Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 24. 9. 2007 19:57

Hanka1
♥♥♥----
Místo: Brno
Registrovaný: 16. 7. 2007
Příspěvky: 216

Re: Proč se zamilováváme do těch "nepravých" a ty hodné nechceme???

Me napsal(a):

Tak záleží, co si kdo představuje pod pojmem"hodný".
Často se mluví o klukovi, který nemá vlastní názor, nemá dostatečnou autoritu, je takový"podpantoflák, že je"hodný". Tohle podle mě není hodný kluk, ale submisivní, bez vlastního nározu.
Mi se líbí hodní chlapi, co nedělají podrazy, nepodvádějí atd., ale kteří mají vlastní názor, dokáží v případě nutnosti"zavelet", ale nedělají to přespříliš. Prostě takový zlatý střed.

Souhlasím, hodný neznamená submisiví, ale spolehlivý, zodpovědný, domácích prací se neštítící, empatie schopný, pokud možno pravdomluvný... (prostě taková pohádková bytost) smile
Hodný neznamená servilní ňouma, ale čestný chlap.

A proč se zamilováváme do těch nepravých?
Protože těch pravých je jako šafránu a my potřebujeme někoho milovat...
A tato potřeba se velice často objevuje právě ve chvíli, kdy je na blízku ten nepravý...A v tu chvíli je zaděláno na slzičky neutral
A taky proto, že skrze Ty nepravé poznáváme skutečnou hodnotu těch pravých...stolt

Není tady

 

#27 24. 9. 2007 21:36

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: Proč se zamilováváme do těch "nepravých" a ty hodné nechceme???

Nooo, ja uz som par krat bola zamilovana do typkov, ktori vyzerali byt prave taki "zli" a nakoniec som zistila, ze zdanie teda poriadne klame. Ale boli z toho super vztahy, lebo dotycni mali v sebe taky slabucky zavan toho "chuliganstva" a napriek tomu to boli spravni chlapi, takze to bola ta spravna kombinacia. smile


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#28 24. 9. 2007 22:50

venuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 2116

Re: Proč se zamilováváme do těch "nepravých" a ty hodné nechceme???

Faf,

tak ja to mam presne obracene. Nejdriv vypadaji jako hodni a pak se z nich vyklubou hajzlici. To uz je vetsinou pozde, protoze jsem zamilovana.... ach jo. roll

Není tady

 

#29 24. 9. 2007 23:29

Hanka1
♥♥♥----
Místo: Brno
Registrovaný: 16. 7. 2007
Příspěvky: 216

Re: Proč se zamilováváme do těch "nepravých" a ty hodné nechceme???

venuše napsal(a):

Faf,

tak ja to mam presne obracene. Nejdriv vypadaji jako hodni a pak se z nich vyklubou hajzlici. To uz je vetsinou pozde, protoze jsem zamilovana.... ach jo. roll

A nebo - nejdřív si nasadím růžové brýle a vidím andílka.
Do toho andílka se šíleně zamiluju.
Ty růžové brýle mi potom někdo sundá a nebo mi prostě jednoho dne spadnou.
A vidím hajzlíka...

Ale, jsem to já, kdo si je nasadil, takže teď se z toho budu měsíc, dva, tři... léčit a uvidíme příště, jestli jsem poučitelná... wink

Není tady

 

#30 24. 9. 2007 23:37

venuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 2116

Re: Proč se zamilováváme do těch "nepravých" a ty hodné nechceme???

Hanko,

neni to vzdycky ruzovymi brylemi. Ti moji chlapi se proste casem nejak zmeni... ze zacatku se snazi, jsou mili, chapavi, delaji, co mi na ocich vidi.... ale bohuzel jim to nevydrzi. hmm

Není tady

 

#31 25. 9. 2007 7:28

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Proč se zamilováváme do těch "nepravých" a ty hodné nechceme???

Račice dračice napsal(a):

Jo a velké afrodiziakum je NEDOSTUPNOST pro obě pohlaví. PODVĚDOMĚ. Vždycky je sexuálně zajímavější partner nejistý, nezávislý (což si o záletnících nebo hrajících na více stran, či nějakým způsobem ženu si nevážící, většina žen myslí, nebo to tak z nich nesprávně cítí)  No ono je to ve skutečnosti většinou právě naopak, ale podvědomě to tak člověk vnímá...Až když zjistí, že nevěrník či hrající na více stran či násilník, je v případě zvládnutého sebevědomí ženy, jen nicka,pak si to ta žena uvědomí, že onen "hodný hoch" je právě daleko silnější než ono individuum.....(ta síla "hodného chlapa pro život"  je ve vztazích, opoře, důvěře, komunikaci, kompromisu...)
Někdo k tomu dojde dřív, někdo později, někdo nikdy.....
A proto jsem tady na tomto světě, abychom šli, překonávali překážky a učili se.....

račice...tohle jsi ted tak nádherně  a úžasně napsala....děkuju... smilesmile
jen chci prosím tě upřesnění v tomto zvýrazněněm....mohla bys...???


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#32 25. 9. 2007 7:29

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Proč se zamilováváme do těch "nepravých" a ty hodné nechceme???

ale jak to čtu stále znova dokola tak mi  to pomalu dochází všechno....
jak to tady mám na stole vytištěné.....smilesmilesmilesmile


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#33 25. 9. 2007 8:04

zuzzik22
♥♥♥----
Místo: Plzeň
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 148

Re: Proč se zamilováváme do těch "nepravých" a ty hodné nechceme???

ahojky,
pridam svou kapku do mlyna. tohle tema se me ted tyka. chodila sem s klukem dva roky rozesli sme se ted u nej este bydlim, protoze nemam kam jit. musim rict ze ted spolu vychazime naprosto v pohode je to ted proste jiny. on je tip takovyho rebela nebp jak to popsat zvyklej ze za nej vzdycky vsechno zaridi mama.
pak jsem poznala kluka je moc hodnej hezkej starostlivej chce rodinu domecek proste uplnej ideal. mam ho moc rada fakt moc vim ze on me taky. obcas se spolu deme projit nebo jedem za jeho konem. vim ze by me chtel. kdyz sem s nim tak je mi fajn predstavuju si jaky by to bylo ale kdyz se nevidime nejak vylozene moc mi nechybi nemam stazenej zaludek, pokud chapete co tim myslim. nedavno mi rek o sobe nejaky veci co se tycou sexu jak to ma rad atd a od ty doby je ve me nejakej blok. a mam z toho vseho zvlastni pocit. jak sem rekla je hodnej urcite by byl fajn tata ma rad deti poradal pro deti nejaky kurzy ale ve me se to ted pekne mele. misto abych po nem hrabla tak premejslim....
pokud je to zmateny omlouvam se.....-))

Není tady

 

#34 25. 9. 2007 8:27

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: Proč se zamilováváme do těch "nepravých" a ty hodné nechceme???

venuše napsal(a):

Hanko,

neni to vzdycky ruzovymi brylemi. Ti moji chlapi se proste casem nejak zmeni... ze zacatku se snazi, jsou mili, chapavi, delaji, co mi na ocich vidi.... ale bohuzel jim to nevydrzi. hmm

Venuska,

to je zvlastne...mam kamaratku, ktora to ma presne takto..vzdy sa proste nieco pokasle a ona zisti, ze dotycny vobec nie je taky skvely chlap, ako sa zdalo. Ja tomu tiez nerozumiem, ze sa z tych jej chlapov, ktori vyzeraju byt taki starostlivi a milujuci vykluju nakoniec egoisticki "hajzlici"...nechapem... va


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#35 25. 9. 2007 8:42

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Proč se zamilováváme do těch "nepravých" a ty hodné nechceme???

zuzzik22 napsal(a):

on je tip takovyho rebela nebp jak to popsat zvyklej ze za nej vzdycky vsechno zaridi mama.

Rebel co za neho vsetko zariadi mama? Tak to je skutocne megarebel tummenupp . Ale u nas sa tomu hovori rozmaznany, neschopny debilko a k tomu este pozer wink


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#36 25. 9. 2007 8:44

zuzzik22
♥♥♥----
Místo: Plzeň
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 148

Re: Proč se zamilováváme do těch "nepravých" a ty hodné nechceme???

Oxi napsal(a):

zuzzik22 napsal(a):

on je tip takovyho rebela nebp jak to popsat zvyklej ze za nej vzdycky vsechno zaridi mama.

Rebel co za neho vsetko zariadi mama? Tak to je skutocne megarebel tummenupp . Ale u nas sa tomu hovori rozmaznany, neschopny debilko a k tomu este pozer wink

jj to beru mela tam bejt carka ale v tomhle s tebou souhlasim ze on pro zivot neni to pravy orechovy a ja to proste vim no

Není tady

 

#37 25. 9. 2007 8:58

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Proč se zamilováváme do těch "nepravých" a ty hodné nechceme???

zuzzik22 ... hodny, starostlivy, chce v zivote to, co by si chcela aj ty ... ale nieco ti tam chyba, ze? Mas ho rada, ale niesi zamilovana ...
Tak si zober, ze prave koli tomu, ze je hodny a blablabla s nim zostanes (lenze laska nieje Coperfield, nepricarujes si ju tam kde nieje) ... a o par rokov stretnes niekoho, do koho sa zamilujes a kto bude tiez hodny, starostlivy, blablabla. Co potom? Vykasles sa na toho prveho? ktory ta miluje a robil pre teba vsetko? Alebo sa vzdas toho noveho a mozno praveho vztahu len koli tomu ze si zostala s niekym koli tomu, ze je hodny?
Nikdy by som nemohol mat vztah s niekym, kto je sice super, ale niesom do neho zamilovany. Ako citam tu na babinete vela z vas ide do vztahu hlavou a nie srdcom. A potom ze preco je malo lasky ...


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#38 25. 9. 2007 9:36

Natálie
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Čechy
Registrovaný: 17. 5. 2007
Příspěvky: 894

Re: Proč se zamilováváme do těch "nepravých" a ty hodné nechceme???

Oxi napsal(a):

zuzzik22 napsal(a):

on je tip takovyho rebela nebp jak to popsat zvyklej ze za nej vzdycky vsechno zaridi mama.

Rebel co za neho vsetko zariadi mama? Tak to je skutocne megarebel tummenupp . Ale u nas sa tomu hovori rozmaznany, neschopny debilko a k tomu este pozer wink

big_smile


Změna přichází pomalu.
Paul McCartney

Není tady

 

#39 25. 9. 2007 9:50

Natynka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 1237

Re: Proč se zamilováváme do těch "nepravých" a ty hodné nechceme???

No La napsala:

Takhle budu čekat na toho "pravého" a kdo ví, jestli ho někdy potkám, tak proč si neužít i to "nepravé"???
Poradíte mi, jak na to??? Proč se vlastně zamilováváme do těch "nepravých" a ty hodné nechceme???

můžeš čekat na toho pravého, záleží ale, co si pod pojmem "čekání" představuješ ... jestli takové to "sedávej panenko sedávej v koutě, budeš-li hodná, najdou tě ....", tak to bych neviděla jako optimistické a vhodné smile

čekat na toho pravého znamená, že nebudeš brát zbytky, střípky něčeho, co tě plně neuspokojí tak jak chceš ...


Popřej mi pane, abych v boji, který jde životem, měla odvahu riskovat a udeřit.
A mám - li zvítězit, dej, a je to po právu.
A mám - li prohrát, dej, abych dovedla stát u cesty a pozdravit vítěze, až půjde kolem.

Není tady

 

#40 25. 9. 2007 9:59

zuzzik22
♥♥♥----
Místo: Plzeň
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 148

Re: Proč se zamilováváme do těch "nepravých" a ty hodné nechceme???

Oxi napsal(a):

zuzzik22 ... hodny, starostlivy, chce v zivote to, co by si chcela aj ty ... ale nieco ti tam chyba, ze? Mas ho rada, ale niesi zamilovana ...
Tak si zober, ze prave koli tomu, ze je hodny a blablabla s nim zostanes (lenze laska nieje Coperfield, nepricarujes si ju tam kde nieje) ... a o par rokov stretnes niekoho, do koho sa zamilujes a kto bude tiez hodny, starostlivy, blablabla. Co potom? Vykasles sa na toho prveho? ktory ta miluje a robil pre teba vsetko? Alebo sa vzdas toho noveho a mozno praveho vztahu len koli tomu ze si zostala s niekym koli tomu, ze je hodny?
Nikdy by som nemohol mat vztah s niekym, kto je sice super, ale niesom do neho zamilovany. Ako citam tu na babinete vela z vas ide do vztahu hlavou a nie srdcom. A potom ze preco je malo lasky ...

no vystihla si to hodne presne ze zacatku to mezi nama krapet jiskrilo z my strany z jeho je to porad rek ze me miluje ale neco mi tam chybi on je klidas presne to co se m vicemene chtela ale na ruhou stranu tam neco chybi jak uz sem psala rek mi o tom jak to ma rad v posteli a mozna sem se zalekla ze to nedokazu tak jak chce on atd. kdyz sem s nim je to fajn blbnem delame kraviny ale... prave to ale
je fakt ze ted premejslim uz hlavou je mi 27 chci mit jednou deti i kdyz vim ze mam cas ale... zatim mi to vyhovuje tak jak to je ted hledam nakej byt abych mela svy ale zase premejslim ze ten hodnej chce domecek muj sen je to taky ale chci  mit jistotu neceho vlastniho proste. min tejden sem si poridila aspon auto v lete se v tom bydlet da ne lol
ted je to zase splacany vsechno dohormady nak mi to psani dneska moc nejde doufam ze si to preberete lol

Není tady

 

#41 25. 9. 2007 10:14

Hanka1
♥♥♥----
Místo: Brno
Registrovaný: 16. 7. 2007
Příspěvky: 216

Re: Proč se zamilováváme do těch "nepravých" a ty hodné nechceme???

faf napsal(a):

venuše napsal(a):

Hanko,

neni to vzdycky ruzovymi brylemi. Ti moji chlapi se proste casem nejak zmeni... ze zacatku se snazi, jsou mili, chapavi, delaji, co mi na ocich vidi.... ale bohuzel jim to nevydrzi. hmm

Venuska,

to je zvlastne...mam kamaratku, ktora to ma presne takto..vzdy sa proste nieco pokasle a ona zisti, ze dotycny vobec nie je taky skvely chlap, ako sa zdalo. Ja tomu tiez nerozumiem, ze sa z tych jej chlapov, ktori vyzeraju byt taki starostlivi a milujuci vykluju nakoniec egoisticki "hajzlici"...nechapem... va

Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají... stolt

Na počátku vztahu se každý tak trochu stylizuje, aby byl ještě atraktivnější. A někteří muži v tomto dosahují opravdového mistrovství. A pak, když už mají tu ženskou jistou, tak prostě jenom odhodí masku...

Mám v záloze ještě druhé vysvětlení. Párkrát jsem se u sebe i u mých kamarádek setkala s tím, že chlap prostě občas nemá na to, aby byl ten iniciátor rozchodu (rozvodu), no a tak dělá všechno proto, aby to ukončila jeho partnerka.

Třetí vysvětlení je to o těch růžových brýlých. Někdy to opravdu není ani tak změna toho muže, jako ztráta těch iluzí, které jsme si o tom dotyčném vytvořily. roll

Ženská naivita a mužská hra - věčné to téma smile

Holky, je to prostě legrace s těma mažskejma. Aspoň mi to teď zase na chvíli tak připadá. Místo pláče jsem si nyní naordinovala humor a nadhled. Uvidíme, jak dlouho to vydrží.

Není tady

 

#42 25. 9. 2007 10:25

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Proč se zamilováváme do těch "nepravých" a ty hodné nechceme???

zuzzik22 napsal(a):

no vystihla si to hodne presne ...

Vystihol.


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#43 25. 9. 2007 10:41

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: Proč se zamilováváme do těch "nepravých" a ty hodné nechceme???

adra napsal(a):

Račice dračice napsal(a):

Jo a velké afrodiziakum je NEDOSTUPNOST pro obě pohlaví. PODVĚDOMĚ. Vždycky je sexuálně zajímavější partner nejistý, nezávislý (což si o záletnících nebo hrajících na více stran, či nějakým způsobem ženu si nevážící, většina žen myslí, nebo to tak z nich nesprávně cítí)  No ono je to ve skutečnosti většinou právě naopak, ale podvědomě to tak člověk vnímá...Až když zjistí, že nevěrník či hrající na více stran či násilník, je v případě zvládnutého sebevědomí ženy, jen nicka,pak si to ta žena uvědomí, že onen "hodný hoch" je právě daleko silnější než ono individuum.....(ta síla "hodného chlapa pro život"  je ve vztazích, opoře, důvěře, komunikaci, kompromisu...)
Někdo k tomu dojde dřív, někdo později, někdo nikdy.....
A proto jsem tady na tomto světě, abychom šli, překonávali překážky a učili se.....

račice...tohle jsi ted tak nádherně  a úžasně napsala....děkuju... smilesmile
jen chci prosím tě upřesnění v tomto zvýrazněněm....mohla bys...???

děkuju:)   no jak to tak čtu, tak to byla sple rychle naskakujících myšlenek:D píšeš, že už jsi to pochopila, ale přece....

Chtěla jsem tím říct, že chlapa, který si nás něčím "neváží" (nevěrník, holkař atd...) podvědomě ženská vnímá jako nejistého (toho, kterého může ztratit), nezávislého (takového, který nás nepotřebuje, ale my jeho ano, protože tím v nás probouzí vlastní závislost).
A to je na tom to sexuálně přitažlivé - podvědomě. I ženy jsou lovkyně. A člověk obecně vždy prahne po tom, co je nedostižitelné, co jen tak nemůže mít, nemůže si ponechat....

Ale opak je vlastně pravdou. Když si uvědomíš vlastní cenu, a pošleš takového "chlapa" do háje, najednou zjistíš, jak je bez Tebe ztracený, jak se domáhá Tvé pozornosti, toho, abys zůstala, jak je v životě nejistý a neschopný si většinou bez Tebe život představit, či nějak s ním smysluplně naložit.....prostě slaboch (takhle se přesně změnil můj bývalý, když jsem prohlédla a kopla ho do zadnice)vissla


18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#44 25. 9. 2007 10:48

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Proč se zamilováváme do těch "nepravých" a ty hodné nechceme???

Povedal by som, ze ste mimo.
Vzdy je to pripad od pripadu, podla cloveka, aky je. A ani Babinet nieje dostatocne obsiahly na to, aby dokazal statisticky pokryt vsetky typy zien (kedze muzov je tu ako maku). Ale aj tu najdes plno zien, ktore su stastne, maju spokojny vztah, veria svojmu chlapovi ... atd atd ... ale pravdepodobne anrozdiel od teba sa vacsinou nevyskytuju na tomto fore, ale na inych, ktore nerozobreaju problemy, ale skor konicky, zabavu, varenie. starost o deti ...


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#45 25. 9. 2007 10:58

zuzzik22
♥♥♥----
Místo: Plzeň
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 148

Re: Proč se zamilováváme do těch "nepravých" a ty hodné nechceme???

Oxi napsal(a):

zuzzik22 napsal(a):

no vystihla si to hodne presne ...

Vystihol.

ohh pardon pardon godlikegodlikegodlike

Není tady

 

#46 25. 9. 2007 10:59

ita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 8. 2006
Příspěvky: 2003

Re: Proč se zamilováváme do těch "nepravých" a ty hodné nechceme???

Moje přítelkyně leta žila v manželství, děti vychovali a dál žili vedle sebe. Pak potkala JEHO. Rozvedla se, sliboval, že se o ni postará. Láskyplně o něj několik let pečovala a teď se dozvěděla, že není ta pravá, nechce jí ublížit, je dobrá paračka... Prostě, našel si prsatou sexbombu, mladší. A ještě se diví, že nemá zájem o kamarádství. Já mám jistého chlapa (je vorkoholik, na ženy nemá čas) a velice si ho vážím, ikdyž občas závidím manželům, co potkávám v parku, v obchodě...

Není tady

 

#47 25. 9. 2007 11:12

pecule
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2007
Příspěvky: 1175

Re: Proč se zamilováváme do těch "nepravých" a ty hodné nechceme???

ita napsal(a):

Moje přítelkyně leta žila v manželství, děti vychovali a dál žili vedle sebe. Pak potkala JEHO. Rozvedla se, sliboval, že se o ni postará. Láskyplně o něj několik let pečovala a teď se dozvěděla, že není ta pravá, nechce jí ublížit, je dobrá paračka... Prostě, našel si prsatou sexbombu, mladší. A ještě se diví, že nemá zájem o kamarádství. Já mám jistého chlapa (je vorkoholik, na ženy nemá čas) a velice si ho vážím, ikdyž občas závidím manželům, co potkávám v parku, v obchodě...

Jistého?? To je docela silný slovo, spíš třeba máme hezký vztah.. Já bych řekla, že pr...r manželství je v tom, že si ženy (nevím jak chlapi)myslí, že je to jistota na celý život a přestanou se pak o ten vztah starat nebo ne tolik jako dřív - prostě navařit, vyprat, vyžehlit, o víkendu chata, v létě moře.. to je začátek konce, jak dlouho se to dá vydržet?? přece nejde ve vztahu (manželství) vydržet jenom proto, že mám co jíst a mám vypraný košile - nebo to jde?
Píšeš - kamarádka o něj pečovala.. Fakt vám jde chlapi o to, aby o vás ženský pečovaly??

Není tady

 

#48 25. 9. 2007 11:17

ita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 8. 2006
Příspěvky: 2003

Re: Proč se zamilováváme do těch "nepravých" a ty hodné nechceme???

ZATÍM si ho (možná) vážíš, jestli nelžeš... I když workoholik taky není zrovna moc velká výhra
To zatím už trvá 30 let. Čověka si vážím pro něho samého, ne jak vypadá. Nakonec po letech není zevnějšek už tak atraktivní, charakter většinou zůstává.

Není tady

 

#49 25. 9. 2007 11:20

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: Proč se zamilováváme do těch "nepravých" a ty hodné nechceme???

momentálně se snažíme spolu s přítelem o dítě, možná už jsem těhotná, jinak jsme spolu 6 let. Nejsem  pyšná na x měsíců trvající paralerní vztah, ale pro mě neocenitelná zkušenost, v uvědomění si, i v přínosu našeho vztahu s partnerem.  A protože mi bude 30, tak už mám své hodnoty. A chlapi "pískají" pořáď, stejně jako se ženáč snaží (posílá pugety, zkouší zvát na schůzky), a já je všechny posílám do kelu:)  nemám důvod, to opojení je tak straaaaašlivě málo, za to co jsem získala - za ten klid, porozumění, pohodu, kterou jsem tak dlouho hledala. A hodlám na tom pracovat a udržet si to.....
A za svůj život jsem potkala chlapů celkem dost, abych už věděla, co chci a co nechci.
dostala jsem pořádné rány od života, abych konečně už přišla na to, co je hodnotné a co ne:)

Upravil(a) Račice dračice (25. 9. 2007 11:22)


18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#50 25. 9. 2007 11:32

Natynka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 1237

Re: Proč se zamilováváme do těch "nepravých" a ty hodné nechceme???

je zvláštní tohle soudit ... mít chlapa jistého ... a co to pro vás znamená? nemám potřebu nad tím až tak hluboce přemýšlet, ale vím stoprocentně, že potřebuju mít v chlapovi JISTOTU. bez toho to nejde...
jistého to jako v čem, že nezahne, že se o mě bude pořád starat, že všecno zařídí a tak? chlap není věc... nemá záruční list a nedá se vrátit ... stejně tak žena.... tudíž tam není žádná pojistka na cokoliv....
a co když má chlap ženskou jistou? 
to záleží na tom chlapovi ... koho baví lovit, flirtovat, baví ho prostě ten LOV, tak ten se nezmění ....
a ještě si myslím, že pokud je vztah mezi dvěma lidmi Láskou, tak se vůbec tohle neřeší ... neřeší se nic, všechno samo plyne. kde se moc něco řeší, tam vznikají další problémy z toho plynoucí a leckdy úplně zbytečné.

a když se někdo zamilovává do těch nepravých, bude mu to tak dlouho trvat, dokud jednoho krásného dne nepochopí, že tudy cesta nevede, změní své chování, změní sebe (ne ty druhé)  a najde si toho pravého. a jestli hodného, no to už je každého věc, po čem touží, já tedy ANO.


Popřej mi pane, abych v boji, který jde životem, měla odvahu riskovat a udeřit.
A mám - li zvítězit, dej, a je to po právu.
A mám - li prohrát, dej, abych dovedla stát u cesty a pozdravit vítěze, až půjde kolem.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů