Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#26 1. 10. 2007 7:51

Alk
♥♥-----
Místo: Praha

Re: Odstranění znaménka v obličeji

surikata napsal(a):

Mám znamínka po celém těle, jsem zvyklá, že si musím dávat pozor.  S opalováním taky není problém, mám solární alergii. Ale to znamínko na obličeji mi pije krev, teda hlavně ty chloupky na něm  uschdumbom
Už se pomalu odhodlávám na kožní, ale strach je sviňa... butter

Já jsem byl normálně u kožní, té jsem trošku zalhal, že mi to při holení krvácí...Tak mi dala předpis pro plastickou chirurgii a teďka jsem už objednanej. Já taky nevim do čeho du, ale rozhodl jsem se. Mě z těch znamínek taky vyrůstaly chloupky, musel jsem si je denně nebo max za 2 dni holit....doufám že už bude pokoj......Běž do toho

Není tady

#27 2. 10. 2007 2:07

Buba 1
♥♥♥♥---

surikata napsal(a):

Mám znamínka po celém těle, jsem zvyklá, že si musím dávat pozor.  S opalováním taky není problém, mám solární alergii. Ale to znamínko na obličeji mi pije krev, teda hlavně ty chloupky na něm  uschdumbom
Už se pomalu odhodlávám na kožní, ale strach je sviňa... butter

Neboj sa, mne ich uz odstranili! A na dalsie sa chystam. Ak ti mozem poradit, s tym znamienkom na tvari chod na plasticku chirurgiu, je to drahsie, ale krajsia jazva, ak vobec. tummenupp

Není tady

#28 2. 10. 2007 14:49

kety
♥♥♥♥---

Jak už jsem psala, syn měl znaménko na obličeji, takový oválek asi 1krát 1.5 cm a taky mu s něj rostly chloupky, odstranili mu to na chirurgii BEZ POPLATKU  a jizvu nemá skoro vůbec vidět. Kdo o ní neví, tak si ji nevšimne.
Ale s každým znamínkem nejdřív na kožní, nebojte se holky a je vždy lepší znamínko odstarnit než ho tam nechávat.

Není tady

#29 4. 10. 2007 19:33

x56325
Host

Tak drazí a vážení, asi mě ta chíra nemine, dneska jsem zjistila, že , o co mi chytá límec košile je značně napučelá piha. Ještě nedávno byla skoro neznatelná.
Takže mám solidně nahnáno a mastím co nejřív na kožní.  Je mi z toho usch, bojím,bojím...  gratergrater

Ještě dotaz: nevíte náhodou, když se těch znamínek odstraňuje víc, jestli se to dělá pod narkózou nebo jenom s lokálním umrtvením?

Upravil(a) surikata (4. 10. 2007 22:07)

#30 5. 10. 2007 20:15

kety
♥♥♥♥---

Je to podle situace, zda ti odstraní jen 1 znamínko nebo najednou dvě, nebo více.  A myslím si, že se to pod narkózou nedělá. Teda spíš určitě se to nedělá. Známá taky měla víc znamínek různě po těle, ale vždy ji dělali max. dvě znamínka, někdy jen jedno. Ale záleží na lékaři.
A neboj,bude to dobré. Držím palce.

Není tady

#31 6. 10. 2007 11:14

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Me napsal(a):

A to vyříznutí se dělá při lokálním umrtvení?Jak to probíhá?Píchnou vám injekci?Opravdu nic necítíte?Musí to být dost nepříjemný pocit, když vlastně vidíte, jak vás řežou... teče u toho hodně krve?

jojo-lokální umrtvení-injekcí-pokut je to v obličeji,tak nic nevidíš...já měla pihy na nose a byl tam trošku problém ,že to nebylo "kam" píchnout,ale byli moc šikovní,a fakt nic necítíš,možná je to jen nepříjemný pocit,že se něco děje,ale opravdu neníé se čeho bát,jen mít štěstí na doktora!!!!

Není tady

#32 6. 10. 2007 20:39

annyz
♥♥-----

Mně odstraňovali znaménko na obličeji před rokem a půl. Bylo asi 0,5 x 0,5 cm. Dělali mi to laserem, předtím mi to umrtvili injekcí, a vůbec nic jsem necítila, opravdu. Není čeho se bát. Já jsem teda dost velký posera, co se týče doktorů, a na to znaménko jsem byla zvyklá odmalička, takže se mi z toho po psychické stránce dělalo špatně, protože jsem si představovala, jak to dělají (a v těhle věcech mam vždycky najednou bujnou fantazii). Ale opravdu to bylo v pohodě, nebylo cítit nic. Nejdřív, po prvním laserování jsem to měla pořád trochu vidět, takový tmavý flíček, tak mi to přejeli znova, a je to vidět míň. Ale přece jen ještě trochu ano, mám na tom místě trochu ztmavlou kůži (flíček asi 2x2 mm). Asi bych si měla vyžádat ještě jednu korekci. Ale co, jsem spokojená, hlavně že už tam to znaménko není a nemusím si na to už dávat pozor. Jen mi trochu vadí, že mi z toho místa rostou chloupky pořád dál. Ale na to mě upozornili předem, a chloupky jsou úplně světlé, takže to žádná katastrofa není, není to ani vidět.

Není tady

#33 18. 10. 2007 13:10

Alk
♥♥-----

Ahoj, zrovna dneska dopoledne mi na plastické chirurgii odstranili 3 znamínka, nichž 2 jsem měl na obličeji a řeknu vám, že nejbolestivější z celého zákroku je injekce....fakt.....vůbec nic jsem necítil.....není se čeho bát....

Není tady

#34 20. 10. 2007 14:54

Me
♥♥♥♥♥♥-

Alk napsal(a):

Ahoj, zrovna dneska dopoledne mi na plastické chirurgii odstranili 3 znamínka, nichž 2 jsem měl na obličeji a řeknu vám, že nejbolestivější z celého zákroku je injekce....fakt.....vůbec nic jsem necítil.....není se čeho bát....

Řezali ti to,nebo odstr.laserem?

Není tady

#35 23. 10. 2007 16:02

Alk
♥♥-----

Me napsal(a):

Alk napsal(a):

Řezali ti to,nebo odstr.laserem?

Řezali

Není tady

#36 1. 12. 2007 20:36

Riala
♥♥-----

Ahoj.Já jsem si nechávala včera odstranit znaménka laserem a pokud by ty znaménka tímto způsobem šla,tak bych šla spíš do toho laseru.Nebolelo to.Umrtvili mi to mastičkou.Jen jsem trošičku cítila takové jiskření.Neměla by po tom zůstat žádná jizva.Před rokem jsem si nechala dvě znaménka výříznout chirurgicky.Umrtvovali mi to injekcí a nevím jestli lékař nedostatečně dlouho počkal,ale vyříznutí toho prvního bylo nepříjemné.Ne že by to byla bolest,která by se nedala vydržet.Ještě jedno mínus:stehy se kterými se musí na vyndání.Oproti tomu s laserem mám jen malé jakoby trošičku spálené místečka,na kterých by se měl vytvořit stroupek a nečouhají ze mě žádné nitě.Ještě jsem zvědavá,jestli mi, až se to zahojí,nezůstanou jizvičky.

Není tady

#37 2. 12. 2007 0:56

Gabu
♥♥♥♥♥♥♥

Já jsem si tedy nenechávala odstranit nic z obličeje,ale z dekoltu....je to už pár let!!Leisrem bych žádný zákrok již nepodstoupila!!!Zůstala mě jizvička jak po spálení cigaretou,která se moc dlouho a špatně hojila...zaplatila jsem jsem 200kč za konzultaci a 500 za zákrok,možná jsem zvolila
špatnou volbu,chirurg by mě udělal jeden steh,dobře hojitelný a v režiji pojištovny!!!Takže nikdy víc ,odstranění znaménka laserem!!!!!!!

Upravil(a) Gabu (2. 12. 2007 1:01)

http://tac.families.com/ezb/1218459.png

Není tady

#38 2. 12. 2007 8:01

Riala
♥♥-----

Je,Gabu,tak teď jsi mě trochu vylekala.Ale doufám,že se mi to zahojí dobře,alespoň po těch menších znaménkách,to vypadá už teď v pohodě a to jsem 3.den po zákroku.Napíšu,až se zahojí i to větší,jak to dopadlo.Co jsem četla tak jsou také rozdíly mezi typem laseru,kterým se zákrok provádí (některé je snad neodstraní,jak by měly).U mě asi také hrálo roli,že u toho lékaře na plastické chir.,jsem si připadala,jako na běžícím pásu,kdežto ten v laserovém centru byl příjemnější a věnoval se mi víc.

Není tady

#39 18. 12. 2007 11:56

Riala
♥♥-----

Ahoj. Všechny tři znaménka v obličeji se zahojily bezvadně. Je trošičku poznat ,kde byly, jen podle jiného odstínu kůže. Čtvrté znaménko - největší je také skoro vpořádku. Jen z jedné srany jako by ještě nepatrný kousíček zůstal. Před tím než mi to začal dr. dělat mi vysvětloval, že to nechce dělat moc do hloubky ,aby tam případně nezůstal důlek a abych kdyžtak ještě radši přišla. Tak uvidím. Ten kousíček beztak asi vidím jen já zblízka.

Není tady

#40 17. 1. 2008 16:03

lucyi
♥------

Ahojík.Musim se s Vámi podělit o zážitek s vyříznutím znamének..
Měla jsem pod nosem takovou pihu,ale byla vystouplá,vypadala,jak bradavice.
Minulý týden jsem se konečně odhodlala a šla na vyříznutí.Jsem strašně ráda,že jsem sebrala odvahu.Bylo to sice hodně nepříjemný,ale jen proto,že to bylo na citlivém místě a šlo to špatně umrtvit,doktor mi píchnul 5 injekcí,než jsem nic necítila.Potom mi ještě dělal znaménko na krku a to jsem necítila vůbec..
Pod nosem jsem měla 3 stehy a na krku 5,včera mi je vyndal a vypadá to krásně.Pod nosíkem asi nebude za pár dnů vidět vůbec nic.na krku to asi bude na dýl,ale budu to poctivě mazat a mastit a uvidíme.Doktor mi poradil,že nejlepší je mastit vepřovym sádlem..
Závěrem-ničeho se nebojte,je to fajn pocit..Docela jsem prokoukla:-)

Není tady

#41 18. 3. 2008 18:29

Ellye
♥------

Ahoj smile
nechala jsem si odstranit dvě znamínka v obličeji - asi tak 0,4 a 0,5 cm velká. Odstranění proběhlo na Kožním oddělení. Oddalovala jsem to mnoho let, moc jsem se bála bolesti, ale opravdu musím říct, že samotný zákrok vůbec nebolel. Vše bylo umrtveno injekcí a během zákroku jsem cítila jen menší tlaky. Vzhledem k tomu, že 5 mm je prý hraniční velikost, tak musela být znaménka pro jistotu šita. Po týdnu jsem šla na odstranění stehů, nyní chodím na laser, zatím mám malé jizvičky, zatím jsou červené, ale blednou.. :-) Několik lidí mi doporučilo CONTRACTUBEX gel - zdá se, že hodně pomáhá, takže mažu.. ! Důležitá věc ohledně znamének na obličeji - je používání ochranného krému proti slunci - bylo mi důrazně opakováno, že v případě, kdy se na čerstvé jizvy dostane sluníčko, tak zpigmentují a pak budou vidět.
Držím všem palce a ještě jednou: Zákrok nebolí, spíš je nepříjemné to věčné opatrné přelepování a taková ta starost po zákroku - ale co by člověk pro sebe neudělal... smile

Není tady

#42 25. 3. 2008 19:31

Lucik4
♥------

Ahoj. Už dlouho se odhodlávám k odstranění znamének v obličeji. Můžete mi doporučit nějaké kožní, chirurgii, atd. v Královhradeckém kraji? Byla jsem to konzultovat v lasercentru v HK, ale laser mi nebyl doporučen. Děkuji všem

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí