Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 18. 9. 2007 14:50

elinka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 9. 2006
Příspěvky: 495

Who is who

Slyšeli jste někdo o encyklopedii Who is who (v ČR) ?
Mého známého nedávno oslovili,že byl doporučen, aby byl v dalším vydání a on si není jist, jestli to není nějaký podvod.

Není tady

 

#2 18. 9. 2007 15:09

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: Who is who

Ano, existuje, hned první odkaz
http://www.zoohoo.cz/?q=encyklopedie+Who+is+who&c=2


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#3 18. 9. 2007 15:55

elinka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 9. 2006
Příspěvky: 495

Re: Who is who

děkuji smile

Není tady

 

#4 18. 9. 2007 22:57

ita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 8. 2006
Příspěvky: 2003

Re: Who is who

Podvod to není, ale je to finančně dosti náročné.

Není tady

 

#5 19. 9. 2007 9:17

zuzzik22
♥♥♥----
Místo: Plzeň
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 148

Re: Who is who

muj sef si to objednal uz ani nevim za kolik penez nekde to tu ma v kancelari ve vitrine myslim ze do toho nidky ani nekouknul a a ni neukazal nikomu

Není tady

 

#6 19. 9. 2007 9:32

ita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 8. 2006
Příspěvky: 2003

Re: Who is who

Navíc je ta encyklopedie tak drahá, že si to lidé nekoupí.

Není tady

 

#7 19. 9. 2007 9:35

zuzzik22
♥♥♥----
Místo: Plzeň
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 148

Re: Who is who

jestli budes chtit myslim ze ji tu nekde najdu a muzu ti to treba nafotit abys videla jak to vypada

Není tady

 

#8 19. 9. 2007 15:17

elinka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 9. 2006
Příspěvky: 495

Re: Who is who

díky všem...
tak ten známý jim nakonec kývnul, tak jsem zvědavá, kolik po něm budou chtít..
jo a tvrdili mu, že mají náklad 50 000 a ten je rozebrán...no asi si to koupí všichni koho tam uvedou a to pokryje celý náklad.. vissla
zuzziku díky, to by bylo fajn, jsem zvědavá..pošlu ti soukr. zprávu

Není tady

 

#9 27. 9. 2007 0:26

Maxík
Host

Re: Who is who

Mě taky asi před 5 lety oslovili, a pokud si dobře pamatuji, chtěli za to 5.000,- Kč. Pochopil jsem tehdy, že jim nejde o nic jiného, než o kšeft! Vymyšlený to není špatně - inkasovat peníze od "autorů" + od zákazníků ...
Mimochodem - nabídku jsem neakceptoval! A nikoli kvůli penězům!

Upravil(a) Maxík (28. 9. 2007 11:45)

 

#10 27. 9. 2007 11:50

Gia
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4267

Re: Who is who

Nad touto nabídkou prezentace můj šéf taky neodolal. Časem zjistil, že to jaksi k ničemu není. Jen dal někomu vydělat tummenupp


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1VrIGXDASuAKh96.png  http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1U7IGXDASwQKk57.png

Není tady

 

#11 13. 11. 2009 21:14

mareg
♥------
Registrovaný: 13. 11. 2009
Příspěvky: 1

Re: Who is who

zdravím. zápis do Encyklopedie Who is who je - když tě osloví a pozvou na interview, zadarmo. Chceš-li tam mít kromě životopisu uveřejněnou fotku, tak ta se už platí. Do ničeho tě nenutí. Nabídnou ti ale možnost si zakoupit tuto knihu s výraznou slevou proti tomu, když byste si ji chtěli koupit později a nebo nebyli členem. Kromě toho mᚠmožnost si zvolit brožovanou, v plátně nebo v kůži se zlatými nápisy a tvým jménem - to je už opravdu docela pálka. Brožovanou si můžeš koupit jen v případě,že si ji objednᚠhned, pak už ji nenabízejí - v tom je asi zakopaný pes, že většina neodolá - ale nenutí tě. Jinak si potom můžeš zakoupit certifikát, že v té encyklopedii jsi. rozdíl mezi cenou - objednám hned, ještě před korekturami tvého životopisu, a cenou potom, je asi 500 Kč. Dále jsou jisté výhody členství, ale to členství nevím kolik stojí, protože první rok to je zdarma. To je jen reakce na nějaký článek na netu,kdy dotyčný - asi ho tam po tom rozhovoru redaktor nedoporučil - dost ošklivě o nich psal, až jsem na rozhovor nechtěla vůbec jít. Nicméně zvědavost, jak na mě přišli a jak ta kniha vypadá atd. mě přemluvila a na interview jsem šla. Seriozní jednání, slušné zacházení, mohla jsem některé informace, které na mě redaktor chtěl, odmítnout sdělit. nebyl na mě činěn žádný, ani nejmenší nátlak - jakmile by se mi něco nezdálo, odešla bych. Dokonce prý opravdu špatně placeným vědcům uveřejní fotografii v encyklopedii zdarma. Tak to jen pro objektivní náhled na věc. Knihu jsem měla v ruce a prohlížela si ji a moc se mi líbila ......

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů