Oznámení

4.března : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

4.března : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.března : Stálice mezi moučníky? Vláčná a rychlá hrníčková bábovka z Granka

4.března : Krásná velikonoční dekorace. Stačí stará dřevěná krabička

#26 23. 10. 2007 9:27

Doris
♥♥-----

Re: Když odejde pes...

Verčulko,
stále budeme srovnávat...prostě první pes je první pes.. nikdo mi nevezme, že je to tvor jako člověk, i když nemluví. A každý je jedinečný.

Není tady

#27 23. 10. 2007 9:33

Verčulka
Letňátka 2008

Doris, to máš pravdu. Věřím že kdyby ji nepřejelo auto, byla by tu do dnes a to byla už stará babča. Prostě se hrozně podepsala a nikdy už žádného takového psa mít nebudu.

http://www.ticker.7910.org/as1cCxl0g410010MjAyMzA2ZHwwMTI1ZHxKaXJ1bGth.gif
Jiřík se narodil 25.7.2008 ve 22:47, 4350g a 51cm
http://www.ticker.7910.org/an1cHpI0g410010Nzc3NzRkenw3NjA4MDVkYXxFdmEgYSBEb21pbmlr.gif
Eva 16.7.2010 13:08 2150g 43cm
Dominik 16.7.2010 13:10 2300g 45cm

Není tady

#28 23. 10. 2007 10:27

ita
♥♥♥♥♥♥-

Taky pořád vzpomínám na starého NO, ikdyž štěně je hravé, mazlivé, ON to není. Rozumněl všemu, na dálku poznal v lese podivnou existenci a hned mě chránil. Doufám, že časem i tohoto tak vychovám, bez psa  už si nedovedu život představit.

Není tady

#29 23. 10. 2007 11:04

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Web

Tak to mám, Doris, velkou radost. smile
Mně se zrovna dnes zdálo o babičce a o čubině a dost se v tom snu prolínaly a nakonec mi čubina umřela v náruči. Ono to tak opravdu bylo, babička i čubinka umřely v jeden den. Jsem z toho snu dnes nějaké rozhozená, znovu se mi to všechno vrátilo.
Ale naše nové štěňo je úžasný, už má 5 měsíců, přezubilo, všude vleze, lítá jak tryskáč a pak padne, usne a je slaďounký. smile
Pac. smile

Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

#30 23. 10. 2007 21:45

Doris
♥♥-----

Hani,
tak to mám torpédo taky smile Někdy bych se picla, jak je to divoký, ale stejně jsem ráda, že tu je. Taky nám táhne pátý měsíc, tak to můžeme konzultovat, ta naše miminka wink

Není tady

#31 24. 10. 2007 7:15

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Web

Doris, a co máš vlastně za rasu? Buďto jsi to nenapsala, nebo mi to poněkud uteklo. smile Já mám kavalírky, jedné bude 7 a o miminu už jsem psala. Jsem ráda, že máme čubiny zase dvě, hrají si spolu a ta starší opět ožila, byla taková smutná a apatická, když nejstarší čuběnka umřela. Jsou teď nerozlučná dvojka, starší se nejdřív tvářila, že štěně vůbec nepřijme, ale když štěňo se nedalo a tak dlouho dělalo vočička, že teď spolu spí v jednom pelíšku a neudělají bez sebe ani krok. smile A my se ani nemusíme dívat na televizi, lepší je sledovat, co ty dvě zase provádí. smile

Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

#32 24. 10. 2007 16:47

Doris
♥♥-----

Hani,
já mám to strašně zlé bojové plemeno lolstoltlol  Mám dobrmanku, tedy spíše dodrbanku smile A jak jsem poznala ostatní, tak všichni jsou to mazlíčci. Inu, pohádky a filmy z Emeriky z nich udělali bestie..budiž, nikomu to neberu:) 
Ostatně, z psa máme to, co si z něho sami uděláme, tak je to tummenupp  Své první čubince jsem udělala stránky, když bys chtěla odkaz, pošlu ti ho rodna

Upravil(a) Doris (24. 10. 2007 16:47)

Není tady

#33 25. 10. 2007 0:18

Mihule
♥♥♥♥---
Místo: kousek od Prahy

Naše Tinunka nám spadla do nezakryté studně, kde se utopila. Byla to rodinná trága... naši z toho byli tenkrát dost hotoví... My se ségrou už tam nežijeme, tak to byl jediný tvor, který tam udělal trochu rozruch. Ségra jim potom dala malýho kokříka, ale bylo to na ně moc brzy a omítli ho. Tak si ho nechala a je to její první dítě-rozmazlenej, chrápe v posteli, miláček. No, znáte to, ne? tongue

http://smileys.on-my-web.com/repository/Babies/small-stork.gif

máme vlasatou holčičku Barunku  ** 10.6.2010 ve 12,51 hod., 47 cm, 3 310g **

máme druhou vlasatou holčičku Verunku  17.7.2012 v 8,13 hod. ,51 cm, 3 240g

Není tady

#34 28. 10. 2007 12:01

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Web

Doris, kamoška má dobrmanku Sisinku, za plotem pouští hrůzu a když otevřeš branku, lehne si na záda a chce podrbat. lol
Navíc termín "bojová plemena" je totální nesmysl, který se v odborné literatuře nepoužívá. smile
A odkaz na stránky pošli, ráda se podívám.

Mihul, my už jsme si pořídili postel 2x2 m, abychom se s čubinama vešli. big_smile

Není tady

#35 28. 10. 2007 20:06

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí

Hani, tak jsem ti na stará kolena začla chodit na cvičák, ale jen proto, že jsem vyslechla, jak je fajn a když jsem se byla podívat - taky že jo! Už máme za sebou první -instruktážní hodinu, Máli si tam hnedle našla kamarádku - 4 měsíční bulinku, roztomilou a hodnou. Má to výhodu, Malina ji nemůže povalit jen tak snadno lol
A považ - chodí tam s námi i jeden ten váš Sir! Je nejmenší, tak doufám, že ho ostatní štěňule nepřeválcují....ale paní očividně ví, co dělá smile Minule byli všichni na vodítkách, ale už snad příště budou na chvíli vypuštěni....to bude prča!
Jinak je to fakt dobrá směska - ovčouni, kingčárls, faraon, borderka...aji akiťák, ale ten se moc nekamarádí.

Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

#36 29. 10. 2007 7:50

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Web

Jejda, Lupi, to jsi mi udělala radost. Málina si zvykne na šlechtice a ty naše pak už nesežere ani nezadáví, páč bude poučená! lol
My chodíme kolem cvičáku a někteří páníci a hafani se s námi zdraví a jeden boxer naše čuby přímo miluje. smile Ale jinak s našima šlechtičnama na cvičák nechodím - jsou malý, zatím se jich nikdo nikdy nebál, umí poslechnout pár základních povelů, které potřebuji, prže chodíme bez vodítka a to mi stačí. Stejně nejlíp umí povel "piškotky". smile
Ale teď v Rumunsku jsem si poobrečela - šel s námi pejsek starý tak 1,5 roku, nádhernej byl, hnědej, jakoby loveckej, hnědý vočička, hrát si chtěl... ušel s námi 20 km, my došli k silnici u Dunaje, kam si pro nás přijel Tranzit a pejsek za náma utíkal. Ještě jsem to nerozdejchala. sad Ach jo. Psi tam mají opravdu psí život. Nebýt tam autobusem, tak jsem ho propašovala domů.

Není tady

#37 29. 10. 2007 10:45

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

Ale Ha-ni! dumbom Amálka vážně nikoho nežere! Maximálně tak někoho vyválí v blátě - ale to zas se jí stane taky....nejí psy! A šlechtu už vůbec ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jo Rumunsko....to mi povídej...když jsme jím před pár lety projížděli,na každý zastávce byl nějakej nebožák.
Na Bulharsko-maďarský hranici byla dokonce veelmi šikovná fenečka, která měla zrovna štěňata; ta si očividně vyhlídla autobus s turistama (byl tam jeden místní totiž a ten ignorovala)....samosebou, že dostala všechny naše svačiny... Jo, už jsem potkala lidi, co ti řeknou, že si ho přivezli z Maroka, Thajska, nebo ze Španěl smile
Jenže ono to není zdaleka jen o žrádle: v Řecku jsem mockrát zažila, že si ti psíci přišli pro pomazlení - vlastně daleko častěji, než pro žrádlo, páč najedný jsou....ale sedíš v hospodě, přijde pes, jukne na tebe a malinko zavrtí ocáskem, jakože jestli můžeš a když řekneš "no tak pojď" lehne si ti na nohy smile Totéž na pláži....a na Korfu se k nám jedna taková přistěhovala do bungalovu a pak chtěla s náma domů...........no vysvětluj to, to opláčou všichni grater

Není tady

#38 29. 10. 2007 12:30

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Web

Hele Lupi, Málině uvěřím, až mi to podepíše vlastní tlapou. smile Ono docela stačí i takové malé vyválení, abych měla ze štěňourka bázlivku. smile Nenene, nejdřív dodej fotky ze cvičáku, kterak Máli kamarádí s Čárlsem.

Doris, doufám, že ti neva, že jsme mírně odbočily od tématu. smile

Není tady

#39 29. 10. 2007 12:40

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

gratergratergrater
Obávám se, že bez vyválení to moc nejde....je to taková štěněcí seznamka tummenupp

Není tady

#40 29. 10. 2007 12:58

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Web

Se ti to kecá, když tvoje "štěňátko" váží nejmíň 30 kilo a to moje ani ne 3. Tomu se říká značná nerovnováha! Leda by těch malejch Čárlsů bylo deset, to by možná šlo! lol

Není tady

#41 29. 10. 2007 13:04

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

Nekecá! Když moje štěňátko vážilo sedum kileček, taky jsem ho nechala vyválet od dobrmana a jedný velký maďarský ohařice! A mnoha dalších.........A posledně ji vyválel mnohem větší ovčoun.
Ale je pravda, že se toho velkýho váhovýho rozdílu taky trochu bojím, ačkoli Anča (která měla 40 kil) trávila jednu vodu s krysaříkem, kterej měl tak dvě valol Když se jí povedlo ho dohonit, chňapla ho, zarolovala pod hrudník a ohlodkávala mu hlavu....vypadalo to PŘÍŠERNĚ! a oni z toho měli legru...když jí měl dost, zalez pod podlážku stanu a páč jsme jí zakázali stany bourat, měl vystaráno lol

Není tady

#42 29. 10. 2007 14:24

Doris
♥♥-----

Hani + ostatní
Holky, kdepak, vůbec mi neva, že jste odbočily od tématu. Mně se to tak nezdá, vždyť je stále řeč o pejscích a to je důležité;-)
Nechápu lidi, kteří když v dálce vidí dalšího pejskaře, tak toho svého připínají či berou do náruče, aby je ten druhý náhodou nepokousal. Já vím, není každý majitel takový, že by od malička svého psa socializoval ,ale to je pak jen jeho mínus.

Mám radost, že už je mezi námi dost lidí, kteří jsou přesvědčeni o kvalitách "drbánků" tummenuppstolt

Odkaz písnu do zpráviček wink

Není tady

#43 29. 10. 2007 15:10

Maya.82
Host

Aho no Doris to máš pravdu jak já jdu s ovčandou ven tak řada páníčku hlavně s těma malýma utíka.

#44 29. 10. 2007 15:14

Jája
♥♥♥♥♥♥♥

tak já taky psa připínám... když vidim jiný psi, docela nerada se pak vrhám mezi ně, když toho druhého psa páníček nezvládá...

Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

#45 29. 10. 2007 15:28

Doris
♥♥-----

Jájo,
to máš pravdu..právě to je to nejhorší, když ten druhý se psem psa nemá vychovaného a nezvládá, to je pak problém..ano..

Není tady

#46 29. 10. 2007 18:44

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

Já Amálku taky připínám, protože člověk nikdy neví a malý se bojej, tak nač je zbytečně strašit....ale to zvedání do náruče mi přijde pitomý jak troky a to bych je mlátila vodítkama........
Spíš mě mrzí, že se čas od času najde psík, kterej by si očividně rád pohrál, ale páník ho táhne pryč..to je mi těch čoklounů pak líto.
A když se přijde do Stromovky, nebo na Petřín na běhací louky, taky tam nakonec lítají malý s velkýma, takže tak...
Těším se, jak si Máli pohraje na cvičáku, chybí jí to. A třeba tam někoho zlákáme na společné výletky smilesmile

Není tady

#47 29. 10. 2007 22:17

ita
♥♥♥♥♥♥-

Spousta pejskařů nechápe, že psi se chtějí seznámit, že pokud jsou socializovaní, tak se hned nervou. Chudáci psi jsou pak celou vycházku na vodítku a ani se neproběhnou. Máme ve smečce psa, který odhání psy od feny, se kterou si hraje, někdy i vyjede, ale to se dá uhlídat. Musí si vyjasnit vzájemné postavení a pak jsou v pohodě. Mého NO se taky majitelky malých psů bojí, přitom nikdy žádného psa nenapadnul. Jen si myslí, že když pes utíká, tak je to hra.

Není tady

#48 29. 10. 2007 22:37

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

No a pak jich je většina ze samýho strachu nesocializovaných a ti se pak skutečně musejí vodit na vodítkách a je to furt dokolečka grater
Pokud ovčem člověk hodlá opustit dveře domu jen se psem na vodítku, nepotřebuje ho zasnijak vychovávat...prostě ho drží, že... njn.

Není tady

#49 30. 10. 2007 7:28

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Web

Doris, dívala jsem se na tvé stránky - ta tvá feňulka byla moc krásná. No jo, a taky sportovec! smile A kdy přibude nějaká nová fotečka, ať vidím, jak vypadá štěňo? pussa

Není tady

#50 30. 10. 2007 13:43

Doris
♥♥-----

Hani napsal(a):

Doris, dívala jsem se na tvé stránky - ta tvá feňulka byla moc krásná. No jo, a taky sportovec! smile A kdy přibude nějaká nová fotečka, ať vidím, jak vypadá štěňo? pussa

Díky...štěňo je téměř kopie mamči, určitě pošlu taky co nevidět. Teď mám nějaké smutné starosti.
Ráda kouknu i na tvého psího miláčka, když pošleš obrázek. ahojky

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí