kreativní stavebnice v dokonalém provedení, čisté opracované dřevo, kulatiny mají zářezy, které do sebe zapadají a staví se z toho domky, hrady, stavení .. prostě dle libosti a fantazie. Určitě se vyplatí to balení XL, z něj lze sestavit vícero druhů domků, ne jen jeden konkrétní.

Není tady

#19 9. 10. 2007 10:03

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))

tak  děkuju holky za tip...malý dostane letost hodinky...to mě vubec nenapadlo...je ted prvnák....takže moc děkuju...hi hi...původně jsem si to chtěla přečíst a třeba poradit...ale odzbrojili jste mě  pussa dík..!!!

Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

#20 17. 10. 2007 22:52

Čekanka
♥♥♥♥♥♥♥

Tak dneska přišel mladej s tím, že ježíškovi napíše o boty na kolečkách yikes no mazec, to bych tak tipla u puberáka roll

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí