Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 23. 9. 2007 19:40

ita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 8. 2006
Příspěvky: 2003

jak přezimovat lekníny?

Máme už několik let v rybníčku lekníny a teď ho chceme přes zimu vypustit (oprava a čištění). Jak se dají do jara uchovat lekníny a jiné vodní rostliny? Stačí do velké nádrže s vodou ve sklepě?

Není tady

 

#2 30. 10. 2007 8:15

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ve stínu Plzeňské věže
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 6474
Web

Re: jak přezimovat lekníny?

Ufff, tak to nevím, protože my je na zimu nevyndaváme, a i když jsme rybníček jednou čistili, tak to bylo v létě a během jednoho dne. Takže jsem je prostě přendala do staré vany a vydržely.
Třeba poradí někdo jiný? Cilka je taková zdatná zahradnice :-) Nedávno mi radila ohledně růží... To si ještě musím pořádně přečíst, protože teď na to došlo :-)

Není tady

 

#3 30. 10. 2007 8:21

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: jak přezimovat lekníny?


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#4 30. 10. 2007 11:43

ita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 8. 2006
Příspěvky: 2003

Re: jak přezimovat lekníny?

Oto, moc děkuji, ale on je to docela velký rybník a leknínů a jiných rostlinek plno, tak to budeme muset řešit až na jaře a vyndat je jen na dobu čištění. Myslela jsem si, že tak jednoduché, jak to muž naplánoval, to nebude. Byla tam velká voda a do rybníka se nahrnulo z potoka plno bahna, je potřeba to vyčistit.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů