Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 24. 9. 2007 12:18

Babu
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 16. 2. 2006
Příspěvky: 9908

Re: nechce mléko!

Holky a co myslite na toto: natalde davam Nutrilon Pepty neb jsem meli strasne problemy do 8m se zazivanim a jsme alergici a ja mam nesnasenlivost laktozy ale natalda zatim vypada O.k. tak bych rada od roku presla treba jenste na dva mesice na Nutrilon HA a pak na normalni Nutrilon myslite ze to muze taky to dite nejak odradit za zmena. Prave ty nehypoal. mlika by mela byt chutnejsi tak doufam ze ji to naopak navnadi neb 500ml do ni nedostanu ani omylem a hodne se mi ted zacalo stavat ze pije cim dal mene:( a vcera jsem ji taky musela trochu znasilnit aby pred spanim aspon trochu vypila.

Není tady

 

#27 24. 9. 2007 12:29

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: nechce mléko!

sopti,adam skoro nezná um...a kojím jen občas v noci,takže u nás to je norlmální že jsme bez mlíka...za tu dobu co je na světě tak vypil asi 3xmožná jen 100ml...um a vůbec to neřeším-dlabe jogurty a sýry a kaše,takže to mu asi stačí...být tebou tak bych jí nechala být...podle mě nemá cenu jí to mlíko nutit,když to nechce...

Není tady

 

#28 24. 9. 2007 12:45

soptík
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 526

Re: nechce mléko!

jojo, přesně tak.
Známí co tam chodí mi třeba říkali, že sestra  (když děti  třeba brečely, nebo nechtěly se vyšetřit) tak na mámu, no Janička, nebo Petříček , je tak trochu rozmazlený co?!
Tak to mě připadá docela síla...tak se prostě děti bojí, Kord když je mají píchat jehlou...
no a dalších X věci,ale tohle je takové nejčastější.
pokud jí děti lezou na mozek tak má zkončit,ale takhle děti se budou ještě více bát k dr. nebo nebudou tam chodit. oni taky slyší a když vidí protivnou sestru co remcá a říká o nich že jsou rozmazlení... no kdo by tu sestru pak měl rád a nebál se jí co?

No tak to jsme odbočily.
uvidíme zkusim jí dát nutrilon odol. a uvidíme. Kéž by to bylo tím...(jako kdyby mi zase začala pít nutrilon).pokud mi to nezačne pít tak se nedá nic dělat.

Myslíš, že pak třeba mám zkusit (až vypije celou krabici nutrilonu) zase zkusit dát hami? nebo raději už ne? třeba to bylo něčím jiným...nebo že by jí to opravdu nechutnalo? Těžko říci, pila ho dva dny (hami) normálně ale pak se až šprajcla... no uvidíme zda vůbec ten nutrilon bude pít. nebudu tady řešit, když nevím zda to je tím nebo ne.Třeba už mléko prostě nechce. tak zatím pa - už se mi koza probudila


http://www.rodice.cz/metrik/3255.png
http://bd.lilypie.com/950op2/.png

Není tady

 

#29 24. 9. 2007 20:35

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: nechce mléko!

soptí to je ta sestra fakt kr... Nemá to dělat když je na děti protivná!

třeba si nejdřív tu změnu mlík neuvědomila, nevim. Zkus ten Nutrilon a když to ani pak nebude chtít, tak asi nechce žádný mlíko a nedá se s tim nic dělat. Občas jí to pak můžeš dát vyzkoušet jestli se nenapije

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů