Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 16. 10. 2007 10:02

martinF
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 21. 9. 2007
Příspěvky: 748

Re: Jak "tomu" říkáte?

Račice dračice napsal(a):

martinF napsal(a):

Račice dračice napsal(a):


No v určitém věku si prý snaží muži uchovávat "mladistvou tvář", třeba možná proto?lol.....a oslovením partnerkou "tako" jim do toho moc nepasuje že......big_smile Ale já nevím, já mužskou ješitnost nemám (ikdyž ženské mají taky tu svou, to ne že nélolcool), no ale třeba můj partner s tím problémy nemá (spíš po takovém oslovení dostanu zlechtací lekci a pak mě může samou láskou sežrat:reta: ),ale taky možná proto, že mu není ještě 30, nemáme děti a tu "mladistvou tvář" ještě nepotřebuje mermomocí udržet, on ji totiž ještě mábig_smilewink
To nic ve zlémsmile , abych teda neurazila tu chlapskou ješitnost:Dlol

jo, ale mě to oslovení vadilo už v pětadvaceti, takže jsi asi mimo mísu  big_smile

klidně si tomu říkejte pindírek, já to nikomu neberu, napsal jsem jen co by udělalo to oslovení se mnou smile

tak to bude asi přece už nějakej ten komplex (ne, ber to ve sranděsmile, ale popravdě, ve 25 letech chlap bez humoru:vissla:dumbom to by mě asi nebralo:D .....a kde si četl, že já tomu říkám pindírek, ode mě si to rozhodně nečetl, mě by takové oslovení nebavilo, ale "tako" to klidně na parneta zahlaholímwinklol (pro SIsu 70, samozřejmě, že ve srandě lol)
Já jsem jen chtěla zas poukázat, jak působí na mě, když něco takového chlapům vadí. Takže jsem jen chtěla říct, že mě jen nějak "nesedí", když se bere chlap příliš vážně, a už je v jakémkoliv věku, a nemyslím, že to má co do činění s chlapskou ješitností, ale spíš se sebevědomím a to jak se snaží působit na druhésmile

že ty si s tím soudem tak rychle hotová, asi jsi vědma nebo úžasná psycholožka, že poznᚠjak se beru vážně a jaké mám sebevědomí smile
opravdu nemám problém s tím jak se ostatní lidé oslovují mezi sebou, klidně mu říkej taudlo smile , já nejsem a nikdy jsem nebyl taka svojí partnerky, takže mi to oslovení vadí, pokud tak partnerka mluví k mému dítěti, a si říká taka, fotr, taulda, taulínek, prostě co chce, pokud mluví ke mě, jsem rád, že mě oslovuje křestním jménem, protože nejsem její otec
co se týče oslovení pánského přirození, tady jsem měl na mysli to, že v sex. oblasti mi připadá také infaltilní oslovování zdrobělinami, jak už psala nějaká kolegyně níže, pokud se jedná o legraci, tak nejsem proti smile
vyjádřil jsem se teda trochu nepřesně, pokud je to zdrobnělina sprostšího oslovení dámského přirození, občas se mi i líbí smile
stejně ta čeština má úžasné výrazy, vopička, nanosekunda, na poště váček

Není tady

 

#52 16. 10. 2007 10:22

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: Jak "tomu" říkáte?

vědma či úžasná psycholožka - jo to by bylo fajn:D
- nejsem se soudem hned hotová (ostatně to ty jsi mě tak "rychle zhodnotil", že používám zdrobněliny pro pánské přirození, a vážně oslovuji svého partnera "tauldo"big_smile - taky nevím,  kde se vzala Tvá jistota, která se vůbec nezakládá na pravděbig_smile)
Já jsem se tady jen chtěla vyjádřit k tomu, jak se mi jeví, když se tohle chlapovi nelíbí a  má s tím "problém" a to myslím obecně.....o nic jiného nešlo....(co se Tebe konkrétně týče,nedělám si patent na to, že je můj pocit správný, soudím, že slovíčkem "myslím si", jsem vyjádřila domněnku a svůj názor a na to snad právo mám ne:D)

Teď jsem koukla, že jsem ta slovíčka "myslím si" ve svých příspěvcívh vypustila, ok, moje chyba, přiznávám. :kapitulation:Ale bylo to myšleno, jako MYSLÍM SI.wink

"vyjádřil jsem se teda trochu nepřesně, pokud je to zdrobnělina sprostšího oslovení dámského přirození, občas se mi i líbí" - tak aspoň v něčem jsem za jedno:supr:big_smile

Upravil(a) Račice dračice (16. 10. 2007 10:31)


18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#53 16. 10. 2007 10:47

martinF
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 21. 9. 2007
Příspěvky: 748

Re: Jak "tomu" říkáte?

Račice dračice napsal(a):

vědma či úžasná psycholožka - jo to by bylo fajn:D
- nejsem se soudem hned hotová (ostatně to ty jsi mě tak "rychle zhodnotil", že používám zdrobněliny pro pánské přirození, a vážně oslovuji svého partnera "tauldo"big_smile - taky nevím,  kde se vzala Tvá jistota, která se vůbec nezakládá na pravděbig_smile)
Já jsem se tady jen chtěla vyjádřit k tomu, jak se mi jeví, když se tohle chlapovi nelíbí a  má s tím "problém" a to myslím obecně.....o nic jiného nešlo....(co se Tebe konkrétně týče,nedělám si patent na to, že je můj pocit správný, soudím, že slovíčkem "myslím si", jsem vyjádřila domněnku a svůj názor a na to snad právo mám ne:D)

Teď jsem koukla, že jsem ta slovíčka "myslím si" ve svých příspěvcívh vypustila, ok, moje chyba, přiznávám. :kapitulation:Ale bylo to myšleno, jako MYSLÍM SI.wink

asi už mě to vysvětlování unavuje,
mᚠprávo se vyjadřovat jak potřebuješ, pak se ale nediv že se bráním, když si myslím, že tvá doměnka na mne je chybná, k ostatnímu je mi to ukradené, bavili jsme se obecně, ale ty píšeš o tom jaký jsem a to mi vadí...
psal jsem kdyby ho moje partnerka nazývala pipikem, nebo kašpárkem......,
o tobě nebyla vůbec řeč, dokonce jsem ani nikomu neodpovídal, pouze jsem napsal svůj pohled do tohoto vlákna, nikomu jsem ho neadresoval, oslovilas mě první ty, koukni se zpátky a buď trochu nad věcí...
je mi fakt ouplně ukradený, jak se oslovujete s partnerem, jak říkᚠjeho přirození v legraci či vážně a jestli tě lechtá
a pod,
psal jsem klidně mu říkej tauldo, to ovšem neznamená, že mu tak přece říkáš.....
jsem se svým věkem smířenej a cítím se na tolik, kolik mi je, nepotřebuju se dělat mladší, ani z toho nemám komplex, nemám ani komplex z toho, že by můj penis vypadal jak kašpárek, nebo pipik, docela mi vyhovuje a zatím si žádná nestěžovala
kdybych na tebe chtěl zaútočit, zeptal bych se tě jestli nejseš feministka, nebo jestli jsi neměla v dětství se svým tátou problém, ale opravdu proti tobě nic nemám, útočit nechci a vůbec mi nevadíš, jenom mě asi nebaví se pořád bránit tvým útokům na mé sobevědomí, věk a pod., takže nevím, jestli na to budu reagovat smile

Není tady

 

#54 16. 10. 2007 11:13

martinF
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 21. 9. 2007
Příspěvky: 748

Re: Jak "tomu" říkáte?

Račice dračice napsal(a):

sisa70 napsal(a):

Hele, tako, záleží samozřejmě na situaci. Když nastane intimní situace, tak rozhodně nenazýváme pipika pipikem.
To si ho manžel sám nazývá klábrďol.  reta

Ale osobně si myslím, že když jsou spolu dva lidé delší dobu, chce to hjůmor a to i v těchto věcech. Mně spolehlivě dostane do kolen, když mi manža říká Moje stará stanová kůže. Vím, že to je láskyplné oslovení a já to zbožňuju...hjarta

tummenupp

ještě by mne zajímalo siso70, kdy teda oslovujete toho manželova  klábrďola pipikem, respektive kdy není intimní situace a přesto je důvod ho oslovovat :-)

Není tady

 

#55 16. 10. 2007 11:14

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: Jak "tomu" říkáte?

Jsme se asi ouplně nepochopili, taky mě to vysvětlovaní už neba, navíc,když mi přijde, že si to asi nevysvětlíme a nevidím v tom ani žádný smysl:)
Z mé strany pokud bylo něco myšleno konkrétně na Tvou osobu , tak  to měl být víceméně vtip, ale to je jedno:), netušila jsem, že se budeš tak moc obhajovat, konkrétně, jak to mᚠty, mi přišlo celkem jako hodně nepodstatné (proto tam všude ty smajlíky). Šlo mi pouze o obecné vnímání chlapů, proč s těmi drobnělinami a tauldami mají jedni takový problém a druzí ne.....
A navíc já neútočím, nemám proč, vlastně je zvláštní,že ty tady všechno používᚠve vtipu, divíš se druhým, proč to tak neberou a když se Ti to stejně vrátí, tak ten vtip už v tom nevidíš, ale bereš to jako útok, a mᚠpocit, že se musíš obhajovat....nevím, moc se v tom nevyznámsmile

To, co jsi napsal, by mě nenapadlo, že by byl útok, kdybych byla feministka, tak se k tomu budu hrdě hlásit, ale protože nejsem, nevím, proč by mě měl takový Tvůj dotaz ranit:) Prostě bych Ti řekla, že nejsem:), z čeho jako usuzuješsmile
A problém se svým otcem jsem měla (to ostatně tady rád používᚠžesmile). Nevím, proč bych se za to měla stydět, nebo bych to měla brát jako urážku či útok:-) Nechápu pročsmile

A díky, ano pomohl jsi mi vlastně nalézt to, proč na Tebe reaguji, a to protože vše převracíš u druhých ve vtip,divíš se, že to tak nechápou a sám od druhých neumíš jako vtip nic přijmout....bereš si to osobně, ikdyž jsou to jen domněnky, které by Tě nemusely přece ale vůbec ranit ne...smile
(hm, jako můj otec, a jsme doma:lol:)

Nic proti Tobě vážně nemám, netušila jsem, že si to budeš brát na svou osobu až tak příliš, když to byla sranda:)kapitulation


18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#56 16. 10. 2007 11:25

martinF
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 21. 9. 2007
Příspěvky: 748

Re: Jak "tomu" říkáte?

Račice dračice napsal(a):

Jsme se asi ouplně nepochopili, taky mě to vysvětlovaní už neba, navíc,když mi přijde, že si to asi nevysvětlíme a nevidím v tom ani žádný smysl:)
Z mé strany pokud bylo něco myšleno konkrétně na Tvou osobu , tak  to měl být víceméně vtip, ale to je jedno:), netušila jsem, že se budeš tak moc obhajovat, konkrétně, jak to mᚠty, mi přišlo celkem jako hodně nepodstatné (proto tam všude ty smajlíky). Šlo mi pouze o obecné vnímání chlapů, proč s těmi drobnělinami a tauldami mají jedni takový problém a druzí ne.....
A navíc já neútočím, nemám proč, vlastně je zvláštní,že ty tady všechno používᚠve vtipu, divíš se druhým, proč to tak neberou a když se Ti to stejně vrátí, tak ten vtip už v tom nevidíš, ale bereš to jako útok, a mᚠpocit, že se musíš obhajovat....nevím, moc se v tom nevyznámsmile

To, co jsi napsal, by mě nenapadlo, že by byl útok, kdybych byla feministka, tak se k tomu budu hrdě hlásit, ale protože nejsem, nevím, proč by mě měl takový Tvůj dotaz ranit:) Prostě bych Ti řekla, že nejsem:), z čeho jako usuzuješsmile
A problém se svým otcem jsem měla (to ostatně tady rád používᚠžesmile). Nevím, proč bych se za to měla stydět, nebo bych to měla brát jako urážku či útok:-) Nechápu pročsmile

A díky, ano pomohl jsi mi vlastně nalézt to, proč na Tebe reaguji, a to protože vše převracíš u druhých ve vtip,divíš se, že to tak nechápou a sám od druhých neumíš jako vtip nic přijmout....bereš si to osobně, ikdyž jsou to jen domněnky, které by Tě nemusely přece ale vůbec ranit ne...smile
(hm, jako můj otec, a jsme doma:lol:)

Nic proti Tobě vážně nemám, netušila jsem, že si to budeš brát na svou osobu až tak příliš, když to byla sranda:)kapitulation

nejsem raněnej,vadí mi doměnky na mou osobu, pokud je použiju na někoho jiného, má také právo se bránit,
každý člověk je jedinečný, pochybuji, že bych byl jako tvůj otec smile a nejsem doma smile

Není tady

 

#57 16. 10. 2007 11:59

sisa70
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 5. 5. 2006
Příspěvky: 777

Re: Jak "tomu" říkáte?

martinF napsal(a):

Račice dračice napsal(a):

sisa70 napsal(a):

Hele, tako, záleží samozřejmě na situaci. Když nastane intimní situace, tak rozhodně nenazýváme pipika pipikem.
To si ho manžel sám nazývá klábrďol.  reta

Ale osobně si myslím, že když jsou spolu dva lidé delší dobu, chce to hjůmor a to i v těchto věcech. Mně spolehlivě dostane do kolen, když mi manža říká Moje stará stanová kůže. Vím, že to je láskyplné oslovení a já to zbožňuju...hjarta

tummenupp

ještě by mne zajímalo siso70, kdy teda oslovujete toho manželova  klábrďola pipikem, respektive kdy není intimní situace a přesto je důvod ho oslovovat :-)

Dobře, tak já to vysvětlím:
Před dětma o pánském přirození mluvíme jako o pindíkovi, resp. pipikovi. Slovo "pipik" vypadlo z našeho malého synovce, který se teď učí mluvit  a přišlo nám to takový legrační oslovení. A jako se za mého dětství označení pánského či ženského přiriození snad snad nepoužilo, my ho používáme úplně běžně.
Jo a s manžou si s sebou občas berem humor i do postele. tongue


Některý ženský jsou strašně dětinský. Nedávno mi jedna vlezla do koupelny a potopila mi všechny moje lodičky. Woody Allen

Není tady

 

#58 16. 10. 2007 12:04

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Jak "tomu" říkáte?

Na Slovensku je pipík bežne používaným slovom pre označenie penisu. Zväčša sa používa medzi demi a ich rodičmi (totiž malé deti to často zaujíma, oni skúmajú svet, seba a iných žudí, porovnávajú, hžadajú vysvetlenia ...), ale normalne svojmu pipíku hovorím pipík a niekedy sa používa aj ako oslovenie pre určitý typ žudí ... wink

Upravil(a) Oxi (16. 10. 2007 12:05)


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#59 16. 10. 2007 12:06

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: Jak "tomu" říkáte?

Oxi, to je hezký (slušně řečeno)


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#60 16. 10. 2007 12:15

martinF
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 21. 9. 2007
Příspěvky: 748

Re: Jak "tomu" říkáte?

sisa70 napsal(a):

martinF napsal(a):

Račice dračice napsal(a):


tummenupp

ještě by mne zajímalo siso70, kdy teda oslovujete toho manželova  klábrďola pipikem, respektive kdy není intimní situace a přesto je důvod ho oslovovat :-)

Dobře, tak já to vysvětlím:
Před dětma o pánském přirození mluvíme jako o pindíkovi, resp. pipikovi. Slovo "pipik" vypadlo z našeho malého synovce, který se teď učí mluvit  a přišlo nám to takový legrační oslovení. A jako se za mého dětství označení pánského či ženského přiriození snad snad nepoužilo, my ho používáme úplně běžně.
Jo a s manžou si s sebou občas berem humor i do postele. tongue

nemám nic proti humoru v posteli, spíš jsem si představil jak mi partnerka říká, tak už mi tam vraž toho pipíka, tak to bych asi neustál a dostal bych záchvat smíchu a bylo by souloži smile, teda alespoň na chvíli big_smile

Není tady

 

#61 16. 10. 2007 13:22

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: Jak "tomu" říkáte?

pro MartinaF - tak to jsem moc ráda, že nejsi raněnej:), ale doměnek od druhých se jen stěží zbavíme, takže je zbytečné se asi o to snažit:)... A ano,souhlas, mᚠurčitě právo se i před popichováním bránit, či obhajovat;)Občas to dělám taky, ale popravdě u sebe vůbec z toho radost nemám, radši bych to  s naprostým nadhledem přešla, než plýtvat energií na nějakou zbytečnou obhajobu;)big_smile offtopic

Upravil(a) Račice dračice (16. 10. 2007 13:34)


18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#62 16. 10. 2007 13:33

sisa70
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 5. 5. 2006
Příspěvky: 777

Re: Jak "tomu" říkáte?

Jé Oxi, ... tak nakonec je pipik mezinárodní označení big_smiletummenupp


Některý ženský jsou strašně dětinský. Nedávno mi jedna vlezla do koupelny a potopila mi všechny moje lodičky. Woody Allen

Není tady

 

#63 16. 10. 2007 13:47

martinF
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 21. 9. 2007
Příspěvky: 748

Re: Jak "tomu" říkáte?

Račice dračice napsal(a):

pro MartinaF - tak to jsem moc ráda, že nejsi raněnej:), ale doměnek od druhých se jen stěží zbavíme, takže je zbytečné se asi o to snažit:)... A ano,souhlas, mᚠurčitě právo se i před popichováním bránit, či obhajovat;)Občas to dělám taky, ale popravdě u sebe vůbec z toho radost nemám, radši bych to  s naprostým nadhledem přešla, než plýtvat energií na nějakou zbytečnou obhajobu;)big_smile offtopic

jenže tím, že tady se jenom píše a proto se plno věcí pochopí jinak, než jak autor myslí, by to že budeš nad věcí a nevyjádříš se k tomu, mohlo vypadat jako že s tím souhlasíš...........
pokud si budu myslet že plýtvám časem, nebo energií s tebou nebudu reagovat.....

Jo a ještě k tématu, aby mě nějaký moderátor nezakázal na týden, to bych musel zakládat jiný nick a nenaskakovala by mi srdíčka big_smile
říkám tomu různě, mezi klukama v hospodě hodně sprostě, někdy málo sprostě...
před dítětem pnďour, nebo penis, podle situace
před holkama většinou moc nejmenuju, stačí mi věty: vem si ho do......, už ti ho tam... a tak :-)

Není tady

 

#64 16. 10. 2007 14:24

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: Jak "tomu" říkáte?

No ono, ale ikdyž se vyjádříš a snažíš se u druhého o změnu názoru na sebe,protože si myslíš, že jsi byl jen
nepochopen, tak to rozhodně nemusí znamenat, že tím jeho doměnku opravdu změníšsmilewink

a k tématu...nic proti "sprostějším" zdrobnělinám, ale stejně to nesmí postrádat nějakou něhu.....(to se jedná ve vztahu přítel versus já...), já se moc o "tom" nevyjadřuju....nemám nějak potřebu "to" při "vážných" intimních chvilkách nazývat...já se totiž na slova nějak u toho nedokážu soustředit:D
Jiné je to, když je to v rámci humoru, potom zdrobněliny kdekoliv, kdykoliv, když si vezmem humor i do postele, pak nevyjímaje..big_smile
Jediná změna nastává, když mě to chytne "někde v průjezdu" (čti jako neobvyklé místo....ne vždy bezpečně skryté před okolímrodna se přiznám, že jsem občas někdy takhle lehce úchylnávissla), to pak překračuju i své hranice a nevadí mi ani vulgarity (myslím tím tvrdšího rázu) slyšet, i je říkat....rodna
Jinak jsem spíš v tomhle směru andílek,ale občas ten ďábel ze mě vykoukne no gloria

Upravil(a) Račice dračice (16. 10. 2007 14:47)


18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#65 24. 2. 2008 19:47

Magic girl
♥------
Registrovaný: 24. 2. 2008
Příspěvky: 6

Re: Jak "tomu" říkáte?

BIMBÁN


Nejsou důležitá slova, ale činy...

Není tady

 

#66 24. 2. 2008 20:19

shiden
Host

Re: Jak "tomu" říkáte?

... poklad ...

 

#67 24. 2. 2008 21:20

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: Jak "tomu" říkáte?

Moje domacnost je ze 2/3 anglicky mluvici, takze nejcasteji je to penis [pi:naez], dick a cock.

Není tady

 

#68 25. 2. 2008 18:05

sharek
♥♥♥♥---
Místo: praha
Registrovaný: 22. 2. 2007
Příspěvky: 408
Web

Re: Jak "tomu" říkáte?

u nás je to kláda    lol


nikdo se mě neptal jestli se chci narodit, tak mi nikdo nebude říkat jak mám žít

Není tady

 

#69 17. 3. 2008 21:20

Lolita
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 22. 3. 2006
Příspěvky: 123

Re: Jak "tomu" říkáte?

Medvídek hjarta

Není tady

 

#70 18. 3. 2008 17:14

eset
♥♥♥♥---
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 458

Re: Jak "tomu" říkáte?

lol  lol baranidlo lol   lol


Ak a opantala jeho pokojná sila alebo jej čaro, ak sa očarený oddáš, to nie je láska, ale porážka.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů