Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 27. 9. 2007 15:54

Me
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1041

Re: Myslíte si, že jste ideálem krásy vašich můžů

Val, a je tvůj přítel ideálem krásy pro tebe? wink
Já si pamatuju, jak se kdysi mému příteli líbila jiná holka, než já, a jednu dobu jsem se snažila vypadat alespoň trochu jako ona. Pak jsem se s tím svěřila mým známým a všichni se nezávisle na sobě shodli, "a neblázním", že jsem přece daleko hezčí než ta holka, a že pokud bych chtěla vypadat jako ona, musela bych být šerednější, než jsem teď ... objektivně jsem zhodnotila, že mají pravdu wink, a od té doby jsem se sebou spokojená.
Tvůj, ani ničí jiný přítel, nemá patent na nejlepší vkus.
A podle barvy očí se krása opravdu neposuzuje. Mi se taky víc líbí světloocí chlapi, ale to neznamená, že by se mi nikdy nelíbíl tmavooký. Je to o celkové vizáži a o tom, co-jaký sexappeal - člověk vyzařuje.
A barevné kontaktní čočky si můžeš koupit vždycky tongue

Není tady

 

#52 27. 9. 2007 15:56

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Myslíte si, že jste ideálem krásy vašich můžů

Natynka napsal(a):

.. já bych jen dodala, že se neříká, že stárneš jako chlap, ale že  zraješ jako chlap a jako víno ... čím starší, tím lepší.... smile

Dik, Nat, nemohla jsem si vzpomenout, jak je to přesně... takhle si můžu aspoň namlovat, že bych se třeba mohla tomu vínu podobat... tongue
Sel, ty si určite vežmi šastná žena...mᚠvobec dajaké tajné prianie? Trebárs, čo si praješ, keď padá hviezda...

Není tady

 

#53 27. 9. 2007 16:09

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Myslíte si, že jste ideálem krásy vašich můžů

Asi to, čo aj ostatní... Zdravie, spokojnos vnútri a žudí, čo ma berú takú, aká som, vonku.... A mám sínusoidy ako všetci ostatní - raz lepšie, raz horšie... Normálka. Akurát s ami už tak nejako kryštalizujú práve tí žudia okolo mňa - v dobrom i tom horšom.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#54 27. 9. 2007 16:37

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Myslíte si, že jste ideálem krásy vašich můžů

Jestli ano, tak má můj manžel zvrácený vkus :-)) sebektriticky uznávám, že nejsem žádná krasavice, tak mám asi jiný dobrý stránky, když se mnou pořád je, ne ?

Není tady

 

#55 27. 9. 2007 16:49

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Myslíte si, že jste ideálem krásy vašich můžů

Krása je relatívna: ja sa na seba nedokážem ani pri oriente díva do zrkadla, ale minule sa na mňa jeden muž díval takým pohžadom rodna , až som nevedela, čo robi(a to sa mi často nestáva). Lidé jsou rúzné, to je fakt.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#56 28. 9. 2007 21:01

elena007
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1622

Re: Myslíte si, že jste ideálem krásy vašich můžů

Ja jsem aspon sveho muze typ a docela mu verim, dle jeho fotek z mladi to tak vypada. wink Ale kdyz mel posoudit, kdo byl hezci Grace Kelly nebo Elizabeth Taylor, ac porad tvrdi, ze je na vyssi, svetlovlase a svetlooke, vyhrala E. Taylor. big_smile.  Takze ono to zas tak jednoduche nebude. smile

Muz je modrooky blondak a ja byla vzdy na tmavooke a brunety, tak si prece nebudu ted vnucovat presvedceni, ze modra oka se mi libi vic. vissla A kdyby se me zeptal, coz on teda neudela, nebot mu to ani nenapadne, urcite by se dovedel, ze tmave oci jsou nekrasnejsi.

Není tady

 

#57 29. 9. 2007 17:33

Kotěvbotě
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 962

Re: Myslíte si, že jste ideálem krásy vašich můžů

Tak já asi nejsem ideál mého manžela:rolleyes: Všimla jsem si, že on totiž kouká po blondýnkách:dumbom: Oba jsme tmavovlasý a modrooký, dokonce se mě ptala kdysi jedna paní, jestli nejsme sourozenci lol

Není tady

 

#58 29. 9. 2007 23:04

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Myslíte si, že jste ideálem krásy vašich můžů

Tááák, a já jsem si až v této debatě uvědomila, že jsem se za téměř čtvrtstoletí nikdy nezeptala svého chotě, proč jsem se mu líbila. On má teda lichotek vždycky plná ústa big_smile (bojí se, že bude chodit do práce nevyžehlen a doma bude bez večeře) big_smile, ale asi se ho fakt zeptám - otázka je, zda si vzpomene, proč tehdy.... big_smile
On mi totiž tak nadbíhal a nedal mi prostor k rozhodování big_smile, že jsem si ani neuvědomila, že bych měla pátrat a zkoumat - já jsem prostě byla obklíčena....tak jsem si toho možná ani nevážila. Neuvažovala jsem o tom. Byla jsem vždycky hodně hubená (dnes 173 cm/59 kg), delší vlasy různých barev, prsa trojky a vždycky jsem kolem sebe měla chumel kluků. Akorát jsem byla málo potvora. Že jsem mohla být větší, to jsem si uvědomila až o hodně let později big_smile. Tehdy mě nějak nenapadlo, že bych si vědomě mohla vybírat...

Mým ideálem byl vždycky takový ten typický "plážový" Řek  - vysnívala jsem si vysokou, hubenou opálenou postavu, tmavé vlasy a zelené oči.... Nemusím dodávat, že vizហmá nakonec můj muž totálně odlišnou od těchto představ big_smile. Teda až na ty jasně zelené oči. Ale zajímavé je, že úplně všichni moji bližší kamarádi mají oči hnědé. Úplně všichni. Nedávno jsem se kamaráda ptala, proč se mi tak moc věnuje a proč mi tak se vším pomáhá, jestli je to tím, že nosím mini a podpatky, anebo tím, jaké mám oči a postavu (smála jsem se, dobírala jsem si ho) a odpověděl mi, že proto, že jsem hodná, pohodová a že je se mnou prostě rád. A za ty roky nevěděl, že mám čokoládové oči, chlap jeden chlupatý.... smile. Tak asi to jenom ve vizáži nebude.

A ještě k té nespokojenosti se sebou, jak tu někdo psal. Každé ráno potkávám při cestě do práce maminu s větším postiženým dítětem. Jsem strašně ráda, že mi osud dopřál je vidívat. Nemusím nic dodávat, že? sad

Není tady

 

#59 29. 9. 2007 23:23

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Myslíte si, že jste ideálem krásy vašich můžů

Ahojky Tercilo, taky jsem si po dobu celé mojí "četby" tohoto vlákna nemyslela, že naši partneři nás milujou proto, že "jsme jejich typ"... myslím si totiž, že ten vysněný typ je jenom na koukání, dráždění hormónů a tak, ale pro život si vybíráme partnera podle nějakých jiných kritérií, zatim bohužel nevim, jakých, alespoň u sebe...
Dostalas mě tim kraoučkým dodatkem na konci tvé sympatické zpovědi... shodou okolností jsem včera seděla v jakési kavárně se svojí kamarádkou a její kamarádkou s manželem, taky mají většího postiženého chlapce... oni obadva jsou úplně úžasný lidičky, působí jako pár skvěle, neumím definovat, čím se tak k sobě hodí, to děcko je v pohodě, oni taky, prostě je žeru, bavili jsme se o tom, ajk nás naše děcka zneužívají a "cucají", jako že jim třeba řekneme: pomozte si sami, jste dospělí... a jak oni na nás kašlou a furt nám své problémy kladou na naše záda, no a najednou ten tata řiká: Peo, seš už velkej, pomož si sám, mamu nech na pokoji... a ten chlapec se usmál, otočil hlavu jinam a tvářil se, jako že tam ani nejni... prostě na mamu i na tatu "pr..l", a oni se oba smáli a řikaj: Hele, vidíte tu reakci, jak se on o sebe chce postarat sám, když je už velkej? V tu chvílu jsem já fakt neviděla rozdíl, mezi nim, postiženým, a mýma chytrýma dětma, které taky rády odvrátí hlavu, když jim řikám, aby pupeční šňúru definitivně ustřihly a daly mi pokoj...ale mě hold za tohle nikdo nemiluje, protože moji chlapi se věnují a věnovali jiným věcem, než je zkoumání toho, proč si mě a mé děti vybrali...

Není tady

 

#60 29. 9. 2007 23:51

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Myslíte si, že jste ideálem krásy vašich můžů

Kotě v botě, když dᚠpřed a za smailiky mezeru, budou zobrazeni a nejenom "písmenkoví"...
Taky mi to kdosi kdysi vysvětlil... hjarta

Upravil(a) ViktorkaLove (29. 9. 2007 23:52)

Není tady

 

#61 30. 9. 2007 0:12

elena007
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1622

Re: Myslíte si, že jste ideálem krásy vašich můžů

Tercilo,
u nas uz debata probehla davno. Vsiml si me dlouho predtim nez doslo k prvnimu kontaktu, jednak jsem jeho typ a jednak si pry neslo nevsimnout, ale plnou hlavu me mel az potom, co jsem se na nej poprve tak hezky usmala. Ja si na ten prvni usmev taky pamatuji presne, protoze mym umyslem byl hodne neprijemny skleb, sic se pohyboval v mych teritorialnich vodach bez dovoleni a jeste se mi zdalo, ze se tam chova jako doma dumbom  Tudiz jsem si ho taky vsimla. big_smile a za dalsiho pulroku jsme spolu zacli chodit.

Není tady

 

#62 30. 9. 2007 1:30

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Myslíte si, že jste ideálem krásy vašich můžů

No a já než jsem se stihla zeptat, manžel usnul...... big_smile

Není tady

 

#63 30. 9. 2007 1:53

elena007
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1622

Re: Myslíte si, že jste ideálem krásy vašich můžů

Tercila napsal(a):

No a já než jsem se stihla zeptat, manžel usnul...... big_smile

Tak ho vzbud.  Tak dulezite veci, pece nesnesou odkladu. big_smile

Není tady

 

#64 30. 9. 2007 13:29

Kotěvbotě
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 962

Re: Myslíte si, že jste ideálem krásy vašich můžů

ViktorkaLove napsal(a):

Kotě v botě, když dᚠpřed a za smailiky mezeru, budou zobrazeni a nejenom "písmenkoví"...
Taky mi to kdosi kdysi vysvětlil... hjarta

Tak to je fajn. Dík. A já furt, proč se mi někdy zobrazí a někdy ne smile

Není tady

 

#65 30. 9. 2007 13:41

Dallea
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 5. 2007
Příspěvky: 230

Re: Myslíte si, že jste ideálem krásy vašich můžů

Také bych se chtěla cítit tak, že jsem pro svého milého ta nehezčí. Ale nedává mi (téměř nikdy) nic takového najevo, takže se tak necítím ač se snažím být pro něj co nejhezčí. To, že mi řekne při pohledu na jinou ženu, že by ho zajímalo, jak souloží (jako ze srandy..:-/ ) nebo, že je krásná mi moc sebevědomí nepřidává (tedy, přímo mi ho zběsile užírá a to už skoro ani není co). Chtěla bych, aby i mi aspoň občas řekl něco hezkého, abych cítila, že jsem pro něj krásná a důležitá. Ale ho obtěžuje napsat mi i jen nějakou milou SMS, když nejsme spolu. Jaký je přesně jeho ideál krásy nevím, ale já se k němu řadit zřejmě nemůžu (nebo aspoň mi to tak nepřipadá).

Není tady

 

#66 30. 9. 2007 14:00

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: Myslíte si, že jste ideálem krásy vašich můžů

Dallea napsal(a):

Také bych se chtěla cítit tak, že jsem pro svého milého ta nehezčí. Ale nedává mi (téměř nikdy) nic takového najevo, takže se tak necítím ač se snažím být pro něj co nejhezčí. To, že mi řekne při pohledu na jinou ženu, že by ho zajímalo, jak souloží (jako ze srandy..:-/ ) nebo, že je krásná mi moc sebevědomí nepřidává (tedy, přímo mi ho zběsile užírá a to už skoro ani není co). Chtěla bych, aby i mi aspoň občas řekl něco hezkého, abych cítila, že jsem pro něj krásná a důležitá. Ale ho obtěžuje napsat mi i jen nějakou milou SMS, když nejsme spolu. Jaký je přesně jeho ideál krásy nevím, ale já se k němu řadit zřejmě nemůžu (nebo aspoň mi to tak nepřipadá).

A co ho vyměnit, za někoho jiného ?

Není tady

 

#67 30. 9. 2007 14:20

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Myslíte si, že jste ideálem krásy vašich můžů

rock Áno, tiež si myslím, že každá môže by pre niekoho ideálom a parákom, tak prečo by gužou na nohe?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#68 30. 9. 2007 14:47

Eszter
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 9. 2007
Příspěvky: 184

Re: Myslíte si, že jste ideálem krásy vašich můžů

Dallea napsal(a):

Také bych se chtěla cítit tak, že jsem pro svého milého ta nehezčí. Ale nedává mi (téměř nikdy) nic takového najevo, takže se tak necítím ač se snažím být pro něj co nejhezčí. To, že mi řekne při pohledu na jinou ženu, že by ho zajímalo, jak souloží (jako ze srandy..:-/ ) nebo, že je krásná mi moc sebevědomí nepřidává (tedy, přímo mi ho zběsile užírá a to už skoro ani není co). Chtěla bych, aby i mi aspoň občas řekl něco hezkého, abych cítila, že jsem pro něj krásná a důležitá. Ale ho obtěžuje napsat mi i jen nějakou milou SMS, když nejsme spolu. Jaký je přesně jeho ideál krásy nevím, ale já se k němu řadit zřejmě nemůžu (nebo aspoň mi to tak nepřipadá).

Naznačila jsi mu někdy,že ti tyhle připomínky,by "ze srandy" vadí?nemyslím ale histerickou scénu smile Některí muži jsou strašně natvrdlý...aale lepší by bylo, jak říká Ivana-VYMĚNIT.


Život je boj a ten se bojuje až do konce...

Není tady

 

#69 30. 9. 2007 15:08

Me
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1041

Re: Myslíte si, že jste ideálem krásy vašich můžů

Dallea napsal(a):

To, že mi řekne při pohledu na jinou ženu, že by ho zajímalo, jak souloží

To tě"obdivuju", že s ním ještě jsi.Za tohle bych ho asi zabila dumbom yikes

Není tady

 

#70 30. 9. 2007 15:25

Me
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1041

Re: Myslíte si, že jste ideálem krásy vašich můžů

Je ale fakt, že já jsem měla v bývalém vztahu hrozné komplexy - můj bývalý se pořád koukal/a kouká, teď už jako nezadaný/ na po*no s názvy obsahujícími slova"teen", "lolitky" apod. A já byla vystresovaná nejen z toho, že už nějakou dobu teen nejsem, ale hlavně z představy budoucnosti s chlapem, kterého vzrušují patnáctky. Protože mladší už nikdy nebudu, spíše naopak. A můžu říct, že to byla jedna z hlavních příčin krachu našeho vztahu...
Ale teď cítím docela velkou úlevu, že už se tímto nemusím stresovat.

Upravil(a) Me (30. 9. 2007 15:29)

Není tady

 

#71 30. 9. 2007 16:33

Dallea
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 5. 2007
Příspěvky: 230

Re: Myslíte si, že jste ideálem krásy vašich můžů

Radši bych to řešila zvýšením svého sebevědomí (hodí se nejen do partnerského vztahu). O což se tedy snažím, ale zatím žádné úspěchy nevidím :-(

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů